Реформа охорони здоров'я: госпітальні округи, кластеризація лікарень

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 18 жов 2024

КОМЕНТАРІ • 12

  • @albinahoncharova2631
    @albinahoncharova2631 2 роки тому +8

    Реформа досягла тільки одного: знищення медицини. Ні за ким гроші не ходять. Лікарні залишились на тому ж жебрацькому рівні що й були,а зацікавленість лікарів впала до нуля. Грошей,які оплачує горезвісне НСЗУ не вистачає навіть на зарплату. А що вже казати про обладнання та медикаменти. Ці реформатори живуть в мильній бульбашці і не хочуть бачити реальнісь

  • @albinahoncharova2631
    @albinahoncharova2631 2 роки тому +6

    Якщо пацієнт лікується у лікарні поруч з домом, то його харчування забезпечує сім'я. А якщо це в іншому місті,хто буде його кормити? Ви знаєте, як харчуються пацієнти в звичайних лікарнях? Пустий суп та пуста каша. Чи допоможе таке "калорійне" харчування ефективному лікуванню?

  • @cmorodina123
    @cmorodina123 2 роки тому +7

    Які ,,розумні" люди працюють над винищенням населення України.Ваші реформи вже унеможливили доступ до медицини тисячам людей.

    • @ЛюдмилаКозелкова-е6ь
      @ЛюдмилаКозелкова-е6ь 2 роки тому +3

      не згодна з вашою точкою зору, і сімейному лікарю і пацієнту зараз зручніше спілкуватися, не треба сидіти часами в черзі. а лікарю важливо пояснити пацієнту що здоров'я пацієнта залежить не від лікування в стаціонарі, а від відмови від шкідливих звичок , і відповідати за збереження свого здоров'я

    • @cmorodina123
      @cmorodina123 2 роки тому +4

      @@ЛюдмилаКозелкова-е6ь Я варюся в цьому і знаю про що говорю. Стільки проблем ,як зараз, у людей ніколи не було. А де черг нема? Не знаю? Пишу лише про свій досвід. Маленький приклад. Раніше, коли людина поламала ногу, вона йшла на прийом до травматолога, тепер вона зі зломаною ногою сидить у черзі до сімейного лікаря, сімейний лікар видасть направлення до травматолога, а тільки тепер ця сама людина піде до травматолога, а травматолог дасть направлення на рентген і людина з поламаною ногою...,бо травматолог без направлення від сімейного не приймає. А скільки невдоволення людина викаже травматологу. Ого.І буде права. І ще багато маю прикладів, але нікого це не цікавить.

    • @Софія-б9ъ3т
      @Софія-б9ъ3т Рік тому +2

      ​@@cmorodina123 людина з поламаною ногою звертається в ургентному порядку до травмпункту. При чому тут сімейник?

    • @cmorodina123
      @cmorodina123 Рік тому +1

      @@Софія-б9ъ3т У моєму містечку нема травмпункту. Мого тата до травматолога не прийняли, поки ми не взяли направлення від сімейного лікаря. Якщо нема направлення, то платити треба за прийом, за рентген, за гіпсування і т.д.

  • @anan1579
    @anan1579 2 роки тому +4

    Страшно за долю лікарень у невеликих містах з населенням 20-30 тисяч осіб. Дороги у нас в більшості випадків «вбиті». Як діставатися до тих кластерних закладів, якщо ти наприклад багатодітна мама чи людина похилого віку?Сподіваюся, впровадження реформи відтермінують, бо це якесь позбавлення людей на право отримати медичну допомогу вторинного рівня за місцем проживання

    • @НаталіяКабардинська
      @НаталіяКабардинська Рік тому +1

      Може легше зробити дорогу та організувати транспорт до лікарні, ніж фінансувати стіни лікарні, де не буде лікарів і гарних фахівців?