Вам мабудь скоро будемо збираться на охорону! Ви як завжди кажете правду! Дякуємо Вам за правдиві дані. А саме головне, які підтверджені особистим досвідом
Трохи популістично, дещо не науково, подекуди нехтуючи похибками, ...але зміст є, доля правди є ...і все ж молодець. Кращє ніж всі подібні відео. Дякую колега!
Очень класно слухать вас ,от ви знаєте толк в цій сфері ,спасіба за інформацію ,я тоже задумувався за протруйники які можуть давай негативний вплив на насіння і врожайність )))👍👍👍
Полностью с Вами согласен, у меня где было протравлено растения сильно отставали в развитии. В целом где было протравлено и контроль результат такой: и там и там присутствует снежная плесень, осенний септориоз листьев.
Чудове відео єдине що можна доповнити тебуконазол має рістрегулюючу дію використовується на ріпаку для зупинки росту восени тому пізно посіяні пшениці дають мінус
Доброго дня. 1. Підскажіть за рахунок чого ми підвищуємо врожайність ( Ви про це постійно говорите, є ж максимальний потенціал врожайності сорту чи гібриду)? 2. Яким чином мікродобрива впливають на ріст та розвиток рослин при протруюванні? 3. Яка з діючих речовин на Вашу думку та підтверджене дослідами є набільш фітотоксичною при пізніх строках посіву озимих? 4. Чи можуть стимулятори росту нівелювати негативний вплив протруйника?
Івам теж хай береже Господь ,бо без таких людей як ви ,то мабуть тяжко було на мою думку ,аза про труйник яку дозу давати і коли сіяти то я вам дуже дякою за ваше відео ,бо чомусь мені здавалось завжди що надо більше давати дозу а тут на оборот, дякою вам ще раз.
Величезне спасибі за правду ! В практиці бувало й так , що протруєна озима що залишалася на слідуючий рік , не давала сходів взагалі ! Назви потруйника зараз не пам'ятаю ...... Але потрібно не забувати , що : СИМБІОЗ РОСЛИН І МІКРООРГАНІЗМІВ - ОСНОВА ЖИТТЯ . Людина порушує рівновагу агроценозу , тому отримує хвороби .
Навіки Слава!!! Усе чітко на рахунок тріазолів 100% що угнітання рослин у протруюванні , д.в. тирам+ якісний гумат працює практично ідеально із мінімальною фітотоксичністю. Протруювати на мою думку всежтаки потрібно тільки без фанатизму. Бо всеж ризики по сажковим захворюванням є дуже великі . А із сажкою як ми усі знаємо можна поборотися тільки протруйником. Дякую рішення за вами.
НАВІКИ СЛАВА! Як на мене все по суті!Дякую. Однією ще бідою у нашому землеробстві є те що технології вирощення С/Г культур у нас розробляють в основному виробники пестицидів ,а ще гірше на це ведуться наші фермери.Я вдячний Вам за "лікбез" і надіюся що наші аграрії до Вас прислухаються!
Их эффективность возможно на молекулярном уровне - я лично больше доверяю минеральным удобрениям ! Что продают нам в качестве гуматов , сами продавцы наверно не знают ! У АДЕКВАТНЫХ ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ ВСЕГДА ДОЛЖНЫ БЫТЬ БЕСПЛАТНЫЕ ПРОБНИКИ !!!
В домашніх умовах я перевіряв є результат, але при поливі під корінь рослин, і не однаразово а разів 3-4 потрібно полити. По листу великого ефекту не бачив, можливо потрібно теж декілька разів проводити, але так як в основному ми працюємо з баковими сумішами то зрозуміти чи це фунгіцид спрацював добре чи гумати важко сказати на полі.
Багаторічні досвіди є +ефект при обробці по листу ендофітами ( насліддя розробок вченої з Мелітополя жіночка винайшла і працювала по фамілії Калітка типу АКМ/Вимпел) отже. Обробляєм відразу при доброму відновленні листової масси. І мвнімум ще раз у фазу цвітіння. Можно ще при виході в трубку. Якщо робим препаратами ИМТС отримуєм пшениця сіяна по пшениці урожай 4+тони, при пшениці після соняха (фураж слабий) і пшениця після гороха майже 5тон. Але там де були обробки вишли на впевнений 2й клас. Все можна порахувать)
Сьогодні вперше на Вашому каналі! Дуже вдячний за Вашу працю! Прошу Вас звернути увагу на наголос (український)! Дякую за розуміння! Процвітання Вам і Вашому каналу!
Не знаю як для інших, Ну для мене цей чоловік справжнє відкриття на просторах ютубу, стільки корисної інформації отриму, прямстав фанатом його. Всі зимові вечора проводив за переглядами його відео. Слава Ісусу Христу)
@@УкраїнськийАгроном час в нашій справі дуже дорого коштує. Дякую , ваш канал для мене знахідка, ваші поради підштовхують до дій, експерементів, уважного ставлення та спостереження. У нас НЕ ВСЕ ПРОПАЛО, я это знаю.
В том сезоне не протравил переживал за это,а получил супер урожай,а в этом с зимы вышла пшеница печальном состоянии,и тут ваше виде под мои догадки,спасибо большое за вашу работу
Мене цікавлять по протруйниках наступні питання: 1) що Ви скажете про протруйник Вітавакс, чи дає він фітотоксичність чи наоборот стимулює проростання; 2) в зоні Тернопільщини( і не тільки) після 2013 року є ризик, що в залежності від умов перезимівлі, на озимій пшениці може появлятися карликова сажка.Питання: протравниками з якими д.р. потрібно працювати і в якій дозі, щоб зменшити ризик появи цієї дуже нехорошої хвороби, і якй протравник в цьому випадку дасть менший фітотокс. А так як ми наперед не знаємо умов перезимівлі, то потрібно кожен сезон обробляти насіння від даної хвороби; 3)чи не закладали Ви таких дослідів по фітотоксичності протруйників на сої( фітотокс на сої від протравників дуже замітний), можливо якщо зробити аналіз насіння сої на хвороби і він покаже відсутність збудників, можна обійтись без протравлення або обробити насіння біологічними препаратами+ інокулянт. Дякую за відповідь
Скажите пожалуйста про микро удобрения стимуляторы роста на озыми чы стое куплять вносить чы буде рызультат и скажите чы можна в опрыскователь засыпать карбомит и побрыскать и дозы
@@ДимаДима-э9г в відео говорив що стимулятори можуть зменшити токсичність протруйника,, на рахунок карбаміда,якщо не помиляюсь -5% ,якщо -200л то до 10кг можна,але зазвичай менше дають 3-6кг і сульфат магнія кг -3+- ,буде круто)
Я в этом году внёс 100 килограмм сульфат аммония на 1 гектар но вносил два раза по 50 кг как вы рассказывали на канале всё прекрасно рядом пшеница фермер сеял с удобрениями и уже внёс новерно по кил 200 но мая обганяет ого в роза 2 и я сеял позже всех большое спасибо за ваши саветы
Доброго дня! Мав у своїй практиці посів із фунгіцидною обробкою і непротруєне. І посів із непротруєним дав урожайність на 1 т. більше. Правда посів був пізнім 15 жовтня.
Доброго дня. Кожне відео - як стиснута лекція, яка базується НЕ на теоретичних засадах "кабінетних" науковців, яка передається з покоління в покоління, а на "ВАЖКИХ" практичних дослідженнях, де дотримується "чистота" експеременту. (P.S. Інформація достовірна, адже сам бачив на власні очі та руки 2016-2018 р.р.) Дуже вдала задумка таким способом ділитися інформацією.
Бажаю здоров'я Хотів би щоб Ви при можливості зробили відео по органічному добриву, весною по пшениці ,і в осени під класичний обробіток ґрунту,так я всі кажуть що це убиває наші грунти . багато буваю за кордоном ,і бачу що тут тільки такий вид обробки.цікаво було би послухати.
Переконався на своїх посівах сої : перевіривши насіння на зараженнісь хворобами зробив висновок що насінням можна сіяти не протравлюючи обробку робив тільки мікоризою на жодному з полі на яких здійснювали посів не виявили якихось проблем з захворюванням рослин . Пізніше під час вегетації були приміщені фунгіциди .
@@Ratsional сказати важко але на початку вегетації захворювання не проявлялись .розвиток кореневої системи мало чим відрізнявся від контролю по врожайності теж складно сказати чи була прибавка контроль не проводився . В цьому році застосовувати мікоризні препарати не будемо . На останок ці препарати не дешеві
@@in-ju2du, знаю, що не дешеві. Але виробники цих препаратів заявляють про, наскільки пригадую, більш ніж 30% приріст урожаю. Якщо це правда, то воно того вартує. А Ви якої фірми препарат використовували?
@@Ratsional прибавки 30 відсотків точно не було може з контрольном зовсім не було . Препарати одне її з відомої в Украіні компанії яка працює В сфері орган землеробства
@@УкраїнськийАгроном Слава Навіки Нашому Богові!!! скажіть будь ласка на днях хочу внести селітру по мерзлоталому на озиму пшеницю по 200кг/га чи не багато за один раз ??
На віки слава. Дуже вдячний слушну інформацію. Нехай Вас господь береже. На мою думку хімічне втручання дає як позитивні так і негативні наслідки треба все зважувати. Чи можна у Вас замовити аналіз насіння зернових та технічних культур?
Добрый день! Являюсь Вашим подписчиком. Хочу узнать Ваше мнение о споровой триходерме, как фунгициде, это ведь биологический препарат. И как относитесь к грибу микориза? Очень интересно если бы сделали про них видео.
І доречі я проводив дослідження теж з протруниками на пшениці, там де без протруйника набагато швидше сходе, кущення краще, там де один протруйник гірші показник, протруйник + гумат середні показники, я щей дуже здивувався що з протруйником набагато гірші показики проти пшениці без протруйника, думав неякісний протруйник.
Красавчик.Сильнейший агроном.
Слава Ісусу христу! Дякую, дуже гарна інформація. Хотілося би знати Українські фірми гарні! Щоб з ними працювати.
Дякуемо Вам за вашу працю, чесність та порядність.
будь ласка)
Сергий завжды був подрядный, дуже гарна людина!
@@УкраїнськийАгроном Дякую, за щирість і відкритість! Слава Ісусу Христу!
Дякою за корсну інформацію , хочу почути від вас інформацію про гірбіциди і фунгіциди на зернові
скоро буде)
@@УкраїнськийАгроном доброго вечора!Підкажіть соя раундапостійка тільки з темними вічками?А з світлими білими ні?
@@Володимир-б7б6й З різними буває.
@@МарімеМарі як визначити яка саме соя,в горщику вирощувати і обприскати раундапом ?
@@Володимир-б7б6й В лабораторії.
Дякуємо Богові і Вам
Дякую Вам за корисну інформацію, задоволенням дивлюся всі відео.
дякую)
Дуже корисна інформація Слава Богу
Корисна інформація, Вам велика вдячність! !!!
Вам мабудь скоро будемо збираться на охорону! Ви як завжди кажете правду! Дякуємо Вам за правдиві дані. А саме головне, які підтверджені особистим досвідом
будь ласка)
Як завжди цікаво та інформативно.👍👍👍
Нарешті у нас з'явився хороший агроном, а не бізнесмен. Дякую за вашу дуже корисну працю
Будь ласка)
Корисно.Справжній ПАТРІОТ.Своеї країни.
дякую
Дякую вам за допомогу.
Моя повага вам та вiд людей, дякую!!!
дякую)
Благадарю за видеоролик поучительная информация .есть над чем поработать.
Спасибо большое. С удовольствием смотрю ваши видео и восхищаюсь. По больше бы таких людей как вы.
Дякую Вам!
Дуже дякую за корисну інформацію!!!
Трохи популістично, дещо не науково, подекуди нехтуючи похибками, ...але зміст є, доля правди є ...і все ж молодець. Кращє ніж всі подібні відео. Дякую колега!
дякую за розумну критику)
Совершенно верно. Я тоже видела результаты опытов развития корней с разными протравителями и без.
Оце, дійсно корисна інформація! Дякую 🙂
Дуже корисна інформація дякую.
спасибо , молодец , специалист любящий свою работу .
Добрі поради, все вірно кажете, інформативно. Я зазвичай використовую половинні норми від рекомендованих, політ нормальний.
Дякую .Цікава і корисна інформація .
будь ласка)
Як завжди інформативно, перегляд ,вподобайка + поширення.
Автору подяка!
дякую)
Очень класно слухать вас ,от ви знаєте толк в цій сфері ,спасіба за інформацію ,я тоже задумувався за протруйники які можуть давай негативний вплив на насіння і врожайність )))👍👍👍
Очень полезная информация. С пасибо.
будь ласка)
Полностью с Вами согласен, у меня где было протравлено растения сильно отставали в развитии. В целом где было протравлено и контроль результат такой: и там и там присутствует снежная плесень, осенний септориоз листьев.
Чудове відео єдине що можна доповнити тебуконазол має рістрегулюючу дію використовується на ріпаку для зупинки росту восени тому пізно посіяні пшениці дають мінус
Доброго дня. 1. Підскажіть за рахунок чого ми підвищуємо врожайність ( Ви про це постійно говорите, є ж максимальний потенціал врожайності сорту чи гібриду)? 2. Яким чином мікродобрива впливають на ріст та розвиток рослин при протруюванні? 3. Яка з діючих речовин на Вашу думку та підтверджене дослідами є набільш фітотоксичною при пізніх строках посіву озимих? 4. Чи можуть стимулятори росту нівелювати негативний вплив протруйника?
хороші питання, між іншим
Дякую за корисну інфу.👍👍👍
Бай боже вам здоров'я, дякую вам за ваші дуже корисні поради.
Дякую!
Спасибо за видео ! 🙌
будь ласка)
Молодец!так держать!!!
Да согласен,у некоторых не хватало протровителя, и сеяли без протравливания,так там намного быстрее зазеленели всходы,это факт.
отож)
А косили пшеницу с головней)))
@@АзизКурбанов-ш8г Ещё не косили, растет ☝️
@@АзизКурбанов-ш8г головня появляеться при цветении !!! Когда сеял,запаха селёдки не было??? Значит всё нормально!!!
Слава навіки Богу.Дякую за корисну інформацію.
будь ласка)
Дякую.
Дякую за інформацію.....
будь ласка)
Івам теж хай береже Господь ,бо без таких людей як ви ,то мабуть тяжко було на мою думку ,аза про труйник яку дозу давати і коли сіяти то я вам дуже дякою за ваше відео ,бо чомусь мені здавалось завжди що надо більше давати дозу а тут на оборот, дякою вам ще раз.
будь ласка)
Величезне спасибі за правду !
В практиці бувало й так , що протруєна озима що залишалася на слідуючий рік , не давала сходів взагалі !
Назви потруйника зараз не пам'ятаю ......
Але потрібно не забувати , що : СИМБІОЗ РОСЛИН І МІКРООРГАНІЗМІВ - ОСНОВА ЖИТТЯ .
Людина порушує рівновагу агроценозу , тому отримує хвороби .
згоден
Навіки Слава!!! Усе чітко на рахунок тріазолів 100% що угнітання рослин у протруюванні ,
д.в. тирам+ якісний гумат працює практично ідеально із мінімальною фітотоксичністю.
Протруювати на мою думку всежтаки потрібно тільки без фанатизму. Бо всеж ризики по сажковим захворюванням є дуже великі . А із сажкою як ми усі знаємо можна поборотися тільки протруйником.
Дякую рішення за вами.
згоден
👍 Мы Тоже убедились в этом! Есть такая проблема!
П
.
НАВІКИ СЛАВА! Як на мене все по суті!Дякую. Однією ще бідою у нашому землеробстві є те що технології вирощення С/Г культур у нас розробляють в основному виробники пестицидів ,а ще гірше на це ведуться наші фермери.Я вдячний Вам за "лікбез" і надіюся що наші аграрії до Вас прислухаються!
Інформативно, можливо знімете відео по ГУМАТАМ, чи дійсно вони дають користь.
Их эффективность возможно на молекулярном уровне - я лично больше доверяю минеральным удобрениям ! Что продают нам в качестве гуматов , сами продавцы наверно не знают ! У АДЕКВАТНЫХ ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ ВСЕГДА ДОЛЖНЫ БЫТЬ БЕСПЛАТНЫЕ ПРОБНИКИ !!!
Не вірю, то все типу свята вода
В домашніх умовах я перевіряв є результат, але при поливі під корінь рослин, і не однаразово а разів 3-4 потрібно полити. По листу великого ефекту не бачив, можливо потрібно теж декілька разів проводити, але так як в основному ми працюємо з баковими сумішами то зрозуміти чи це фунгіцид спрацював добре чи гумати важко сказати на полі.
Багаторічні досвіди є +ефект при обробці по листу ендофітами ( насліддя розробок вченої з Мелітополя жіночка винайшла і працювала по фамілії Калітка типу АКМ/Вимпел) отже. Обробляєм відразу при доброму відновленні листової масси. І мвнімум ще раз у фазу цвітіння. Можно ще при виході в трубку. Якщо робим препаратами ИМТС отримуєм пшениця сіяна по пшениці урожай 4+тони, при пшениці після соняха (фураж слабий) і пшениця після гороха майже 5тон. Але там де були обробки вишли на впевнений 2й клас. Все можна порахувать)
@@venomanet продаван?
Сьогодні вперше на Вашому каналі! Дуже вдячний за Вашу працю! Прошу Вас звернути увагу на наголос (український)! Дякую за розуміння! Процвітання Вам і Вашому каналу!
Дякую Вам!
Не знаю як для інших, Ну для мене цей чоловік справжнє відкриття на просторах ютубу, стільки корисної інформації отриму, прямстав фанатом його. Всі зимові вечора проводив за переглядами його відео. Слава Ісусу Христу)
🌾 совершенно верно респект
Дякую
Дуже корисно
будь ласка)
дуже чіткі рекомендації в кінці відео,-дякую Сергію...
Дай Бог Вам здоров'я! Успіху.
дуже дякую!
Було супер всим удачи всим здоровья и терпения
Дуже, дуже цікаво. Дякую. Нажаль в нашому райцентрі ліквідували лабораторію насіневу ( в Магдалинівці).
Ви можете надсилати в інші лабораторії
@@УкраїнськийАгроном час в нашій справі дуже дорого коштує. Дякую , ваш канал для мене знахідка, ваші поради підштовхують до дій, експерементів, уважного ставлення та спостереження. У нас НЕ ВСЕ ПРОПАЛО, я это знаю.
Дякую Вам!!!
будь ласка)
Поддерживаю Ваши слова и на своем опыте тоже подмечал , но все списывают на погоду !
так і є
Шкода, що в інституті цього не вчили...
Дякую Вам за знання!
Корисна інформація,я і не здогадувався що таке може бути))
отож)
Відео як завжди цікаве. Лайк!!
Я саме і подумав, що наше компанія Укрвіт працює для клієнтів! Ціна доступна, якість достойна!)
Так, правда!
Бачив на одному каналі подібні досліди. Пророщювали там насінинки в протруйниках та без.
Коріння "тікало" від протруйника.
:)
Молодець. Дякую.
будь ласка)
Сделайте видео по стимуляторам роста и препаратам усиливающим развитие корневой системы !
ок
Супер 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Навіки Слава! Чекав розповідь про фунгіциди!Але👍
Доброго вечира скажить будь ласка з якими добривами можна посіяти кукурудзу і соняшник ,як що з осені не чого не вносив.дякую
В том сезоне не протравил переживал за это,а получил супер урожай,а в этом с зимы вышла пшеница печальном состоянии,и тут ваше виде под мои догадки,спасибо большое за вашу работу
Все це правда!!!провiрив сам на соi...схожiсть i енергiя проростання суттево змiнюеться!!
дякую
Мене цікавлять по протруйниках наступні питання:
1) що Ви скажете про протруйник Вітавакс, чи дає він фітотоксичність чи наоборот стимулює проростання;
2) в зоні Тернопільщини( і не тільки) після 2013 року є ризик, що в залежності від умов перезимівлі, на озимій пшениці може появлятися карликова сажка.Питання: протравниками з якими д.р. потрібно працювати і в якій дозі, щоб зменшити ризик появи цієї дуже нехорошої хвороби, і якй протравник в цьому випадку дасть менший фітотокс. А так як ми наперед не знаємо умов перезимівлі, то потрібно кожен сезон обробляти насіння від даної хвороби;
3)чи не закладали Ви таких дослідів по фітотоксичності протруйників на сої( фітотокс на сої від протравників дуже замітний), можливо якщо зробити аналіз насіння сої на хвороби і він покаже відсутність збудників, можна обійтись без протравлення або обробити насіння біологічними препаратами+ інокулянт.
Дякую за відповідь
Вибачте. Реклама Укрвіта - Авангард під таблицею це Випадковість? ПРОТРУЙНИК ДЛЯ ПІЗНІХ СТРОКІВ БЕЗ ТЕБУКОНАЗОЛА.
та тут все реклама укравіта
чудовий канал 👍
Дякую
будь ласка)
Навіки слава! Ви дійсно не співпрацюєте з хімічними компаніями. Бо для них головне продати. Лайк!
Дуже цікава тема для обговорення),але в любому випадку,теж не протруювати гра 50/50пронесе чи ні,
згоден
Скажите пожалуйста про микро удобрения стимуляторы роста на озыми чы стое куплять вносить чы буде рызультат и скажите чы можна в опрыскователь засыпать карбомит и побрыскать и дозы
@@ДимаДима-э9г в відео говорив що стимулятори можуть зменшити токсичність протруйника,, на рахунок карбаміда,якщо не помиляюсь -5% ,якщо -200л то до 10кг можна,але зазвичай менше дають 3-6кг і сульфат магнія кг -3+- ,буде круто)
І сульфат магнію кг 3
Навіки слава. Вподобайка
Молодець.
Я в этом году внёс 100 килограмм сульфат аммония на 1 гектар но вносил два раза по 50 кг как вы рассказывали на канале всё прекрасно рядом пшеница фермер сеял с удобрениями и уже внёс новерно по кил 200 но мая обганяет ого в роза 2 и я сеял позже всех большое спасибо за ваши саветы
А як вносили і які сроки внесення?
@@ОлексМакс-ъ7ш Я с одесской области первый раз внёс в начала декабря пшиница была в фазе шилки и втарое внесение по мерзлотаеному
Дуже цікава інформація. А можна якось отримати ці данні у електронному виді ?
👍👍👍Молодець.
дякую)
Очень полезная информация, спасибо Вам что Вы есть. Можно получить как-то более детальную информацию про компании и названия препаратов,? Спасибо.
то індивідуально, на мене і так ображаються різні компанії)
Ай молодець ))))
Спасибо. Что вы думаете про биопрепараты (протравитель фунгеицидный и инсектеицыдный)?
Це майбутнє, до якого ми колись прийдемо. Але поки ефективність невисока
👍
Доброго дня! Мав у своїй практиці посів із фунгіцидною обробкою і непротруєне. І посів із непротруєним дав урожайність на 1 т. більше. Правда посів був пізнім 15 жовтня.
Проповідник-агроном!
:)
Доброго дня.
Кожне відео - як стиснута лекція, яка базується НЕ на теоретичних засадах "кабінетних" науковців, яка передається з покоління в покоління, а на "ВАЖКИХ" практичних дослідженнях, де дотримується "чистота" експеременту.
(P.S. Інформація достовірна, адже сам бачив на власні очі та руки 2016-2018 р.р.)
Дуже вдала задумка таким способом ділитися інформацією.
Здоровенькі були.куплю книжку по агрономії Вашого видавництва.
Бажаю здоров'я
Хотів би щоб Ви при можливості зробили відео по органічному добриву, весною по пшениці ,і в осени під класичний обробіток ґрунту,так я всі кажуть що це убиває наші грунти . багато буваю за кордоном ,і бачу що тут тільки такий вид обробки.цікаво було би послухати.
Переконався на своїх посівах сої : перевіривши насіння на зараженнісь хворобами зробив висновок що насінням можна сіяти не протравлюючи обробку робив тільки мікоризою на жодному з полі на яких здійснювали посів не виявили якихось проблем з захворюванням рослин . Пізніше під час вегетації були приміщені фунгіциди .
Скажіть, будь ласка, ефективність використання мікоризного гриба була відчутною чи ні? Мені дуже цікаве це питання.
@@Ratsional сказати важко але на початку вегетації захворювання не проявлялись .розвиток кореневої системи мало чим відрізнявся від контролю по врожайності теж складно сказати чи була прибавка контроль не проводився . В цьому році застосовувати мікоризні препарати не будемо . На останок ці препарати не дешеві
@@in-ju2du, знаю, що не дешеві. Але виробники цих препаратів заявляють про, наскільки пригадую, більш ніж 30% приріст урожаю. Якщо це правда, то воно того вартує. А Ви якої фірми препарат використовували?
@@Ratsional прибавки 30 відсотків точно не було може з контрольном зовсім не було . Препарати одне її з відомої в Украіні компанії яка працює В сфері орган землеробства
дякую за Ваш досвід!
довгождане відео.дякуєм.якщо при обробці насіння пшениці добавляти гумат калію то чи зменшиться токсичність протруйника.дякую.
Так
Слава Иисусу Христу. Слава Украинскому агроному. СЛАВА, СЛАВА,СЛАВА.
Не мені, - вся слава тільки Богу!
@@УкраїнськийАгроном Слава Навіки Нашому Богові!!! скажіть будь ласка на днях хочу внести селітру по мерзлоталому на озиму пшеницю по 200кг/га чи не багато за один раз ??
👍👍👍🌾
:)
На віки слава. Дуже вдячний слушну інформацію. Нехай Вас господь береже. На мою думку хімічне втручання дає як позитивні так і негативні наслідки треба все зважувати. Чи можна у Вас замовити аналіз насіння зернових та технічних культур?
Для сої який протруйник порекомендуїте
Дякую за Вашу працю.
Скажіть будь ласка, чи варто обробляти пшеницю протруювачем і стимулятором росту?
Дякую
Варто, але потрібно знати чим
@@УкраїнськийАгроном ви знаєте?))
Добрый день! Являюсь Вашим подписчиком. Хочу узнать Ваше мнение о споровой триходерме, как фунгициде, это ведь биологический препарат. И как относитесь к грибу микориза? Очень интересно если бы сделали про них видео.
І доречі я проводив дослідження теж з протруниками на пшениці, там де без протруйника набагато швидше сходе, кущення краще, там де один протруйник гірші показник, протруйник + гумат середні показники, я щей дуже здивувався що з протруйником набагато гірші показики проти пшениці без протруйника, думав неякісний протруйник.
отож)
Взял ламардор в аутсайдеры отправил) но для нормальных условий по цене эффективности, как по мне один из лучших
згоден
Підкажіть будь ласка як можна замовити у вас аналіз посівного матеріалу зернових ? Буду дуже вдячний.
Слава навіки Богу!
Скажіть будь ласка що буде добре внести на пшеницю локально селітру чи карбомід по кілограм 100
Агроном від Бога.
дякую)