NAPOMENA: Izričito je zabranjeno neovlašteno kopiranje, preuzimanje i dijeljenje sažetaka HNL-a objavljenih na službenim kanalima GNK Dinamo bez suglasnosti vlasnika TV prava.
  • Розваги

КОМЕНТАРІ • 30

• @Antonio_Serdar
    @Antonio_Serdar Рік тому +16

Realno Dinamo odigrao sranje od utakmice, Hajduk valjda svoju najbolju utakmicu u 20 godina i svejedno završi x. Lol

• @fuckfuck9194
      @fuckfuck9194 Рік тому +3

Lakse ti je rec Hajduk nije dopustio nista Dinamu ili u prevodu pregazio ga ko plitak potok

@@martinsalamon9861 Dok je mocni Dinamo imao 1 HAHAHAHHAHAHAAHAHA

@@mijolivaja3466 i opet uzeo bodove u vašoj najboljoj i najvažnijoj tekmi sezone HAHAHAHAHAHA

@hanskristof7175 Рік тому +2

Hajduk je odlična "sparing" ekipa, nažalost nemaju markire moraju se praviti da igraju kao u originalnom dresu ali svi znaju od igrača do saveza da se "kao" igra ozbiljan nogomet, ovaj put suci su bili neutralni za razliku od njihovih prošlih tekmi gdje su dobivali jedanaesterce i minutažu od 9 minuta. Sada je red na Milan, šanse su tanke ali Dinamo je pokazao odličnu partiju protiv Chelsea doma, može i Milan uneredit.

@mijolivaja3466 Рік тому +5

Ovako ni Red Bull nije ubio Dinama kako je Hajduk u prvom poluvremenu a jedan Mikanovic izdominirao Orsica🤣🤣

• @Siljson
      @Siljson Рік тому +23

A koje vi europsko natjecanje igrate?

• @gamer-bl2on
      @gamer-bl2on Рік тому +11

Koje europsko natjecanje igra hajduk?

@@gamer-bl2on Ono gdje je Hajduk izdominirao Dinamo vise nego jebeni Red Bull hahaa

• @vedrankova3095
      @vedrankova3095 Рік тому +15

@@mijolivaja3466 Zato taj tvoj Hajduk nije osvojio ništa godinama, a Dinamo i Red Bull imaju bogatu povjest sa trofejima i naslovima!