Halsema uitgelachen tijdens bijeenkomst: 'Ze is gek'
Вставка
- Опубліковано 28 бер 2023
- Burgemeester Femke Halsema beleefde een heet avondje tijdens de bewonersbijeenkomst rondom het sekspaleis in Amsterdam-Zuid. Hoewel ze zich kranig verweerde, kon ze niet voorkomen dat bewoners uit het stadsdeel haar een aantal keren op hoongelach trakteerden. Na afloop gaf Halsema tegenover verslaggever Jeroen Holtrop toe dat het inderdaad een 'lastige avond' was. Abonneer je hier gratis: bit.ly/AbonneerTelegraaf
Bij De Telegraaf vind je het laatste nieuws uit binnen- en buitenland. Je krijgt alles te weten op het gebied van entertainment, misdaad, geld, verkeer en royalty. Ook delen wij de meest opmerkelijke video's die je niet gemist moet hebben. Wil je meer (exclusieve) video's? Meld je dan hier aan voor onze video-nieuwsbrief: telegraaf.nl/videoupdate
Bekijk voor al het laatste sportnieuws het kanaal van Telesport: / @telesport300
Meer van De Telegraaf? Volg ons op:
Website: www.telegraaf.nl/
Facebook: telegraaf/
Instagram: telegraaf.nl
Twitter: telegraaf
#TELEGRAAF
WOKE politiek gekheid ten Top🤯
Hoewel sommige politici hier op aan proberen te sturen is er volgens mij in Nederland geen behoefte aan Amerikaanse toestanden wat betreft politiek en daarmee samenhangend taalgebruik.
Mag vaker! Ik kan ervan genieten 😊
och, nu hebben de rijke luitjes ook weer 25 jaar een excuus dat het systeem "ook hen tegenwerkt"
Groene schijthoer
Geen medelijden met Amsterdam. Men krijgt al jaren wat men kiest. Veel plezier ermee. 🙋
zo is t
Helemaal mee eens.👍🏻
We hebben Mvr Halsema niet gekozen.
Komt denk ik ook voornamelijk door studenten die gemeentelijk stemmen waar ze woonachtig zijn. Zie ook Utrecht. Hopeloos en reddeloos.
Buiten het ongenoegen van de mensen, kan ook de waarde van de woningen daardoor terugvallen. Er moeten toch altijd betere oplossingen bestaan, denk ik dan? Kan het niet ondergronds ergens bijvoorbeeld, met politiekantoor midden in het ero-centrum. In Antwerpen hebben ze binnen de vroegere rosse buurt een ero-centrum voorzien, met centraal daarbinnen een politiekantoor, die meteen optreden bij overlast, of opstootjes enz...
Die liggen dus elke dag te ketsen daar.....🤣
Ik vind het geen gekke gedachte een politiepost midden in het ero center. Kunnen die pooiers en loverboys en andere criminele elementen meteen eruit geschopt worden
@Charlie Deventer Kijk in de spiegel voor je antwoord.
@Charlie Deventer Ik denk dat je verdwaald bent....en niet alleen in het verkeerde topic 🤪
@Charlie Deventer Dat is goed verdwaald jochie, wacht jij maar lekker knul. 🤣🤣🤣
Ongekozen burgemeesters doen rare dingen!
precies dat deden ze al toen ze dat baantje toegeschoven kregen na mislukken in de regering.
Welke burgemeester was,is well gekozen
Heb respekt voor de bewoners. Dat zijn de echte experts hoe je in de wijk hoort te wonen. En wel zonder winstbejag
Jammer dat het geen Amsterdammers zijn.
NIMB. Veel succes Groenlinkers. 🤣
NIMBY
De burgemeester die niemand wilde...
welke wel
@hulk man Burgemeester D'Ailly.
Boosheid alom en tegelijkertijd allemaal GroenLinks stemmen, dus krijgen ze Halsema die "nooit burgemeester wilde worden". Mooiste uitzicht AMS: skyline in m'n binnenspiegel op de A10 en vol gas A4 op! 😂
Haha Nerd
Stapelgek. Ik heb medelijden met ouders van pubers en kleine kinderen, in wat voor soort van maatschappij zijn we terechtgekomen. Tegenstanders, hou vol, laat niet toe dat deze gekkin haar zin krijgt. Ik wens jullie veel sterkte.
Gewoon niet aan kinderen beginnen er is geen toekomst meer voor ze
Ja en stiekum ga je wel ernaar toe..
Het gaat hoe dan ook komen.
Die mensen weten dat.
@je kan me rug op Als er geen toekomst is staat de tijd stil ! Dan zou jij 3 uur geleden niet gereageerd hebben !!!
Dit is toch genieten :-) zeker omdat zij ook nog van GroenLinks afkomt.
Genieten dit😇 alles moet kunnen maar niet in m'n dure woz wijk🤣👌
Er zijn genoeg dochters die opgroeien naast Azc's, hoe moet dat dan? Gewoon doorzetten halsema👍
Precies. Hip willen zijn in Amsterdam, maar wel eisen stellen.
och arme dochter.......doe niet zo zielig kak madam!
Heerlijk dit! In your face! D66 en Groenlinks adepten, hahaha
@Sunshine maar het is wel logisch toch, dat iedereen z'n eigen buurt het liefst zo prettig mogelijk houdt!
Halsema is niet naïef maar compleet gestoord.
@Charlie Deventer Suikers worden omgezet in vetten. Wanneer je zoet drinken zoals een vruchtensapje in een plastic beker doet het opdrinkt en een paar dagen laat steen merk je dat er in de beker een vettig laagje zit. Wat denk je dat het in je lichaam doet? Nog een vraag?
@Charlie Deventer Wel bewijs geleverd. Je kan het experiment zelf uitvoeren, of moet ik dat voor je neus doen om het bewijs geldig te maken? Dan is niks ooit bewijs toch? Leg uit wat bedoel je met bewijs?
@Charlie Deventer Ik weet niet want ik lees geen kanten, dat is voor schaapjes.
Ze is woke.
@Charlie Deventer Suiker is geen dikmaker , vet ook niet , te veel calorieën die niet verbrand/gebruikt worden word omgezet in vet !
3 suggesties voor de burgermeester over de wallen: Handhaven, handhaven, handhaven.
Tijd dat burgers de burgermeester kiezen, niemand heeft om valsema gevraagd.
Ik krijg er een beetje opgeblazen gevoel van. 😳
Als ik haar hoor praten en haar bewegingen die ze maakt met haar hoofd dan vraag ik mij af of er geen arts is die er zijn twijfels bij heeft of ze wel helemaal in orde is .
Precies wat ik dacht, werk dagelijks met zulke mensen. Zij heeft erg veel trekjes waar ik ook vraagtekens bij zet. Het is ook mogelijk dat ze drugs op heeft. Haar ogen zitten overal en nergens. Heel apart dit.
Links stemmen tot het je eigen wijk raakt. hahah Prachtig
Hahaha groenlinks stemmers goed voor ze.
Idd.
Leuk dit in het GL bolwerk Amsterdam......windmolens, zonnepanelen, sekspaleizen moeten maar alleen niet in mijn achtertuin.......
Jááá....😅😅
en asielzoekers in de beste woningen
Dit raakt de achterban, als een Boomerang. Alles ja, maar toch niet in ons zuid?
Ipv bordeel beter asielzoekerscentrum?
Haar eigen zoon is inbreker geweest en ook gepakt met een wapen zonder een vergunning. Dus het verbaasd me allemaal niet wat voor persoon Halsema zelf is.
Halsema geniet ervan als er woede in de zaal is. Een ongekozen WEF-burgemeester
Halsema moet weg! Ze heeft genoeg kapot gemaakt!
Zoals?
@John Atan Ons Amsterdam!!!
@William Hardway nog steeds geen antwoord. Concrete voorbeelden.
Btw
Amsterdam is er nog steeds(zelfs groter geworden)
@William Hardway ons amsterdam? Nou dat “ons amsterdam” is het al niet meer sinds die massaal verhuisden naar Purmerend en Almere hoor. Toen zat Halsema nog in de luiers.
Misschien kan Amsterdam eens wat minder toeristen en ex-pats (lees: wat luxere immigranten) proberen te trekken. Als oud-Amsterdammer (geboren , getogen en goddank 45 jaar geleden ontsnapt naar de "provincie") kom ik nog maar zelden in mijn geboorteplaats, maar mij valt op dat je er beter terecht kunt met Engels in de winkels tussen allerlei "vreemd volk" dan met je moers taal, de totale verloedering van voorheen gewone arbeidersbuurten en de "ontvolking" van buurten als de Jordaan (daar woont nu gemiddeld 1.5 persoon op een woning waar in het verleden er 7.5 woonden; hoezo woningtekort?).
Ik heb haar nog nooit serieus genomen ... gewoon een verkeerde benoeming als burgemeester ... helaas - Lucretia 💋
Naast het sekspaleis ook nog maar een AZC.
Genieten dit. Naast het sekspaleis ook nog even 200.000 woningen bouwen voor de migranten die groen links volgens jaar weer wil gaan importeren, aub.
En dan nog Zure Bommen(Groene notabene)🥒🌏😅👍
3:41 omdat het leidt tot overtoerisme... het wordt verplaatst niet opgeheven😂😂😂
gewoon ergens op een industrie terrein neerzetten net als eerder met die tippelzone anders bij Halsema in de achtertuin.
Precies. Zoals de laufhausen in Duitsland.
NEE! het gaat in Amsterdam-zuid komen
Amsterdammers kiezen massaal voor GL.
Wat een top acteur kan goed schakelen van lollig naar een zielig persoon uit haar ogen kijken😢
Van der Laan : zorg goed voor onze stad en voor elkaar. Zou uit deze woorden maar een leerling trekken mevrouw Halsema
Femke heeft heel goed werk gedaan. En hoop dat ze de pr.stituti. weghaalt compleet.
Gewoon heel amsterdam weghalen
Laat haar zelf de h..r gaan spelen
3:08 ik wil zeer respectvol omgaan met uw angst en zorgen ik ben zelf moeder (ai...dat had ze hier beter niet kunnen aangalen ...haar totaal ontspoorde....)
Guns of Roses 😅😮
Yuppen hadden vrij spel dachten ze🤣🤣 maar nu " komt het erotisch Winkelcentrum in zuid" 😂😂😂😂
Valsema vond het Leuk😂😂
Respect voor deze burgemeester!
respect voor wat dan?
Respect voor Halalsema? hoe dan?
Geef 1 reden?
Nouja, mensen lachen mij ook uit als ik domme dingen roep lol
De wallen is cultureel erg goed, de wallen moet blijven. De wallen is voor iedereen het veiligst!
Hoe kan het dat Halsema alsmaar aanblijft???
Zij krijgt vast geld van haar master…
Zuigt de juiste lui.
En Rutte, de Jonge, Kaag, Jetten ,Kuipers ? enz
Bijzonder hoe ze uit haar ogen kijkt, net als veel politici totaal in haar eigen bubbel - een effect van de baantjes/vriendjes carrousel...
Oh jee het grachtengordel is upset 😂
Ik hou me hart vast voor de wantoestanden die je in zo'n sexflat kunt gaan krijgen, met handhaving op z'n Hollands. Maak liever een plan van aanpak voor regulering van het in- en uitstromend verkeer op de Wallen, moet haalbaar zijn. De Wallen behoren tot het historisch erfgoed van Amsterdam en dat zou zo moeten blijven.
Er wordt nog niet hard genoeg gelachen....
Periode Halsema helpt hele karakter van deze stad om zeep
Ze zegt wel heel vaak dat ze net dat ene eigenschap niet van haar kunnen zeggen. Dat zegt ze inmiddels zo vaak dat ik me afvraag of ze wel enige zelfkennis heeft.
ik twijfel al langer aan de verstandelijke vermogens van de burgemeester
De slechtste ongekozen burgermeester ooit!!
Waar je op stem krijg je ook gefeliciteerd adam🤣🤣🤣
Alleen maar nette mensen ….😂
“Dat hoort erbij” Ik denk niet dat van der Laan ooit zo hard en zo vaak is uitgelachen als jij!
Ni de groenlinks boemerang hun zelf raakt vinden ze der opeens van alles van hahaha heerlijk
Halsema can sit in Disney world between the 7 dwarfs.
Halalsema city😢
Halsmemasterdam
Ze vond het leuk. 😂
Ze is niet gewend aan tegenspraak,
mooie gelegenheid om iets nieuws te leren
verder is ze waarschijnlijk blij dat ze een baan heeft.
De overlast heeft men zelf ergens in de hand gehad en opzettelijk ook laten escaleren. Dan komt er een oplossing voor het probleem en dat is het verplaatsen. Als argument wordt gevoerd dat de overlast minder zou zijn omdat in het erocentrum gesloten entree zou zijn. Zijn de situaties in waarin dit van toepassing is zoals Duitsland daadwerkelijk veiliger? Hebben ze ooit wel eens gekeken bij de problemen die de buren ervaren? Neemt dat weg dat een nieuwe Saban B vrouwen brengt en ophaalt iedere dag om geld afhandig te maken? Nee, nee en nee.
Het heeft een geheel ander plan. Opbreken van de stad. Zonder enig input van burgers niks. Het moet er komen. Halsema's afscheidscadeautje. Want wat er daarna gebeurd ziet men dan wel en dan is ze allang al pleite weer als burgermeester.
Eigen zoon loopt er te vaak rond😂😂😂
Amsterdam is klaar met haar
Maar niet gekomen. 😉
Als er erotisch centrum komt het met digitale id en camera's bij binnen komst, weten ze gelijk of Pietje of klaasje is geweest en hoelang.
2:31 nee dit is gewoon een openbaar debat o is t een debat nu snap ik waarom ze niet gaat luisteren naar de burgers
Ja hoho, wel de lusten, niet de lasten?
Dit wilde je toch, Amsterdam? 😅 Wie (A)naal zegt moet ook (B)uttsegs zeggen 🎉
Gek is een relatief begrip. Ben je onzeker of je gek bent, zou je de mening van vele bewoners kunnen vragen en apprecieren. Gewoon een idee
Hier in den haag heb je de doublet straat in de ochtend zie je alleen maar ambtenaren lopen😂
Mensen zijn zo dom, dit soort bijeenkomsten zijn een show. Niet alsof je ook maar enige inspraak/ invloed hebt. De plannen gaan toch altijd door
Ben benieuwd of ze het ook ok zal vinden als haar dochters daar "heel beschermd" gaan werken. Dan ben je toch echt heel slecht....
Haar dochters worden beschermt door een zoon die met wapens rondloopt.
Valsema optyfe
Ik wil respectvol omgaan met uw zorgen.... Hahaha wat een naïeve aristocraat!
het probleem van woke mensen is dat ze altijd dingen willen veranderen en niet snappen dat de meeste mensen daar geen behoefte aan hebben. daardoor verliezen ze een hoop empathie
1:10 he deze praten ineens precies hetzelfde als de burg "schiet" zij nu ook al op eigen soortgenoren
Oei oei oei moet idd niet gekker worden
😂😂😂😂😂😂😂
Not in my backyard. Yeah right.
“Waar de OZB belasting heel hoog is”
Zo is dat ouwe, wie betaald, die bepaalt!
Ik vond het ook wel lastig, maar ik vond het ook wel leuk. En dan die gelaatsuitdrukkingen erbij.
'Knettergek', alleen al hoe ze de verslaggever amper durft aan te kijken ... 4:20
Ongelofelijk!
Dus Halsema denkt dat een afgesloten erotisch centrum geen overlast zal geven? Zij denkt kennelijk dat de toestroom zichzelf in dat centrum zullen "teleporteren" en geen overlast zullen geven rondom dat centrum.. Maar ze is zeker niet naïef hoor! 🤣
Is toch juist prachtig tussen al die GroenLinks stemmers, nu nog een partij windmolens erbij! Een AZC met veiligelandiers! Oh en alle huizen per direct CO2 neutraal! Alles waar een groenlinkser voor staat maar dan in hun eigen achtertuin
halsema is geen burgemeester maar een WEF aanhanger
Naïef is een gegeven op links…
Muhammed en een jezus kruis?
Speaking about naïef😂
@John Atan
Iets met klok horen luiden….
@Jesus or Muhammed ah okok
😂
Maar als je niet tegen het leven in de stad kunt dan kun je beter in de provincie gaan wonen denk ik. Je kunt Amsterdam toch ook niet veranderen in Groot Spakenburg? Er zijn zoveel andere plaatsen dan Amsterdam in Nederland.
Kunnen die ook al niet tegen. Trekkers, koeien, jongeren op brommers, wiellersport snapte? Hou ze maar fijn in de stad.
LUISTER NAAR HET VOLK
De enige woonbaar blok in Amsterdam is onderweg naar het rest van Amsterdam!
Iedereen haat halsema, maar als je vraagt waarom dan.. Dan krijg je nooit een fatsoenlijk antwoord😅😅😅😅
Dat krijg je in Den Haag ook nooit
Ze liet Coke dealers hun gang gaan en die gingen heroïne verkopen waardoor meerdere toeristen om het leven kwamen
Ik vind de redenering niet eens zo raar. Halsema wilt gewoon een nettere stad er zijn teveel toeristen die zich misdragen op de wallen. Het punt is dat de Amsterdammers zelf er niet uitkomen de een vind dat het zo moet blijven de ander niet .In principe het terug dringen van het toerisme daar is geen raar idee het is er altijd heel druk.
Ze is dus niet naïef, zegt ze, maar kennelijk denkt ze dat alle buurtbewoners naïef zijn, dat ze in haar praatjes mee zullen gaan.
Mooi zo ! Dat heeft ze verdient !!
Ja dat klopt
Eigenlijk schandalig. Een burgermeester wat niet eens gekozen is door de bewoners gaat iets beslissen over iets wat de bewoners niet willen.
Halsema maakt Amsterdam kapot.
Wat de Duitsers in 40 45 zogenaamd niet over hun hart konden verkrijgen lukt Halsema wel bedoel je?
Zeg maar GL.
@👈 Nick Griffin 🤡👈
Ongekozen !!!
Die stem van die vrouw 🙇♀️
Halsema🤣🤣🤣🤣🤡
Ik weet nog wel een goede plek voor zo iets. Holysloot, is net buiten het centrum met heeeeeel veel ruimte en parkeer gelegenheid.
Plaats het langs de snelweg vlakbij Schiphol, het zal files verminderen. Bordeel Tankstation.😮💨💦
Naïf ?? Nee hartstikke dom !! 😡😡
ze vond het toch wel leuk, LOL!!!
Ze hebben de hondenpoep niet terug gedrongen, gezien het feit dat er nog steeds een ongekozen op het plekje zit!
Halsema lijkt steeds meer op Eucalypta.
ze is zelf moeder, ja van een inbreker applaus Fem
Dat krijg je met woke : ambivalent beleid.😎
De Welgestelde van Amsterdam zijn bang dat hun huizen prijzen gigantisch zullen dalen. Ik gun het ze.
Hahaha zo mooi, iedereen links tot ze aan de macht komen