Latvija 4:3 Lielbritānija (22.05.22.) || Labākie momenti

• Опубліковано 21 тра 2022
  • Latvijas hokeja izlase svētdien pasaules čempionātā priekšpēdējā spēlē grupas kārtā trešajā periodā divreiz realizēja skaitlisko vairākumu, nodrošinot uzvaru 4:3 pār Lielbritānijas valstsvienību un saglabājot cerības iekļūt ceturtdaļfinālā.

КОМЕНТАРІ • 22

• @BubbleGum-ef9bh
    @BubbleGum-ef9bh 2 роки тому +15

Jāieliek "Silovu sākumā tad arī aizsargi būs aktīvāki, bet ja godīgi sūdīgi spēlējam , piespēles , ātrums, KĀ KATRU GADU IR KUR PIESTRĀDĀT!

• @adidzis
    @adidzis 2 роки тому +13

Viens ir pilnīgi skaidrs - šogad Elvis vārtos ir "toksisks".
    Acīmredzot trauma un sagatavotība atpaliek no optimālā. Šilovs turpretī rāda cienīgu sniegumu un tas iepriecina.

• @unnamed3759
    @unnamed3759 2 роки тому +3

при Бобе Хартли значительно сильнее была команда.с победой Латвия🇱🇻

• @user-kw5mw8xe4g
    @user-kw5mw8xe4g 2 роки тому +3

Drīz ar tādu spēli mēs lepņi atgriezīsimies B divīzijā. Lielbritāniju knapi uzvarām a priekā pilnas bikses. Ne vienu top komandu nevaram vinnēt vairak

• @RobertArmstrong-vn9hw
      @RobertArmstrong-vn9hw Рік тому

Pilnībā piekrītu, ja tikai bronzu paņem tad jau viss, uz b divīziju

@BubbleGum-ef9bh 2 роки тому +3

Vajag ielikt "Silovu sākumā pret Zviedriem un paskatīties kas notiks , bet paskatoties pirmos 2x vārtus vaitad tur vārtusargs varēja ko darīt ?

• @dainiusnesvarbu4048
    @dainiusnesvarbu4048 2 роки тому +3

Смотрел и болел за braliukas Latvija. Ребят,подтянитесь, а то уровень упал у вас. Раньше Австрия и Англия не были для вас соперниками, теперь чё то у вас трудно шло. Удачи и привет из братской Литвы!