Навчитися бачити колір та замішувати його, що це дає твоєму живопису. Мій реальний досвід.Art vlog🖌️

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 6 лис 2024

КОМЕНТАРІ • 15

  • @IvannaChorniavska
    @IvannaChorniavska 3 місяці тому +1

    Щодо бачення кольору, то учням і студентам це дається не легко і це дійсно важлива тема. В навколишньому світі майже немає кольору в чистому вигляді. А це означає, що потрібно знати колірне коло + бажання мішати кольори, порівнюючи з натурою, та + власна особливість бачення кольору. При використанні цих якостей на практиці, в будь-якому випадку результат буде позитивний. Дякую автору за свій досвід!

    • @OlgaMelynart
      @OlgaMelynart  3 місяці тому +1

      @@IvannaChorniavska Дякую! Якщо дозволите додати до логічної і аргументованої думки: якщо відразу не виходить, то потрібно шукати різні шляхи для розуміння кольору, бо те що може підходити для більшості, умовних 70%, не буде працювати для 30% людей. Мій досвід показав, якщо ти в 30% це не кінець світу, просто потрібно шукати інші способи, методи розуміння і весь час щось пробувати. Всього найкращого і насолоди своїм живописом!

    • @IvannaChorniavska
      @IvannaChorniavska 3 місяці тому

      @@OlgaMelynart Так, ви праві!

  • @АлёнаДеткина-д8у
    @АлёнаДеткина-д8у 3 місяці тому +1

    Дякую за відео, дужо цікаво❤

  • @olga_olga4060
    @olga_olga4060 3 місяці тому

    Для того щоб зрозуміти колір потрібно знати колірний круг. Це набагото спрощує розуміння того, як і які кольори змішати, щоб отримати бажане. Пам'ятаю, коли я дізналася про колірний круг, то була просто вражена тим наскільки це геніально і зручно. Одразу встало все на свої місця. Тепер мені набагато легше отримати потрібний колір або приглушити яскраві кольори не використовуючи чорний чи сірий. І самі картини стали більш живими. Тому важливо не бездумно змішувати якісь кольори, в надії отримати щось цікаве, а застосовувати і теоретичні знання. Хоча якщо дуже багато вільного часу, і грошей на фарби, то можно звичайно шукати і методом тику.

    • @OlgaMelynart
      @OlgaMelynart  3 місяці тому

      @@olga_olga4060 Дякую, що поділися досвідом. Колірний круг я намагалась освоїти, але дуже давно і це не дало мені результату, бо я прагнула знайти там всі відповіді, а їх не виявилося. Хоча над цим потрібно знову подумати, але можливо з іншої точки зору. Змішування кольорів без 100% наміру використати їх у картині вже зараз, вважаю корисним, адже для створення особистої системи роботи з кольором потрібен певний час і натренованість. Для мене це необхідно, щоб мозок призвичаївся до цього бачення, відразу це не працює. Зараз це я й роблю, крім цього перед початком роботи перш за все шукаю палітру це полегшує процес. Я роблю для свого живопису все необхідне, щоб покращити його.
      Бажаю вам насолоджуватися своїм живописом!

  • @Ліза-п7б
    @Ліза-п7б 3 місяці тому

    Дякую, справді цікава і корисна тема! Це для мене було питання, чи з цим баченням кольору потрібно родитися, чи все ж можна розвинути згодом, бо мій мозок трішки губиться, коли, наприклад, дивиться на різноманітність зелених кольорів в природі. Щодо зелених скажіть, будь ласка, чи багато у Вас їх відтінків у палітрі, можливо порадите, які потрібно мати?

    • @OlgaMelynart
      @OlgaMelynart  3 місяці тому +1

      @@Ліза-п7б дякую, мені приємно, що було корисно! Зелених 7, але користуюсь найбільше трав'яною зелененою. Вона є основною, якщо потрібні холодніші відтінки беру тоді зелену фц, бо додаю до трав'яної той відтінок синьої який потрібно. Всі інші просто лежать без діла.

    • @Ліза-п7б
      @Ліза-п7б 3 місяці тому

      @@OlgaMelynart Дякую за відповідь! Вибачте, ще хочу запитати, чи потрібно якийсь грунт купувати, щоб працювати на полотні?

    • @OlgaMelynart
      @OlgaMelynart  3 місяці тому +1

      @@Ліза-п7б якщо полотно купите ґрунтоване , то ні, у "rosa" хороші полотна.

    • @Ліза-п7б
      @Ліза-п7б 3 місяці тому

      @@OlgaMelynart Дуже дякую!

  • @roslawrusin5101
    @roslawrusin5101 2 місяці тому

    У вас не було академічної освіти?

    • @OlgaMelynart
      @OlgaMelynart  2 місяці тому +3

      @@roslawrusin5101 однозначно ні, скажу більше у мене вища економічна освіта, а живопис це моя пристрасть.

  • @Дана-т2ъ
    @Дана-т2ъ 3 місяці тому

    Резюмую - ви просто кажете що кольори треба змішувати, і розвивати надивленісь. Все. Але чомусь розтягнули це на 20 хв ... з багатьма повторами своїх слів і заминками перед кожним словом, вибачте але попрацюйте щодо вимови, вас дуже важко слухати. Також ви робите зачіпку на початку кажучи що нічого подібного не чули в інших художників, але це трохи маніпуляція з вашого боку, адже подібної інформації купа, я б навіть більше сказала, на тому ж ютубі я знаходила більш інформативні ролики на цю тему. Я не хейтер, але просто давайте бути об'єктивними, бо сорі у вас вийшло відео заради відео

    • @OlgaMelynart
      @OlgaMelynart  3 місяці тому +2

      @@Дана-т2ъ Мені жаль, що ви дарма витратили час, як на відео так і на ваш коментар, сподіваюся більш такого не буде. Ваша думка для вас абсолютно справедлива і це нормально , як і ваші бачення. І вам непрошена порада: хочете сухої , теоретичної інформації читайте академічну літературу та насолоджуйтесь товариством художників із академічною, вищою освітою - не витрачайте час на вільних митців. До слова: відео не мало на меті навчити когось чи проінформувати, ідея була підтримати тих хто на схожому шляху і поділитися особистим досвідом не здаватися і йти вперед , адже це особистий блог, а не школа живопису. Бажаю вам всього найкращого і насолоджуйтесь своїм живописом!