⏩ Шановні підписники і гості каналу, по можливості будь ласка прошу коментар і лайк для підтримки каналу. Якщо щось не правильно сказав, то поправляйте. І допомагайте НАШИМ, щоб вони виганяли чужих. Подякував! ⏩ua-cam.com/video/IZDOLljPnoU/v-deo.html - Відео огляд на Точкову зварку Fnirsi SWM-10 портативна.
Доброго часу доби, найбільш раціональним було б використовувати інвертор на 24В, трансформатор працюватиме з мінімальним навантаженням по струму первинної обмотки. Тим більше, втрати на вхідних проводах менше, та й сам струм по них теж менше. До підсумку при 24В струм через первичку (усю) буде вчетверо менше, ніж через одну половинку при 12В за тієї ж потужності. У всьому іншому - вподобайка та удачі у нових проектах!
Дякую за коментар. Є проблема, що не у всіх є акумулятори 24В. А 12В акумулятор є в більшості авто легкових. Просто напруга 12В набагато більш поширена. Але якщо є 24В, то звичайно краще робити інвертор на 24В, де менші струми на стороні 24В, менші втрати, менші нагріви і треба менші перерізи проводів. Для моїх завдань, то напруга 12В більш зручна і доступна, навіть враховуючи всі мінуси.
Забавка для тих кому нема шо робити. готовий той же таталікен дешевше вийде )) навіть якщо трансформатор валяється. А транс можна продати і тоді вже готовий можна купити на віть потужніший. Бо такий транс коштує дохрініща
@@mehanik5807 на Алике я взял инвертор за 2200 грн с чистой синусоидой на 1500 ватт нужно хорошо обзоры смотреть и искать неплохо на Алике.... И будет вам счастье. Foval 2600
Вітаю. Я такі інвертори збираю і мені вони надійніші від високочастотних. Але трансформатор від УПСа доробляю. Пів обмотки дадуть півпотужності . Роз'єдную 7 волтові і з'єдную паралельно. Ваш трансформатор на 800 вольт ампер а це меньше 800 Вт. Конденсатор на 3,3 мкф. на виході 220 в робить завеликий струм холостого ходу. Зменьшую його поставивши на 2 мкф. але тоді послідомно з первинною ставлю дросель. Для того щоб силові транзистори меньше грілися при напрузі акума в 11 вольт я плату egs002 живлю через повишайку на 14 вольт. При роботі з літієм напруга середнього заряду меньше 11 вольт тому без повишайки силові недовідкриті і можуть вилетіти. Без повишайки з літієм не обійтися. Або перейти на 24 вольти та понижайку. Ваш трансформатор вже на 24 в. Доречі маю нові трансформатори вдвічі більші вашого на 1 квт. Маю запас таких нових намотані 7 вольтова шиною. Якщо вам такі треба то перезвоніть. Номер на моєму каналі в опису моїх відео.Які силові транзистори ви поставили ? Чи стояли у китайців ? 4008 ?
Доброго дня. Дякую за детальний коментар. Трансформатор 1000VA мінімум, тому реально десь 800Вт. Використання половини обмотки не зменшує потужність, бо в УСП працюють половини обмоток по черзі по 50% часу через схема виконання в два плеча. А в такій комплектації як у відео пів обмотки працює постійно на повну синусоїду, а не на половину, а інша просто зайва і просто про запас. Паралельне підключення обмоток просто збільшить переріз провідників, і трохи зменшить нагрів, ну і все. А потужність трансформатора також обмежена розміром осердя, а переріз і розмір осердя розраховані заводом під потрібну потужність. Є формули розрахунку трансформатора. Можете навіть зробити заміри і все побачите самі. Транзистори які були з заводу на модулі. Думав ще паралельно накинути, але і наявних достатньо, номінал у них до 200А, а піково ще більше. Для потужності 600Вт їх достатньо що є. Тестував, то недовідкриті з 10В і спрацьовує захист і інвертор вимикається. Але порада правильна, бо коли в такому режимі транзистори починають працювати і недовідкриті, то вони дуже сильно гріються і можуть погоріти. За інше дякую, що так детально все написали. Окрема подяка за інформацію про повишайку для живлення EGS002, по правильному все як ви написали, так буде 100% надійно. Трансформатор я один ще купив в інтернеті аналогічний, хочу спробувати розвести плату чистого синусу правильну, бо у китайців вічно якісь затики зі схемами, але не знаю чи вийде. За пропозицію трансформатора подяка, але вони вартують грошей і ви заробите збиранням інверторів. Я зробив відео, але не займаюся таким постійно.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA Відео більше як навчальне, в ньому я багато показав різних моментів. А якщо людині простіше купити готовий інвертор, то особисто я взагалі не проти. Кожен вибирає що йому краще. В мене також є готовий покупний інвертор, якому десь 5 років.
Дякую за коментар. Планую. Але інвертор буде покупний який я показав у відео. Бо зібраний я віддав в село для живлення холодильника, там він працює і допомагає. Буде така собі зарядна станція самозбірна із окремих блоків.
Дякую за коментар. Відео більше навчальне. Якщо мало знань по енергетиці і електроніці, то краще купувати готовий, бо тут все таки 220В і треба трохи розуміти. Але якщо все зібрати правильно, то працює як покупний. Принципи роботи однакові.
Привіт. Дуже дякую за Український контент . Дивно - що ти підпаяв тоненькі дроти від акумів для слабкого тесту, проте прчав підключати високосилові навантаження (холодильник). Дивно, що ці дроти не перегрілись, через них же йщли величезні ампери із 12В.
Дякую за коментар. Для тесту їх вистачило, а на постійну звичайно треба товстіші, вони не паяні, а були затиснуті тимчасово для відео. Переріз 1,5 квадрата, 16-19А струму витримують. Оскільки їх по два паралельно було, то струм допустимий 32-38А. В тесті короткочасно було 50А, 12А короткочасне перевищення не критично. А на постійну, то треба проводи відповідного перерізу під відповідні струми. Тонкі проводи тільки для тесту і короткочасно, для показати, що все працює.
Дякую за коментар. В посиланні плата за 1050грн, це найдешевше, за таку ціну інверторів готових, що можуть запустити холодильник, то я не знаю. Але не раджу купувати найдешевше, зазвичай воно одноразове (не можна відремонтувати) і потужність там часто завищена китайцями, обман. Наприклад таталікен на 1000Вт, а по факту в ньому 300Вт. Але якщо простіше людині купити готовий, то я не проти, значить так краще і простіше людині, що нормально. Відео більше навчальне, щоб хто хоче, то могли зібрати, буває у людей є потрібні запчастини, а є що хочуть зібрати самостійно.
Бажано дросель поставити між вих. плати і вх. тр. Дросель має бути обовязково з альсиферу. Це в першу чергу для захисту транзисторів. Альсифер можна дістати зі старих контурів промпунктів звязку, які використовувались раніше на залізниці. Кулер хоч маленький, обовязково потрібен, економія на охолодженні не виправдана. Я склав такий самий, але 24v 1 квт. Працює чудово. Резерв на випадок виходу з ладу основного. Пусковий струм мого холодильника при 28v 50а.
Я пішов іншим шляхом! Купив на Розетці автохолодильник компресорний на 12 вольт (37 літрів). Заживляю від станції (Jackery Explorer 300 Plus + солнечная панель 40 Вт / 300 Вт / 288 Вт⋅год) , тримає 26 годин при мінус 3 градуси! За цей час полюбасу буде світло і станція від 220 вольт буде дозаряджатись. Ціна питання, станція (з сонячною панелю) 14 000грн плюс автохолодильник компресорний Voin 37 л. --9700 грн.
Дякую за коментар. Варіант, але і бюджет гарний. Головне вас влаштовує і працює. В мене трохи інше своє рішення, але то може колись. Інвертор 2000Вт + 4 самозбірні акумулятори (як у відео) сумарно 1000Вт енергії запас, і легко можна допиляти сонячну панель з контролером. Бюджет буде десь в районі 11 000грн, це інвертор, зарядка, 4 акумулятори, сонячний контролер, сонячна панель проста не велика приблизно 18В 4А (панелі не маю поки). Вже багато разів збірка допомагала.
Спасибо,было интересно,более информативно посмотреть с наличием постоянно включенных приборов амперметров,вольтметров по низкой и высокой сторонам,ваттметр тоже не помешал,в частности пусковой ток,переходные процессы,пороги срабатывания защит,а в принципе все очень неплохо.
Не вижу смысла в этом видео, это как забивать гвозди микроскопом. Да и ватметра у меня нет, что был, то 30мм прямое было попадание, ушло на мусор, новый не купил.
Дякую, все дуже гарно розклали як для школярів. А може ви підкажете який ККД у інвертора і скількі він кушає на холостих, а ще може знаєте як зробити такий на 1 - 2 КВт.
Дякую за коментар. ККД стандартний, може трошки менший від сучасних, бо дросель не було з чого зробити, який зменшить струм холостого ходу, 1,5А на холостому без дроселя, з дроселем 0,8А приблизно би було. Але інвертор не буде працювати постійно, тому такий струм холостого ходу не проблема. Можна зробити і на 5кВт і роблять, але треба відповідної потужності трансформатор (це дуже не дешево) і на відповідну потужність модуль чистої синусоїди. Збірка із відео 1кВт видасть, якщо її переробити на напругу 24В, це все є у відео.
я брал такой - заменил полевики на 600в. подрезал ширину дорожек (что бы расстояние было больше) налоложил шину на них и зарпитка без диода 12в а на вход 320в , без выходноготранса сразу синус
@@NIKOLAY_PSHONIA Є, але там і потужність не велика, і якщо напруга впаде нижче 10В, то він горить, захисту нема, або додавати окремо. Був такий і знаю, згорів, може дійдуть руки, то відремонтую.
Доброго дня , автору відео і підписникам, сьогодні включив третю ітерацію безперебійника, пишу тому що автор не мав змоги під'єднати дросель на асьсифері, але я вимушений зазначити що при використанні трансів від безперебійників зменшити радикально струм споживання не вийде, хіба що на 15% , вимірючи холостий хід. Але, сьогодні намотав транс з габаритом 270-300 ват, холостим ходом від мережі 50 мА, був здивований ефективністю дроселя, при включеному дроселі-180 мА від акума 24 в. Без нього- 1 А, плюс-мінус пару одиниць. Але впав не тільки струм холостого ходу, а також струм під навантаженням відповідно.Суть мого послання, не використовуйте в своїх проєктах транси від безперебійників. Це лайно не варте вашого часу. Ага, забув додати що на трансі від безперебіника 600 китайських ват падає напруга на виході до 190 вольт від лампочки на 250 ват, плата не може компенсувати таке падіння. Думаю залізо входить в насичення. Холостий хід 2.3 А. Транс 1000 китайських одиниць мав холостий хід 2.8 А.Падіння не міряв бо не було сенсу і бажання.Висновки робіть самі.
Дякую за детальний коментар. Дійсно краще трансформатор ТОР для перетворювачів, але коли нема геть нічого, то можна зібрати такий як у відео. Ну і у відео показано, що інвертор можна зібрати і самостійно. Так, з ККД там питання, але коли холодильник розмерзається, то і такий інвертор за щастя.
Так, згоден, коли немає куди подітись. Сьогдні прийшов на НП транс осм 0.4, я його не бачив і сподіваюсь що первинна на 220 вольт. Я проведу експеримент і з ним, заміряю холостий хід при класичному ввімкненні, а потім включу його як транс для інвертора, замірами поділюсь. Той тор що випробовував вчора навантажив мініпраскою(750 ват), напруга ледь просіла, але мідь почала грітись. Говорить про те що тор намотав тонким проводом. Миру всім! Кацапам -здохніть!
Конденсатор работает как фильтр ВЧ пульсаций постоянно, потому как на выходе синусоида, переменное напряжение, и конденсатор постоянно то заряжается то разряжается, это его работа.
Дякую, вподобайка, саме шукаю варіант для самозбірної станції на декілька кіловат, так як в наявності є трансформатор від згорівшого дбж. Але схоже що вигідніше і безпечніше купити готовий інвертор. Які ваші думки?
Дякую за коментар. Дивіться, у відео я нічого не агітую, що зібраний інвертор кращий, чи гірший, зібраний інвертор є просто інвертором зі стандартною схемою. Відео скоріше навчальне, де я показав як можна зібрати інветортор і як все працює. Є люди, яким прямо чешеться спробувати зібрати щось самостійно, але для цього треба трохи знати теорію, то в першу чергу для таких і було створено це відео. Так само і я спробував зібрати, запрацювало, круто і нові знання. А купувати, чи збирати, то кожен вирішує сам. Якщо є гроші, то звичайно швидше і простіше купити готове, але не купуйте дешевий одноразовий хлам, якого в ремонтах просто гори. В мене ще планується відео зарядної станції із модулів, але то пізніше. Що у вас є трансформатор, то треба дивитися якої він потужності, бо зазвичай в USP знаходяться не потужні трансформатори.
@@RadioLab Дякую, я саме з тих в кого чешуться руки завжди щось зробити самому. І тому дуже радий що знайшов ваше відео. Бо тут робочий продукт. Але часто виникає проблема з виготовленням корпуса щоб пристрій не нашкодив життю або не випустив магічний дим передчасно. Гляну до трансформатора, а там буду приймати рішення.
Доброго дня. В описі під відео все є. 👉🎬 Відео за збиранням інвертора 300Вт і як переробити модуль чистої синусоїди на напругу живлення 12В ✅ ua-cam.com/video/O-nmtWZPgog/v-deo.html
4 самозбірні акумулятори сумарно 26А*4 = 100А тобто заряджати можливо 100А ною зарядкою, де таку взяти?) та чи бувають взвгалі? як таку збірку заряджаєте ви?
Теоретично так, фактично краще більше 80А не давати. Я заряджаю зарядкою 10А, потужнішої не маю. Так, це приблизно 10 годин. Також заряджаю лабораторним блоком живлення, також в мене він на 10А. У китайців є потужні зарядки від перероблених блоків серверів на струм 20А і більше, але там ціни трохи кусаються.
@@RadioLab на 10А бачу на олх багато продають, тоді таке питання, три такі зарядки в паралель можно підключити до одноЇ збірки, типу зрізать штекери, всі плюси до одного всі мінуси до другого?
@@ИванСменщик Чесно не пробував. Через потужні діоди Шотки наче можна, які треба вмикати в розрив плюсів, щоб зарядки могла гнати струм тільки в одному напрямку. Але я не тестував. Треба читати інформацію по такому. Нажаль поки не знаю. Типу такого, тільки замість синіх модулів будуть окремі зарядки lh4.googleusercontent.com/proxy/yxsysSTMN4ltooPYsLnCjuJQfUESI5aibW5Ya60QXQ2n-sQuZsM6srryBZYWeUxA15KEppXUP_KRSWqGU6bvWLz4fIftyNRv
А чого не заряджати їх послідовно 48В зарядкою? Поставити перероблений балансир, який буде вимірювати напруги на батареях через дільники, щоб з 12 зробити 3.7. Я підключав для зарядки однієї NMC комірки 4.2В 44А*г в паралель три модулі для повербанків. Без діодів. Кожен може на заряд давати 4А. Заряд шов струмом 12А на стадії сс. Кожен модуль живився від своєї швидкої зарядки. Ще можно зробити чотири окремих зарядки з б/у комп'ютерних блоків живлення і заряджати кожну батарею окремо.
На яку напругу маєте акумулятор, то під таку напругу живлення і купляти треба інвертор. Якщо розраховуєте на нагрів, то краще брати інвертор на вищу напругу живлення і відповідно треба акумулятор на вищу напругу живлення, вища напруга живлення - менші струми будуть на проводах живлення інветора. У мене все на 12В, я жарити нагріви не планую, для холодильника, насоса опалення, освітлення і всього іншого побутового з запасом вистачає напруги 12В.
Судя по всему хороший инвертор ! Можно сделать вообще идеальным, если заменить обычный трансформатор на торроидальный ( у него потери холостого хода раза в 3 меньше) и добавить дроссель, о котором упомянул автор видео.
За шунти не скажу, не знімав щоб заміряти, їх 4 паралельно, більше всього, що 0,1Ом, а транзистори HY4008. Плату маєте? Бачив, що там китайці нічого не пишуть по шунтах і транзисторах.
@@sergiiganzha8546 Чесно, я також це думав. Але врахувати ціну деталей, де їх купити, доставки і т.д. то напевно вигідніше купити зібрану, я посилання лишив на одну з дешевших пропозицій на аліку. Одні транзистори в 200грн стануть, а ще EGS002 і пачка деталей. Подумайте, може дешевше купити вже зібрану, якщо у вас взагалі нічого нема.
а чи хватить лише половини 12 вольтової обмотки трансформатора на всі 800 ват, може є сенс підключити другу катушку паралельно до першої (типу перепід'єднати її з послідовного в паралельне включення)
Дякую за коментар. Вже відповідав і копіюю. Вистачить. Обмотки працювали по черзі (50% часу кожна), а у випадку відео одна постійно в дві сторони (одна 100% часу), наче я одну викинув і задіяв тільки половину, що в моєму випадку є повноцінною обмоткою, бо працює вона на 100%, а інша просто не потрібна і буде про запас. Можна підключити паралельно, але це просто збільшить переріз високострумового провідника, бонусом буде трохи менший нагрів і все. Більше ні на які інші параметри це не впине. Коефіцієнт трансформації буде без змін і розмір осердя без змін, потужність без змін, бо в трансформаторі потужність обмежена не тільки перерізом провідників, а і розміром осердя через яке "перекачується" і трансформується енергія, а пропускна здатність осердя обмежена його розміром. Але сам трансформатор з заводу вже розрахований витримувати потрібні струми при напрузі живлення 12В в кожну півобмотку, а я використав одну обмотку, яка працює відразу на дві півсинусоїди, а інша просто стала не потрібна при напрузі живлення 12В і з використання плати чистої синусоїди.
@@RadioLab якщо обмотки намотані не паралельно а по черзі, то краще переконатися що задіяна та яка намотана ближче до поверхні щоб краще охолоджувалась
@@maximbulkowsky6507 Мідь одна з кращих провідників струму і тепла, але якщо така можливість є, то краще як ви написали, буде трошки краще охолодження.
@@ВладимирКравчук-к2п Нарізати синусоїду 220В можна з більш високої постоянки 380В, це не я придумав і це роблять в заводських інверторах не просто так. З напруги 100В синусоїду 220В в принципі не нарізати, або підвищувати до 380В і потім нарізати спеціальним модулем. Не так це просто і тому інвертори не дешеві, навіть до блекаутів інвертори з чистою синусоїдою не були дешевими.
Плата EGS002 так розуміє яка напруга на виході і її підрегульовує, ну і захисти якщо напруга на виході сильно падає і т.д. І без зворотного зв'язку модуль чистої cинусоїди банально не працює, бо не розуміє що на виході після трансформатора.
Найдешевший високострумовий дросель (десь 0.5..1мН/10А) робиться з П-образних феритів від ТВС (скласти в ряд паралельно чотири половики, тобто, назамкно по магнітному потоку), і намотати приблизно 200 витків відповідного перерізу (d1.5mm). Якщо не наближати до металевих предметів, то працює цілком пристойно. Сендастові/альсіферові кільця відповідного розміру коштують шалених грошей, а це непогана альтернатива, хоча не так компактно.
Акумулятор, який у відео один можна заряджати струмом 15А (хоча по документах можна до 25А, але щоб акумулятори більше циклів пропрацювали, то бажано 15А не перевищувати), а якщо два підключені паралельно, то можна 30А. Я заряджаю струмом 10А два акумулятори підключені паралельно, бо нічого потужніше не маю. Струм заряд розраховується дивлячись від типу і ємності акумулятора. А мене акумулятор li-ion, їх можна заряджати струмом 1С (одна ємність), а ємність у мене приблизно 26А (26 000 мА), тобто максимальний струм заряджання 26А для одного акумулятора. Але я раджу заряджати трохи меншим струмом (не більше 15А), довше акумулятори проживуть. Але є різні акумулятори і просто треба читати рекомендації від заводу виробника.
На вч інверторі 12в холодильник при запуску 120А робочий 8-9 і китайський піковий 800/1600 не може його зрушити,а гібрид 1,5кв запускає з перевантаженням,значить реактивна складова важлива але струм хх йому ціна.
Якщо дотримуватись правил техніки безпеки і правил експлуатації, то проблем нема з літієм. Але якщо ще гроші на LiFePo4, то звичайно краще LiFePo4 чи якісь інші ще більш безпечні типи акумуляторів.
@@AlexWhiteUA я собі літій-залізо взяв, але для освітлення ще з 22 був цілий ящик старих іонних, різних (пласких й 18650). Сумарно десь 10 а.г. на 12 в. То все вільне місце в ньому зайняв кілограмом соди у дрібних пакета :)
@@AlexWhiteUA Новини, що будуть пожежі через акумулятори, то було ділом часу і цілком прогнозовано. Багато людей які увірвалися в тему, то нажаль не мають потрібного рівня знань і освіти, що тягне за собою погані наслідки. Якщо все зібрано правильно, якщо нема перевантажень, якщо запчастини і акумулятори нормальні, то вірогідність загоряння вкрай мала. По факту в кожному житлі багато акумуляторів, телефони, ноутбуки, павер банки, ліхтарі і т.д. Ну і зараз ще і зарядні станції. Але апріорі потужні акумуляторні батареї - це об'єкти підвищеної небезпеки і треба дотримувати правил техніки безпеки і експлуатації. Навіть зараз якщо випадково лишити акумулятор на підвіконні чи на місце прямих сонячних променів, то від сонця акумулятор чи павербанк може нагрітися до 40+ градусів легко і може виникнути пошкодження. Тому в першу чергу техніка безпеки і правильна експлуатація.
@@RadioLab А є схема цієї плати є ? Бо схема модуля egs002 не проблема знайти. А цікаво глянути що тут є, щоб знати варто воно того чи збирати свою плату на модулі egs002 .
@@Евгений-г1у4ч Нема, не знайшов. Але там дубова схема, H-міст і набір захистів з керуванням реле, яке вмикає чи вимикає EGS002. Якщо зможу, то розроблю свою плату на 1кВт, але не знаю коли то буде. Для відео використав готову, бо зібрати з радіодеталей далеко не кожен зможе.
@@RadioLab Так о тож про захист і потрібно. Сам міст в доках на egs002 приводиться зворотній зв'язок по напрузі та температурі. Просто маючи кіловатний транс 24-220 звичайний хоча хотілось би тороідальний, і тому знати би як все влаштовано із захистом. Хоча більш менш зрозуміло. Проте габарити радіатора тут здається замалі, а в цілому плата сподобалась.
Дякую за коментар. Типу тест на перегрів? Так там є захист від перегріву, або можна додати охолодження і буде працювати. Але в першу чергу робився інвертор із того, що було, щоб екстренно заживити холодильник, коли нема електрики. В мене нема таких потужних акумуляторів. Але я особисто не бачу смислу змінами відео такі тривалі. Якщо будуть всі умови виконані, охолодження, не перевищення потужності, то буде воно працювати скільки треба і скільки треба. А по часу, то якщо холодильник споживає 150Вт в годину (по факту менше, бо він вмикається і вимикається), то для 4 годин роботи холодильника треба акумулятор з ємністю мінімум 500Вт (це з урахуванням споживання струму холостого ходу інвертора). А коли довго не було електрики, то я вмикав інвертор вручну, щоб холодильник знизив температуру і потім вимикав інвертор, що економити енергію акумуляторі. Черех 20 хвилин я знову вмикав інвертор, щоб холодильник знову знизив температуру. На 2-х акумуляторах як у відео я таким сценарієм протягнув 12 годин і холодильник не поплив. Зібраний я віддав, складувати нема де, да і маю інвертор, якому вже 5 років.
@@RadioLab Дякую. Я мав на увазі дещо інше. Треба тест на надійність. Чи витримає інвертор роботу на протязі 4 годин з постійною нагрузкою мінімум 100 Вт? Тривале відео робити не потрібно. Просто протестувати та сказати результати тесту. Якщо немає акумуляторів, можна заживити від компьютерного блоку живлення - він легко видає 10 ампер. Ви автор - вам і вирішувати, що і як знімати. Я не наполягаю. Ще раз дякую.
Легко витримає. Якщо все підібрано правильно і по потужності, то обладнання витримає. У відео модулі підібрані на навантаження до 600Вт, але якщо гнати 600Вт постійно, то треба буде додавати охолодження радіатора транзисторів і трансформатора, головне що не було перегріву. Якщо підібрано все правильно, то не треба проводити тести годинами, косяки вилізуть за 15-20 хвилин. Якщо вам підійде така інформація, то холодильник на тесті пропрацював 2 години, все було добре, тільки вентилятор бажано додати для обдуву, воно було не сильно гаряче, але враховуючи спеку, то краще додатково обдувати, а місце для підключення вентилятора є передбачене на платі.
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, а що можна купити щоб було 220 десь на 200ват від велосипедного акумулятора 36в. Дякую. Потрібно живити ноутбук та вентилятор.
Про дросель я написав, але в мене нема з чого чого зробити, так це сильно знизить струм холостого ходу, але вже що є. Обмотки розраховані на струми з заводу і однієї достатньо. Якщо є бажання і вільний час, то можна з'єднати паралельно (не завжди це можливо), але по факту це нічого не змінить, трохи менші будуть втрати і нагрів трансформатора.
Доброго дня. Ось тут у відео все є ua-cam.com/video/O-nmtWZPgog/v-deo.html. Зняти стабілізатор треба L7812, зняти резистор цементний, запаяти дві перемички, щоб EGS002 і схема отримали живлення. По суті треба понизити напругу живлення плати чистої синусоїди. Просто версії на 12В дорожчі, але по факту там все так само як і на версії 24В. Не бачу смислу переплачувати, переробка там дуже проста.
@@slssoft Магия, ну или нужно учить энергетику (не в обиду). Провода в тесте 1,5квадрата, выдерживают от 16 до 19Ампер, в сумме 32-38А. Пик был 50А кратковременно, что не сильно больше, чего ему пыхать? А потом 13А, что нормально для таких проводов. Да и для теста было, а не на постоянную и это было сказано. А если на постоянную нагрузить 50А, то ясное дело таким проводам конец и они перегреются и сгорят.
@@RadioLab да, учить нужно. 50 ампер тока при старте компрессора это фантастика, в реале минимум втрое, если не на порядок больше. ну и падение напряжения на этих проводах нам не показали, даже при 10А в устоявшемся режиме.
@@slssoft Ну если у вас большой холодильник, то 50А это фантастика да. А для домашних обычных 50А норма, новые еще меньше. Если бы все было плохо, но компрессор бы не запустился, а он запустился. 10.22 - я все показал по замерам по возможности (и шум холодильника). Просто видео длинное и люди прокликивают. Смысл мне обманывать? это еще придумывать как обмануть. Я показал как есть по факту, так проще и быстрее.
Трохи не по темі ролику Але вирішив запитати Є штатна магнітола та є окремо підсилювач Хочу так, щоб коли машина стоїть, працював підсилювач магнітоли, коли заведу авто і вручну включу зовнішній підсилювач працював він. Все це вже майже реалізував за допомогою перемикача типу E-TEN 403 (4-х полюсний) Він має три положення ON-OFF-ON Все працює, але іноді невеликі хлопки між перемиканнями джерела подачі сигналу. Чи то я десь бачив, чи то читав, що мінуси від усіх виходів (від підсилювача магнітоли і від зовнішнього підсилювача) потрібно канально кидати через резистор. Тобто перший канал - резистор на мінус, другий канал - резистор на мінус і т.д. Це типу прибирає земляну петлю, або щось таке. Якщо це так як підібрати цей резистор? Потужність магнітоли 17,5 Вт на канал, потужність зовнішнього підсилювача 90 Вт на канал. Підключено все так, що перемикає мінус і плюс, тобто на один полюс один контакт. Чи потрібно мені морочитися, боюся що б не згоріло чогось :) Просто я не сильно тямлю, але дротик в резистора десь товщиною 0,25мм2, а в мене там провід 2,5мм2. Хотілося б почути вашу думку Дякую
Доброго вечора. У вас просто перехідні процеси при перемиканні, проходять комутації вмикання. Просто не перемикайте на гарячу, а перемикати краще без живлення, так найпростіше. Удари від перехідних процесів при розриванні і замиканні електричних кіл. Земляна петля тут не в тему і на таке вона не впливає. Ну зазвичай у підсилювачів є софт старт, щоб не було ударів в динаміках. Або у вас якось інакше.
Поправочка, по закону фізики якщо зменшити напругу то ток виросте. Тобто 300вт (пртблизне споживання холодильника для прикладу) поділити на 210в буде 1.42а, а якщо виставити напругу 230 вольт 300÷230=1.3А
Так, по закону збереження енергії. Але є але. Компресор має внутрішній опір робочий R. І він не може брати чітко 300Вт при різній напрузі живлення, бо зміна напруги = зміна потужності, а холодильник не вміє стабілізувати напругу, ну або перед холодильником ставити стабілізатор напруги, тоді ваші обрахунки правильні. Від величини напруги живлення залежить сила струму. I=U/R - закон Ома. Так от я трошки зменшив напругу, щоб трошки знизити пусковий струм, але і трошки довше може відбуватися запускання. А так, то Рвх = Рвих (ККД я не враховую). Формула потужності Р=U*I і закон Ома I=U/R. І по формулах видно, що якщо зменшити напругу, то і потужність зменшиться. Також з трохи меншою напругою живлення холодильник банально буде трохи довше працювати, що вийти на потрібне зниження температури. Але якщо напругу зменшити критично, то пристрій просто не запрацює. Я банально трохи знизив напругу, щоб точно запустити холодильник, але він буде трохи довше працювати для виходу на потрібну температуру охолодження і трохи зменшить пусковий струм. Я добре знаю енергетику і всі обрахунки. Також далеко не у всіх в житлі 230В, в мене іноді буває і 190В буває, було і 160В, коли холодильник просто не запускався. Простий обрахунок, чайник на 1000Вт, це при напрузі живлення 220В, струм буде 1000Вт/220В= 4,5А, опір ТЕН чайника буде 220В/4,5А = 49Ом. А якщо напруга живлення буде наприклад 190В в мережі, то потужність чайника буде вже Р=U*I, або Р=U*(U/R) і обрахунок 190В*(190В/49Ом)) = 741Вт. Тобто чайник при напрузі живлення буде споживати вже не 1000Вт, а 741Вт, що в свою чергу буде просто довшим нагріванням води. І навпаки, коли в мережі напругу 260В, то електроприлади почнуть споживати надмірні струми і почнуть ГОРІТИ від перевантаження. Збільшуючи напругу в ДВА рази, то потужність виростає в ЧОТИРИ рази. Це також легко рахується. Все рахується і кожен електричний пристрій в будинку має у себе всередині свій внутрішній опір, від якого залежить струм споживання у відповідності з напругою живлення.
Скажіть, чи існує така плата під батарейку від ровера на 42В 12Аг? Якщо так, чи потягне такий інвертор на 2хв мікрохвильовку? А то перетворюю 42в у 12в, у 5в, але от 220В таки не вистачає..
Это всё хорошо... У меня вопрос по теме : ни разу не заказывал из Китая... С чего начать ? Английский надо знать или достаточно гугл переводчика ? Хоть для тренировки сначала хочу какую - нибудь мелочь заказать...
Ось купив китайський 500Вт, то струм холостого ходу 0,7А, що немало також. Але виявилося, що зібраний у відео має більшу потужність перевантаження. Дросель я не скажу детально, треба брати кільце і мотати витки проводу, проводити заміри і тестувати. Це інвертор не працює постійно, а коли треба заживити холодильник на 10-15 хвилин, то навіть 1,5А не критично.
@@RadioLab это да, проблемы маловероятны но не равны нулю. Bms может глюкнуть или аккум может оказаться на солнце на балоконе Если li ion и использовать то нужен кирпичный короб
@@vedroid_5, зварний сталевий короб для встановлення під стелею в під'їзді. Це для NMC комірок в м'якому корпусі. І це якщо в під'їзді температура завжди вище ніж +5°.
@@IsaoTakahata578 в том и проблема, если делать действительно безопасно, то нужен термостат, защита, это гемор. Металлический короб кстати не спасет, он легко раскаляется
Дякую за коментар. Дивіться, я нічого нового не придумав, такі інвертори є готові заводські і аналогічні збирають. Із покупного модуля (можна зібрати і самостійно) і трансформатора, який продавали як непотріб, я показав як можна зібрати інвертор з чистою синусоїдою. Тобто цей зібраний інвертор є звичайний інвертор, тільки забраний із модулів самостійно. Батареї із відео можуть зберігати в собі приблизно 500Вт енергії. Холодильник споживає 150Вт в годину, але холодильник працює не постійно, а коли треба охолодити внутрішній вміст. В середньому цей показник 50Вт в годину. Я візьму 400Вт акумуляторів, бо розряджаються вони не на 100%. Враховуючи струм споживання зібраних інвертором в 1,5А в годину (16Вт), і холодильник 50Вт в годину, то акумуляторів вистачить приблизно на 6 годин для холодильника. Але по факту коли не було електрики по 12 годин, то я вручну кожні 30 хвилин вмикав інвертор, щоб не було витрати енергії на холостий хід в простої, коли компресор відключався, то я вимикав і інвертор, і таким чином я протримав холодильник 12 годин і холодильник не розморозився. Відео не є прям посилом, що саме ось так робити і ніяк інакше, варіантів багато, а це відео більше навчальне, де я показав як працює інвертор, як можна зібрати. Аналогічно все буде з використанням свинцевих акумуляторів, чи залізофосфатних, а інвертор може бути покупним готовим. Але підключення буде аналогічним.
На зеленій великій платі є мена плата EGS002 формування чистої синусоїди і вона має налаштування (синя мала платка), там треба запаяти відповідну перемичку для частоти 60Гц і буде 60Гц.
Дякую. Я те знаю, але показав тяжкий режим запуску. Також нові холодильники маю затримку вмикання компресора і плавний старт інвертора не допоможе. Але ще нові холодильники вже можуть мати правний старт компресора.
Дякую за коментар. Вже розроблений модуль, який таке зможе реалізувати, але це буде пізніше. Бо є проблема лишити холодильник, щоб інвертор вмикався автоматично саме коли нема електрики.
@@RadioLab так я про таку проблему і кажу. Реле напруги тільки на вхід 220 від мережі. Напруга вийшла за межі налаштувань чи зникла, реле перемикає контактами NO на інвертор (і запуск і вихід).
@@timofeygonchar6375 Є такі плани, але нажаль не можу сказати коли точно буде. Бо зараз роблю відео трохи по іншій темі. Канал приносить не багато грошей, тому ще паралельно мушу працювати.
Схоже на винахід велосипеда.Коли вже існує ДБЖ , з сінусом, зарядкою , в корпусі і гарантією 24 місяці - Luxeon 500L , і ціна 3500-4000 грн. А тут ще щось збирати треба, якусь коробку.Індікація режимів взагалі буде ? Коротше із серії коли коту нічого робити...
А хто казав, що я прям щось нове придумую? Я просто зібрав інвертор для холодильника із того що було. У відео окрім збирання інвертора я показав як відбувається підвищення перетворення напруги з 12В в 220В, також показав з'єднання акумуляторів і багато іншої теорії. Відео більше теорія, що як і куди. Ціна питання 1200 грн і працює. Так, воно робилося із того, що було. Але коли стоїть питання зберегти їжу, коли нема електрики у спеку. Мене оце що ви написали про кота просто насмішило, а виріб вже окупився ))) тобто холодильник я зберіг і їжу також, а у сусідів їжа зіпсувалася. А ваш Luxeon UPS-500L 300Вт холодильник і близко не запустить, залізяка за 4000грн з потужністю всього 300Вт, ну підійде для котла як варіант чи для насоса системи опалення, ПК ще ну і все. А зараз дуже у багатьох проблема не розморозити холодильник у спеку і оті 300Вт для холодильника ніщо.
@@MediaServicedpua Тобто при рекламуєте УПС без акумулятора, а мені пишете за акуми, а де тоді логіка? Я написав ціну без акумів, тільки за інвертор. Порівнюю кругле із круглим (інвертори без акумів), логічно ж. На розпродажі на аліку я купив плату чистої синусоїди за 900грн, а трансформатор на металоприйомці за 300грн (його взагалі викинули на метал по ціні металу) - от і 1200грн за інвертор. А акуми дійсно окремо, але у рекламованому вами УПС взагалі нема акумів і 300Вт всього. В мене два акуми вийшли приблизно в 3000грн за ДВА. Тобто я за 4200грн маю інвертор з акумуляторами для запуску і роботи холодильника, ну все інше працює апріорі (насос, котел і т.д.).
@MediaServicedpua Ха ха три раза😀У меня Luxeon 5000zx в прошлом году замен старого свинца 4х 12волт 120 а на LFP EVE 105. Ну так вот он не может зарядить новую батарею выше 50% при этом делает это 10 часов. Но просто он у меня уже был 10 лет. Пришлось купить зарядное 56-58в 50а и поставить снаружи. А кому делать с нуля зачем этот цирк?
@@ВолодимирХомич-и2к Розрахунок: Р=U*I - формула потужності U=24В - напруга живлення Р=1000Вт - потужність інветора I = P/U I = 1000Вт /24В = 41А Тобто BMS треба на струм не менше 41А. Бачив BMS 3S На струм 60А, бо на 40А може бути мало, треба щоб трохи був запас по струму.
Ось інформація з опису. Також є налаштування. Power frequency sine wave inverter motherboard function description: 1. Battery low-voltage protection: When the battery voltage is lower than 10.5V per section, the inverter will turn off the inverter (no AC voltage output at this time), and the inverter is in standby mode. 2. Battery over-voltage protection: When the battery voltage is higher than 14.7V per section, the inverter will also turn off the inverter and enter the standby mode. 3. Normal automatic start-up of the battery: When the battery is under low-voltage protection, when the solar energy or wind power charges the battery to charge 12V per section, the inverter automatically starts to output the AC voltage to supply the load. When the battery overvoltage protection recovers to 14.7V per section after overvoltage protection, the inverter automatically starts.
Доброго... Чому на вході в мене 50 герц а на виході 1 Кілогерц? Виходить мій старенький транс не тільки напругу підвищує а й частоту? Проводи зворотнього зв'язку кидав, не допомагає 😢
Доброго дня. Не вміє трансформатор підвищувати частоту, яка частота на входу, то така і буде на виході. Нема там 1кГц, просто трансформатор не дуже напевно і він погано фільтрує пульсації, і ви міряєте не достатньо фільтрований або погано згладжений ШИМ сигнал нарізки синусоїди. Як варіант ставити додатковий дросель синфазний (дросель двообмотковий), на стороні 220В після трансформатора. Як раз на вході трансформатора з плати нарізки синусоїди там багато кГц, а на виході трансформатор працює як дросель і імпульси згладжує в нормально синусоїду. У відео я це показав.
Дякую, спробую. Ще доповню: підключив в навантаження лампу, тестер показує 50 Герц, без навантаження як на - відео 1,1 кГц. А ще звернув увагу що напруга не регулюватися на виході, скільки не крутив туди сюди хоча якщо міряти опір з іншої сторони плати на контактах - він міняється. На вході на трансформатор 8.65 вольт.
@@karatell85 Плата EGS002 по зворотному зв'язку розуміє яка напруга після трансформатора і регулює ШИМ нарізання синусоїди, також там є резистор підстроювальний, який є дільником і регулює рівень напруги зворотного зв'язку для EGS002. Чому не регулюється, не скажу. В мене два відео і якщо все правильно, то все регулюється. У відео я все постарався показати.
Я розумію що криво сказано і вже відповідав, але там інакше тяжко сказати, бо щоб встановити конденсатор, то треба перерізати проводи ліній 220В, і оцей розрив впаяти конденсатор як фільтр. Правильно сказати взагалі "шунтуючий" конденсатор, але більшість того не зрозуміє. Тому вже як є.
@@michaelleschenko7424 Так, на звичайних батарейках також є "+" і "-". А "+" і "-" зазвичай є позначені на батарейках чи акумуляторах. Ну це вже подивіться чи почитайте відповідні відео чи статті. Ще фізика книжка з школи (клас приблизно 8, точно не скажу), там є про елементи живлення, не образити, просто там все по простому для початку.
Буде працювати. Це по суті звичайний інвертор які є в продажі з чистою синусоїдою, тільки самозбірний. Котел буде працювати, і насос системи опалення і т.д. Але якщо котел фазочутливий, то треба буде робити занулення одного з провідників виходу інвертора, відео по такому в інтернеті дуже багато. Але для котла достатньо потужності і 300Вт, тестував. То для такого як варіант є і готові прості не дорогі рішення або можна самостійно зібрати, якщо є знання для такого.
Цікаво б було доповнити даний інвертор платою заряду акумуляторів і автоматичного перемикання на мережу і назад. (Так сказати народний упс...) Маю багато вигорівших безперебійніків можна було прямо в їхньму корпусі надати їм друге життя. П.С. багато хто скаже що відремонтувати і переробити упс було б правильніше але вони зазвичай без синусу і переробка на китайських модулях більш ремонтопридатна як на мою думку.
Так, ви праві. Але по розміру він може більше 400Вт, 600Вт від також тягне нормально, навіть 800Вт (кутову шліфувальну машину), але вже нагрів відчутний.
Що у відео я віддав в село і він там працює. Не маю на продаж, я зробив відео, щоб показати, як можна зібрати за бажанням. А хто може, то купує готові.
В принципі не погано. Га скільки різниця в вартості між саморобним та типу завод-підвал-китай🙄? На скільки потужна така збірка, 500 ват 1кіловат 3 кіловати?на скільки просідає такий інвертор при навантаженні?
Особисто мені такий інвертор обійшовся приблизно в 1100грн, плату я купив зі знижкою і трансформатор також за 250грн знайшов. Холодильник, запускає, болгарки нормально живить на 700Вт. Ось я купував Таталікен 1600Вт, то оцей саморобний виявився потужнішим і холодильники запускає краще + простий ремонт якщо що. Купляти готовий чи самозбір, то кожен вирішує для себе що вигідніше. Я міг зібрати, забрав і показа все у відео, може у кого є можливість знайти трансформатор і також захоче зібрати. Якщо знань нема потрібних, то тоді купляти готовий у тих же китайців.
Забавка для тих кому нема шо робити. готовий той же таталікен дешевше вийде )) навіть якщо трансформатор валяється. А транс можна продати і тоді вже готовий можна купити на віть потужніший. Бо такий транс коштує дохрініща
Відео швидше для тих, хто хоче розуміти або цікаво як воно працює. Нема що робити чи є, але воно працює, це звичайний інвертор. Основний бонус: повна ремонтопридатнісь. Транс на металоприйомці я купив за 200грн і ще один за 300грн, за нього можна поставити 800грн чи більше, от тільки його ніхто не купить. Так, можна купити таталікен, я особисто не проти. І ще, ремонтопридатні речі і речі прості в ремонті в більшості вартують відчутно дорожче, це стосується всього, навіть інверторів.
Я не претендую, що варіант із відео це єдиний правильний варіант. Відео скоріше як навчальне, як можна зібрати, як працює. Якщо вигідніше і дешевше купити готовий, то я особисто не проти. В мене також є покупний готовий, якому 5 років. Мені збірка стала десь у 1300грн приблизно.
Все є в описі під цим відео. 👉🎬 Відео за збиранням інвертора 300Вт і як переробити модуль чистої синусоїди на напругу живлення 12В ✅ ua-cam.com/video/O-nmtWZPgog/v-deo.html
⏩ Шановні підписники і гості каналу, по можливості будь ласка прошу коментар і лайк для підтримки каналу. Якщо щось не правильно сказав, то поправляйте. І допомагайте НАШИМ, щоб вони виганяли чужих. Подякував!
⏩ua-cam.com/video/IZDOLljPnoU/v-deo.html - Відео огляд на Точкову зварку Fnirsi SWM-10 портативна.
Інопланетяни теж зацікавилися)
Найкраще відео з побудови інвентора. Та ще й чистою синусоїдою. Гарно розказано. Треба буде і самому зробити такий пристрій.🛠
Дякую за коментар. В планах ще мінімум один інвертор.
Доброго часу доби, найбільш раціональним було б використовувати інвертор на 24В, трансформатор працюватиме з мінімальним навантаженням по струму первинної обмотки. Тим більше, втрати на вхідних проводах менше, та й сам струм по них теж менше. До підсумку при 24В струм через первичку (усю) буде вчетверо менше, ніж через одну половинку при 12В за тієї ж потужності. У всьому іншому - вподобайка та удачі у нових проектах!
Дякую за коментар. Є проблема, що не у всіх є акумулятори 24В. А 12В акумулятор є в більшості авто легкових. Просто напруга 12В набагато більш поширена. Але якщо є 24В, то звичайно краще робити інвертор на 24В, де менші струми на стороні 24В, менші втрати, менші нагріви і треба менші перерізи проводів.
Для моїх завдань, то напруга 12В більш зручна і доступна, навіть враховуючи всі мінуси.
Забавка для тих кому нема шо робити. готовий той же таталікен дешевше вийде )) навіть якщо трансформатор валяється. А транс можна продати і тоді вже готовий можна купити на віть потужніший. Бо такий транс коштує дохрініща
@@kinostory6 тис норм інвертор 1200ват якось не дешево це при купівлі на аліку а в Україні 8-9 к
Холодильник дзенить меандром)
@@mehanik5807 на Алике я взял инвертор за 2200 грн с чистой синусоидой на 1500 ватт нужно хорошо обзоры смотреть и искать неплохо на Алике.... И будет вам счастье. Foval 2600
Толкове відео, все ясно і зрозуміло, автор без лишніх слів чітко все розказав. Респект
Дякую за коментар. Планую ще відео, де буде майже повний самозбір і ще по можливості інше. Багато часу труба на таке, але може кому допоможе.
Вітаю. Я такі інвертори збираю і мені вони надійніші від високочастотних. Але трансформатор від УПСа доробляю. Пів обмотки дадуть півпотужності . Роз'єдную 7 волтові і з'єдную паралельно. Ваш трансформатор на 800 вольт ампер а це меньше 800 Вт. Конденсатор на 3,3 мкф. на виході 220 в робить завеликий струм холостого ходу. Зменьшую його поставивши на 2 мкф. але тоді послідомно з первинною ставлю дросель. Для того щоб силові транзистори меньше грілися при напрузі акума в 11 вольт я плату egs002 живлю через повишайку на 14 вольт. При роботі з літієм напруга середнього заряду меньше 11 вольт тому без повишайки силові недовідкриті і можуть вилетіти. Без повишайки з літієм не обійтися. Або перейти на 24 вольти та понижайку. Ваш трансформатор вже на 24 в. Доречі маю нові трансформатори вдвічі більші вашого на 1 квт. Маю запас таких нових намотані 7 вольтова шиною. Якщо вам такі треба то перезвоніть. Номер на моєму каналі в опису моїх відео.Які силові транзистори ви поставили ? Чи стояли у китайців ? 4008 ?
Доброго дня. Дякую за детальний коментар. Трансформатор 1000VA мінімум, тому реально десь 800Вт. Використання половини обмотки не зменшує потужність, бо в УСП працюють половини обмоток по черзі по 50% часу через схема виконання в два плеча. А в такій комплектації як у відео пів обмотки працює постійно на повну синусоїду, а не на половину, а інша просто зайва і просто про запас. Паралельне підключення обмоток просто збільшить переріз провідників, і трохи зменшить нагрів, ну і все. А потужність трансформатора також обмежена розміром осердя, а переріз і розмір осердя розраховані заводом під потрібну потужність. Є формули розрахунку трансформатора. Можете навіть зробити заміри і все побачите самі.
Транзистори які були з заводу на модулі. Думав ще паралельно накинути, але і наявних достатньо, номінал у них до 200А, а піково ще більше. Для потужності 600Вт їх достатньо що є.
Тестував, то недовідкриті з 10В і спрацьовує захист і інвертор вимикається. Але порада правильна, бо коли в такому режимі транзистори починають працювати і недовідкриті, то вони дуже сильно гріються і можуть погоріти.
За інше дякую, що так детально все написали.
Окрема подяка за інформацію про повишайку для живлення EGS002, по правильному все як ви написали, так буде 100% надійно.
Трансформатор я один ще купив в інтернеті аналогічний, хочу спробувати розвести плату чистого синусу правильну, бо у китайців вічно якісь затики зі схемами, але не знаю чи вийде.
За пропозицію трансформатора подяка, але вони вартують грошей і ви заробите збиранням інверторів. Я зробив відео, але не займаюся таким постійно.
Питання?зібрати інвестор з 48в акумулятором можливо?
@@АлександрКоваль-х1д Все аналогічно. Треба модуль чистої синусоїди на на 48В і трансформатор 28В в 220В на відповідну потужність.
@@АлександрКоваль-х1д Нічого неможливого не має. Але можна купити і готовий що буде дешевше і швидше.
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA Відео більше як навчальне, в ньому я багато показав різних моментів. А якщо людині простіше купити готовий інвертор, то особисто я взагалі не проти. Кожен вибирає що йому краще. В мене також є готовий покупний інвертор, якому десь 5 років.
Дяка за за рідну мову і роботу!
Дякую за коментар.
Дякую за україномовний контент . Зібрав аналогічний але на 24 вольт. Навантаження на прилад менше,струми менші. Молодець, успіхів
Дякую за коментар.
А тут при паралельному підключенні акумуляторів хіба не вийшло 24вольти?
@@electronic931 ааа. Тобто навпаки? Ємність при паралельному з'єднанні, а напруга при послідовному? Я вже забув...
@@PrototypUaпри паралельному зєднанні струм та ємність додається але не напруга
Дяка за україномовний контент і роботу!
Дякую за коментар.
С ударением только беда)) 05:37 однаковI))
Красунчик, корисне відео. У кого прямі руки той зрозуміє! Дякую 👍🤗
Дякую за коментар.
Дуже цікаво та інформативно.
Дуже гарно, давайте наступне відео, як до того можна прилаштувати зарядку, що б акумулятор постійно не знімати і ставити якщо є електрика
Дякую за коментар. Планую. Але інвертор буде покупний який я показав у відео. Бо зібраний я віддав в село для живлення холодильника, там він працює і допомагає.
Буде така собі зарядна станція самозбірна із окремих блоків.
Дякую. Цікава ідея, особливо для тих, хто живе у висотці, де генератор використовувати майже неможливо.
Дякую за коментар. Відео більше навчальне. Якщо мало знань по енергетиці і електроніці, то краще купувати готовий, бо тут все таки 220В і треба трохи розуміти. Але якщо все зібрати правильно, то працює як покупний. Принципи роботи однакові.
@@RadioLabтрансформатор краще не цей від упса, а тороїдальний, у нього вище ККД
@@vadimgoncharuk9453все впирається в доступність (фізичну, а головне - фінансову 😉)
@@MasterGallery декілька днів тому виготовили мені на замовлення тороїдальний трансформатор 26/220В 3кВА, близько 6000грн.
@@vadimgoncharuk9453 ну, припустимо, ціна прийнятна, але скільки вартуватимуть аккуми на таку потужність?) Поділіться де взяти їх вигідно?
Привіт. Дуже дякую за Український контент . Дивно - що ти підпаяв тоненькі дроти від акумів для слабкого тесту, проте прчав підключати високосилові навантаження (холодильник). Дивно, що ці дроти не перегрілись, через них же йщли величезні ампери із 12В.
Дякую за коментар. Для тесту їх вистачило, а на постійну звичайно треба товстіші, вони не паяні, а були затиснуті тимчасово для відео. Переріз 1,5 квадрата, 16-19А струму витримують. Оскільки їх по два паралельно було, то струм допустимий 32-38А. В тесті короткочасно було 50А, 12А короткочасне перевищення не критично.
А на постійну, то треба проводи відповідного перерізу під відповідні струми.
Тонкі проводи тільки для тесту і короткочасно, для показати, що все працює.
Нічого страшного, у мене автомобільний зарядний пристрій 10а ще ссср,у нього дроти 1 квадрат,заводські, і нічого не гріється.
@@ВасильБілий-ф4энавіть не розумієте яку дурницю кажете. До чого тут те, гріється у вас на зарядному дріт чи не гріється...
Спасибо за работу.
Полезное видео.
Класно зробив. Дякую
Дякую за коментар. Компроміс.
Молодець! Дякую за корисну інформацію і відео! 👍🤝😁
Дякую за коментар.
Відео цікаве і повчальне, автору respect, біда тільки, що ціна плати вища за ціну готового інвертора.
Дякую за коментар. В посиланні плата за 1050грн, це найдешевше, за таку ціну інверторів готових, що можуть запустити холодильник, то я не знаю.
Але не раджу купувати найдешевше, зазвичай воно одноразове (не можна відремонтувати) і потужність там часто завищена китайцями, обман. Наприклад таталікен на 1000Вт, а по факту в ньому 300Вт.
Але якщо простіше людині купити готовий, то я не проти, значить так краще і простіше людині, що нормально.
Відео більше навчальне, щоб хто хоче, то могли зібрати, буває у людей є потрібні запчастини, а є що хочуть зібрати самостійно.
Дякую за гарний, просто доступний в плані енергетики контент, респект Вам!!!
Дякую Вам за коментар.
Дякую за корисну інформацію!
Подякував.
Бажано дросель поставити між вих. плати і вх. тр. Дросель має бути обовязково з альсиферу. Це в першу чергу для захисту транзисторів. Альсифер можна дістати зі старих контурів промпунктів звязку, які використовувались раніше на залізниці. Кулер хоч маленький, обовязково потрібен, економія на охолодженні не виправдана. Я склав такий самий, але 24v 1 квт. Працює чудово. Резерв на випадок виходу з ладу основного. Пусковий струм мого холодильника при 28v 50а.
Дякую за коментар, все правильно написали, але в мене не було з чого зробити дросель.
Чудовий контент❤
Дякую за коментар.
Я пішов іншим шляхом! Купив на Розетці автохолодильник компресорний на 12 вольт (37 літрів). Заживляю від станції (Jackery Explorer 300 Plus + солнечная панель 40 Вт / 300 Вт / 288 Вт⋅год) , тримає 26 годин при мінус 3 градуси! За цей час полюбасу буде світло і станція від 220 вольт буде дозаряджатись. Ціна питання, станція (з сонячною панелю) 14 000грн плюс автохолодильник компресорний Voin 37 л. --9700 грн.
Дякую за коментар. Варіант, але і бюджет гарний. Головне вас влаштовує і працює.
В мене трохи інше своє рішення, але то може колись.
Інвертор 2000Вт + 4 самозбірні акумулятори (як у відео) сумарно 1000Вт енергії запас, і легко можна допиляти сонячну панель з контролером. Бюджет буде десь в районі 11 000грн, це інвертор, зарядка, 4 акумулятори, сонячний контролер, сонячна панель проста не велика приблизно 18В 4А (панелі не маю поки).
Вже багато разів збірка допомагала.
Збірка творів, пісень, комплект радіодедалей, а процес це ХБИРАННЯ.
Збирання
Прибирання, а не Прибірка
Спасибо,было интересно,более информативно посмотреть с наличием постоянно включенных приборов амперметров,вольтметров по низкой и высокой сторонам,ваттметр тоже не помешал,в частности пусковой ток,переходные процессы,пороги срабатывания защит,а в принципе все очень неплохо.
Не вижу смысла в этом видео, это как забивать гвозди микроскопом. Да и ватметра у меня нет, что был, то 30мм прямое было попадание, ушло на мусор, новый не купил.
@@textreanimator Не имею такой завидной возможности,а вы всем комментаторам предлагаете заниматься видеоблогер стали?
Широко дякую. Дуже гарна і зрозуміла робота.
Вам дякую за коментар.
Дякую за Українську.
Контент цікавий.
Акумулятори два послідовно, а заряджати паралельно .
Дякую ха коментар. Акумулятори паралельно заряд і розряд в моєму випадку.
Дякую! Скоро будемо всі самостійно збирати ремонтувати, бо завантаження у ремонтників величезне після вилок суіцидника.
Але нажаль не все ремонтується.
Гарне рішення, тепер тепер ще б корпус і буде топчік!
Цей зібраний інвертор я вже віддав і там вже додали корпус.
Дякую дуже актуальне відео
Дякую, все дуже гарно розклали як для школярів. А може ви підкажете який ККД у інвертора і скількі він кушає на холостих, а ще може знаєте як зробити такий на 1 - 2 КВт.
Дякую за коментар. ККД стандартний, може трошки менший від сучасних, бо дросель не було з чого зробити, який зменшить струм холостого ходу, 1,5А на холостому без дроселя, з дроселем 0,8А приблизно би було. Але інвертор не буде працювати постійно, тому такий струм холостого ходу не проблема.
Можна зробити і на 5кВт і роблять, але треба відповідної потужності трансформатор (це дуже не дешево) і на відповідну потужність модуль чистої синусоїди.
Збірка із відео 1кВт видасть, якщо її переробити на напругу 24В, це все є у відео.
@@RadioLab Дякую.
я брал такой - заменил полевики на 600в. подрезал ширину дорожек (что бы расстояние было больше) налоложил шину на них и зарпитка без диода 12в а на вход 320в , без выходноготранса сразу синус
Ну у вас індивідуальний варіант, далеко не у всіх є акумулятори на 320В. Плати нарізки синусу продають, є готові і як набори.
@@RadioLab есть небольшой преобразователь 12в на 320в потом ставил эту схему. КПД лучше чем через транс.
@@NIKOLAY_PSHONIA Є, але там і потужність не велика, і якщо напруга впаде нижче 10В, то він горить, захисту нема, або додавати окремо. Був такий і знаю, згорів, може дійдуть руки, то відремонтую.
@@NIKOLAY_PSHONIAВиходе сумнівна надійність системи...
Трансформатор додає впевненості!!!😂😂😂
@@Nounams а не смущает индуктивная нагрузка ? ведь пусковой ток холодильника 4-5A = 1KW
Дякую за відео)
Дякую за коментар.
Доброго дня , автору відео і підписникам, сьогодні включив третю ітерацію безперебійника, пишу тому що автор не мав змоги під'єднати дросель на асьсифері, але я вимушений зазначити що при використанні трансів від безперебійників зменшити радикально струм споживання не вийде, хіба що на 15% , вимірючи холостий хід. Але, сьогодні намотав транс з габаритом 270-300 ват, холостим ходом від мережі 50 мА, був здивований ефективністю дроселя, при включеному дроселі-180 мА від акума 24 в. Без нього- 1 А, плюс-мінус пару одиниць. Але впав не тільки струм холостого ходу, а також струм під навантаженням відповідно.Суть мого послання, не використовуйте в своїх проєктах транси від безперебійників. Це лайно не варте вашого часу. Ага, забув додати що на трансі від безперебіника 600 китайських ват падає напруга на виході до 190 вольт від лампочки на 250 ват, плата не може компенсувати таке падіння. Думаю залізо входить в насичення. Холостий хід 2.3 А. Транс 1000 китайських одиниць мав холостий хід 2.8 А.Падіння не міряв бо не було сенсу і бажання.Висновки робіть самі.
Дякую за детальний коментар. Дійсно краще трансформатор ТОР для перетворювачів, але коли нема геть нічого, то можна зібрати такий як у відео. Ну і у відео показано, що інвертор можна зібрати і самостійно. Так, з ККД там питання, але коли холодильник розмерзається, то і такий інвертор за щастя.
Так, згоден, коли немає куди подітись. Сьогдні прийшов на НП транс осм 0.4, я його не бачив і сподіваюсь що первинна на 220 вольт. Я проведу експеримент і з ним, заміряю холостий хід при класичному ввімкненні, а потім включу його як транс для інвертора, замірами поділюсь. Той тор що випробовував вчора навантажив мініпраскою(750 ват), напруга ледь просіла, але мідь почала грітись. Говорить про те що тор намотав тонким проводом. Миру всім! Кацапам -здохніть!
О, тепер хоч зрозуміліше як воно влаштовано
Дякую за коментар.
Конденсатор на розетке(фильтр который). он же будет при включении как перемычка(пока заряжается)?
Конденсатор работает как фильтр ВЧ пульсаций постоянно, потому как на выходе синусоида, переменное напряжение, и конденсатор постоянно то заряжается то разряжается, это его работа.
Дякую, вподобайка, саме шукаю варіант для самозбірної станції на декілька кіловат, так як в наявності є трансформатор від згорівшого дбж. Але схоже що вигідніше і безпечніше купити готовий інвертор. Які ваші думки?
Дякую за коментар. Дивіться, у відео я нічого не агітую, що зібраний інвертор кращий, чи гірший, зібраний інвертор є просто інвертором зі стандартною схемою.
Відео скоріше навчальне, де я показав як можна зібрати інветортор і як все працює.
Є люди, яким прямо чешеться спробувати зібрати щось самостійно, але для цього треба трохи знати теорію, то в першу чергу для таких і було створено це відео.
Так само і я спробував зібрати, запрацювало, круто і нові знання.
А купувати, чи збирати, то кожен вирішує сам. Якщо є гроші, то звичайно швидше і простіше купити готове, але не купуйте дешевий одноразовий хлам, якого в ремонтах просто гори.
В мене ще планується відео зарядної станції із модулів, але то пізніше.
Що у вас є трансформатор, то треба дивитися якої він потужності, бо зазвичай в USP знаходяться не потужні трансформатори.
@@RadioLab Дякую, я саме з тих в кого чешуться руки завжди щось зробити самому. І тому дуже радий що знайшов ваше відео. Бо тут робочий продукт.
Але часто виникає проблема з виготовленням корпуса щоб пристрій не нашкодив життю або не випустив магічний дим передчасно. Гляну до трансформатора, а там буду приймати рішення.
Бажаю здоровя.Ви про переробку модуля з Алі ,тобто 24 на 12 писали ,але я не побачив де докладніше почитати ,підкажіть.Дякую.
Доброго дня. В описі під відео все є.
👉🎬 Відео за збиранням інвертора 300Вт і як переробити модуль чистої синусоїди на напругу живлення 12В
✅ ua-cam.com/video/O-nmtWZPgog/v-deo.html
Вітаю. Яким тепловізором користуєтесь?
Доброго дня. Для телефону Flir ONE LT, йому вже років 4.
Клас 😁
МОЛОДЕЦЬ !!! Сідай 12 !!!
Дякую. Оцінки не потребую, за коментар дякую, але може відео кому допоможе.
4 самозбірні акумулятори сумарно 26А*4 = 100А тобто заряджати можливо 100А ною зарядкою, де таку взяти?) та чи бувають взвгалі? як таку збірку заряджаєте ви?
Теоретично так, фактично краще більше 80А не давати. Я заряджаю зарядкою 10А, потужнішої не маю. Так, це приблизно 10 годин. Також заряджаю лабораторним блоком живлення, також в мене він на 10А.
У китайців є потужні зарядки від перероблених блоків серверів на струм 20А і більше, але там ціни трохи кусаються.
@@RadioLab на 10А бачу на олх багато продають, тоді таке питання, три такі зарядки в паралель можно підключити до одноЇ збірки, типу зрізать штекери, всі плюси до одного всі мінуси до другого?
@@ИванСменщик Чесно не пробував. Через потужні діоди Шотки наче можна, які треба вмикати в розрив плюсів, щоб зарядки могла гнати струм тільки в одному напрямку. Але я не тестував. Треба читати інформацію по такому. Нажаль поки не знаю.
Типу такого, тільки замість синіх модулів будуть окремі зарядки
lh4.googleusercontent.com/proxy/yxsysSTMN4ltooPYsLnCjuJQfUESI5aibW5Ya60QXQ2n-sQuZsM6srryBZYWeUxA15KEppXUP_KRSWqGU6bvWLz4fIftyNRv
А чого не заряджати їх послідовно 48В зарядкою? Поставити перероблений балансир, який буде вимірювати напруги на батареях через дільники, щоб з 12 зробити 3.7.
Я підключав для зарядки однієї NMC комірки 4.2В 44А*г в паралель три модулі для повербанків. Без діодів. Кожен може на заряд давати 4А. Заряд шов струмом 12А на стадії сс. Кожен модуль живився від своєї швидкої зарядки.
Ще можно зробити чотири окремих зарядки з б/у комп'ютерних блоків живлення і заряджати кожну батарею окремо.
Ви дійсно при тверезому розумі не знаєте що бувають зарядки на 100А!
на аліекспресі продаються такі блоки на 12 вольт 24 і 48 вольт .Не підкажете в чому там різниця?
На яку напругу маєте акумулятор, то під таку напругу живлення і купляти треба інвертор. Якщо розраховуєте на нагрів, то краще брати інвертор на вищу напругу живлення і відповідно треба акумулятор на вищу напругу живлення, вища напруга живлення - менші струми будуть на проводах живлення інветора.
У мене все на 12В, я жарити нагріви не планую, для холодильника, насоса опалення, освітлення і всього іншого побутового з запасом вистачає напруги 12В.
Судя по всему хороший инвертор ! Можно сделать вообще идеальным, если заменить обычный трансформатор на торроидальный ( у него потери холостого хода раза в 3 меньше) и добавить дроссель, о котором упомянул автор видео.
Можна, все можна. Питання в фінансах. Поки так.
Вопрос какой должен быть дроссель?Сколько генри? или как?
@@ЗлобныйПлебей Дроссель на ферритовом кольце, на большом . параметры я не знаю, автор лучше знает.
Круто! Дякую!)
Дякую за коментар.
Молодець!
Чи можливо використовувать крансформатор 220/12 в обоатно у напрямку? Потрібно відмотувать для пониження з 12 до 7 вольт?
Не скажу, не перевіряв. Я використав те, що рекомендовано.
Підкажіть, будь ласка, номінали шунтів (по 0.1Ом ?) і які використні транзистори
За шунти не скажу, не знімав щоб заміряти, їх 4 паралельно, більше всього, що 0,1Ом, а транзистори HY4008. Плату маєте? Бачив, що там китайці нічого не пишуть по шунтах і транзисторах.
Дякую. Бачив такі плати на ОЛХ, але не встиг купити. Знайшов на Алі, немає схеми от і думаю чи купувати.
@@sergiiganzha8546 Чесно, я також це думав. Але врахувати ціну деталей, де їх купити, доставки і т.д. то напевно вигідніше купити зібрану, я посилання лишив на одну з дешевших пропозицій на аліку. Одні транзистори в 200грн стануть, а ще EGS002 і пачка деталей. Подумайте, може дешевше купити вже зібрану, якщо у вас взагалі нічого нема.
Дякую
Ці BMS дозволяють підключати їх паралельно?
Так, і я це показав у відео. В мене пів року працюють вже так, проблем нема. А ще в планах відео паралельно 4 акумулятори.
а чи хватить лише половини 12 вольтової обмотки трансформатора на всі 800 ват, може є сенс підключити другу катушку паралельно до першої (типу перепід'єднати її з послідовного в паралельне включення)
Дякую за коментар. Вже відповідав і копіюю.
Вистачить. Обмотки працювали по черзі (50% часу кожна), а у випадку відео одна постійно в дві сторони (одна 100% часу), наче я одну викинув і задіяв тільки половину, що в моєму випадку є повноцінною обмоткою, бо працює вона на 100%, а інша просто не потрібна і буде про запас.
Можна підключити паралельно, але це просто збільшить переріз високострумового провідника, бонусом буде трохи менший нагрів і все. Більше ні на які інші параметри це не впине. Коефіцієнт трансформації буде без змін і розмір осердя без змін, потужність без змін, бо в трансформаторі потужність обмежена не тільки перерізом провідників, а і розміром осердя через яке "перекачується" і трансформується енергія, а пропускна здатність осердя обмежена його розміром.
Але сам трансформатор з заводу вже розрахований витримувати потрібні струми при напрузі живлення 12В в кожну півобмотку, а я використав одну обмотку, яка працює відразу на дві півсинусоїди, а інша просто стала не потрібна при напрузі живлення 12В і з використання плати чистої синусоїди.
@@RadioLab якщо обмотки намотані не паралельно а по черзі, то краще переконатися що задіяна та яка намотана ближче до поверхні щоб краще охолоджувалась
@@maximbulkowsky6507 Мідь одна з кращих провідників струму і тепла, але якщо така можливість є, то краще як ви написали, буде трошки краще охолодження.
Як випрямлений ток преобразователем 220 вольт зробити чистий сінус такой платой, купив але як зробити не знаю.
Буквами це не написати. Треба розроблювати модуль нарізки синусоїди. І 220В синусоїду можна нарізати з 380В. З 220В нарізати 220В синус не можна.
@@RadioLab а якщо зібрати аккумулятори на 100 вольт,це з велосипеда по 48 вольт? Чи там теж треба 380 -400вольт?
@@ВладимирКравчук-к2п Нарізати синусоїду 220В можна з більш високої постоянки 380В, це не я придумав і це роблять в заводських інверторах не просто так.
З напруги 100В синусоїду 220В в принципі не нарізати, або підвищувати до 380В і потім нарізати спеціальним модулем. Не так це просто і тому інвертори не дешеві, навіть до блекаутів інвертори з чистою синусоїдою не були дешевими.
Класний контент українською. А для чого під'єднання зворотнього зв'язку?
Плата EGS002 так розуміє яка напруга на виході і її підрегульовує, ну і захисти якщо напруга на виході сильно падає і т.д.
І без зворотного зв'язку модуль чистої cинусоїди банально не працює, бо не розуміє що на виході після трансформатора.
Найдешевший високострумовий дросель (десь 0.5..1мН/10А) робиться з П-образних феритів від ТВС (скласти в ряд паралельно чотири половики, тобто, назамкно по магнітному потоку), і намотати приблизно 200 витків відповідного перерізу (d1.5mm).
Якщо не наближати до металевих предметів, то працює цілком пристойно.
Сендастові/альсіферові кільця відповідного розміру коштують шалених грошей, а це непогана альтернатива, хоча не так компактно.
Зрозумів. Дякую. що все детально написали.
Пiдкажiть яким максимальним струмом можливо заряджати ваш акумулятор . Як розраховуется струи заряду.
Акумулятор, який у відео один можна заряджати струмом 15А (хоча по документах можна до 25А, але щоб акумулятори більше циклів пропрацювали, то бажано 15А не перевищувати), а якщо два підключені паралельно, то можна 30А. Я заряджаю струмом 10А два акумулятори підключені паралельно, бо нічого потужніше не маю.
Струм заряд розраховується дивлячись від типу і ємності акумулятора. А мене акумулятор li-ion, їх можна заряджати струмом 1С (одна ємність), а ємність у мене приблизно 26А (26 000 мА), тобто максимальний струм заряджання 26А для одного акумулятора. Але я раджу заряджати трохи меншим струмом (не більше 15А), довше акумулятори проживуть.
Але є різні акумулятори і просто треба читати рекомендації від заводу виробника.
Спасибi за вIдровIдь. Вмене майже як у вас 3s7p шоколадки лiтокала .
@@SergeySolo Вам дякую за коментар.
На вч інверторі 12в холодильник при запуску 120А робочий 8-9 і китайський піковий 800/1600 не може його зрушити,а гібрид 1,5кв запускає з перевантаженням,значить реактивна складова важлива але струм хх йому ціна.
Якщо так, то треба значить потужніший інвертор і потужніші акумулятори.
Молодець. Єдине що строьмне це літій.
Якщо дотримуватись правил техніки безпеки і правил експлуатації, то проблем нема з літієм. Але якщо ще гроші на LiFePo4, то звичайно краще LiFePo4 чи якісь інші ще більш безпечні типи акумуляторів.
@@RadioLab беспека це головне у випадку з літій іон. Треба продумати декілька варіантів захисту. І без нагляду краще не залишати.
@@AlexWhiteUA я собі літій-залізо взяв, але для освітлення ще з 22 був цілий ящик старих іонних, різних (пласких й 18650). Сумарно десь 10 а.г. на 12 в. То все вільне місце в ньому зайняв кілограмом соди у дрібних пакета :)
@@AlexWhiteUA Новини, що будуть пожежі через акумулятори, то було ділом часу і цілком прогнозовано. Багато людей які увірвалися в тему, то нажаль не мають потрібного рівня знань і освіти, що тягне за собою погані наслідки. Якщо все зібрано правильно, якщо нема перевантажень, якщо запчастини і акумулятори нормальні, то вірогідність загоряння вкрай мала.
По факту в кожному житлі багато акумуляторів, телефони, ноутбуки, павер банки, ліхтарі і т.д. Ну і зараз ще і зарядні станції.
Але апріорі потужні акумуляторні батареї - це об'єкти підвищеної небезпеки і треба дотримувати правил техніки безпеки і експлуатації.
Навіть зараз якщо випадково лишити акумулятор на підвіконні чи на місце прямих сонячних променів, то від сонця акумулятор чи павербанк може нагрітися до 40+ градусів легко і може виникнути пошкодження. Тому в першу чергу техніка безпеки і правильна експлуатація.
Всі авто їздять виключно на літії, ніхто ще не їде на ліферах і не будуть :)
Було б круто додати зарядку для батарей, лайк за контент
На час знімання відео проста зарядка не приїхала. Але планується ще одне відео.
@@RadioLab А є схема цієї плати є ? Бо схема модуля egs002 не проблема знайти. А цікаво глянути що тут є, щоб знати варто воно того чи збирати свою плату на модулі egs002 .
@@Евгений-г1у4ч Нема, не знайшов. Але там дубова схема, H-міст і набір захистів з керуванням реле, яке вмикає чи вимикає EGS002.
Якщо зможу, то розроблю свою плату на 1кВт, але не знаю коли то буде.
Для відео використав готову, бо зібрати з радіодеталей далеко не кожен зможе.
@@RadioLab Так о тож про захист і потрібно. Сам міст в доках на egs002 приводиться зворотній зв'язок по напрузі та температурі. Просто маючи кіловатний транс 24-220 звичайний хоча хотілось би тороідальний, і тому знати би як все влаштовано із захистом. Хоча більш менш зрозуміло. Проте габарити радіатора тут здається замалі, а в цілому плата сподобалась.
Дякую! Знаєте, що ще не вистачає в відео? Довгий тест на протязі 4 годин. Звичайно з потужним акумулятором. Може зробите?
Дякую за коментар. Типу тест на перегрів? Так там є захист від перегріву, або можна додати охолодження і буде працювати.
Але в першу чергу робився інвертор із того, що було, щоб екстренно заживити холодильник, коли нема електрики.
В мене нема таких потужних акумуляторів. Але я особисто не бачу смислу змінами відео такі тривалі. Якщо будуть всі умови виконані, охолодження, не перевищення потужності, то буде воно працювати скільки треба і скільки треба.
А по часу, то якщо холодильник споживає 150Вт в годину (по факту менше, бо він вмикається і вимикається), то для 4 годин роботи холодильника треба акумулятор з ємністю мінімум 500Вт (це з урахуванням споживання струму холостого ходу інвертора).
А коли довго не було електрики, то я вмикав інвертор вручну, щоб холодильник знизив температуру і потім вимикав інвертор, що економити енергію акумуляторі. Черех 20 хвилин я знову вмикав інвертор, щоб холодильник знову знизив температуру. На 2-х акумуляторах як у відео я таким сценарієм протягнув 12 годин і холодильник не поплив.
Зібраний я віддав, складувати нема де, да і маю інвертор, якому вже 5 років.
@@RadioLab Дякую. Я мав на увазі дещо інше. Треба тест на надійність. Чи витримає інвертор роботу на протязі 4 годин з постійною нагрузкою мінімум 100 Вт?
Тривале відео робити не потрібно. Просто протестувати та сказати результати тесту. Якщо немає акумуляторів, можна заживити від компьютерного блоку живлення - він легко видає 10 ампер.
Ви автор - вам і вирішувати, що і як знімати. Я не наполягаю.
Ще раз дякую.
Легко витримає. Якщо все підібрано правильно і по потужності, то обладнання витримає. У відео модулі підібрані на навантаження до 600Вт, але якщо гнати 600Вт постійно, то треба буде додавати охолодження радіатора транзисторів і трансформатора, головне що не було перегріву. Якщо підібрано все правильно, то не треба проводити тести годинами, косяки вилізуть за 15-20 хвилин.
Якщо вам підійде така інформація, то холодильник на тесті пропрацював 2 години, все було добре, тільки вентилятор бажано додати для обдуву, воно було не сильно гаряче, але враховуючи спеку, то краще додатково обдувати, а місце для підключення вентилятора є передбачене на платі.
@@RadioLab Дякую!!!
cxomu napruga ponyzxena ?
standart zxe uzxe davno 230...
Я настроював для себе. Там є відповідний резистор і можна налаштувати. А чому я налаштував 210В, то я сказав у відео.
Дякую.
Дякую за коментар.
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, а що можна купити щоб було 220 десь на 200ват від велосипедного акумулятора 36в. Дякую. Потрібно живити ноутбук та вентилятор.
Не допоможу нажаль. Не маю такого досвіду. Може є готові рішення під таке діло, але я того не знаю, не працював з таким.
Ноутбук питается от 12 вольт .
Вітаю цікавий інвертор. 👍
У мене більш вища напруга інвертора. ⚡🔋💡Підписався на канал.
Дякую за коментар.
На тр желательно поставить дроссель с емкостью. Низковольтные обмотки желательно раскоммутировать и включить параллельно.
Про дросель я написав, але в мене нема з чого чого зробити, так це сильно знизить струм холостого ходу, але вже що є. Обмотки розраховані на струми з заводу і однієї достатньо. Якщо є бажання і вільний час, то можна з'єднати паралельно (не завжди це можливо), але по факту це нічого не змінить, трохи менші будуть втрати і нагрів трансформатора.
@@RadioLab Дроссель можно взять и от компового бп.
Ну и про 7в обмотку. Ее ток должен быть 110а, даже при плотности тока 7а, сечение должно быть 15 квадратов, а там его и близко нет
7А траба 15 квадратів? це ви щось наплутали? 1,5 квадрата витримує 16-19 Ампер.
@@RadioLab В трансфиорматорх, плотность тока 4а, считается неоптимальной, греется сильно! И просадки большие!
Привіт, цікаве відео, та гарна ідея❤. Питання: бачу Ви брали версію на 24V, опишіть суть доробки, дякую.
Доброго дня. Ось тут у відео все є ua-cam.com/video/O-nmtWZPgog/v-deo.html. Зняти стабілізатор треба L7812, зняти резистор цементний, запаяти дві перемички, щоб EGS002 і схема отримали живлення. По суті треба понизити напругу живлення плати чистої синусоїди.
Просто версії на 12В дорожчі, але по факту там все так само як і на версії 24В. Не бачу смислу переплачувати, переробка там дуже проста.
@@RadioLab ВЕЛИКЕ СПАСИБІ!!!. Відео не дивився, але подивлюся, часу обмаль.
Дивно, що для запуску холодильника вистачає потужності. Адже пусковий струм компресора в 10 разів більше номіналу.
Дякую за коментар. Ну в 10 разів, то це тяжкий варіант. А загалом в 4-6 разів. Сучасні нові холодильники запускають легше, ніж старі.
там еще очень сомнительное сечение проводов от батарей к плате. при старте компрессора очень удивился, что не пыхнули
@@slssoft Магия, ну или нужно учить энергетику (не в обиду). Провода в тесте 1,5квадрата, выдерживают от 16 до 19Ампер, в сумме 32-38А. Пик был 50А кратковременно, что не сильно больше, чего ему пыхать? А потом 13А, что нормально для таких проводов. Да и для теста было, а не на постоянную и это было сказано.
А если на постоянную нагрузить 50А, то ясное дело таким проводам конец и они перегреются и сгорят.
@@RadioLab да, учить нужно. 50 ампер тока при старте компрессора это фантастика, в реале минимум втрое, если не на порядок больше. ну и падение напряжения на этих проводах нам не показали, даже при 10А в устоявшемся режиме.
@@slssoft Ну если у вас большой холодильник, то 50А это фантастика да. А для домашних обычных 50А норма, новые еще меньше. Если бы все было плохо, но компрессор бы не запустился, а он запустился.
10.22 - я все показал по замерам по возможности (и шум холодильника). Просто видео длинное и люди прокликивают.
Смысл мне обманывать? это еще придумывать как обмануть. Я показал как есть по факту, так проще и быстрее.
Добрий день ,що у вас за вольтметр?
Добрий вечір. Да звичайний мультиметр.
Трохи не по темі ролику
Але вирішив запитати
Є штатна магнітола та є окремо підсилювач
Хочу так, щоб коли машина стоїть, працював підсилювач магнітоли, коли заведу авто і вручну включу зовнішній підсилювач працював він.
Все це вже майже реалізував за допомогою перемикача типу E-TEN 403 (4-х полюсний)
Він має три положення ON-OFF-ON
Все працює, але іноді невеликі хлопки між перемиканнями джерела подачі сигналу.
Чи то я десь бачив, чи то читав, що мінуси від усіх виходів (від підсилювача магнітоли і від зовнішнього підсилювача) потрібно канально кидати через резистор.
Тобто перший канал - резистор на мінус, другий канал - резистор на мінус і т.д.
Це типу прибирає земляну петлю, або щось таке.
Якщо це так як підібрати цей резистор?
Потужність магнітоли 17,5 Вт на канал, потужність зовнішнього підсилювача 90 Вт на канал.
Підключено все так, що перемикає мінус і плюс, тобто на один полюс один контакт.
Чи потрібно мені морочитися, боюся що б не згоріло чогось :)
Просто я не сильно тямлю, але дротик в резистора десь товщиною 0,25мм2, а в мене там провід 2,5мм2.
Хотілося б почути вашу думку
Дякую
Доброго вечора. У вас просто перехідні процеси при перемиканні, проходять комутації вмикання. Просто не перемикайте на гарячу, а перемикати краще без живлення, так найпростіше. Удари від перехідних процесів при розриванні і замиканні електричних кіл. Земляна петля тут не в тему і на таке вона не впливає.
Ну зазвичай у підсилювачів є софт старт, щоб не було ударів в динаміках. Або у вас якось інакше.
Холодильник имеет пусковую мощность 1 кВт (наугад) , если инвертор его может запустить - значит перегрузочная способность хорошая )
Поправочка, по закону фізики якщо зменшити напругу то ток виросте. Тобто 300вт (пртблизне споживання холодильника для прикладу) поділити на 210в буде 1.42а, а якщо виставити напругу 230 вольт 300÷230=1.3А
Так, по закону збереження енергії. Але є але. Компресор має внутрішній опір робочий R. І він не може брати чітко 300Вт при різній напрузі живлення, бо зміна напруги = зміна потужності, а холодильник не вміє стабілізувати напругу, ну або перед холодильником ставити стабілізатор напруги, тоді ваші обрахунки правильні.
Від величини напруги живлення залежить сила струму. I=U/R - закон Ома. Так от я трошки зменшив напругу, щоб трошки знизити пусковий струм, але і трошки довше може відбуватися запускання.
А так, то Рвх = Рвих (ККД я не враховую). Формула потужності Р=U*I і закон Ома I=U/R. І по формулах видно, що якщо зменшити напругу, то і потужність зменшиться.
Також з трохи меншою напругою живлення холодильник банально буде трохи довше працювати, що вийти на потрібне зниження температури.
Але якщо напругу зменшити критично, то пристрій просто не запрацює.
Я банально трохи знизив напругу, щоб точно запустити холодильник, але він буде трохи довше працювати для виходу на потрібну температуру охолодження і трохи зменшить пусковий струм.
Я добре знаю енергетику і всі обрахунки.
Також далеко не у всіх в житлі 230В, в мене іноді буває і 190В буває, було і 160В, коли холодильник просто не запускався.
Простий обрахунок, чайник на 1000Вт, це при напрузі живлення 220В, струм буде 1000Вт/220В= 4,5А, опір ТЕН чайника буде 220В/4,5А = 49Ом. А якщо напруга живлення буде наприклад 190В в мережі, то потужність чайника буде вже Р=U*I, або Р=U*(U/R) і обрахунок 190В*(190В/49Ом)) = 741Вт. Тобто чайник при напрузі живлення буде споживати вже не 1000Вт, а 741Вт, що в свою чергу буде просто довшим нагріванням води. І навпаки, коли в мережі напругу 260В, то електроприлади почнуть споживати надмірні струми і почнуть ГОРІТИ від перевантаження.
Збільшуючи напругу в ДВА рази, то потужність виростає в ЧОТИРИ рази. Це також легко рахується.
Все рахується і кожен електричний пристрій в будинку має у себе всередині свій внутрішній опір, від якого залежить струм споживання у відповідності з напругою живлення.
Скажіть, чи існує така плата під батарейку від ровера на 42В 12Аг? Якщо так, чи потягне такий інвертор на 2хв мікрохвильовку? А то перетворюю 42в у 12в, у 5в, але от 220В таки не вистачає..
Не знаю, стандарт 12, 24, 48В. В теорії можна все розрахувати, але питання чи буде воно того варте і яка ціна того буде.
@@RadioLab а як Ви кажете розрахувати?
Это всё хорошо... У меня вопрос по теме : ни разу не заказывал из Китая... С чего начать ? Английский надо знать или достаточно гугл переводчика ? Хоть для тренировки сначала хочу какую - нибудь мелочь заказать...
Есть видео обучающие, там не сложно, регистрация, адрес указать правильно и оплатить.
@@RadioLab А общаться с продавцом ? Там идёт автоматический перевод или самому надо немного шарить в английском ?...
На 18 вольт від акумів інструментів є такий інвертор?
Не знаю, в такому не допоможу.
Якщо є старий безперебійник то в його корпус можна модуль і поставити
Можна і гарний варіант.
А на яку індуктивність треба дросель до первинної? Бо півтора ампера холостий це дічь
Ось купив китайський 500Вт, то струм холостого ходу 0,7А, що немало також. Але виявилося, що зібраний у відео має більшу потужність перевантаження.
Дросель я не скажу детально, треба брати кільце і мотати витки проводу, проводити заміри і тестувати.
Це інвертор не працює постійно, а коли треба заживити холодильник на 10-15 хвилин, то навіть 1,5А не критично.
Super
Самосборный инвертор, очень полезная вещь если надо сэкономить. Но li ion в доме нехорошо, они сильно горят
Якщо не порушувати правила експлуатації і не перевантажувати, то нічого не горить.
@@RadioLab это да, проблемы маловероятны но не равны нулю. Bms может глюкнуть или аккум может оказаться на солнце на балоконе
Если li ion и использовать то нужен кирпичный короб
@@vedroid_5, зварний сталевий короб для встановлення під стелею в під'їзді. Це для NMC комірок в м'якому корпусі. І це якщо в під'їзді температура завжди вище ніж +5°.
@@IsaoTakahata578 в том и проблема, если делать действительно безопасно, то нужен термостат, защита, это гемор. Металлический короб кстати не спасет, он легко раскаляется
@@IsaoTakahata578 я долго думал по li ion и сделал его вспомогательным к свинцу, чтоб заряжать от него если света долго нет
Яка сумарна ємність батарей і на скільки реально їх вистачає холодильнику? Не вираховане, а реальне значення.
Дякую за коментар. Дивіться, я нічого нового не придумав, такі інвертори є готові заводські і аналогічні збирають. Із покупного модуля (можна зібрати і самостійно) і трансформатора, який продавали як непотріб, я показав як можна зібрати інвертор з чистою синусоїдою. Тобто цей зібраний інвертор є звичайний інвертор, тільки забраний із модулів самостійно.
Батареї із відео можуть зберігати в собі приблизно 500Вт енергії. Холодильник споживає 150Вт в годину, але холодильник працює не постійно, а коли треба охолодити внутрішній вміст. В середньому цей показник 50Вт в годину.
Я візьму 400Вт акумуляторів, бо розряджаються вони не на 100%.
Враховуючи струм споживання зібраних інвертором в 1,5А в годину (16Вт), і холодильник 50Вт в годину, то акумуляторів вистачить приблизно на 6 годин для холодильника.
Але по факту коли не було електрики по 12 годин, то я вручну кожні 30 хвилин вмикав інвертор, щоб не було витрати енергії на холостий хід в простої, коли компресор відключався, то я вимикав і інвертор, і таким чином я протримав холодильник 12 годин і холодильник не розморозився.
Відео не є прям посилом, що саме ось так робити і ніяк інакше, варіантів багато, а це відео більше навчальне, де я показав як працює інвертор, як можна зібрати.
Аналогічно все буде з використанням свинцевих акумуляторів, чи залізофосфатних, а інвертор може бути покупним готовим. Але підключення буде аналогічним.
Скажіть чи е модулі з чистою синусоїдою на частоту 60 Гц ? Щоб живити техніку зі США, яка має синхронні двигуни.
На зеленій великій платі є мена плата EGS002 формування чистої синусоїди і вона має налаштування (синя мала платка), там треба запаяти відповідну перемичку для частоти 60Гц і буде 60Гц.
@@RadioLab дуже дякую:)
Спробуй підключити акумулятор вже з під’єднаним холодильником. За рахунок плавного пуску інвертора пусковий струм має бути значно меншим.
Дякую. Я те знаю, але показав тяжкий режим запуску. Також нові холодильники маю затримку вмикання компресора і плавний старт інвертора не допоможе. Але ще нові холодильники вже можуть мати правний старт компресора.
Ще додати туди реле напруги для роботи байпасом від мережі та зарядку аккума - получиться автономний дбж з паузою перемикання. Може робоча така ідея?
Дякую за коментар. Вже розроблений модуль, який таке зможе реалізувати, але це буде пізніше. Бо є проблема лишити холодильник, щоб інвертор вмикався автоматично саме коли нема електрики.
@@RadioLab так я про таку проблему і кажу. Реле напруги тільки на вхід 220 від мережі. Напруга вийшла за межі налаштувань чи зникла, реле перемикає контактами NO на інвертор (і запуск і вихід).
@@timofeygonchar6375 Є такі плани, але нажаль не можу сказати коли точно буде. Бо зараз роблю відео трохи по іншій темі. Канал приносить не багато грошей, тому ще паралельно мушу працювати.
Схоже на винахід велосипеда.Коли вже існує ДБЖ , з сінусом, зарядкою , в корпусі і гарантією 24 місяці - Luxeon 500L , і ціна 3500-4000 грн.
А тут ще щось збирати треба, якусь коробку.Індікація режимів взагалі буде ? Коротше із серії коли коту нічого робити...
А хто казав, що я прям щось нове придумую? Я просто зібрав інвертор для холодильника із того що було. У відео окрім збирання інвертора я показав як відбувається підвищення перетворення напруги з 12В в 220В, також показав з'єднання акумуляторів і багато іншої теорії.
Відео більше теорія, що як і куди.
Ціна питання 1200 грн і працює. Так, воно робилося із того, що було. Але коли стоїть питання зберегти їжу, коли нема електрики у спеку.
Мене оце що ви написали про кота просто насмішило, а виріб вже окупився ))) тобто холодильник я зберіг і їжу також, а у сусідів їжа зіпсувалася.
А ваш Luxeon UPS-500L 300Вт холодильник і близко не запустить, залізяка за 4000грн з потужністю всього 300Вт, ну підійде для котла як варіант чи для насоса системи опалення, ПК ще ну і все.
А зараз дуже у багатьох проблема не розморозити холодильник у спеку і оті 300Вт для холодильника ніщо.
Передивився, то воно за 4350 грн навіть свого акумулятора не має. 300Вт - 4350грн. Це не просто дорого, це дуже дорого.
Знайшли що рекламувати.
@@RadioLabЯкі 1200 ? Де такі ціни .Транс , інвертор , акуми...
@@MediaServicedpua Тобто при рекламуєте УПС без акумулятора, а мені пишете за акуми, а де тоді логіка? Я написав ціну без акумів, тільки за інвертор. Порівнюю кругле із круглим (інвертори без акумів), логічно ж.
На розпродажі на аліку я купив плату чистої синусоїди за 900грн, а трансформатор на металоприйомці за 300грн (його взагалі викинули на метал по ціні металу) - от і 1200грн за інвертор.
А акуми дійсно окремо, але у рекламованому вами УПС взагалі нема акумів і 300Вт всього.
В мене два акуми вийшли приблизно в 3000грн за ДВА.
Тобто я за 4200грн маю інвертор з акумуляторами для запуску і роботи холодильника, ну все інше працює апріорі (насос, котел і т.д.).
@MediaServicedpua Ха ха три раза😀У меня Luxeon 5000zx в прошлом году замен старого свинца 4х 12волт 120 а на LFP EVE 105. Ну так вот он не может зарядить новую батарею выше 50% при этом делает это 10 часов. Но просто он у меня уже был 10 лет. Пришлось купить зарядное 56-58в 50а и поставить снаружи. А кому делать с нуля зачем этот цирк?
Украинцам 👍наша нация заслуживает ещё один 👍
Дякую гарне відео.можна ссилку на плату
Дякую за коментар. Все є в описі під цим відео.
Про зменшення витрат на холостий хід за допомогою дроселю можна трохи докладніше?)
Тут є, в мене не було з чого зробити ua-cam.com/video/6oMmSDj821o/v-deo.html
@@RadioLab походу треба спробувати від комп'ютерного БЖ дросель...
Бмс плати які вас і яка потрібна на інвектор на 1кв на 24в ?
Якщо такі як у відео, то можна підключити два акумулятори по 12В послідовно і буде 24В.
@@RadioLab а бмс на скілки брати ?
@@ВолодимирХомич-и2к Розрахунок:
Р=U*I - формула потужності
U=24В - напруга живлення
Р=1000Вт - потужність інветора
I = P/U
I = 1000Вт /24В = 41А
Тобто BMS треба на струм не менше 41А.
Бачив BMS 3S На струм 60А, бо на 40А може бути мало, треба щоб трохи був запас по струму.
Яка нижня і верхня напруга відсічки на цьому модулі?
Ось інформація з опису. Також є налаштування.
Power frequency sine wave inverter motherboard function description:
1. Battery low-voltage protection: When the battery voltage is lower than 10.5V per section, the inverter will turn off the inverter (no AC voltage output at this time), and the inverter is in standby mode.
2. Battery over-voltage protection: When the battery voltage is higher than 14.7V per section, the inverter will also turn off the inverter and enter the standby mode.
3. Normal automatic start-up of the battery: When the battery is under low-voltage protection, when the solar energy or wind power charges the battery to charge 12V per section, the inverter automatically starts to output the AC voltage to supply the load. When the battery overvoltage protection recovers to 14.7V per section after overvoltage protection, the inverter automatically starts.
@@RadioLab Зрозумів.
А ви не намагалися їх якось корегувати?
Чи є така можливість взагалі?
Як підібрати,трансформатор для напруги 24 вольт?
Потужність потрібну треба, а напруги 14В в 220В.
Доброго...
Чому на вході в мене 50 герц а на виході 1 Кілогерц? Виходить мій старенький транс не тільки напругу підвищує а й частоту? Проводи зворотнього зв'язку кидав, не допомагає 😢
Доброго дня. Не вміє трансформатор підвищувати частоту, яка частота на входу, то така і буде на виході. Нема там 1кГц, просто трансформатор не дуже напевно і він погано фільтрує пульсації, і ви міряєте не достатньо фільтрований або погано згладжений ШИМ сигнал нарізки синусоїди. Як варіант ставити додатковий дросель синфазний (дросель двообмотковий), на стороні 220В після трансформатора.
Як раз на вході трансформатора з плати нарізки синусоїди там багато кГц, а на виході трансформатор працює як дросель і імпульси згладжує в нормально синусоїду. У відео я це показав.
Дякую, спробую. Ще доповню: підключив в навантаження лампу, тестер показує 50 Герц, без навантаження як на - відео 1,1 кГц. А ще звернув увагу що напруга не регулюватися на виході, скільки не крутив туди сюди хоча якщо міряти опір з іншої сторони плати на контактах - він міняється. На вході на трансформатор 8.65 вольт.
@@karatell85 Плата EGS002 по зворотному зв'язку розуміє яка напруга після трансформатора і регулює ШИМ нарізання синусоїди, також там є резистор підстроювальний, який є дільником і регулює рівень напруги зворотного зв'язку для EGS002.
Чому не регулюється, не скажу. В мене два відео і якщо все правильно, то все регулюється. У відео я все постарався показати.
Дякую
@@karatell85 Ось ще одне відео. ua-cam.com/video/O-nmtWZPgog/v-deo.html
І в планах ще мінімум одне відео по інвертору вже з саморобними платами.
Лайк та підписка. Коментар на підтримку каналу.
3:28 не "в розрив" (це послідовне приєднання) а паралельно 😉
Я розумію що криво сказано і вже відповідав, але там інакше тяжко сказати, бо щоб встановити конденсатор, то треба перерізати проводи ліній 220В, і оцей розрив впаяти конденсатор як фільтр. Правильно сказати взагалі "шунтуючий" конденсатор, але більшість того не зрозуміє. Тому вже як є.
5: 08 - як зрозуміти, який акумулятор підключати на + , а який на мінус?
+7 секунд продивіться, до 5:15. Все у відео є.
@@RadioLab вибачай, друже, я не електронщик, я хоч і бачу де на платі + і мінус, але який акум до якої клеми - не розумію, може немає ніякої різниці?
@@michaelleschenko7424 Всі акумулятори мають "+" і "-", ну і напруга треба в моєму випадку 12В.
@@RadioLab тобто на кожному акумі є плюс і мінус. З одного акума беремо +, а з іншого мінус?
@@michaelleschenko7424 Так, на звичайних батарейках також є "+" і "-". А "+" і "-" зазвичай є позначені на батарейках чи акумуляторах. Ну це вже подивіться чи почитайте відповідні відео чи статті.
Ще фізика книжка з школи (клас приблизно 8, точно не скажу), там є про елементи живлення, не образити, просто там все по простому для початку.
Не дешевше купити готовий?
Кожному своє, може бути і дешевше. Відео більше як навчальне, що і як працює, і що на крайняк можна і зібрати.
таке питання, чи можна цією збіркою запустити котел?
Буде працювати. Це по суті звичайний інвертор які є в продажі з чистою синусоїдою, тільки самозбірний. Котел буде працювати, і насос системи опалення і т.д.
Але якщо котел фазочутливий, то треба буде робити занулення одного з провідників виходу інвертора, відео по такому в інтернеті дуже багато.
Але для котла достатньо потужності і 300Вт, тестував. То для такого як варіант є і готові прості не дорогі рішення або можна самостійно зібрати, якщо є знання для такого.
Цікаво б було доповнити даний інвертор платою заряду акумуляторів і автоматичного перемикання на мережу і назад. (Так сказати народний упс...) Маю багато вигорівших безперебійніків можна було прямо в їхньму корпусі надати їм друге життя.
П.С. багато хто скаже що відремонтувати і переробити упс було б правильніше але вони зазвичай без синусу і переробка на китайських модулях більш ремонтопридатна як на мою думку.
Все можна, було б бажання. Але для більшості таке буде дуже складно.
Це трансформатор 430-2030A.3 від APC Back-UPS 650 на 400 Ват.
Так, ви праві. Але по розміру він може більше 400Вт, 600Вт від також тягне нормально, навіть 800Вт (кутову шліфувальну машину), але вже нагрів відчутний.
Чи можливо придбати такий інвертор ?
Що у відео я віддав в село і він там працює. Не маю на продаж, я зробив відео, щоб показати, як можна зібрати за бажанням. А хто може, то купує готові.
В принципі не погано.
Га скільки різниця в вартості між саморобним та типу завод-підвал-китай🙄? На скільки потужна така збірка, 500 ват 1кіловат 3 кіловати?на скільки просідає такий інвертор при навантаженні?
Особисто мені такий інвертор обійшовся приблизно в 1100грн, плату я купив зі знижкою і трансформатор також за 250грн знайшов. Холодильник, запускає, болгарки нормально живить на 700Вт.
Ось я купував Таталікен 1600Вт, то оцей саморобний виявився потужнішим і холодильники запускає краще + простий ремонт якщо що.
Купляти готовий чи самозбір, то кожен вирішує для себе що вигідніше.
Я міг зібрати, забрав і показа все у відео, може у кого є можливість знайти трансформатор і також захоче зібрати.
Якщо знань нема потрібних, то тоді купляти готовий у тих же китайців.
Забавка для тих кому нема шо робити. готовий той же таталікен дешевше вийде )) навіть якщо трансформатор валяється. А транс можна продати і тоді вже готовий можна купити на віть потужніший. Бо такий транс коштує дохрініща
Відео швидше для тих, хто хоче розуміти або цікаво як воно працює. Нема що робити чи є, але воно працює, це звичайний інвертор.
Основний бонус: повна ремонтопридатнісь.
Транс на металоприйомці я купив за 200грн і ще один за 300грн, за нього можна поставити 800грн чи більше, от тільки його ніхто не купить.
Так, можна купити таталікен, я особисто не проти.
І ще, ремонтопридатні речі і речі прості в ремонті в більшості вартують відчутно дорожче, це стосується всього, навіть інверторів.
Радіатор має бути з вертикальними ребрами. У скільки це стало. Може вигідніше купити готовий...
Я не претендую, що варіант із відео це єдиний правильний варіант. Відео скоріше як навчальне, як можна зібрати, як працює. Якщо вигідніше і дешевше купити готовий, то я особисто не проти. В мене також є покупний готовий, якому 5 років. Мені збірка стала десь у 1300грн приблизно.
Горизонтальні під вентилятор збоку😊
як переробити плату 24 на 12в ? ви кажете то просто...
Все є в описі під цим відео.
👉🎬 Відео за збиранням інвертора 300Вт і як переробити модуль чистої синусоїди на напругу живлення 12В
✅ ua-cam.com/video/O-nmtWZPgog/v-deo.html
Цікаво 😊
Скиньте зсилку на акумулятори, дякую.
В описі під відео все є, або подивіться інші відео на каналі і там все легко знайти. Я відео не можу робити багато і потрібні відео легко знайти.