Értékelendő a sok munka amit beletettetek ennek a videónak az elkészítésébe, de, ha valaki csak a felét vissza tudja ennek mondani szívesen fizetek egy sört... :D

Nem csoda hogy nem sikerül egy normális vonalat csinálni ennyi változtatgatás után. Lehet egyszerűbb lenne egy teljesen újat csinálni és csak minimálisan építkezni a képregényes történetekből.

@Lordofthememes2 Рік тому +3

Nagyon el vagytok tévede...
    Fekete Ádám:
    Magyar labdarúgó, 2022-től a MITE csatára.
    2006-ban került fel a Nyíregyháza Spartacus nagy csapatához, de a bajnokságban nem lépett pályára. Ebben az évben a csapat feljutott az első osztályba, ahol az első két évet kölcsönben töltötte a Tuzsér SE és a Baktalórántháza VSE csapatainál. A 2008-09-es idény utolsó meccsén debütált a nagy csapatban, amit rögtön góllal hálált meg. A 2009-10-es szezonban már 9 alkalommal lépett pályára a csapat a színeiben és 1 gólt szerzett a Paksi SE csapata ellen. A Szpari ebben az idényben búcsúzott az első osztálytól, Ádám az NB 2-ben is a csapatnál maradt.
    2012-ben az osztrák harmadosztályú DSV Leoben játékosa lett,[1] ahonnan egy év után visszatért Szigetszentmiklósra.[2]
    Többször is játéklehetőséget kapott az NB1ben a Balmazújváros színeiben, amit 2 góllal meg is hálált: egyik fejes gólját a 86.percben lőtte a Puskás Akadémia ellen, mivel 2-2 lett, kialakítva a végeredményt, másikat Király Gábor kapujába bólintotta, mivel kiegyenlítette a Balmazújváros-Haladás mérkőzést.
    Nem rég megfordult a megye 1es Jánossomorjában
    Napjainkban a MITE csapatában rúgja a bőrt, ahol eddig 4 meccs alatt 1 gólig, és egy kiharcolt büntetőig jutott.
    Fejjel máig életveszélyes, talán a legnagyobb erénye.
    Születési dátum 1988. január 22. (34 éves)
    Születési hely Nyíregyháza, Magyarország
    Állampolgárság Magyar magyar
    Magasság 186 cm
    Poszt csatár

• @nagydavid9495
    @nagydavid9495 Рік тому +5

Akkora 1 nagy baromságnak tartom hogy a képregényekbe semmi se fix, mindent 1000x átírnak újra gondolnak törölnek, így totál semmi értelme semminek...