SIARKA TARNOBRZEG - WIECZYSTA KRAKÓW 6:2 (0:1) - FRAGMENTY MECZU I KOMENTARZE TRENERÓW

• Опубліковано 25 тра 2024
  • III liga grupa IV - sezon 2023/2024 - 31. kolejka
    Siarka Tarnobrzeg - Wieczysta Kraków 6:2 (0:1)
    Bramki: Kamil Orlik 55', 65' (k), Kōsei Iwao 59', 77', Szymon Feret 61', Piotr Cichocki 80' - Michał Mak 45', Michał Fidziukiewicz 83'
    Choć losy awansu były już rozstrzygnięte, to dla kibiców w Tarnobrzegu był to mecz sezonu. Spotkanie na szczycie ligi przebiegało od początku pod dyktando Siarki Tarnobrzeg. Gospodarze prowadzili grę, ale do przerwy brakowało im przede wszystkim szczęścia. Dość powiedzieć, ze trzy razy piłka po ich strzałach zatrzymywała się na słupku. Nadmiar szczęścia mieli natomiast goście, którzy w ostatniej akcji pierwsze połowy objęli prowadzenie. Po zmianie stron wydarzyło się coś, co z pewnością zapisze się w historii tarnobrzeskiego klubu. Gospodarze zdemolowali lidera ligi, aplikując mu aż sześć bramek. Obrona gości na czele z byłym reprezentantem Polski Michałem Pazdanem była bezradna. Przy lepszej skuteczności wygrana Siarki Tarnobrzeg mogła być jeszcze bardziej okazała. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów meczu i komentarzy trenerów.