RAPORT Z TURCJI. JAK ŻYJĄ EKSTRAKLASOWICZE? | Studio Belek
Вставка
- Опубліковано 5 лют 2025
- Czy pada? Lepsze Belek czy Skierniewice? Kto kogo podsiada na hotelowej stołówce? Jakiego polskiego piłkarza zna recepcjonista? Z kim robimy wywiady? Czy w przyszłym roku zabierzemy Tetryków? To są kluczowe pytania podczas obozów ekstraklasowiczów w Turcji. Nadajemy ze styczniowej stolicy polskiego futbolu. Studio Belek w składzie - Ola, Przemek, Smyku. #piłkanożna #ekstraklasa #uniwersumpolskiejpiłki
SPONSOREM KANAŁU JEST LEGALNY BUKMACHER BETCLIC. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM. PROMOCJE TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.
Zarejestruj konto w Betclic z kodem promocyjnym TETRYCY (link: partner.betcli...) i graj bez podatku. Co to oznacza? Betclic zapłaci za Ciebie podatek za wszystkie kupony- zarówno pojedyncze jak i wielokrotne. Twoja potencjalna wygrana zwiększy się tym samym aż 13,6%.
Sprawdź także: @BetclicPolska
Donejty przekazujemy na:
zrzutka.pl/ani...
credits: Goal
Błagam kupcie Leszkowi longsleev na tureckim bazarze z jakimś logo typu „guess” lub „Versace”. Też będzie cierpiał tak jakby był w Turcji.
I kapelutek dla tego kolegi Leszka😊
Leszek w longsleeve Guess I kapelusik Guess dla Olkiego to bbylby hit metroseksualni Tetrycy.
Relacje Leszka jakby faktycznie wyjechał do Turcji:
"Cześć mam dla ciebie specjalną wiadomość. chcę podzielić się z tobą tym co czuję. jestem wkurzony. jestem naprawdę solidnie wkurzony"
,,Cześć mam dla ciebie specjalną wiadomość...Co? Jak to się nie nagrywa? Jak to ku@wa włączyć?''
,,Cześć mam dla ciebie specjalną wiadomość...jak to się nie nagrywa? Jak to kierwa włączyć?''
Leszek jest mądry, nie da się wysłać byle gdzie (daleko od Łodzi).
50:30 - proszę dać spokój Leszkowi. Kto nam będzie time stampy robił, jak go zamęczycie wyjazdami? A propos, oczywiście widać że live bez Leszka - time stampów nima i nie będzie.
Uśmiech Aleksandry łagodzi obyczaje.
11:50 oczekuję 4h programu wokół tego newsa
Fajny, luźny program 👍
TVP Sport transmituje sparing Rakowa Częstochowa z Slavia Praga . Kluby zamykają treningi żeby nikt nie wiedział jakim ustawieniem grają a tu sparing w otwartej tv. Mecz pozbawiony ładunku emocjonalnego.
Dziś mecz Polska - Niemcy (Mistrzostwa w piłce ręcznej) ⚽🔥🫠
Wiecie że Motor Lublin również jest w Turcji?
a wiesz, że Motor gra na licencji Spartakusa Szarowola?
Ola do uniwersum ekstraklasy, natychmiast!
Wiadomo, że miss Bałtyku jest pani Bojarska-Stefańska
Czy żeby zostać miss Bałtyku trzeba gwiźnąć spalonego po aucie?
Bez Tetryków i Julka ale tez spoko program, czekam na kolejny.
Ola gwiazda nr 1
Wojtek Gola, wybrałby Smyka 🫠
Sindre Tjelmeland wygląda jak przystojniejsza wersja Redaktora Smyka
Najlepiej będą grały drużyny które przygotowywały się w kraju.
Znowu baba jest najlepiej ulozony kadr
Przez chwilę myślałem że gościem jest Aleksandra Mirosław.
W ogóle nie podobna
Po lepszy kadr wystarczy wyjść z kibla.
Nie, Ola nie ma dobrego oświetlenia. Ola po prostu jest ładna, Wy nie.
Ksywa z czatu: PANI BABA
Pani babo, jak to jest być babą, dobrze?
W dzisiejszych czasach bardzo dobrze
Nie ma tak że dobrze czy nie dobrze. Gdy pytają mnie co cenie w życiu...