Мінуси у роботі UI/UX дизайнера

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 17 тра 2024
  • У відео говоримо про те, чому робота дизайнера - не ідеальна робота, та що мене в ній бісить більше за все. Приємного перегляду!
    -----
    ✅ Долучайся до спільноти українських дизайнерів:
    t.me/+_jFxMpi4WVU3MmYy
    ✅ Мій Телеграм канал, де я ділюся цікавими статтями та ресурсами:
    t.me/marus_design
    -----
    Мої соц.мережі:
    ✅ Instagram: / valeria_marus
    ✅ TikTok: www.tiktok.com/@valeria_marus
    ✅ Dribbble: dribbble.com/valeria_redhead
    ✅ Behance: www.behance.net/valery_red
    Collaboration / Для співпраці:
    valeriamarus27@gmail.com
    valeria-marus.webflow.io/
    -------------------
    Україна переможе!
    -------
    #лерамарус #ВебДизайн

КОМЕНТАРІ • 20

  • @antongripak1735
    @antongripak1735 25 днів тому

    Прикольне видео.
    Поділюсь своїм досвідом)))
    На мене практично жоден із цих пунктів не впливає. Окрім зору, звичайно.
    Критику обожнюю. Особливо, зважаючи на те, що команда у мене дуже досвідчена і думка кожного прямо реально компетентна. Це, звичайно, не означає, що "як сказали, так і роби". У нас навіть у дизайнерській команді (дизайнери із різних гілок проєкту) є такий кол Design Critique раз на тиждень і це круто.
    Щодо стресу то це є, але якось вже навчився їх відкидати. Можливо, це властивість саме мого темпераменту чи щось типу того.
    Робити якісь репорти особисто для мене це ок. Все ж, як не крути, але повинна бути якась система моніторингу роботи. Це не обовʼязково називати контролем.
    А взагалі наша професія класна, якщо до неї відноситись із натхненням. У мене було таке, що я входив у проєкт і спочатку робив тупо задачі, а потім через місяць мене це так захоплювало, що я вже прямо починав накидувати нові фічі для продукту і багато, бо прямо починав цікавитись цим не як проєктом, а як типу власним продуктом і чого насправді там не вистачає, а що зайве. Так значно цікавіше.

    • @Valeriamarus
      @Valeriamarus  24 дні тому

      Схоже, що ви просто зріла особистість без синдрому самозванця - це чудово, радію за вас)) Тоді можливо помічаєте інші мінуси?

  • @alilina.social
    @alilina.social 25 днів тому

    клас!

  • @ananastacity
    @ananastacity 26 днів тому

    Дякую за відео! Про критику і всі її випливаючі -- це прям в яблучко. Проблема в тому, що не кожна людина вміє давати критику правильно та НЕ токсично. Підкреслюючи спочатку плюси, і адекватно коментуючи те, що потрібно підправити. Інколи сидиш над проєктом, стараєшся, усю душу вкладаєш, а потім показуєш на затвердження та чуєш купу негативу. Відразу відпадає бажання робити та старатися далі, просто хочеться все кинути. І коли говориш про це тій людині що критикує, то вона у 90% випадків (на моєму досвіді) каже "Якщо я про щось мовчу та не звертаю увагу, то це означає, що там все ок". ОХ ЯК МЕНЕ ЦЕ ВИНОСИТЬ.

    • @antongripak1735
      @antongripak1735 25 днів тому

      погоджуюсь, але тут головне не потрапити у пастку. Коли працюєш із західними клієнтами таке буває, що вони кажуть, що ніби все ок і коли проходять, і роботу ніби приймають, а потім тобі керівник каже, що вони розірвали контракт. І я не скажу, що вони брешуть, але із ними треба бути прямо дуже уважними.
      Інколи буває проблема, коли клієнт або лід питається "а чому тут так?" і недосвідчений дизайнер може загубитись і стресанути і це типу критика в питанні. Але в цілому такі питання - це ок, але тільки тоді, коли маєш відповідь. Коли не маєш, тоді сприймаєш як прискіпливість))

    • @Valeriamarus
      @Valeriamarus  24 дні тому +1

      У мене, насправді, був цілий шматок відео про це, але я його вирізала, щоб скоротити таймінг) дійсно, критика може бути дуже продуктивною та екологічною, а може - токсичною, після якої зникає будь-яке бажання мати з людиною справу. У нас в компанії цілий міні-курс є з того, як треба давати критику - і добре б щоб він був примусовим, бо кожна людина думає, що вміє це робити, а насправді вміють одиниці 😅

  • @ongrustit
    @ongrustit 26 днів тому

    Я занимаюсь фотографией, меня тоже критикуют, сначало обижался, потом начал работать над ошибками, и критика уже смотритеся по другому. Сейчас у нас хватает других моментов что жизнь ужасная.

  • @user-or1xy3em8f
    @user-or1xy3em8f 25 днів тому

    😍😍😍😍

  • @olehpavlenko3638
    @olehpavlenko3638 26 днів тому +1

    Лісовий парк, це гарне розвантаження від робочого процесу. Точно не те місце де хочеться гуляти в навушниках

  • @user-yd6es4ry1iLu
    @user-yd6es4ry1iLu 26 днів тому

    ❤😊😊

  • @BohdanBenetskyi
    @BohdanBenetskyi 20 днів тому

    в Польщі всіх вже знову в офіси позаганяли, на 2-3 дні в тиждень але тенденція йже знову до 5 днів на тиждень, цінуйте роботу здально доки можете

    • @Valeriamarus
      @Valeriamarus  20 днів тому +1

      Так, не тільки в Польщі, тенденція така скрізь. Моя компанія поки що в той бік не рухається, на щастя 😅

    • @BohdanBenetskyi
      @BohdanBenetskyi 20 днів тому

      @@Valeriamarus ех, хреново що це не тільки тут а всюди, дуже класно працються віддалено, можна справді вийти десь і пройтись коли всі на роботі достали, так розвіятись собі

    • @user-ez1pz5gl2h
      @user-ez1pz5gl2h 5 днів тому

      ​@@BohdanBenetskyiвот потому и загоняют, люди хз чем занимаются, хз где находятся, и в случае срочности надо тебя искать, вызванивать...а ты гуляешь, еще и тел на беззвучном

  • @GenaTolstij
    @GenaTolstij 26 днів тому

    Спина, спина... Геморрой :) Это страшнее и, по сути, грозит всем. А по спине - подбери правильно стул и не будет проблемы.

    • @Valeriamarus
      @Valeriamarus  26 днів тому

      Ви бачили тікток про те, як ти обираєш крутий стіл, а потім на ньому сидиш/лежиш у каракатичних позах? Так от це я, з дитинства не можу побороти цю звичку)) але про біль у спині, я впевнена, тут не тільки в стулі справа, а й у тому, що мало руху. Вправи тут допомагають

    • @GenaTolstij
      @GenaTolstij 26 днів тому

      @@Valeriamarus , на самом деле причина в позе. Если сидеть на табуретке буквой зю над ноутом - будет беда. И шея затечет, и поясница и что угодно. А если настроить под себя эргономику - может и без физкультуры будет легче. Например я помимо нормального стула (а у меня банальный Икея Маркус, просто хороший неговняный стул) ещё и мониторы поднял на уровень глаз и так уже лет 15 работаю, на кронштейн их и на полметра от стола, при чем они ещё и немного вверх наклонены. Кронштейн дал также возможность клаву придвинуть ближе к стене и хорошо положить локти на стол - руки не висят. В итоге ничего не болит и все довольны. Но это я по себе сужу. А физическая активность да, она капец важна, просто ее может быть надо 5 единиц, а можно сидеть рагульно и придется напрягаться на 15 :)

  • @projectvenus7949
    @projectvenus7949 26 днів тому +1

    якщо бісить-то йди в окоп

    • @Valeriamarus
      @Valeriamarus  26 днів тому

      О, аргументи на всі випадки життя підʼїхали