Вебінар "Реформа МСЕК: Шлях пацієнта та формування направлення в електронній системі з ОПФ"

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 5 січ 2025

КОМЕНТАРІ • 90

  • @ВладНовак-о7ь
    @ВладНовак-о7ь 8 днів тому +64

    для інформації: тільки лише паперова робота по підготовці документів на МСЕК для одного пацієнта займає в лікаря від двох до чотирьох годин часу. А таких справ, напариклад, лікар ортопед-травматолог, в сучасних умовах, оформлює по 4-5 на тиждень. Далі: цей же лікар виконує свою основну роботу, приймає пацієнтів, вивчає їх скарги, оглядає, дивиться результати обстежень, призначає лікування, заносить все в електронну ситему і т.д. І таких поцієнтів 20-25 ЩОДНЯ. Окрім них поза чергою приймає щодня до 5 чоловік військових.
    І що, шановні "працівники" міністерства, ви там вважаєте, що він повинен ще і додатково тепер займатися купою паперової роботи по оцінювання стану пацієнта в якості лікаря експертної медицини? А може ще станцювати і пісеньку заспівати?(((
    Дехто з лікарів вже подали заяви на звільнення, якась частина приготувалися і тримає такі заяви напоготові.
    Хто буде займатися лікуванням після того як ця, абсолютно НЕПРОДУМАНА і поспішна реформа дасть свої негативні плоди? Про це у вас в міністерстві хоч хтось подумав? Чи ви там живете у своєму світі і вас не цікавлять так "дрібні" речі, які відбуваються в реальному світі, в реальній праці лікарів на місцях?

    • @viktoriagubina8406
      @viktoriagubina8406 8 днів тому +6

      Ви будете здивовані, але так працюють не тільки вузькі спеціалісти, а і лікарі пмсд також. І так само по ночах пишемо ті форми 88, ле іноді спеціалісти вказують тільки діагноз нерозбірливо а об'єктивний статус ні, хоча така вимога є. Всім важко і не треба міряти кому важче

    • @Коно-о1г
      @Коно-о1г 8 днів тому

      @@viktoriagubina8406 не знаю як у вас, а у нас лікарі-спеціалісти на мінімалці, а пмсд- на 20-ці...різницю відчуваєте?....а тепер ще ологів призначили "лікуючими"лікарями

    • @ВладНовак-о7ь
      @ВладНовак-о7ь 8 днів тому

      @@viktoriagubina8406 я пару місяців тому відвідував свого сімейного лікаря. Черг у відділенні нема зовсім, коридор практично порожній. Після відвідин лікаря (де я просто отримав направлення до вузького спеціаліста), вийшов, а картина та сама: під кабінетом нікого, біля сусіднього кабінету одна людина, а далі порожньо. Весь поверх - це десь з десяток сімейних лікарів. Натомість біля кабінетів вузьких спеціалістів чомусь інша картина: черги, сварки і купа людей. І ще момент, який розказав мені мій вузький спеціаліст, ортопед-травматолог. Каже, що таких дебільних направлень, як від сімейних, не було ніколи: травма грудної клітини - направляють до нього, травма голови - направляють до нього, неврологічна проблема (наприклад проблема з сідничним нервом) - теж направляють до нього. Хронічних хворих з артрозом, замість призначити їм обезболююче (на що самі мають право) знову до нього.
      Якими тільки словами він не згадує таких горе-лікарів, аж ніяково було слухати. Зате черг в них нема.

    • @ВладНовак-о7ь
      @ВладНовак-о7ь 7 днів тому

      @@viktoriagubina8406 форму 88 в наступному році передали до вузьких спеціалістів, сімейні можуть полегшено зітхнути. А що будуть робити оті вузькі спеціалісти, до яких і зараз черга на запис 1-1.5 місяці? Як будуть працювати в умовах додаткового навантаження, яке на них перекидають (повторні мсек + робота в експертних командах)? Якою стане до них черга, наскільки збільшиться час очікування прийому для пацієнтів? 2-3 місяці? Цікаво, в МОЗ про це задумувалися, чи ні?

    • @КагорКримський
      @КагорКримський 7 днів тому +2

      ...а ще лікарі ПМС вимірюють ,,окружность талії " до достовірної погрішності 0,3 см і вносять в ці виміри в МІС....

  • @dan2256
    @dan2256 8 днів тому +39

    На ділі ніякого "виокремленого часу" на оформлення інвалідності в лікаря нема. На прийомі того робити ти не можешь, тож працюєш в неоплачуваний час вдома замість відпочинку. Жити нема коли

    • @78chibo
      @78chibo 7 днів тому +1

      Сто процентов!

  • @АринаЛето-с2щ
    @АринаЛето-с2щ 6 днів тому +15

    Діло ведуть до того, що скоро медицини (лікарів) не буде зовсім. Пенсіонери почнуть просто звільнятися, молодь почне преходити в приватні структури, тому що на таку "велику і гідну " зарплату та ще й коли на тебе звалять таку кучу комп'ютерної роботи, що ти будеш просто жити на своєму робочому місці, а вимоги будуть на рівні космосу, то скажіть, будь ласка, для чого це все? От і настало ПОКРАЩЕННЯ! Дуже дякую !

  • @viktoriagubina8406
    @viktoriagubina8406 9 днів тому +17

    Підкажіть де ознайомитись з формою направлення на мсек? Яким чином прикріпляти сканкопіїї і куди

  • @Юлия-л4ч9р
    @Юлия-л4ч9р 8 днів тому +56

    Я не розумію нащо було ліпити команди з лікуючих лікарів. Я як лікар стаціонару маю кинути пацієнтів та всю свою роботу, переключитися на справи, може поїхати на виїздну експертизу, а потім приїхати та знову якось намагатись працювати. Ані керівництво, ані пацієнти не розуміють яка кількість роботи проводиться, а Ви забираєте час. Я вже не кажу про забирання часу на цю лекцію у вихідний день. Чому не можна було тоді забрати якихось певних лікарів, щоб вони займались саме експертизою?

    • @КабінетсімейноголікаряПенькач
      @КабінетсімейноголікаряПенькач 8 днів тому +3

      Лекцію можна переглянути у записі у вільний час.
      Ми додали навіть тайм-коди
      Щодо організації роботи на місцях - питання до медичних директорів, а не до МОЗ

    • @ВладНовак-о7ь
      @ВладНовак-о7ь 8 днів тому +24

      @@КабінетсімейноголікаряПенькач, а ви в курсі яку відповідь отримуєш від керівництва на місцях? "Ми самі нічого толком не знаємо, відчіпіться зі своїми запитаннями!" Тобто з лікарів зробили цапів-відбувайлів, бо, в кінцевому випадку у всьому буде винен лікар.
      Бо він не знайшов часу, щоб знайти вебінар і вивчитися, або не знайшов вебінару, бо не дружить з компом (а таких лікарів ще немало). Далі, на засіданні експертної команди він буде також винен, що не знає критеріїв оцінювання і т.д. Лікарі-пенсіонери і передпенсійного віку вже не низькому старті на вихід, а дехто і подав заяви на звільнення. А заміна їм є? Напарника мого лікуючого лікаря півроку тому забрали ТЦК і тепер в мого лікаря страшенна черга під кабінетом (записані в системі + жива черга + військові без черги), а на вільне місце нікого знайти не можуть. І що буде, коли лікарі почнуть масово звільнятися, завдяки цій напрочуд "продуманій" реформі?

  • @ОксанаШведова-п8о
    @ОксанаШведова-п8о 9 днів тому +7

    Единственное, что радует, это то, что ты в этой команде на один год.

    • @ВладНовак-о7ь
      @ВладНовак-о7ь 8 днів тому +3

      мій знайомий лікар сказав так: єдиний вихід, що він бачить в цій ситуації - це не з'явитися на перше ж засідання експертної команди (тим паче, що він і досі поняття не має як він повинен проводити оцінювання, бо ніякого навчання не було). Далі його мають виключити зі складу команди за цей проступок і тоді вся ця лавина бюрократичної роботи його обмине. Єдине що переживає, щоб не звільнили з роботи за таке.

    • @eugeneky7380
      @eugeneky7380 8 днів тому +1

      А за побег- три добавят!

  • @ГеннадийКоняев-м4ч

    Ви сказали що експертним лікарям буде видiлений окремий час на проведення експертизи i буде оцінено iх роботу як окрему послугу i ця послуга буде оплачена. Чи буде лікуючому лікарю на прийомі видiлений окремий час на оформлення документів на МСЕК і чи буде ця робота, яка займає дуже багато часу, від 2-х до 4-х годин на одного пацієнта, оцінюватись як окрема послуга і чи буде ця послуга оплачуватись, чи оформленням документів на МСЕК доведеться i надалi займатись вночi i безоплатно?

  • @оксанамоскаленко-з4в

    Ви взагалі не знаєте стан наших людей ,які скани на руках?крайній як завжди лікар ,про те ,де брати час на все ,так і не відповіли

  • @СеменМаркович-и2х
    @СеменМаркович-и2х 7 днів тому +11

    Дуже схоже на ненаукову фантастику😁

  • @ОксанаКректун-т9д

    Дякую за інформацію

  • @Коно-о1г
    @Коно-о1г 8 днів тому +16

    А яке фінансування лікуючого лікаря-спеціаліста, який виділяє на цю роботу час , окремий від прийомів в календарі?...знову "дуля"?

    • @КабінетсімейноголікаряПенькач
      @КабінетсімейноголікаряПенькач 8 днів тому

      У вебінарі є відповідь
      Ми додали тайм-коди

    • @Коно-о1г
      @Коно-о1г 8 днів тому +1

      @@КабінетсімейноголікаряПенькач при всій повазі, не зрозумів....висловлюйтеся , будь-ласка державною мовою, зрозумілими назвами, тобто що і де шукати

    • @КабінетсімейноголікаряПенькач
      @КабінетсімейноголікаряПенькач 7 днів тому

      Так написано державною мовою і зрозумілими назвами. У 2024 році державна українська​@@Коно-о1г

    • @Коно-о1г
      @Коно-о1г 7 днів тому +1

      @@КабінетсімейноголікаряПенькач я маю наувазі- що таке "тайм-код" і де я маю його знайти

    • @o.m.669
      @o.m.669 3 дні тому

      @@КабінетсімейноголікаряПенькач Від коли це англійська стала державною, я про тайм-код.

  • @КабінетсімейноголікаряПенькач

    16:00 Інтеграція з ЕСОЗ 1-2 квартал
    17:29 Базові документи
    18:35 Форму 088 не заповнюємо
    19:46 Всі попередні документи МСЕК чинні
    21:40 Що відбувається з 01.01.2025 - маршрут пацієнтів
    22:40 ЛКК відмінено при направленні
    З ампутаціями кінцівок направляємо одразу
    23:15 Лікар по інвалідизуючій патології - вузького профілю направляє на комісію
    24:15 Відтепер лікарі косісії - практикуючі лікарі, які ведуть прийом і мають чергування
    25:50 Скільки днів справа може бути на рішенні комісії (адміністратор приймає протягом 5 днів, потім розгляд комісії 30 днів)
    27:01 Карта взаємодії
    31:08 Вся інформація про справу, коли розгляд, але не ким - буде видно в електронній системі
    31:55 Після накладення КЕП справа з'являється в журналі закладу комісії по профілю
    32:55 Комісія не може завчасно розглянути справу
    34:48 Підписи членів команди і справа направляється (витяги) в ТЦК та ПФУ
    35:57 Якщо пацієнт не погоджується з рішенням комісії
    36:05 Кроки лікуючого лікаря для подання справи
    38:25 Динамічні показники обстежень не старше 4 місяців (саме динамічні, які можуть змінюватися)
    39:18 Якщо є виписки зі стаціонару - можна їх додавати, довідки МСЕК, МВТН з ЕСОЗ - лікуючий лікар та пацієнт готують документи спільно
    40:28 Для відновлення довідки МСЕК, яка була втрачена
    40:37 Крок 2 лікуючого лікаря та пацієнта - передивитись заклади з комісіями на дашбордах - можна заклад обирати (не команду комісії)
    42:40 Лікар має оцінити критерії життєдіяльності
    43:40 Критерії життєдіяльності постанова КМУ 1338 від 15.11.2024
    44:48 Які є групи інвалідності (знову наголошення - треба читати нормативно-правові акти)
    45:45 Строки надання груп інвалідності
    47:05 Всі форми власності - всі лікарі лікуючі - і приватні, і державні - можуть направити пацієнта на комісію
    47:47 Оцінка комісією проходить в закладі, де зручно пацієнту, або там, де менша черга - не за місцем проживання
    48:28 Спеціальний повний проф.огляд або стаціонарне лікування не потрібне - в разі необхідності профільне
    49:51 Тимчасова непрацездатність 120/150 днів
    51:40 Чи може пацієнт впливати на направлення на оцінювання
    53:09 Різниця між підставами направлення та метою направлення
    57:54 Мета оцінювання
    59:42 Коли адміністратор може повернути справу
    01:02:30 Адміністратор обов'язково залишає коментар, чому повернули справу
    01:03:13 Які ситуації можливі з розглядом справи
    01:05:01 Коли експертна команда може повернути справу
    01:08:22 Крок 3
    01:10:41 Експертна команда та пацієнт не мають інформації один про одного до дня оцінювання
    01:12:10 Пацієнт може проходити комісію з лікарем, довіреною особою, родич
    01:15:26 Заклади в новій системі експертних команд - спочатку заходить керівник закладу, потім матиме змогу перейти у систему експертна команда
    01:17:50 Процеси переходу від МСЕК до ЕК
    01:18:52 Про експертні команди - наразі перехідний етап
    01:22:49 Черги на оцінювання
    01:25:00 Про паперові справи МСЕК, які не були розглянуті
    01:26:05 Як зміниться оцінювання пацієнтів повсякденної життєдіяльності людини
    01:30:10 Моніторинг та контроль справ
    01:33:00 Оскарження рішень комісій - Центр оцінювання функціонального стану особи
    01:35:15 Навчання лікуючих лікарів
    01:36:46 Є плей-лист для лікуючих лікарів вебінарів
    01:38:05 Фінансування експертних команд - через НСЗУ - перехід з 2 кварталу на оплату за огляд, а не за команду. Оплата не окремим пакетом, а пункт у інших пакетах. Мотивація учасників команд - на плечах керівників закладу з коштів пакету

    • @GannaNEga
      @GannaNEga 8 днів тому +1

      @@КабінетсімейноголікаряПенькач о богі 🤌🏼 дякую Вам за це 💓 як можна заключити з Вами декларацію онлайн? 🤗😉

    • @КабінетсімейноголікаряПенькач
      @КабінетсімейноголікаряПенькач 8 днів тому

      😂 😂😂 дякуємо ми ще й ендокринологію маємо, звертайтесь 🤝​@@GannaNEga

  • @КабінетсімейноголікаряПенькач

    БЛОК З ПИТАННЯМИ частина 4
    02:39:53 Який загальний бюджет на лікарню, скільки можна вносити напрямків
    02:40:33 Чи може голова ЛКК та члени ЛКК входити до членів експертів
    02:41:29 Якщо пацієнт не працює, чи потрібно рахувати дні непрацездатності
    02:41:50 Щоб направити військового, треба мати свідоцтво про хворобу, видане ВЛК...
    02:42:55 Як переосвічити дитину (інвалідність) коли скоро 18 років (спойлер - за місяць формуємо направлення)
    02:43:20 Якщо лікар працює в різних ЗОЗ, чи мають бути різні КЕП
    02:44:02 Хто є відповідальним за медичну частину виконання ІПР
    02:49:25 Як відновити ІПР для пацієнтів з безстроковою інвалідністю
    02:50:40 Які фахівці можуть скеровувати пацієнтів, якщо спеціалісти є тільки в обл.центрах (спойлер - лікуючі вузькопрофільні лікарі)

  • @ОксанаШведова-п8о
    @ОксанаШведова-п8о 9 днів тому +12

    Вода, вода и снова вода. Пользы - ноль.

  • @ВладНовак-о7ь
    @ВладНовак-о7ь 6 днів тому +2

    запитання: хто буде перевіряти вже готові відскановані і надані пацієнтом медичні документи на предмет відсутності редагування після сканування? Лікуючий лікар? Адміністратор? В цих медпрацівників є потрібна для цього кваліфікація?
    Можу повідомити "новину", яка, можливо, дійсно є новиною для праціників МОЗ: графічні файли досить нескладно відредагувати після сканування, ососбливо PDF-файли, про які згадується у відео, і які пацієнт може подавати лікарю. Для цього є відповідні графічні (в т.ч. і PDF) редактори, з допомогою яких можна внести зміни в текст, в показники (цифри) і виявити потім ці зміни буде непросто, часом і неможливо. Про цю шпарину хтось подумав?

  • @КабінетсімейноголікаряПенькач

    БЛОК З ПИТАННЯМИ частина 2
    02:00:20 Питання від експертних команд, якщо з документами пацієнта все гаразд, однак під час огляду пацієнта командою об'єктивно не видно тих порушень функцій організму, які вказані в медичних документах
    02:03:00 Як може лікар виконувати свою основну роботу і бути членом експертної команди
    02:04:06 Скільки справ має розглянути лікар в місяць? Регуляція робочого часу лікарів
    02:05:36 Чи може лікар-невролог бути експертом в інших командах - кардіологічних, хірургічних...
    02:06:04 Як зареєструвати заклад та команду
    02:07:00 Скільки справ в день та як часто на тижні будуть розглядати експертні команди
    02:08:10 Чи може заступник керівника ЗОЗ, на кого покладені повноваження з питань організації оцінювання, направляти на оцінювання як зовнішній сумісник іншого ЗОЗ
    02:09:10 Як вузькопрофільний спеціаліст може виконувати велику кількість роботи, а сімейний лікар тільки формує направлення, чому немає доплат
    02:10:10 Я лікар невролог хірургічної команди оцінки, в чому моя функція? Просто накласти цифровий підпис на рішення хірургів?
    02:11:41 З-приводу оплати роботи комісій
    02:12:40 Яким чином вузькопрофільний експерт може оцінити ступінь непрацездатності заочно
    02:14:17 Чи буде виділятись час для роботи з документами експерту - сканування і так далі
    02:16:13 Можливість вибору закладу з комісією пацієнтом - можливо, пацієнт не просто так туди хоче йти на комісію
    02:17:17 Приклад - у хворого геміпарез після інсульту 2,0 балів, шкутильгає з палицею, найближчий центр Львів, найближча дата у Львові, а пацієнт у Харкові
    02:18:29 Як подати пацієнта на листок непрацездатності, якщо всі дати огляду зайняті

  • @ТатьянаКривущенко-ч3д

    Тепер корупціїї буде ще ьільше

  • @ЮліяШаклеіна
    @ЮліяШаклеіна 9 днів тому +7

    Дійсно проговорили одне й те саме в десятий раз, краще б відповіли на всі питання в чаті .

  • @sergimarievich4683
    @sergimarievich4683 7 днів тому

    Дякую

  • @ВікторіяПахольчак

    Як " прикріпити " цифр.рентг.знімок ? Чи заключення з діагностичних звітів достатньо?

  • @ВалеріяНіколенко1996

    Коли буде вебінар по ЛОР захворюванням ?

  • @АлександрНазаренко-ц2й

    Який буде зворотній зв'язок між лікуючим лікарем та експертною командою по кожному випадку оцінювання: недоліки, побажання, рекомендації?

  • @GannaNEga
    @GannaNEga 9 днів тому +8

    Можна усю цю інфографіку просто запостити в соцмережах? Без оцієї говорильні? 😇🤗

  • @КабінетсімейноголікаряПенькач

    БЛОК З ПИТАННЯМИ частина 3
    02:20:11 При скеруванні пацієнта на оцінювання з метою дозволу на лікування в терміні 110 днів пацієнт буде оглянутий через 7-8 днів, за умови, якщо така можливість буде...
    02:21:52 Про 120 днів
    02:21:57 Про виписку з амбулаторної картки, написану від руки, а потім відскановану...
    02:22:30 Про рентгенографію як обов'язковий метод - потрібно чи ні при направленні на комісію? Спойлер - ні!
    02:22:44 Який термін має бути крайнім витягу про хворобу при скеруванні для оцінювання?
    02:25:49 По яким інструкціям шкалам критеріям робити оцінювання комісіями?
    02:27:10 Які вимоги до посади адміністратора освіта/кваліфікація і т.д.
    02:28:36 Якщо протягом року пацієнт був непрацездатний по різних захворюваннях, загальна непрацездатність складає багато днів з перервами - як рахувати?
    02:29:48 Якщо експертна команда повернула справу, чи можна її після опрацювання направити в інший ЗОЗ і комісію?
    02:30:27 Вся взаємодія через електронну пошту, більшість пацієнтів похилого віку...
    02:32:54 Чи є можливість в системі при створенні справи прописати 2 адреси
    02:33:18 Чи повинен заклад виокремлювати окремий час для лікаря для роботи з документами комісії чи робити це в особистий час
    02:34:07 Суть присутності лікаря на експертній комісії і чи буде це оплачено?
    02:36:01 В нашій області лише 1 заклад команди психіатричного профілю, а черга...
    02:37:20 Хто має направити пацієнта з ХОЗЛ, якщо немає в закладі лікар пульмонолог?
    02:37:39 Якщо пацієнт не згоден з рішенням експертної команди
    02:38:12 Необхідно провести активацію тим, хто скеровує, чи тим, хто має комісію
    02:39:11 Де можна скористатись тестовим середовищем

  • @ОлегКорнет-к9ч
    @ОлегКорнет-к9ч 8 днів тому

    18 декабря МСЭКом дали 3 (третью) группу до декабря 2026 года. Когда делать КТ, чтобы оно было свежим для рассмотрения экспертной комиссией?

  • @ОлегБілик-б1у
    @ОлегБілик-б1у 8 днів тому +5

    Якщо ця система вже "обкатана" в якійсь країні, то все спрацює. А якщо це- сугубо українське "ноу-хау", то буде хаос і нерозбериха. Потрібно заспокоїти лікарську спільноту, що це десь працює. Бачу це по записах лікарів у чатах.

    • @НаталияАндрусик-ф9и
      @НаталияАндрусик-ф9и 8 днів тому +4

      Це так ,як з їхніми хелсами. Ніякого сенсу

    • @ВладНовак-о7ь
      @ВладНовак-о7ь 8 днів тому +13

      1. ця система не нова, навпаки, вона є застарілою і не використовується в цивілізованих країнах. Як і нема в таких країнах груп інвалідності, а лише відсотки непрацездатності. Наприклад, в тій же Польщі, відсотки непрацездатності встановлюються автоматично, згідно накопиченої бази даних і лікарі там задіяні лише на етапі встановлення діагнозу. Лікарі там не займаються скануванням документів, формуванням заявки на оцінювання, не витрачають час також на засідання в "командах по оцінюванню" і т.п. Бо лікар і його час там високо цінуються.
      2. в нас же взяли і кинули цю додаткову роботу на лікарів, які часто і так перевантажені. Мало того, лікарів зобов'язали самостійно вивчити оцю всю бюрократичну процедуру, самим сканувати документи і формувати справи, , витрачати час на засідання в комісіях. І це при тому, що інформаційна підсистема також не готова, комп'ютенрів не вистачає (часто лікарі їх купують за власні гроші), програмне зпабезпечення постійно зависає і т.д.
      3. реальний приклад: мій лікар, вузький спеціаліст, стверджує, що в "команду експертів" його включили проти його бажання, під страхом звільнення. Ніякого реального навчання з ним не проводили, а вже через тиждень він має засідати в комісії і вирішувати справу реального пацієнта.
      А ще для роботи команди виділили кабінет і стіл та пару стільців, Комп'ютера нема, сканера нема, викручуйся як хочеш, або звільняйся. Декілька лікарів в його поліклініці вже подали заяви на звільнення.
      Отака "обкатка" давно застарілої системи. Схоже, що у міністерстві поняття не мають про ситуацію "в полі", на місцях.

  • @svetlanakorol7066
    @svetlanakorol7066 7 днів тому

    Добрий день

  • @andriitravma
    @andriitravma 5 днів тому

    Додайте тайм коди будь ласка

  • @ВалентинаГайворонская-т2о

    Задумайтесь,що Ви робите!!!

  • @pudge8708
    @pudge8708 7 днів тому +1

    Юстований наказ МОЗ від 10.12.24 не 2069, а 2067 я так розумію, бо 2069 за цю дату немає.

  • @АндрійДемидов-н9м
    @АндрійДемидов-н9м 9 днів тому +1

    На питання з ютубу ніхто не відповів, сподіваюсь що наступні вебінари будуть корисними

  • @АндрейКатичев-х6ц
    @АндрейКатичев-х6ц 7 днів тому +3

    Суцільна маячня

  • @АндрійОстапюк-д4ч
    @АндрійОстапюк-д4ч 8 днів тому

    Доброго дня! Остап'юк Л.Р. КНП ЛОР "Центр Легеневого Здоров'я"

  • @ЛюдмилаКолесникова-щ1э

    Колєснікова Людмила

  • @ОляЛашевич-и1ю
    @ОляЛашевич-и1ю 7 днів тому

    Яка корисна інформація за перші 23 хв.ви ще б довше воду лили..

  • @ОляЛашевич-и1ю
    @ОляЛашевич-и1ю 7 днів тому +2

    Так.тільки сімейні лікарі будуть сканувати😂😂😂😂

  • @pooolpol
    @pooolpol 8 днів тому +5

    Можна покласти на сімейних лікарів сканування документів!

    • @АлександрГончаров-щ2в
      @АлександрГончаров-щ2в 8 днів тому +3

      Можна ХОТЬ ЯКУСЬ роботу , з медичного обслуговування населення, покласти на сімейного лікаря

    • @Anna_Romanchuk
      @Anna_Romanchuk 8 днів тому +6

      Сімейним лікарям нічого робити на прийомі, правда?

    • @kramnuchkakramnuchka2849
      @kramnuchkakramnuchka2849 8 днів тому +1

      ​@@Anna_Romanchuk а ви і так нічого не робите. Рівень знань нульовий.

    • @Anna_Romanchuk
      @Anna_Romanchuk 8 днів тому

      @@kramnuchkakramnuchka2849 Навіть не сподівайтеся. Завдання сімейного лікаря займатися профілактикою та виявляти захворювання. Будете обстежувати, лікувати і відправляти на МСЕК.

    • @svjatoslavkushnir5330
      @svjatoslavkushnir5330 8 днів тому +4

      Сімейні лікарі до цього і так виконували багато роботи за ,,вузьких" лікарів, які хочуть завузитись ще більше

  • @НадіяФесик-ь2к
    @НадіяФесик-ь2к 6 днів тому +1

    Дякую

  • @No-qm2dh
    @No-qm2dh 6 днів тому

    Добрий день