В Україні планують більше не переводити стрілки годинника на літній час

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 3 бер 2021
  • Ми в соціальних мережах та месенджерах:
    Facebook: / ptv.ua
    Instagram: / ptv.ua
    Telegram: t.me/ptvua
    Viber: www.goo.gl/HYMxcC
    Наш сайт: poltavske.tv/
    В Україні планують більше не переходити на літній час. Зазвичай роблять це в останню неділю березня.
    Цього дня стрілки годинника потрібно перевести на годину вперед. Однак, якщо рішення про скасування літнього часу ухвалять, то ми залишимось на так званому "зимовому часі". Такий законопроєкт розглянули депутати в першому читАнні. "Я вважаю, що такі зміни будуть зручнішими для людей. Це вже практика, яка в багатьох країнах світу застосовується й ми також можемо цим користуватися", - вважає народний депутат України Дмитро Нальотов.
    Змінювати час на літній або зимовий почали ще у 1930 році. Роблять це задля економії електроенергії. Однак, науковці вважають, що в цьому потреби вже немає. "Жодних досліджень, які б підтверджували, що завдяки цьому можна зекономити електроенергію немає. Напевно, це створює лише незручності для людей й все, тому, мабуть, це продовжувати вже не варто", - розповів астроном, науковець Полтавської гравіметричної обсерваторії Микола Тищук.
    Деякі полтавці підтримують таке рішення, однак дехто хоче залишити час у літньому періоді.
    "На літній варто переводити й на ньому й залишитися. Якщо переходити на літній час, то взимку буде світліше. Це єдина причина". "Ні, не потрібно, щоб організм не перелаштовувався на інший час, коли прокидатися, а коли засипати. Це дуже важко для організму". "З урахуванням нашої широти, я в цьому не бачу сенсу. Я вважаю, що актуально у великих часових поясах".
    "На літній так, й залишитися на ньому. Тому що це зручно, бо коли зимовий час якось погано, коли ввечері темно рано". "День стає більше й менше, тому й час потрібно переводити".
    "Мені здається, що не потрібно переводити годинник, бо це створює незручності для людей та його самопочуття".
    У деяких країнах світу вже відмовилися від переведення годинників, а ось для України зимовий час є природним, який відповідає поясному часу.

КОМЕНТАРІ • 3

  • @laen_zhe
    @laen_zhe 3 роки тому +5

    Нісенітниця. Тоді влітку у Полтаві світатиме в 3 ночі, а темнітиме о восьмій. Детальніше розказую тут: ua-cam.com/video/Ojrv5k1rLoE/v-deo.html

  • @user-jd8bo6py7w
    @user-jd8bo6py7w 3 роки тому +1

    Потрібно радитися ТІЛЬКИ із науковцями!

  • @user-ww8rm5lw6q
    @user-ww8rm5lw6q 3 роки тому

    Тому хто це придумав ковінька в голову