Дякую за вашу працю! Відео просто супер! Такого глибокого аналізу конструкції комбайна ще не було на ютубі Окрема подяка за матюки - без них ніяк не можна працювати з такою технікою))
Женя кут посилив правельн молодець, але треба посилювати далі до задньої балки, того що буде вібрація шукати слабке місце і там буде знову срака. Але коли посилиш до задньої балки тоді буде толк.
Цікаві люди пишуть купи те, та те купи... По комбайну скоріш за все якийсь "рвака" на ньому працював((. Може треба перевірити баланс по барабану і шківам. Бо тріщіть більш за все через вібрації. Або можливо тріснуло колись через вібрації, силова конструкція "пішла" і тепер воно рве через це
В якомусь відео прозвучала від вас фраза, що є стереотип Трактор повинен бути зелений тобто джон. Не думав що у зелених комбайнів такі проблеми. Але руки і голова завжди знайдуть рішення. Аби на це був час і сили.
Жека удачи . История комбайна с полным бункером и жаткой навешеной ездил с поля до базы не один раз , на разворотах в поле скорость должна снижаться до 4 км в час а не на оборот, и время берет своё.
Добрий день !з точки зору інженерії комбаін зроблений грамотно і правильно .проблема не в інжинерах а в тих хто іх експлуатує.ваше посилення це тимчасове рішення,потрібно збалансувати січкарню ,бітер ,барабан.гарно поварити тріщини і забудите про цю проблему на довго!!! Легких жнив і мирного неба!!
Привіт Женя. Праві ті люди які кажеть що ни роблять техніку на віка, маленький розбаланс і комбаїн лопаїця на шматки. Бажаю вам сил бобороти цю проблему.
Міркуєш правильно.Всеодно робити щось треба.А правильно чи не правильно час покаже.Конструкторами не народжуються ,а помилки їхні треба виправляти.Ну і роки своє беруть.Удачі у всьому.
Привіт.Я теж в минулому році робив подібну операцію з комбайном Мосей 38 але з іншої сторони під вигрузним шнеком теж лягло на барабан то головоломка ще та, але все вийшло наче тримає.Тому успіхів вам все вийде.
Інженери при розробці техніки користуються комерційною складовою в тому числі, а не тим щоб комбайн був вічним, навіть джондір, ця модель сьогодні вже є динозавром, але у пам'яті ще добряче сидить привид дон-1500 і його їбучих модифікацій, через що ми вимагаємо від більш-менш посередньої техніки неможливого, тим більше що купуємо ми той хлам за солідні як для нас гроші, надхнення і терпіння, очі бояться - руки роблять!
Друже, не печалься, комбаїн зроби під себе, ми теж обмолочуємо свої 40 га, аде вкладаємо теж саме щоб поатили найнятому, плюс тільки в тому що ми молотимо вчасно, тобто не зовсім печалимся, бо новіше купить поки що не сожемо.
Вітаю. Колись мені один механізатор говорив, метал піддається всякі деформації (згинання, заварці, розтягування,)рахую не завжди самі талановиті інженери можуть все передбачати😮. Я захоплююсь твоїм перетворенням. Так примати
Американські інженери не дураки, вся конструкція була прорахована в 3D програмах на всі параметри по нагрузці (на прочність і скручування)! Але вони не закладали нагрузку на те що комбайн з повним бункером, буде їхати до бази, по українським дорогам!
@@SmartSXG75 Ніхто не каже що інженери дураки. На мою думку спроектовано може й правильно, банально не враховані технологічні процеси, як правильно виразитися, "супромати"не прораховані до тонкощів. Бункер 6т пшениці, а гороху тоді скільки важитеме, кукурудза?
@@SmartSXG75 Порівняйте задню балку На моєму джон дірі і на кейсі 1688. Небо і земля. На всіх тих кейсах зади порвані. Може на заводі Кейс не було 3д програми? Можна мріяти і ідеалізувати, а можна подивитися на речі реально і вирішити проблему.
Зробіть кронштейн з труби урагана. Там такий запас прочності, що не зігнеться ніколи. Самі використовуєм, там метал добротний, витримує шокові навантаження.
Я мріяв теж купити такий апарат але у мене є гарний товариш який переубідив мене не купувати Джона а купити кейса взяв 2388 я так йому вдячний комбайн простий потужний та неубиваємий
Та в Jonh geere хоч якась рама є,а в Claas Lexion зовсім рами нема,все на блясі тримається,тай працює якось!Просто все залежить від комбайнера як борозди з повним бункером проїжає😅
@@vladst3621 перед тим як писати про якісь строки і пенсійний вік, може варто поцікавитися мотогодинами які техніка відпрацювала? Чи ти на глаз прикинув?
нормальний костиль, на сезон вистачить. А на ті шківи проситься рамка з профільної труби, бо 6т в бункері тримати на листовому металі не альо, але то вже інша буде історія
Його потрібно розбирати до рами!!! Підсилювати теж з розумом щою потім не заважало. І балансувати вали усі!!! Також велечезну вібрацію дає ремінь барабану якщо він зеровий або підпалений. Достатньо з нашою якістю ременів один два оази пустити йому димокті все
Нормальни комбайн. Коли він був у Польщі то наші гастарбайтери дали йому просратис. Сусід такий теж купив так само поварений. Коли запустили молотарку то ним тіліпало наче припадочним. Причина відсутність одного бича на барабані. Я сам пропрацював п'ять років на 9610 бункер з лійкою на 12 тон пшениці 1999 року випуску. Жатка флекс 9 з копійками захват. Вся молотарка ціла не порвана.
Вітаю Женя! Жаль,що ніхто з виробників неприслуховується до людей які хочуть покращити технвку. Надіюсь, що,і наші колмсь зроблять гарний комбайн. Удачі,і натхнення, тобі друже!!!
Дитячі проблеми не тільки в Джон Дір. В МФ- 40 при намолочуванні бункера він помітно присідає на задню вісь. В Кейс 2068 не догружена задня вісь , він при важких приставках може сторчувати. В Клаас чомусь зависокі оберти шнека жатки , який працює інтенсивно і завжди маса зверху похилої камери..Щоб комбайни нових серій не служили по тридцять років як зроблені раніше їх роблять менш надійними , щоб через вісім років купляли нові. Фірми що працюють по найму міняють комбайни через три- шість років. Фермерам америки міняють по пільгам комбайни через три роки..
Я гадаю що дати ще пару розкосів з 8-10 мм, і ви взагалі забудете про цю проблему. Ідея хороша, і виконання теж на рівні👍 шкода що нікому сказати в конструкторському бюро, щоб зважили на даний недолік. Адже це хребет всього комбайна. Продовжуйте в тому ж дусі, і буде все добре)))
На рівному полі та дорозі воно ніколи би нелопнуло, і хорошого оператора. Як правило все лопає від вібрації. Комбай на повних оборотах має стояти як камінь і не шевелитись.
Проект "Зліпити з гівна цукерку".😢 Розумію що ситуація з фінансами просто катастрофа, але то вже скоріше труп. Найкращий варіант з нього - донор. Розпродати по запчастинам, а щось пригнати з Європи, від фермера, хоч і менш потужного. На ваші землі вистачить. Отой корч скоріш за все працював в Україні в якомусь холдингу, де отримав по повній. Якщо ще живий двигун, то донор з нього - найкращій варіант. Усі оті ляпухи ненадовго. Удачі.
Можна розсуждати по різному, минулий власник був кат заліза тому воно і лопнуло, як би хреново не зробив Джон Дір, а наші не зробили і такого. В мене Дойц 87року повір ті ж запитання чому зробили так хреново що є вічно одна і та проблема, но я краще буду ремонтував і хреново молотити Німецьким комбайном, ні ж добре молотити Українським ціпом.
Макс у нас два 9660 один риска без тiлеги гоцав то вiн як твий а другий без телеги з бази не вийжав то вин цiлий а з жаткой на перегонах на пустий бункер 3.600 жатки по ямаж це бiда
Женя все правильно! Зверни увагу на боковини або як кажуть борта. Вони гнилі, все тримається га них.він вже втратив ресурс , там вже різна діагональ, це складнийремонт капітальний потребує не менш 75% розборки і на стапель, а це вже розкіш...
Зберігання в гаражі, саме головне, в нас 9500 вже 5 років, але стоїть на вулиці, і це дуже печально, хочим зробить накриття на бункері бо бачу от іминно де ти говориш що саме слабше згниє і комбайн просто розпадеться навпіл, так те місце гівняне.
І дійсно, вібрація рве всі слабкі місця, скорш за все, в книжці з експлуатації вказано як експлуатувати комбайн, щоб того всього не було, але ж всі ми болт кладемо на ті рекомендації, намагаємось зайвий раз не лізти, поки працює. І маємо те що маємо, тож сильно можна не наїжати на інженерів за провтики.
Дааа, зробили - так зробили...та не до кінця) думаю, що кардинально виправити інженерний прорахунок не вийде, то хочаб покращити. Двигун зверху, кабіна зверху, бункер зверху, а єдиної конструкції нэма...
Женя, имам почти същия комбайн, само, че моя е 9660. Вече 5 години ми върши работе. Вярно-дава си някакви проблеми, но се справям, и вече съм изкарал цената му, и съм на печалба. А като го продам-съвсем ще е на печалба. Но не за това ти пиша. Искам да ти кажа, че имам диагностика за тези машини, а без нея щях да съм с вързани ръце, това ръководство върши страхотна работа. Ако го искаш-дай начин да ти го изпратя. Файла е 32 мегабайта.
засними результат.. тебе ща главное бункер набивать полный.. отжить уборку.. долгосрочным ремонтом не забивай голову.. корпус рвет от большой скорости по неровностям.. канавы никогда не переезжай по диагонали.. только в поперёк.. металл устал.. шумахеры всему виной..! терпения.. сфокусируйся на короткосрочном ремонте.. и в бой! да.. с полным бункером на поворот скидывай скорость.. особенно на мягкой почве.. корпус тоже в этот момент терпит напряжение! ..ну и маленькая шутка, горе сварщика... - при сварке шлак не отбивай, шлак держит 70%..
Підсилення працювати однозначно буде, ти йдеш в правельному напрямку, але тобі потрібно задуматись про заміну комбайна. На мою думку на 3 роки вистачить при твоїх обємах, а там однозначно потрібен інший комбайн
В любой машине есть слабые места. Мое видео поможет таким как ты при покупке комбайна на эти места обратить внимание. А если тебе смешно, можешь и дальше слепо верить в непогрешимость инженеров и при поломке разводить руками.
Дякую за вашу працю!
Відео просто супер! Такого глибокого аналізу конструкції комбайна ще не було на ютубі
Окрема подяка за матюки - без них ніяк не можна працювати з такою технікою))
Женя кут посилив правельн молодець, але треба посилювати далі до задньої балки, того що буде вібрація шукати слабке місце і там буде знову срака. Але коли посилиш до задньої балки тоді буде толк.
Цікаві люди пишуть купи те, та те купи...
По комбайну скоріш за все якийсь "рвака" на ньому працював((. Може треба перевірити баланс по барабану і шківам. Бо тріщіть більш за все через вібрації. Або можливо тріснуло колись через вібрації, силова конструкція "пішла" і тепер воно рве через це
Толковий вихід з ситуації. Мені подобається.
Дякую🙂
Американский инжинер не просчитал того,что комбайнер с 6 тью тонн зерна будет ехать домой,и гнать по кочкам,Жека сил ,тебе и терпения...
У комбайна робота така, із 6 тонами гоняти по кочках.
@@СаняСаньков-м3з мозги себе покрась в триколор!! обоссаный ватник !!
В якомусь відео прозвучала від вас фраза, що є стереотип
Трактор повинен бути зелений тобто джон.
Не думав що у зелених комбайнів такі проблеми.
Але руки і голова завжди знайдуть рішення. Аби на це був час і сили.
Розумна голова та золоті руки дадуть раду недолікам інженерів.
Дякую😊
А ещё говорят....
Дурная голова рукам покоя не даёт....
Бажаю нам фермерам гарної ціни на урожай щоб ми могли купувати гарну техніку. Ну а ваша конструкція як тимчасовий варіант має працювати.
Дякую. Гарні побажання😊
@@СаняСаньков-м3з а тебе жаба давить, що хтось працює і має а ти нічого не маєш бо працювать не хочеш?😄 Ти обережно, бо жабка то звір ще той...😮😄
@@СаняСаньков-м3з росіян видно з далека. Смердить
Жека удачи . История комбайна с полным бункером и жаткой навешеной ездил с поля до базы не один раз , на разворотах в поле скорость должна снижаться до 4 км в час а не на оборот, и время берет своё.
Да
Добрий день !з точки зору інженерії комбаін зроблений грамотно і правильно .проблема не в інжинерах а в тих хто іх експлуатує.ваше посилення це тимчасове рішення,потрібно збалансувати січкарню ,бітер ,барабан.гарно поварити тріщини і забудите про цю проблему на довго!!! Легких жнив і мирного неба!!
Досить розумне інженерне рішення в твоєму випадку. Бажаю гарних врожаїв без поломок техніки.
Дякую
Жека Ти молодець. В тебе все вийде. Настане час, щось купиш краще, а зараз треба ремонтувати що вже є. Удачі тобі і головне не треба опускать руки.
Дякую. Все буде добре
😂😂ключова фраза оцей Х..й! Жека це їхня болячка воно все робиця і працює далі роками але це не на один день роботи! Удачі і гарних врожаїв
Женя , інженери коли конструюють не думають шо комбайн буде працювати 30+ років. )
Привіт Женя. Праві ті люди які кажеть що ни роблять техніку на віка, маленький розбаланс і комбаїн лопаїця на шматки. Бажаю вам сил бобороти цю проблему.
Міркуєш правильно.Всеодно робити щось треба.А правильно чи не правильно час покаже.Конструкторами не народжуються ,а помилки їхні треба виправляти.Ну і роки своє беруть.Удачі у всьому.
100%
@@pro100fermer😀😀😀😀😀😀
Привіт.Я теж в минулому році робив подібну операцію з комбайном Мосей 38 але з іншої сторони під вигрузним шнеком теж лягло на барабан то головоломка ще та, але все вийшло наче тримає.Тому успіхів вам все вийде.
Женя, здоров’я тобі та сил.
Дякую вам теж😊
Інженери при розробці техніки користуються комерційною складовою в тому числі, а не тим щоб комбайн був вічним, навіть джондір, ця модель сьогодні вже є динозавром, але у пам'яті ще добряче сидить привид дон-1500 і його їбучих модифікацій, через що ми вимагаємо від більш-менш посередньої техніки неможливого, тим більше що купуємо ми той хлам за солідні як для нас гроші, надхнення і терпіння, очі бояться - руки роблять!
Друже, не печалься, комбаїн зроби під себе, ми теж обмолочуємо свої 40 га, аде вкладаємо теж саме щоб поатили найнятому, плюс тільки в тому що ми молотимо вчасно, тобто не зовсім печалимся, бо новіше купить поки що не сожемо.
Свій комбайн це сила
Вітаю.
Колись мені один механізатор говорив, метал піддається всякі деформації (згинання, заварці, розтягування,)рахую не завжди самі талановиті інженери можуть все передбачати😮.
Я захоплююсь твоїм перетворенням.
Так примати
😊 аби робило воно. Не завжди виходе як плануєшь.
@@pro100fermer 🤗
Американські інженери не дураки, вся конструкція була прорахована в 3D програмах на всі параметри по нагрузці (на прочність і скручування)! Але вони не закладали нагрузку на те що комбайн з повним бункером, буде їхати до бази, по українським дорогам!
@@SmartSXG75 Ніхто не каже що інженери дураки. На мою думку спроектовано може й правильно, банально не враховані технологічні процеси, як правильно виразитися, "супромати"не прораховані до тонкощів. Бункер 6т пшениці, а гороху тоді скільки важитеме, кукурудза?
@@SmartSXG75 Порівняйте задню балку На моєму джон дірі і на кейсі 1688. Небо і земля. На всіх тих кейсах зади порвані. Може на заводі Кейс не було 3д програми? Можна мріяти і ідеалізувати, а можна подивитися на речі реально і вирішити проблему.
Зробіть кронштейн з труби урагана. Там такий запас прочності, що не зігнеться ніколи. Самі використовуєм, там метал добротний, витримує шокові навантаження.
Я мріяв теж купити такий апарат але у мене є гарний товариш який переубідив мене не купувати Джона а купити кейса взяв 2388 я так йому вдячний комбайн простий потужний та неубиваємий
Точно такую же конструкцию нужно сделать с другой стороны, для уравновешивания нагрузки
Дай бог, щоб все вийшло🖐🇺🇦
У знакомого тоже такой комбайн, весь в сварке.
Жека конструкція в тебе бомба . Але багато Але . не приварюй до жестянки лопать буде
Та в Jonh geere хоч якась рама є,а в Claas Lexion зовсім рами нема,все на блясі тримається,тай працює якось!Просто все залежить від комбайнера як борозди з повним бункером проїжає😅
Хтось з повним бункером повийобувався по колдойобинах от і вес.
це як домахатись до пенсіонера чому він не може далі працювати =) чесне слово
@@vladst3621 так шо викинуть його?
@@pro100fermer та ні просто лікуй болячки пенсійні, і не кричи на інженерів, свій закладений строк воно відпрацювало.
@@vladst3621 перед тим як писати про якісь строки і пенсійний вік, може варто поцікавитися мотогодинами які техніка відпрацювала? Чи ти на глаз прикинув?
@@pro100fermer невже новий комбайн тільки після обкатки? Тоді мої вибачення, був не правий!
Удачі вам.
Кращий інженер це комбайнер
Жека братику не рви нерви!!
нормальний костиль, на сезон вистачить. А на ті шківи проситься рамка з профільної труби, бо 6т в бункері тримати на листовому металі не альо, але то вже інша буде історія
Рама така як на 9500 слава богу такой проблеми немає
Это сделано для того чтобы этот комбайн не стал вечным, сейчас везде есть отделы которы считают сколько проработает техника...
У кожної техніки є свій ресурс.
А те що нам дістаються старці,це вже інше питання
Женёк,ну ти і показав гармошку 😂,можно їти на танці с зірками 😂😂😂
😆😆😆
У нас на Поліссі 812 були деформаціі корпуса
Теж посилювали профільними трубами
Його потрібно розбирати до рами!!! Підсилювати теж з розумом щою потім не заважало. І балансувати вали усі!!! Також велечезну вібрацію дає ремінь барабану якщо він зеровий або підпалений. Достатньо з нашою якістю ременів один два оази пустити йому димокті все
Ви чоловык толковий зробите. Ну просто цеж Джон. А бачу вын як нива репаэця. 👍👍👍
Жека скільки років цьому комбайну? Люди на такому вже не працюють, а нам продають, а ми думаємо що то ще техніка.
Смотрел вчера экскурсию в канаду
Вопрос - сколько лет комбайнам…
Ответ - 3-4 года
… все….. занавес !
Каркас комбайна саме головне, колись з Доном махались і так списали, оце під ліпиш і на сезон може вистачить
Згоден 100%
Додатковий екзоскелет)))
Ми готуємося, але ще косити не починали, на 1 липня думаємо. Так що і у вас час ще є)
Нормальни комбайн. Коли він був у Польщі то наші гастарбайтери дали йому просратис. Сусід такий теж купив так само поварений. Коли запустили молотарку то ним тіліпало наче припадочним. Причина відсутність одного бича на барабані. Я сам пропрацював п'ять років на 9610 бункер з лійкою на 12 тон пшениці 1999 року випуску. Жатка флекс 9 з копійками захват. Вся молотарка ціла не порвана.
Вітаю Женя!
Жаль,що ніхто з виробників неприслуховується до людей які хочуть покращити технвку. Надіюсь, що,і наші колмсь зроблять гарний комбайн. Удачі,і натхнення, тобі друже!!!
Дякую за коментар😊
Дитячі проблеми не тільки в Джон Дір. В МФ- 40 при намолочуванні бункера він помітно присідає на задню вісь. В Кейс 2068 не догружена задня вісь , він при важких приставках може сторчувати. В Клаас чомусь зависокі оберти шнека жатки , який працює інтенсивно і завжди маса зверху похилої камери..Щоб комбайни нових серій не служили по тридцять років як зроблені раніше їх роблять менш надійними , щоб через вісім років купляли нові. Фірми що працюють по найму міняють комбайни через три- шість років. Фермерам америки міняють по пільгам комбайни через три роки..
Я гадаю що дати ще пару розкосів з 8-10 мм, і ви взагалі забудете про цю проблему. Ідея хороша, і виконання теж на рівні👍 шкода що нікому сказати в конструкторському бюро, щоб зважили на даний недолік. Адже це хребет всього комбайна. Продовжуйте в тому ж дусі, і буде все добре)))
Дякую🙂
Сили терпіння і перемоги.
@@НиколайКесарчук-ь5ю дякую, вам теж
Не позавидуешь,силы и духу тебе)))
Все нормально 🙂
На рівному полі та дорозі воно ніколи би нелопнуло, і хорошого оператора. Як правило все лопає від вібрації. Комбай на повних оборотах має стояти як камінь і не шевелитись.
Бережи нерви брат Уважуха!!
Можу помінятись на Славутича там все точно чудом тримається купи хоча й половини цих посилених конструкцій…😅
Славутич з їхав з конвеєра
40 тис дол а Джон більше 200 тис
Кейс набагато потужніший
Все спрацює . Я будівельник
Я вас дивлюся з задоволенням
Дякую
Вы говорите мощную телегу делают, у нас ломалась между сцепкой и где жатка начинается
У меня WTS 9640 7000 часов и не одной точки сварки. Видимо вашему комбайну дали под хвоста
Проект "Зліпити з гівна цукерку".😢 Розумію що ситуація з фінансами просто катастрофа, але то вже скоріше труп. Найкращий варіант з нього - донор. Розпродати по запчастинам, а щось пригнати з Європи, від фермера, хоч і менш потужного. На ваші землі вистачить. Отой корч скоріш за все працював в Україні в якомусь холдингу, де отримав по повній. Якщо ще живий двигун, то донор з нього - найкращій варіант. Усі оті ляпухи ненадовго. Удачі.
Слабке місце ще під барабаном, де шнчки, і біля двигуна
Вітаю. Підскажіть будь ласка яка вартість на послуги комбайна у Вашому регіоні (пшениця)? Дякую.
Можна розсуждати по різному, минулий власник був кат заліза тому воно і лопнуло, як би хреново не зробив Джон Дір, а наші не зробили і такого. В мене Дойц 87року повір ті ж запитання чому зробили так хреново що є вічно одна і та проблема, но я краще буду ремонтував і хреново молотити Німецьким комбайном, ні ж добре молотити Українським ціпом.
@@KubotaMadeInJapan в цих джонах у всіх така проблема мабуть.
Жека у мене точно така кепка,тоже жизні побачила нормально😂😂😂
Обожнюю її😄
Тримайся чоловіче добрий
Молодець 💪
Інженери не планували що його будуть експлуатувати двадцять років от сили сім десять років а то і менше
Де таке написано?
Да, Жека, не ту професію ти обрав. Треба було стати олігархом.
@@Jashma001 точно
Макс у нас два 9660 один риска без тiлеги гоцав то вiн як твий а другий без телеги з бази не вийжав то вин цiлий а з жаткой на перегонах на пустий бункер 3.600 жатки по ямаж це бiда
Терпіння вам!
Женя все правильно! Зверни увагу на боковини або як кажуть борта. Вони гнилі, все тримається га них.він вже втратив ресурс , там вже різна діагональ, це складнийремонт капітальний потребує не менш 75% розборки і на стапель, а це вже розкіш...
Згоден 100%
"Отжареный" комбайн,Жека!
Зберігання в гаражі, саме головне, в нас 9500 вже 5 років, але стоїть на вулиці, і це дуже печально, хочим зробить накриття на бункері бо бачу от іминно де ти говориш що саме слабше згниє і комбайн просто розпадеться навпіл, так те місце гівняне.
В мене джон 80тих років, там таких приколів нема, що тут скажеш здешевлюють вартість матеріалів, джон вже не той
Капець, все ти правильно кажеш, Джон діри комбайни вобще не дуже...шо прожорливі шо ломучі шо дорогучі...
Якщо перед буде таким же масивним, як зад, то при підніманні жатки буде підніматись жопа. Та задня балка, як противіс- це і є інженерна думка
Дядьку не матюкайтесь, врожаю не буде....
Привіт Женя успіху та витримки тобі та твойм помічникам
Збувати і купити щось краще інакше буде вєчний секс. Вам врожаю ціни ну і нову техніку. Мирного неба😉
І дійсно, вібрація рве всі слабкі місця, скорш за все, в книжці з експлуатації вказано як експлуатувати комбайн, щоб того всього не було, але ж всі ми болт кладемо на ті рекомендації, намагаємось зайвий раз не лізти, поки працює. І маємо те що маємо, тож сильно можна не наїжати на інженерів за провтики.
Вас дивляця дорослі і діти можна без Матів. Або попереджайте.😊😊
Дякую за працю
😊
Дааа, зробили - так зробили...та не до кінця) думаю, що кардинально виправити інженерний прорахунок не вийде, то хочаб покращити.
Двигун зверху, кабіна зверху, бункер зверху, а єдиної конструкції нэма...
тримайся. Жека ! Можливо та вся херня то заплановане зістарювання !
хорошая машина , с рамой конечно беда , инженеры не причем он нормам отвечает просто трохи кто то до этого не доглядел ..
Добрий день, як з Вами можна звʼязатись на рахунок реклами?! Дайте зворотній звʼязок , дякую
Прівит може зробити з листкового металу 8мм,потім ліпити, удачі, слава ЗСУ
ЖЕКА матюкайся на здоров'я багатьом тільки так доходе😅
Замість третьої малої планки краще зроби вінт. Між шківами зроби розпорку з вінта і накладок на підшипники, від вібрації лопати не буде
Успіхів у вашій справі
Женя, имам почти същия комбайн, само, че моя е 9660. Вече 5 години ми върши работе. Вярно-дава си някакви проблеми, но се справям, и вече съм изкарал цената му, и съм на печалба. А като го продам-съвсем ще е на печалба.
Но не за това ти пиша. Искам да ти кажа, че имам диагностика за тези машини, а без нея щях да съм с вързани ръце, това ръководство върши страхотна работа.
Ако го искаш-дай начин да ти го изпратя. Файла е 32 мегабайта.
Привіт. Якого року комбайн?
Привіт теска!
Як завжди за відео 👍🏻🤝
Привіт. Дякую😊
Лонжерони лопають від нерівного поля, повного бункера і швидкості разом взятих
засними результат.. тебе ща главное бункер набивать полный.. отжить уборку.. долгосрочным ремонтом не забивай голову.. корпус рвет от большой скорости по неровностям.. канавы никогда не переезжай по диагонали.. только в поперёк.. металл устал.. шумахеры всему виной..!
терпения.. сфокусируйся на короткосрочном ремонте.. и в бой!
да.. с полным бункером на поворот скидывай скорость.. особенно на мягкой почве.. корпус тоже в этот момент терпит напряжение!
..ну и маленькая шутка, горе сварщика... - при сварке шлак не отбивай, шлак держит 70%..
Дякую😊
Підсилення працювати однозначно буде, ти йдеш в правельному напрямку, але тобі потрібно задуматись про заміну комбайна. На мою думку на 3 роки вистачить при твоїх обємах, а там однозначно потрібен інший комбайн
Комбайн лише клаас
Єсть таке розуміння, використаний ресурс. Женя його до Тебе їба.... як хотіли.
После такого видео,тебе не звонили инженеры с "Джон -дира"??!!!как-то,смешно ..!!!!
В любой машине есть слабые места. Мое видео поможет таким как ты при покупке комбайна на эти места обратить внимание. А если тебе смешно, можешь и дальше слепо верить в непогрешимость инженеров и при поломке разводить руками.
Жека, якби вони робили мостіки лонжеронами, то комбайни були б вічні, а їм треба щоб купували кожні 5-8 років нові.
Женя то мабуть важкий комбайнер працював до тебе
Точно😄