Awaria i Naprawa Skrzyni Fortschritt t088

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 21 жов 2024

КОМЕНТАРІ • 14

  • @metanojametanoja6069
    @metanojametanoja6069 Рік тому

    Witam. Bardzo dobra robota

  • @magdalenaruszczyk8973
    @magdalenaruszczyk8973 6 місяців тому

    panowie pytanie czym właśnie ròzni się ta łośka co temu panu się urwała prawa od lewej

  • @kamilmaurycy
    @kamilmaurycy Рік тому +1

    👍👍
    👏👏

  • @radosawdabrowski7989
    @radosawdabrowski7989 Рік тому

    Kup przekaźnik ze sprzęgłem ciernym, jak coś wpadnie czy za dużo na raz to miękko weźmie na siebie. Ja dałem z 800 zł za taki Waryńskiego i zaoszczędzi wiele nieprzyjemnych sytuacji.

  • @kuba-ct2di
    @kuba-ct2di Рік тому

    Cześć piszę to do Ciebie w sprawie walka wom który montowałeś rok temu na 6 tarcz powiedz jak to chodzi jesteś zadowolony? Bo też do 904 muszę chyba kupić bo ostatnio już paszowoz zaczyna stawać na szybszym przełożeniu i nie wiem czy kupić na 5 czy 6.

    • @tomekkaplanski7395
      @tomekkaplanski7395  Рік тому

      Chodzi bardzo dobrze..... Tylko zobacz czy masz ciśnienie na mikro pomoce...... I jak jest 6 tarczek to trzeba trochę kosz stoczyć i w skrzyni na odlewie jest wybita 1.... To trzeba zeszlifować.....

    • @kuba-ct2di
      @kuba-ct2di Рік тому

      No dzisiaj założyłem manometr i jutro jak będę mieszał to sprawdzę na rozgrzanym na zimnym oleju patrzyłem to ma 12bar więc myślę że raczej będzie dobrze. To mówisz że bez toczenia się nie obejdzie? Myślałem że wystarczy tą jedynkę zeszlifować.

    • @tomekkaplanski7395
      @tomekkaplanski7395  Рік тому +1

      @@kuba-ct2di to na rozgrzanym powinno być 10,5 albo 11 wystarcz w zupełności.... Musi być toczone ale to nie problem... Na którymś filmie to pokazuje....

  • @Longer0022
    @Longer0022 Рік тому

    🖐👍😉

  • @zk4080r
    @zk4080r Рік тому

    A ile kuni trzeba do takiej maszyny ?

    • @tomekkaplanski7395
      @tomekkaplanski7395  Рік тому +1

      100 wystarczy.....

    • @zbyszekmazurkowski2361
      @zbyszekmazurkowski2361 Рік тому

      Na górkach może i 100 podoła, ale na poorane trzeba mieć 6 garów. Jeszcze trzeba mieć regulator posuwu taśmy w takim sprzęcie.

  • @ciacho0610
    @ciacho0610 Рік тому

    jaka cena takiej oski??