Sebring, és RALIS KÖRKÉP a világból! (Parc Fermé Ep. 255.)

• Опубліковано 17 бер 2024
  • Ezen a héten rallyzunk, de azért volt pár pályaverseny is, többekközött NASCAR és IMSA, utóbbin elég nagy esések ritkították a mezőnyt. Emellett egy kis kitekintő, hiszen a WRC-naptárba 2025-től bekerül a Kanári-szigetek is, melynek kapcsán BZ mondott történeteket arról, milyen volt, amikor még ő versenyzett ott.
    Ja igen: és persze innen is gratulálunk a magyar férfi kézilabda-válogatottnak az olimpiai kijutásukhoz!
    Laptimingshop: laptimingshop.hu/
    Facebook: / laptiming.hu
    Facebook csoport: / laptiming
    Instagram: / laptiming
    A LAPTIMING műsorba való jelentkezéshez keresd fel kollegánkat a auto@laptiming.hu címen és add meg a következő adatokat: autó márka, típus, évjárat, hajtás (első/hátsó/összkerék), motor (ccm + benzines/dízel/hybrid/elektromos), váltó (manuális/automata), teljesítmény (LE), egyéb (nem gyári) tudnivalók. Pár képet mellékelj is a levélhez. Köszönjük előre is!
  • Авто та транспорт

КОМЕНТАРІ • 13

• @davidborsfai7516
    @davidborsfai7516 4 місяці тому +3

Örülök, hogy megemlítésre került Imiék teljesítménye, tényleg tiszteletre méltó ez a teljesítmény.
    Imi 2022 abszolút Rally2 bajnoka, tavalyi 2. helyezett. Jól mutatja, hogy mennyire tartják számon a magyar másodosztályú bajnokságot média szinten. Tetszett ez a műsor is, annak ellenére, hogy nem lehetett nyerni DeWalt cuccokat 🫣🫠

• @benceacs1604
    @benceacs1604 4 місяці тому +1

A programajánló tök jó ötlet, akár az országhatáron túli dolgokat is szívesen fogadjuk szerintem (mint pl a Rebenland)

• @thehun99
    @thehun99 4 місяці тому

@Laptiming Az IMSA-ban az a GTP kategoria, nem HTP :) Mint sokmindennek, ennek is torteneti okai vannak, korabban mar volt GTP kategoria, akkor C csoportos es hasonlo autokkal mentek.
    BZ: Daytonaban iden a Porsche gyozott, a tavalyi Daytona-t nyertek meg (csalassal).

• @zolko84
    @zolko84 4 місяці тому

Köszönöm, hogy a pálya pattogására kitértetek az elején. A bejátszásból is látszott, hogy majd felszállnak, annyira pattognak. Számomra az a kérdés, hogy miért nem aszfaltozzák újra az ilyen pályákat?

• @GaborBosnyak-yl8tx
    @GaborBosnyak-yl8tx 4 місяці тому

Annyit fűznék a NASCAR legutóbbi futamához, hogy nem 500 mérföldes volt, hanem 500 körös. Egy kör 0.533 mérföld (0.858 km), így a táv 266,5 mérföld (429 km) volt. Jánoshoz hasonlóan és sem szeretem ezeket a rövid ovál futamokat, de a tempó itt is brutális. Egy átlagos kör 16 mp körül volt, ami kb 195 km/h-ás átlagsebességet jelentett. Autós körhinta...

• @pettergreek3536
    @pettergreek3536 3 місяці тому +1

tudom, hogy nagyon sok mindenre (is) figyeltek, ezért is nézem a műsort olyan gyakran, de ...hogy lehetett ismeretlen a 2022-es magyar Rally2 bajnoka? Mit néztetek abban az évben? :P