Це відео не доступне.
Перепрошуємо.

EURO 2024 ZA NAMI! DLA KOGO ZŁOTA PIŁKA? ARGENTYNA WYGRYWA COPA AMERICA!

• Опубліковано 13 лип 2024
  • EURO 2024 za nami! Hiszpania - Anglia w wielkim finale w Berlinie. Czas na podsumowanie turnieju, w którym przeanalizujemy miniony miesiąc i zastanowimy się, kto przybliżył się do Złotej Piłki. Omówimy także finał Copa America: Argentyna - Kolumbia 1:0, Lionel Messi - James Rodriguez! Studio: Maciej Łuczak, Marcin Pawłowski, Dominik Guziak (obaj Eleven Sports).
    #EURO2024 #Hiszpania #CopaAmerica
    👉 Śledź nas również na TikToku, Facebooku, Twitterze i Instagramie.

КОМЕНТАРІ • 50

• @igorniewiadomski8073
    @igorniewiadomski8073 Місяць тому +9

12:30 Panowie, jedna uwaga - Euro 2028 będzie odbywać się na terenie 5 federacji piłkarskich (tj. Anglii, Walii, Szkocji, Irlandii i Irlandii Północnej) wobec czego gospodarze również będą brać udział w eliminacjach. Jeśli żadna drużyna gospodarzy nie zakwalifikuje się do turnieju wówczas zostaną wyłonione dwie z najlepszych federacji. Koniec końców Anglia nie będzie miała pewnego awansu na następne Euro. Serdeczne pozdrowienia dla Potężnych Meczyków!

@igorniewiadomski8073 Місяць тому

@@TheDriger111 dokładne zasady są na anglojęzycznej wikipedii, dziś na ten temat napisał artykuł onet.

• @13_AngryMan
    @13_AngryMan Місяць тому +4

Dziwi mnie jak ludzie, a szczególnie dziennikarze, cały czas sie łapią na tym, że złotą piłkę przyznają wyłącznie za osiągnięcia piłkarskie, a nie jest to konkurs popularności 😂 przecież wiadomo że zgarnie ją Bellingham albo Vinicius. Carvajal? No ludzie kochani..

• @BartFootballer
      @BartFootballer Місяць тому

No bo to zależy od roczników. Zdarzały się lata, zwłaszcza przed chorą epoką Messiego i próbującego go gonić Krystjano, że ZP miała wartość najlepszego gracza, jeśli w ogóle można takiego wyłonić z milionów zawodowych piłkarzy.

@BartFootballer Місяць тому +2

Euro, Euro i po Euro, rozczarował mocno turniej, ale co z tym finałem CA? Chciałem obejrzeć, a tam opóźnienie o 1.5 i jeszcze koncert Szakiry w przerwie... co się stało z piłką, pięknym, prostym sportem dla ludzi? Nie jakimś komercyjnym show pod sponsorów :/

• @MiszaJacko
    @MiszaJacko Місяць тому +1

Ileż można pieprzyć o tej złotej piłce. Dadzą ją komuś to następnego dnia od nowa, a komu w 2025. Zlitujcie się. Czy to naprawdę temat który trzeba poruszać 169 razy w roku?!

• @iwanaleksandrowicz2904
    @iwanaleksandrowicz2904 Місяць тому +8

Ludzie, czy wy macie jakąś zbiorową amnezje jesli chodzi o Bellinghama? Przecież on mial fenomenalny sezon w realu, bił rekordy najszybciej zdobytych goli, wygrywał realowi mecze w końcówkach, zdobył lige i lige mistrzów, zostal piłkarzem sezonu laliga. Na euro nie grał źle, a w mojej opini był najlpeszy w Anglii, którą to ratował w meczu ze Słowacją. Co za to ma Rodri? Dobry sezon w klubie ale nie jakiś świetny, przegrana w lidze mistrzów i FA cup. Był on naprawdę dobry na Euro, ale ja bym się kłócił czy najlepszy. Złota piłka bezapelacyjnie należy się Bellinghamowi za cały sezon

@michaderkacz3712 Місяць тому +20

Szkoda, że nikt nie mówi o tym, jak sędzia dolicza 4 minuty z czego gry jest 1,5 bo Hiszpanie się kładą na murawie, ale ten ukradziony czas nie jest dodany, mecz kończy się idealnie po 4 doliczonych minutach.

• @marcinhaniszewski9404
      @marcinhaniszewski9404 Місяць тому +7

To niech zrobią zatrzymywany zegar jak w koszykówce i piłce ręcznej i po sprawie.

• @maciejmacko6487
      @maciejmacko6487 Місяць тому +5

@@michaderkacz3712 nie płacz

• @Procak
      @Procak Місяць тому +8

Mieli w takim razie 92 min a ty masz żal o 2min. Anglicy grali pisch i tyle.

• @ClintDempsey-dh1iv
      @ClintDempsey-dh1iv Місяць тому

Niestety bez zatrzymywania czasu tego syfu nie da się oglądać.

@michaderkacz3712 Місяць тому +1

@@Procak gdyby to sędziował Marciniak grali by 96 minut. Anglia dominowała, mogła być dogrywka

• @Darek-fj6fv
    @Darek-fj6fv Місяць тому +1

Ale byly nudy. Brakowalo tylko 'analizy' sedziny technicznego.

@michaderkacz3712 Місяць тому

4:12 nie prawda, był remis po drodze.

Dziwi mnie ten płacz fanów Realu, ze Vinicius wygra złotą piłkę, a maja w swojej drużynie nawet lepszych piłkarzy. Wyniki złotej piłki 2024:

@PanBianco Місяць тому

Maciej Anglicy chcą tylko angielskiego trenera, nikt inny nie wchodzi w grę. Skończyli z tym po SG.Ericssen i F. Capello. Zwykli kibice w Anglii chcą wyników, a te są . Koniec końców wczoraj w angielskiej tv wracali do sukcesu z lat 60tych, a nie mizernej grze przed polfinalem. Nie są też zaskoczeni, że przegrali finał choć wiara była. Vamos 🇪🇸

• @Schopelin
    @Schopelin Місяць тому

Niech selekcjonerem Anglii zostanie aktualny trener U21.

@arzar9971 Місяць тому

Z tym bellinghamem to poplyneli eksperci, jakie on ma liczby niby, na euro dobre półtora meczu na 7 XD Cole Palmer z anglii wygladal w trakcie sezonu duzo lepiej grajac w slabszej druzynie ( g+a duzo wiecej) Na euro zrobil wiecej grając ogony. Ogromny wplyw na zespół od razu po każdym wejśćiu na te śmieszne 15- 10 minut. 0 startów w skladzie a 2 pkt w kanadyjce. XD Ekspert powinien miec swoje zdanie bo powinien sie znac a Wy powtarzacie za większośćią. Moze jeszcze de bruyna wcisnijcie i hallanda ze swoją nieaktualną wiedzą.

• @MichaKopczynski-lo9sp
    @MichaKopczynski-lo9sp Місяць тому

Nigdy nie zrozumiem jarania się złotą piłką. Przecież ten plebiscyt nie ma juz żadnego prestizu odkąd odwolano go, gdy Lewandowski byl głównym faworytem. A juz resztki powagi stracil w zeszłym roku, gdy wygrał słabiutki w przekroju całego roku Messi.

• @uchamgo7337
    @uchamgo7337 Місяць тому +3

Złota Piłka przecież Vinicius Junior. O czym Wy mówicie? Ze Rodri? Serio?

2.Rodri
      3.Carvajal
      4.Lautaro
      5.Vinicius

• @Curtis50lodz
    @Curtis50lodz 28 днів тому

Haha, ci porównują EURO z Copa America gdzie Argentyna musiała wygrywać z takimi tuzami jak Ekwador czy dwa razy Kanada 😂

• @tomaszloks5203
    @tomaszloks5203 Місяць тому +1

Przecież Vinicius wygra bez problemu złotą piłkę w tym roku

• @nikodemwalasiak5337
      @nikodemwalasiak5337 Місяць тому +2

Vini wygrał ligę mistrzów ale z reprezentacją doszedł tylko do 1/4 a bellingham wygrał ligę mistrzów był najlepszym piłkarzem realu Madryt w sezonie 23/24 i dotarł z Anglią do finału .