Бесперебійник (ДБЖ) для роутера своїми руками.
Вставка
- Опубліковано 9 лют 2025
- Як заживити роутер коли немає світла або бесперебійник (ДБЖ) для роутера своїми руками, повна пошагова інструкція.
Допомога для комплектуючих на збірку ліхтарів монобанк
send.monobank....
Платка DC-DC 9-12в
www.aliexpress...
Кнопочка
www.aliexpress...
Роз'єм входу
www.aliexpress...
Роз'єм виходу
www.aliexpress...
Радіатор 100*60*10 потім розпилював 40*20*10 виходить 7шт.
www.aliexpress...
Провід чорний 1м 2*0,5 розрізати навпіл
Провід білий 1м 2*0,35 для з'єднання акб та плати
Термоусадка
Розподільчу коробку купував в Україні. Посилання немає.
Гарна робота, не зрозуміло тільки як вони у вас 16 годин працюють, якщо роутер 0,4А і GPON 0.1A *12В = 6Вт. А ємність збірки 3,5А*год*3*3,7=39Вт*год. 39/6 = 6,5 год, а з урахуванням втрат до 6 год. Тим не менш 6 год теж чудовий результат.
Я вибачаюсь, ви все вірно написали, та порахували.
В моєму відео я назвав не ті данні споживання.
Gpon споживає 0,08А (gpon huawei), роутер (tp link tl wr841n) 0,11А =2,28 И дали за вашим розрахунком 39/2,28 = 17год.
Якщо є недовіра до споживання, є фото підтвердження споживання моїми приладами.
@ та ні, gpon - дуже схоже, а теж wr841n дуже заощадливий, один діапазон і не дуже потужні антени, так що цілком вірю. У мене роутер споживає під 8 Вт, але він двохдіапазонний.
Відключення акумуляторів - досить суперечлива ідея, адже вони так і заряджатись не будуть. Краще вихідну напругу відключати. І варто додати індикатор рівня заряду. Але ідея непогана, кожен може внести зміни на свій розсуд. Що доробив би я:
1) змінити деякі роз'єми, щоб з'явилася можливість легко перемикати живлення роутера від безперебійника і від мережі простим перетиканням роз'єму. Можливо буде потрібен ремонт безперебійника, та й ситуація з відключенням енергії не вічна.
2) додати індикатор рівня заряду, таких плат багато.
1.Так все вірно ви кажете, заряджатися точно не будуть.
2. Все легко перемікаеться, змінювати нічого не треба (блок живлення вмикаєте в ДБЖ а ДБЖ в роутер).
3. Якщо є живлення все працює автоматом через платку від ел. мережі та заряжає АКБ, так само автоматом перемикається якщо світла немає а от якщо ви кажете відключати вихідну напругу, то тоді ваші пристрої і працювати не будуть.
4. За індикатор дякую, подумаю.
Мабудь, треба зняти відео як це підключити)))
@@ulyanko89 В пункті 2 я натякав на можливість при потребі легко прибрати безперебійник. Наприклад вхід безперебійника від мережі - гніздо, як у вас, а вихід - такий же штекер. Кабель до роутера і перетворювача (розгалуджувач) - гніздо (я брав таке, на кабель)з двома штекерами. При потребі безперебійник знімається, блок живлення перемикається на розгалуджувач і все. Мені здається це розумним, хоча - кожен робить як хоче. Я розписую те, що сам робив, Але потім мені подарували готовий безперебійник для роутера. Правда трохи дохлий - 3 акумулятори з 4-х гавкнули. Поміняв і все, вже кілька місяців забув, інтернет є завжди. Індикатор рівня заряду там є.
А плати можна і інші використовувати. Є плата з 2 гніздами для акумулятора, є з одним (в мене така для аварійного освітлення.
Це я просто, може хтось надумає, знайти їх на алі дуже легко. Головне мати бажання і порівняно прямі руки. А в ютубі знайти можна багато роликів, в тому числі і ваш. Я підтримую всіх, хто робить сам потрібні речі і ділиться.
"Краще вихідну напругу відключати" - на роутерах і GPON зазвичай є відповідні кнопки чи рокери, тому це не проблема навіть в цій конфігурації.
"змінити деякі роз'єми, щоб з'явилася можливість легко перемикати живлення роутера від безперебійника" можна використати подвоювач і перехідник "мама-мама"
"додати індикатор рівня заряду" по факту - річ непотрібна. Високий рівень - ну ок, низький - ну що ж ти зробиш, тільки заряджати, а він так постійно на зарядці.
@@vmakohonchuk Це справа того, хто буде робити. На мій погляд індикатор дуже потрібний, коли світла немає. В готовому китайському безперебійнику індикатор є. Я висловив те, над чим думав, коли робив подібне. Поради допоможуть вибрати своє. В багатьох випадках, обдумуючи якусь саморобку, я дивлюсь ютуб і читаю коментарії. Іноді знаходиться цікаве. Тому і своє пишу, коли є досвід.
Я все одно не розумію.
При можливості безперебійник легко знімається. Блок живлення з розьемом 5,5*2,1 дістаєм із ДБЖ і вставляємо в роутер.
💚💚👍🏽👍🏽👏🏼👏🏼👏🏼 God bless UKRAINE 🇺🇦 🇺🇦🇺🇦🌹🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Онуша і роутер працюють від 5 вольт як є в роутерах юсб то від 6 вольт ( мій на 12 вольт то просто від старого акумулятора автомобільного працює , щоб незгорів від перепутання + - діод шотке поставив)
Ну це як вийде, щось і може від 5 вольт працювати, а щось і не потягне. Чомусь не хочеться проводити досліди, вже і від 12 все працює. В документації на роутер вказано 12, а на перетворювач документації нема. Поставили і сказали "оце його блок живлення".
Взяти б вам на алі силіконові кабеля,а не ті,що в відео
Якщо є ссилка, подивлюсь.
Силіконові кабелі зручні коли потрібне гнучке з'єднання, тут скрутив раз і забув.
А на мінуса нахріна ізолятори чіпляти?😂😂😂
Для ізоляції
@ulyanko89 Ізоляції чого від чого? Там кругом один суцільний "мінус".
@@sc1petrol Ви не повірите, але в мене в руках простий акумулятор з "Аврори" і в ньому е "+", є "-" і є не з'єднаний ні з тим, ні з іншим корпус. Перевіряти інші акумулятори не став. Так що всяке може бути. А наявність ізоляції, там, де вона не обов'язкова, набагато менший гріх, ніж відсутність її, там, де вона потрібна. А відповідь "для ізоляції" - цілком логічна. Знав я одного електрика, який після одного випадку(чудом вижив), став ізолювати все, що не може бути під напругою.