Review of the German ventilation unit Stiebel Eltron VRC-W 400 - what you have to know

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 17 гру 2023
  • 0:04 - Вступ
    1:21 - Зовнішній огляд вентиляційної установки Stiebel Eltron VRC-W 400
    2:40 - Огляд системи фільтрації
    3:17 - Огляд ізоляційного шару корпуса
    3:45 - Огляд системи зсередини
    4:19 - Огляд пластинчатого рекуператора
    5:06 - Огляд нагрівального елементу
    6:40 - Огляд байпасної лінії
    7:12 - Електронна частина вентиляційної установки Stiebel Eltron VRC-W 400
    7:40 - Висновки
    Сьогодні ми представляємо вам сучасну припливно-витяжну установку з рекуперацією тепла VRC-W 400 від німецького виробника Stiebel Eltron. Дана вентиляційна система працює з постійною витратою повітря, а її робота повністю автоматизована. На сьогоднішній день аналогів цій моделі за співвідношенням ціни та якості на ринку вентиляційних установок немає.
    Ззовні, конструкція цього пристрою включає в себе:
    • корпус з пластику, такий матеріал стійкий до пошкоджень та має великий термін служби;
    • електронну панель керування для легкого та інтуїтивно зрозумілого управління вентсистемою;
    • кріплення для настінного монтажу, що розташовані позаду блоку.
    Самі розміри установки досить компактні та складають 997 х 690 х 534 мм (ширина/висота/глибина). Щодо монтажу, наша компанія не рекомендує встановлювати блок вентиляційної установки на стіні, оскільки під час роботи системи усі вібрації та шуми будуть передаватися на стіну, а отже і безпосередньо в приміщення. Краще змонтувати систему на раму з віброопорами (вона виготовляється на замовлення) для максимальної ізоляції шуму та вібрацій від двигуна по будівлі та аеродинамічній системі. На верхній частині блока розташовані чотири патрубки: два для подачі свіжого повітря та два для витяжки відпрацьованих повітряних мас.
    За фронтальною панеллю ми можемо побачити місце розташування двох фільтрів. В моделі Stiebel Eltron VRC-W 400 встановлено фільтр грубого очищення G4 (на витяжці) та тонкого очищення F7 (на припливі). Фільтр G4 призначений для затримки крупних частинок бруду, таких як пух, комахи та інше. Фільтр F7 запобігає потраплянню дрібних часток, наприклад спор плесені та дрібнодисперсної пилі у приміщення.
    Під великою фронтальною кришкою знаходиться товстий шар ізоляції, яка забезпечує тиху роботу двигунів системи. Під ізоляцією розташовано всі інші компоненти припливно-витяжної вентиляційної установки Stiebel Eltron VRC-W 400, і тут треба зазначити високу якість збірки. При огляді внутрішньої частини приладу погляд одразу падає на пластинчатий рекуператор, тобто теплообмінник, який зберігає теплову енергію витяжного повітря для передачі її в припливний потік і, потім, в приміщення. Наступний елемент, який можна побачити - нагрівач, або ТЕН. В даній вентиляційній установці встановлено ТЕН попереднього нагріву, який забезпечує переднагрів припливного повітря для уникнення замерзання рекуператора при мінусових температурах за вікном.
    Також у припливно-витяжній установці VRC-W 400 передбачено байпасну лінію, яка дозволяє регулювати подачу свіжого повітря в обхід рекуператора. Це дає змогу трішки охолодити повітря в приміщенні. Такий режим повністю автоматизований, тобто немає необхідності в його ручному налаштуванні.
    Далі, ми можемо розглянути всю електронну частину управління системою, яка включає материнську плату, під'єднання та інші компоненти. Важливо відзначити, що існують різні варіанти управління припливно-витяжною установкою VRC-W 400: за допомогою панелі керування, розташованої на корпусі, або шляхом її встановлення зовні, у будь-якій кімнаті.
    Підведемо підсумки. Вентиляційна система Stiebel Eltron VRC-W 400 - це одне з найкращих рішень для створення комфортних умов у будинку та інших типах будівель. Дана модель установки поєднує в собі компактність, ефективність та прийнятну ціну.
    Якщо ви хочете реалізувати вентиляцію в своєму приміщенні, рекомендуємо звернутися до спеціалістів компанії Alter Air за проектуванням такої системи.
    Зацікавили наші проєкти? Читайте більше:
    alterair.ua/resheniye-ventily...
    alterair.ua/ventilyatsiya/kva...
    Соціальні мережі компанії Alter Air:
    FACEBOOK - @alterair.ua
    INSTAGRAM - @alterair.ua
    TIK TOK - @alter_air_
  • Наука та технологія

КОМЕНТАРІ • 4

  • @densolo2942
    @densolo2942 6 місяців тому

    Крутое описание ;)

  • @Ivan.Rosenberg
    @Ivan.Rosenberg 2 місяці тому

    Преднагрів і догрів таке собі рішення. Краще потужніший догрів і байпас...

    • @alterairkiev
      @alterairkiev  2 місяці тому

      Переднагрів в першу чергу потрібен для того, щоб уникнути обмерзання рекуператора, він не гріє до комфортної температури +16гр.
      Бо взимку треба використовувати рекуперацію.
      ТЕН догріву треба вже, якщо не вистачає КПД рекуператора з іншої сторони, якщо брати байпас+ 1 ТЕН, то рекуперація взагалі видаляється.

    • @Ivan.Rosenberg
      @Ivan.Rosenberg 2 місяці тому

      @@alterairkiev майже у всіх виробників захист від обмерзання пластинчастих рекуператорів зроблений по принципу підтримання температури викидного повітря +4°С. Якщо на вулиці стає наскільки холодно, що ця викидна температура стає менше - байпас привідкривається під регулятором рівно на стільки, щоб вийти на ці +4°С. Тобто, при любій зовнішній температурі рекуперувати можем з витяжки дельту ентальпій від ентальпії витяжного повітря до рекуператора, і ентальпії при +4°С і ф 99%. Це не залежить від температури на вулиці. Просто, якщо брати, що приток=витяжці, з приміщення витягуємо +20°С і ф 50%, а на вулиці -20°С, то через байпас треба буде пропустити частину свіжого повітря, а частину свіжого через рекуперато. Потім ці два потоки змішуються в припливному вентиляторі, і сумарно буде по потужностям те саме, що й преднагрів. Він теж преднагріває, щоб викидне мало +4°С. Енергетично і там і там рекуперується однаково. Тільки, байпас літом дає плюс, що є вільне охолодження