На постійну напругу =220 вольт. Можна вмикати всі пристрої які мають імпульсні блоки живлення : зарядки до мобілок, ноутбуки, комп'ютери (тут правда є нюанс по відношенню потужність БЖ і дійсна максимальна потужність, бажано завантаження не більші 40..60% завантаження), телевізори. На постійний напругу можна вмикати пристрої з резистивним навантаженням як лампочки, жарівки, нагрівачі які розраховані та 220...230 вольт змінної напруги. Також можна вмикати електро інструмент та побудові прилади де в якості приводу використовується колекторний електродвигун (сильно гуде і іскри-летять) це - електро дриль, "болгарка" ,кавовий млин, кухонний комбайн, фени. Можливо можна світлодіодні лампи чи економки ті що в патрон закручуються, але це неточно треба пробувати, принаймні вони не згорять якщо увімкнути. Точно будуть робити світлодіодна підсвітка через так звані "драйвери". Точно що не можна вмикати на постійну напругу це холодильники, старі пральні машинки. Все де є асинхронний двигун на змінну напругу. При спробі увімкнути піде гарний дим, можлива "бавовна".
@@igorkvachun3572 Частину пристроїв я і за правду вмикав на постійні =220 вольт, бо на робочому місті (об'єкт енергетики) до розетки змінних 220 було далеко. Це комп'ютер, ноутбук, дрельку і паяльник з чайником. Якби компетентні органи взнали то дали по шиї. Бо були випадки що після такого несакіонованого увімкнення вимикались блоки на "***", тому це написано в місцевих правилах. Ще чого не можна вмикати на постійну напругу - Мікрохвильові пічки. Там в середині є високовольний трансформатор і двигунчики вентиляторів які роблять тільки на змінну напругу. На різницю від сучасної індукційної пічки, яка як і інверторні апарати для зварювання мають імпульсний перетворювач напруги, як в комп'ютері чи ноутбуці.
@@VoldemaR-GorbunoV Так в сучасних пральних машинах часто э колекторний двигун. Але це не означає що вона може працювати на постійний напрузі. Тут вже справа в органах керування пральною машиною . Але схема керування розрахована що наруга буде змінна. Наприклад використання реле чи симістори які можуть робити тільки при змінній напрузі. Вони просто згорять коли пробувати комутувати ними постійну напругу (струм). Так як вони закриваються чи розривають струм в момент переходу струму через "нуль" синусоїди.
Дякую за відео зараз мережеві станції не актуально нещодавно нкрекп прийняло драконовські закони половину станцій які вже працюють відімкнуть від зт....
Купив одні аккумулятори б/у викунув гроші, тепер купив другі б/у, ще куча прибамбасов для них.. а міг купити лічильник з модемом 6500 грн. Поїзд ушел. Люди з 17 року вже відбили кошти і станції працюють далі.
@@OLESSION Да ну цей зт ось прмйшов сусіду лист счастя від нкрекп якщо у вас нульове споживання електроенергії нема зт. Також є випадки коли приходить попередження що сонячних панелей багато ніж потужність інвертора. І останне в мене не підключають зт на одну фазу змушують підключати 3 фази а це вже інші гроші Да я потратив кошти на акб за то я не залежить від мережі тепер повністю
@@user-sol Проблема в тому що 1 людина будувала 10-50 станцій по 30 квт. Хочуть заробляти і не платить налоги, треба відкривати комерційну СЕС . Споживай 1 квт і будуть платить. Аккумулятори б/у щей в кредит, ще треба усякі бмеєси ..то викинуті гроші. Як залежали, так і залежимете, з листопада по березень сонця мало, станція 3 квт виробляє 100 квт у місяць, самоспоживання вашого інвертора 50 квт у місяць, залишиться 50 квт.
@@user-sol Треба було піднять потужність до 5 квт - зробить тех умови, потім написать заяву що є сес що є станція. Зараз вже ніяк не підключають, з нового року буде інша схема. 30 квт звісно вже будувать не будуть.
Ігор доброго дня!! У вас на схемі вказано однакові панелі на кожен стрінг. Таке питання, чи можна ставити на кожен стрінг панелі різної потужності? Наприклад 5 шт 585 w, і 5 шт 445 w Підібравши їх по параметрах не перевищуючи дані інвертора. Така схема буде працювати, чи краще ставити всі однакові? Буду дуже вдячний за відповідь!!!!
Дякую за перегляд ⚡. Зараз є у продажу інші типи акб на високу напругу постійного струму. Наприклад : Акумулятор SOLUNA Характеристики акб : Ємність 7000 А/h. Напруга DC: 280V. Струм заряду акб. : 25А Кількість циклів: 3600. Робоча температура : - 10°С +45°С Розміри : 900мм×60мм×200мм. Вага акб. : 103кг. Запас енергії в акб : 10кВт/год. Ціна : 270 000грн.
Хочу собі поставити СЕС до 10кв, дуже сподобалось ваше відео. Особливо, як гарно намальована схема. А якщо інвертор підтримує підключення батарей, тоді BMS не потрібний?
Дорого. Срок эксплуатации батарей 5-7 лет 12000долл.. ?)) Это грабеж среди белого дня!)) 200 баксов в месяц за альтернативное электричество, против 10- 50 баксов сетевого! Нафиг такое альтернативное электричество!)))
Якщо є мережа 220вольт це добре. А якщо немає електроенергії протягом тривалого періоду часу особливо в холодну пору щоб хоч щось трохи увімкнути та прогріти будинок,квартиру тоді альтернативні технології допоможуть. ☀⚡💡🔋
Все занадто дорого і погано.Контролер спаяв на 6 польових транзисторах-на 6 панелей по 600 W.Затрати 100 грн.Коли гріти болери то переключаю 120-160-200-240 V.А в той час заряджаються акуми вільними панелями.Інвертор 3 КW ЕASUN вдалося за 3000 грн.Всі акуми свинцеві на 1.6 Квт.Ваші проблеми-величезна ціна акумів ,через 3-6 місяців розбирать(!) і вибраковувать ,бо ніякі балансири не справляються.Гібридний теж дорогущий і ремонт скоріше не вдасться.
якийсь просто космос по ціні
Все як завжди, якісно, зрозуміло, корисно.:)
Дякую за перегляд⚡
Видео супер дякую.
Дякую за перегляд⚡🔋 💡
Вам прийшов "лист счастя" про нульове споживання електроенергії?? Ось сусіду прмйшов
@@user-sol Ні
Як завжди якicний пiдхiд до теми.👍👍
Дякую за перегляд та коментар ⚡
Приветствую. Отличный обзор СЭС.👌💯👍👍👍
Дякую за перегляд⚡
Приветствую. Отличный обзор.👌💯👍👍👍
Дякую за перегляд⚡
Гарна схема 👍
Дякую за перегляд⚡
Гарна схема, гарна схема!!! - ОПН неправильно подключены.... :)
стоимость АКБ с потолка взял!!! они дешевле....
Nice layout
Ok👌⚡
Актуальна тема.
Дякую за перегляд ⚡. Саме так
На постійну напругу =220 вольт. Можна вмикати всі пристрої які мають імпульсні блоки живлення : зарядки до мобілок, ноутбуки, комп'ютери (тут правда є нюанс по відношенню потужність БЖ і дійсна максимальна потужність, бажано завантаження не більші 40..60% завантаження), телевізори. На постійний напругу можна вмикати пристрої з резистивним навантаженням як лампочки, жарівки, нагрівачі які розраховані та 220...230 вольт змінної напруги. Також можна вмикати електро інструмент та побудові прилади де в якості приводу використовується колекторний електродвигун (сильно гуде і іскри-летять) це - електро дриль, "болгарка" ,кавовий млин, кухонний комбайн, фени. Можливо можна світлодіодні лампи чи економки ті що в патрон закручуються, але це неточно треба пробувати, принаймні вони не згорять якщо увімкнути. Точно будуть робити світлодіодна підсвітка через так звані "драйвери".
Точно що не можна вмикати на постійну напругу це холодильники, старі пральні машинки. Все де є асинхронний двигун на змінну напругу. При спробі увімкнути піде гарний дим, можлива "бавовна".
Дякую за перегляд та інформацію. ⚡
@@igorkvachun3572 Частину пристроїв я і за правду вмикав на постійні =220 вольт, бо на робочому місті (об'єкт енергетики) до розетки змінних 220 було далеко. Це комп'ютер, ноутбук, дрельку і паяльник з чайником. Якби компетентні органи взнали то дали по шиї. Бо були випадки що після такого несакіонованого увімкнення вимикались блоки на "***", тому це написано в місцевих правилах.
Ще чого не можна вмикати на постійну напругу - Мікрохвильові пічки. Там в середині є високовольний трансформатор і двигунчики вентиляторів які роблять тільки на змінну напругу. На різницю від сучасної індукційної пічки, яка як і інверторні апарати для зварювання мають імпульсний перетворювач напруги, як в комп'ютері чи ноутбуці.
Сам не пробував, але мені здається, що пральна машина має колекторний двигун, і може працювати від постійного струму, але запевняти не буду!
@@VoldemaR-GorbunoV Так в сучасних пральних машинах часто э колекторний двигун. Але це не означає що вона може працювати на постійний напрузі. Тут вже справа в органах керування пральною машиною . Але схема керування розрахована що наруга буде змінна. Наприклад використання реле чи симістори які можуть робити тільки при змінній напрузі. Вони просто згорять коли пробувати комутувати ними постійну напругу (струм). Так як вони закриваються чи розривають струм в момент переходу струму через "нуль" синусоїди.
Де ви берете такі ціни?
Скажите пожалуйста, какие светодиодные лампы или ленты, модель, вы используете для освещения при 12 вольтовой системе?
У мене світлодіодне освітлення на Led лампах напругою 220вольт.⚡💡
@@igorkvachun3572 а зачем так? там ж потери огромные .можно по другому делать . у вас около 40% мощности теряется в такой схеме
@@ПавелС-ш8м А ви не замислювались, який перетин кабелю потрібен для 12 вольтової системи? Будете неприємно вражені...
Дякую за відео зараз мережеві станції не актуально нещодавно нкрекп прийняло драконовські закони половину станцій які вже працюють відімкнуть від зт....
Купив одні аккумулятори б/у викунув гроші, тепер купив другі б/у, ще куча прибамбасов для них.. а міг купити лічильник з модемом 6500 грн. Поїзд ушел. Люди з 17 року вже відбили кошти і станції працюють далі.
@@OLESSION Да ну цей зт ось прмйшов сусіду лист счастя від нкрекп якщо у вас нульове споживання електроенергії нема зт. Також є випадки коли приходить попередження що сонячних панелей багато ніж потужність інвертора. І останне в мене не підключають зт на одну фазу змушують підключати 3 фази а це вже інші гроші
Да я потратив кошти на акб за то я не залежить від мережі тепер повністю
@@user-sol Проблема в тому що 1 людина будувала 10-50 станцій по 30 квт. Хочуть заробляти і не платить налоги, треба відкривати комерційну СЕС . Споживай 1 квт і будуть платить. Аккумулятори б/у щей в кредит, ще треба усякі бмеєси ..то викинуті гроші. Як залежали, так і залежимете, з листопада по березень сонця мало, станція 3 квт виробляє 100 квт у місяць, самоспоживання вашого інвертора 50 квт у місяць, залишиться 50 квт.
@@user-sol Треба було піднять потужність до 5 квт - зробить тех умови, потім написать заяву що є сес що є станція. Зараз вже ніяк не підключають, з нового року буде інша схема. 30 квт звісно вже будувать не будуть.
Nice shema :)
Ok👌⚡
Ігор доброго дня!!
У вас на схемі вказано однакові панелі на кожен стрінг. Таке питання, чи можна ставити на кожен стрінг панелі різної потужності?
Наприклад 5 шт 585 w, і 5 шт 445 w
Підібравши їх по параметрах не перевищуючи дані інвертора.
Така схема буде працювати, чи краще ставити всі однакові?
Буду дуже вдячний за відповідь!!!!
Схема супер но як на мене вартість акб завышена, можна зібрати нормальну акб на 10 кв приблизно за 2 тыс дол.
Дякую за перегляд ⚡.
Зараз є у продажу інші типи акб на високу напругу постійного струму. Наприклад :
Акумулятор SOLUNA
Характеристики акб :
Ємність 7000 А/h.
Напруга DC: 280V.
Струм заряду акб. : 25А
Кількість циклів: 3600.
Робоча температура : - 10°С +45°С
Розміри : 900мм×60мм×200мм.
Вага акб. : 103кг.
Запас енергії в акб : 10кВт/год.
Ціна : 270 000грн.
Я так зрозумів що з одного поля сонця виход 250в 13,5А а як вати500×5=2500 теж послідовно рахуються
Хочу собі поставити СЕС до 10кв, дуже сподобалось ваше відео. Особливо, як гарно намальована схема.
А якщо інвертор підтримує підключення батарей, тоді BMS не потрібний?
бггг
Бмс потрібна; вона не така вже й дорога
Интересное видео ,но покаместь сам на практике не столкнешся с зборкой СЭС то не вкуриш во весь процес до конца
Дякую за перегляд⚡
ціни з неба
Схема підкючення невірна .пояснювати небуду розумні поймуть.
Дорого. Срок эксплуатации батарей 5-7 лет 12000долл.. ?)) Это грабеж среди белого дня!)) 200 баксов в месяц за альтернативное электричество, против 10- 50 баксов сетевого!
Нафиг такое альтернативное электричество!)))
Якщо є мережа 220вольт це добре. А якщо немає електроенергії протягом тривалого періоду часу особливо в холодну пору щоб хоч щось трохи увімкнути та прогріти будинок,квартиру тоді альтернативні технології допоможуть. ☀⚡💡🔋
Все занадто дорого і погано.Контролер спаяв на 6 польових транзисторах-на 6 панелей по 600 W.Затрати 100 грн.Коли гріти болери то переключаю 120-160-200-240 V.А в той час заряджаються акуми вільними панелями.Інвертор 3 КW ЕASUN вдалося за 3000 грн.Всі акуми свинцеві на 1.6 Квт.Ваші проблеми-величезна ціна акумів ,через 3-6 місяців розбирать(!) і вибраковувать ,бо ніякі балансири не справляються.Гібридний теж дорогущий і ремонт скоріше не вдасться.