20 цікавих фактів про ЕНЕРГІЮ. Хто займає 1-е місце за споживанням електроенергії?

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 24 чер 2024
  • FACEBOOK - / interestingfactsukraine
    Підтримати канал фінансово - 5168 7574 1027 1995 (ПРИВАТ).
    PayPal - rapuarhymes@gmail.com
    Стати спонсором каналу - / @interestingfactsukraine
    Прорекламую (товар) на каналі (Ціна за одну рекламу в одному відео - 50 грн) - пишіть на електронну пошту - rapuarhymes@gmail.com
    #цікавіфакти #новиниукраїни #зсу #війна #рф #урокианглійської #урокипольської #анекдотиукраїнською #психологія #Україна #українськістрави #проходженняукраїнською #українськесело #село #заробіток #заробіток #заробітоквінтернеті #гроші #фільми #фільмиукраїнською #відомілюди #смачнакухня #мудріпритчі #прозаробітокпрогроші
    20 цікавих фактів про ЕНЕРГІЮ. Хто займає 1-е місце за споживанням електроенергії? #електроенергія
    Без енергії людство існувати не може, не скотившись при цьому назад у кам'яний вік. Але вона буває різна, й електрику можна отримувати найрізноманітнішими шляхами. Останніми роками всі розвинені країни тією чи іншою мірою взяли курс на екологічно чисті енергоносії, хоча переломний момент для нашої планети все одно настане ще явно нескоро.
    Основним енергоносієм у світі досі є кам'яне вугілля. Навіть у США воно виробляє понад третину всієї споживаної електроенергії.
    Найбільш екологічно чистою енергією є атомна. Слідом ідуть вітряні електростанції та ГЕС.
    Існують проєкти з уловлювання блискавок та їхнього використання, але поки що не існує акумуляторів, здатних за мить вмістити в себе таку кількість енергії.
    В Ісландії геотермальні електростанції, розташовані на гарячих гейзерах, виробляють пристойну частину всієї електроенергії
    Сонячна енергія не є «найчистішою», оскільки для виробництва сонячних панелей потрібне досить шкідливе виробництво. А самі панелі містять у собі продукти переробки нафти. і т д. .... .
  • Розваги

КОМЕНТАРІ • 7

  • @interestingfactsukraine
    @interestingfactsukraine  3 дні тому

    Підтримати канал фінансово - 5168 7574 1027 1995 (ПРИВАТ).
    PayPal - rapuarhymes@gmail.com
    Стати спонсором каналу - ua-cam.com/channels/G8XIwJBd8FGH6GXB4VzcxA.htmljoin

  • @LASALIFE
    @LASALIFE 18 годин тому

    Процвітання цікавому контенту❤

  • @user-oz2pm7uq6u
    @user-oz2pm7uq6u 3 дні тому +1

    Цікаво, дякую вам

  • @MykolaKML
    @MykolaKML 4 години тому

    РОЗВІНЧАННЯ МІФІВ про МІФИ:
    1. Не всіх штатах США є ГЕС. Їх точно немає в Флориді. Техасі та ще деяких штатх
    2. Вся абсолютна вся електроенергія яка в квартирі перетворюється в ТЕПЛО що в лампочці Жирівці, що світлодіодній, Холодильнику чи Ноутбуку на якому це пишу. Просто інколи ця енергія я на деякий час перетворюються в світлову чи механічну форму. В цьому сенсі як порахувати ККД процесора в якого корисна "робота" це інформація яка Джолями , ватами не міряєтеся.
    3. Наразі най прожервилішими є не лікарні ні металургіні комбінати. а .... ДАТА ЦЕНТРИ де комп'ютери сервери спокою з'їдають кілька десятків мегават енергії перетворюючи чи в тепло. Тридцять років такими пожирачами були хіба що електро-дугові плавильні . Та Збагачувальні фабрики де збагачували природній уран по ізотопу 235. Для таких об'єктів будували електростанції потужністю як Бурштинська ТЕС. Наступними були по ненаситності Алюмінієві заводи. Недаремно 150 років тому Алюміній був дорожче золота. Тому алюмінієві заводи будують тільки не поодалік ГЕС в крайньому випадку АЕС. До речі початкові процеси по видобутку чистого виді металу урану та алюмінієвої руди є однаковими на 99%. Тільки в подальшому їх шляхи розходяться.

  • @AlexJanchuk
    @AlexJanchuk День тому

    Відео замовлене, 30 % енергії припадає на кондиціонери? Це якщо рахувати тільки в житлових приміщеннях? Мікрохвильовки, праски, посудомийні та пральні машини є практично в кожному будинку, а кондиціонерів набагато менше. І якщо дім утеплений (а зараз такі майже всі) то охолодити приміщення не потребує велику кількість енергії.
    Ні слова про атомну енергетику але вугілля, нафта і газ найважливіші джерела енергії... Угу.

    • @MykolaKML
      @MykolaKML 4 години тому

      Ви не праві. Тому що має значення скільки часу використовується прилад. Це називається коефіцієнт попиту. Так от праска чи електричний чайник хоч мають потужність 1 кВт і 2кВт відповідно, але перший використовують кілька годин на місяць в кращому випадку. Тобто він з'їдає не більше двох кіловат-годин на місяць. А чайник це не більше 10 годин на місяць максимум тобто зїсть 20...30 кіловат. Холодильник к в середньому за місяць пожирає біля 50 кіловат. А от кондиціонер який "постійно"( як холодильник) увімкнутий літом спокійно за місяць може Поглинути як чорна діра до 300 кіловат при паспортні потужності якихось 600...800 ват. Те саме про теплові насоси які зараз дуже рекламують як альтернатива класичному опаленню газом.

    • @MykolaKML
      @MykolaKML 4 години тому

      Про основні джерела енергії. Наразі 60% електроенергії в сіті виробляєтеся з вугілля на ТЕС. А якщо врахувати як потреби на опалення то ще більше. І наразі великої альтернативи цьому немає. Хто щоб там казав. Нафта основному йде на паливо для транспорту 80% -20% сировина для пластмас та іншого. Що до газу тут 60% енергія в різних формах і 40% це сировина для добрив, поліетилену та інших подібних речей. І як не парадоксально 95% Водню роблять з метану а не електролізом з води. Бо розкладання термічним способом метана на водень і монооксид вулицю (чадний га) є в тричі дешевше і десять раз безпечніше ніж це робити методом електролізу води. Далі монооксид вулицю банально спалюють тобто доокисляють до рівня діоксиду вуглецю чи вуглекислого газу а тепло використовують для розкладу метану. Це до розуміння "зеленого водню" як це є в житі а не в голові "зелених активістів".