Кристал - Металіст 1925. Перша ліга. Повний матч

• Опубліковано 25 вер 2020
  • Поєдинок 4 туру відбудеться у Херсоні
    Більше новин у нас на сайті (bit.ly/2xURnSx).
    ПЕРШИЙ ТАЙМ - 1:0
    4 хв - гол, Іван Гливий (Кристал)
    ДРУГИЙ ТАЙМ - 1:2
    67 хв - гол, Дерек Фрейтас Рібейро (Металіст 1925)
    76 хв - гол, Антон Калайтан (Металіст 1925)
    Господарі ще не заробили цього сезону жодного очка. Натомість харків'яни не програвали - дві перемоги і нічия розмістили Металіст 1925 на 3-тій сходинці турнірної таблиці Першої ліги.
    Дивись матч із коментарем Олександра Новака / o_novak_ ) і спілкуйся з ним у чаті, бо наша трансляція, як зажди, інтерактивна.
    УВАГА! КОНКУРС❗️❗️❗️ Football Hub запускає новий масштабний розіграш на UA-cam💥 Ми підготували для вас чудові призи і розіграємо їх після того, як наш канал набере 400 тисяч підписників. Головний приз - 50-дюймовий телевізор 4К!📺 Ще чотири винагороди - це мерч Паріматча і Футболхаба (жилетка, футболка, світшот і сумка). Переможців оберемо за допомогою random.org🎯 Фінальні умови конкурсу оголосимо тоді, коли подолаємо цифру у 400 тисяч підписників. Приєднуйтеся до нашої великої і дружної компанії, щоб не пропустити найцікавіше🤝