#Як

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 18 гру 2021
  • Покрокова інструкція: як поставити прямий удар рукою. А точніше: вправи для початківців, які допоможуть поставити удар з повного нуля. #Як новачки можуть легко проводити це тренування вдома. Урок від тренера, який уже 25 років практикує козацьке бойове мистецтво "Спас". З них - уже 18 років активної тренерської діяльності.
    В цьому відео зібрано вправи, які учать складати кулак, правильно його ставити в момент нанесення удару рукою. В тренуванні є вправи, завдяки яким можна навчитися вкладати в удар масу свого тіла, швидко викидати руку, швидко забирати руку після нанесення удару, і, що не менш важливо - правильно стояти під час ударів.
    Звичайно, що це далеко не всі підготовчі вправи, які можуть робити початківці. Але саме з такого тренування варто починати вивчення ударної техніки руками. Саме це є основою для навчання ударів у спортивних одноборствах.
    Відео може бути цікаве як для початківців, які самостійно хочуть вивчати бойові мистецтва, так і для тренерів, які працюють з новачками.
    Відеокурс знятий за підтримки управління молоді та спорту Рівненської ОДА в рамках реалізації конкурсу проектів національно-патріотичного виховання.
    Козацьке бойове мистецтво Спас. Заняття та семінари: пишіть spas.rivne@gmail.com або www.spas.rv.ua/
  • Спорт

КОМЕНТАРІ • 15

  • @rostyk_ua1173
    @rostyk_ua1173 Рік тому +2

    Добрий день. Завдяки відео дізнався як грамотно переносити вагу з ноги на ногу та використовувати разом з ударом. В загальному не дивлюсь такі довгі відео, та ще й з повним виконанням даних вправ, та знайшовши Ваше відео вчора ввечері - сьогодні півтори години з кайфом потренувався. Дуже цікаво та грамотно пояснено. Велике дякую! Успіхів в діяльності💪🤝

  • @lavochniksergej3959
    @lavochniksergej3959 2 місяці тому +1

    Особливо мені сподобалася робота з м'ячиком та целофановим куликом, хоча біля стінки теж робота непогана і взагалі багато позитивного. Єдине це закріпачена стійка, яка мені чимось нагадує Вінь-Чунь і я не впевнений, що це буде добре працювати, але моя думка не є істиною в останній інстанції.

    • @user-vo9zz6er8u
      @user-vo9zz6er8u  2 місяці тому

      так, є нюанси. як воно працюватиме у інших - не знаю. мені іноді казали, що я надто напружений. нюанс у тому, що якраз навпаки - розслаблений. хоча зі сторони виглядає саме як напружений

  • @promyslowabezpeka203
    @promyslowabezpeka203 2 роки тому +1

    Дякую!

  • @GennadyPolyakov
    @GennadyPolyakov 2 роки тому

    Цікаво, Дякую!

    • @user-vo9zz6er8u
      @user-vo9zz6er8u  2 роки тому

      Сподіваюся почути зауваження від досвідченіших ;)

  • @user-ku8mn4tq7y
    @user-ku8mn4tq7y 2 роки тому

    Тулуб😎

  • @XCultureEducation
    @XCultureEducation 2 роки тому

    Дуже гарне пояснення і вправи. Але все ж цікаво, що все, що на цьому каналі подається як спас, один в один те саме, що (у всякому випадку у мій час) вчили на всяких рукопашках, кікбоксингах, і самбах. В принципі, це базові речі і прямий удар, приміром, є певно у всіх бойових мистецтвах. І тим не менше, цікаво було б побачити щось унікально спасівське. Тобто, відразу можна вгадати капоієру, таеквондо, сумо, кунг-фу, карате, айкідо, джіуджітсу, дзюдо, бокс, греко-римська, і що там ще. Тобто з перших секунд стиль відразу впізнається, бо має багато своїх унікальних особливостей. А от тут, якби не шаровари, то фактично звичайний кікбоксинг. Чи можливо саме спас був пращуром кікбоксингу і самбо - як не як, все воно європейські бойові мистецтва?

    • @user-vo9zz6er8u
      @user-vo9zz6er8u  2 роки тому +1

      Дуже гарне зауваження. Поясню з історією. У 97 році постало питання широкої популяризації спасу. І, Леонід Петрович Безклубий (людина від якої ми отримали знання про спас) пропонував проводити змагання на основі автентичної спасівської гри "смалений вовк". Це було потрібно для збереження саме спасівської техніки і тактики ведення бою. Але там бій ведеться один проти трьох. І виникає багато нюансів. Це чудова гра для напрацювання техніки і тактики, але за нею складно змагатися. Тому ми пішли шляхом використання поєдинків. Відповідно, було створено правила змагань, які схожі з правилами рукопашного бою. Так, поступово, появився спортивний напрямок, який зараз називається "український рукопаш "Спас". І техніка, яка тут описана - це техніка спортивна. Бойову техніку ми називаємо "гопки-спас". Вона кардинально відрізняється від спортивної.
      І так, тут техніки, схожі з боксерськими. Бо це спорт. І нічого поганого у цьому немає. Навіть китайці, розвиваючи своє саньда, активно використовують техніки боксу. Бо бокс показав свою ефективність у спортивних поєдинках.
      Я відповів на твоє питання?

    • @ayukikun7569
      @ayukikun7569 Рік тому

      @@user-vo9zz6er8u Доброго дня, не підскажете як навчитися цього гопки-спасу?

    • @user-vo9zz6er8u
      @user-vo9zz6er8u  2 місяці тому

      @@ayukikun7569 треба знайти тренера

  • @UPavetkin
    @UPavetkin 2 роки тому

    Это сугубо личное мнение, но я рекомендую слегка "падать" вниз при ударе, тем самым посылать массу не только в точку опоры, но и в удар

    • @user-vo9zz6er8u
      @user-vo9zz6er8u  2 роки тому

      Це не лише твоя думка, неодноразово зустрічав таку рекомендацію. Але в цьому курсі його не згадую. Є одна підготовча вправа для цього, колись давно, Рижов її показував. Що ще додав би?