Друзі, Ютуб це відео не монетизує, а ми не могли оминути зображень певного ґатунку. Тож особливо будемо вам вдячні за фінансову підтримку цього тижня ) Приват: 4149609014116307 Моно: 5375411409991465 Монобанка: send.monobank.ua/jar/9VtF3KBUcz
@@kulturtriggerбудь ласка, не звертайте уваги на тупу нерозвинену масу, які хочуть споживати російський кал. Не підігравайте низьким смакам. Я розумію, що так буде менше переглядів, донатів і тд, але цей канал не має опускатися на дно. Я завжди пропускаю ваші відео про росію. А інші відео просто чудові
Дуже цікавий контент. Мені як і Гітлеру не подобаються такі картини, а кубістів я зовсім не розумію. В школі за подібне малювання мені ставили 3, тому уроки малювання я не любив і пішов в будівництво, і зараз створюю проєкти архітектури). Хоча архітектура теж різна, і роботи деяких архітекторів - це більше мистецтво ніж експлуатація в побуті. А ще ми забуваємо про малюнки Гітлера - собак та оголеної натури, в т.ч. в сороміцьких позах. Було б цікаво, якщо б Ви зробили випуск про архітектуру, або про картини з архітектурою і познайомили нас з світовими, або українськими художниками, що працювали в цьому стилі. Це, я думаю, велика ніша.
Будь-які твори мистецтва знайдуть свого поціновувача. Тому їх не можна ділити на конструктивні чи деструктивні, красиві чи некрасиві. У Світі немає чорного і білого, хто так вважає просто дурний. Дякую за роботу!
Якщо в усіх злочинах Німеччини у 2-й світовій винен лише Гітлер, то що, - у всіх нелюдських злочинах московії винен лише путін??? О,ні! Монстри на чолі народів - продукт породжений самими цими народами! Народові захотілося мати Гітлера , щоб нищити і підкорювати сусідів - він його і створив...Тож не добре змішувати диктатора з художником і звичайною людиною - не змішується! Чудові митці у звичайному житті хіба завжди були добрими людьми?
Завжди даєте ширше глянути на проблему. Ваш глибокий аналіз "розтріскує" людську поверховість сприймати мистецтво на рівні "подобається-не подобається". Дякую за Вашу працю. Завжди чекаю на нові сюжети від Културтригера❤❤❤
Подивився на Гітелра з іншого боку. Тепер маю нові пояснення його подальшим вчинкам. Для себе особисто зрозумів, що у питанні класичного мистецтва і модернізм (дегенеративного мистецтва як він казав) на мів смак, я б з ним погодився, тому що сам є людиною з неоконсервативними поглядами на суспільство.
Не дуже зрозуміло нащо пояснювати вчинки садистів! Воно нікчема! Й , навіть , аби він був талановитий- виправдання йому ніколи не буде! Бо він і є дегенеративний!
Мені подобаються ратше мистецтво картин гітлера, ніж ті що називаються модерном! Точні контури і структурована граційність картин гітлера - дуже гарно❤!
йому чітко і правильно сказали педагоги, мусиш підготуватися та вступити на архітектуру, живописець з тебе такий собі, а графік прекрасний. і це видно. він і готувався, він це описував в своїй книжці(якщо не брехав, що теж по воді писана та писанина). на його нещастя, в нього не було грошей і доводилося працювати на будівлі. менше б думав про несправедливість життя та чиїсь статки і заздрив, а більше про мистецтво, займався б більше, хто зна, може й вийшло б щось.
З іншого боку, архітектор - це надзвичайно відповідальна професія, яка вимагає глибоких знань фізики, математики, законів проєктування, будівництва й історії архітектури. Чесно кажучи, навряд чи Гітлер мав здібності чи дисципліну для такого навчання. Він, схоже, вважав себе “геніальним генієм”, який настільки особливий, що навчання йому не потрібне. Тож, замість того, щоб докласти зусиль, він обрав легший (і жахливо кривавий) шлях до “визнання”.
@ ну з історією архітектури не склалося, що ясно з Welthauptstadt Germania🤣 жартую, це все вчать на першому курсі якраз. я не знаю, які в ті роки потрібні були предмети для вступу, але якщо йому викладачі сказали, що він має шанси, то це ж не зі стелі взято.
Дякую за випуск! Дуууже цікаво) Останнім часом, заглиблюючись все глибше в історію мистецтв і соціологію, психологію, інтуїтивно в мене став складатися пазлик, як гітлер поєднував у собі такі дві полярні іпостасі як диктатор і художник. Але ваш випуск розставив усе на свої місця і цей зв'язок став більш ніж очевидним.
Дякую. Дуже цікаві психоемоційні сплетіння Ви оглянули. Як на мене, художні стилі абсолютно резонують зі своїм часом, а використати в своїх злодіяннях людина здатна будь який з них, і той же авангардний, що рве класичні канони. Сучасна війна цілком вдало супроводжується найновітнішими фантасмагоріями ШІ.
Я теж у п'ятому класі був художником і намалював з натури щуку. Але критики були такі тупі, що прийняли її за крокодила. Після цього я у образотворчому мистецтві розчарувався і більше пензля в руки не брав. Але і Гітлером не став.
Чула цікаве порівняння щодо творчості Гітлера в його ранні роки - в середовищі австрійського та німецького авангарду тих часів він виглядав як Павло Зібров на концерті ONuKи. Він не тільки не розумівся на нових течіях, представники яких були буквально рок-зірками, але й всіляко чинив спротив всьому новому та прогресивному.
Сучасне мистецтво вимагає від глядача думати. А думати завжди важко. Але цікаво, спробуйте) це як з новою їжею, наприклад з оливками, я їх розпробувала не з першого разу, але коли розпробувала, вже відмовитися не змогла
Дуже цікавий й несподіваний (для мене) сюжет, декілька сюжетів останній часом не дивилась, хоч ви майстерно вмієте кожен раз розкрутити тему з іншого ракурсу, але тема російских крадіїв-волоцюг-збоченців-імперців трохи набридла (щиро перепрошую). Щодо модерного мистецтва (термін "дегенеративне" залишу Гітлєру), то воно у своїх різних напрямках не завжди зрозуміле, не завжди відповідає на естетичний запит (треба змінювати запит, розумію), але завжди збуджує думку і фантазію, не дає мізкам зсохнути. Дякую вам! 🌻
Спасибо автору, його думки підтверджує той факт, що в сучасному Китаї, Північній Кореї, Ірані є багато художників "академічного і традиційного напряму", які прикрашають і ідеалізують дійсність.
Я вважаю (суб'єктивно, звісно), щоб порівняти картини Кандинського та Гітлера потрібно вийти з контексту їх особистостей (один диктатор, другий як митець), а тоді немає сенсу порівнювати класику з авангардом, або тепле з м'яким, як кажуть в Одесі 🤷 Вподобайка і дяка за відео💙💛
Гітлер був посереднім художником. Його пейзажі та архітектурні замальовки акуратні, але без глибини чи творчого підходу. Він майже не зображував людей, що показує його обмеженість як митця. У роботах немає новизни чи емоцій, це скоріше ремесло, ніж мистецтво.
Згадалась цікава штука про гітлера. Хтось, не знаю хто саме, перевів запис промови гітлера у колір. Оскільки і звук, і колір це є хвилі певної частоти. І в результаті вийшов на диво структурований малюнок! При цьому промова Черчиля, який відомий тими промовами, була далека від якогось порядку... Тому можу зробити висновок,що перфекціонізм до добра не доведе🙃🙂
Трохи несерйозності у серйозній темі: цікаво, як би дивився Гітлер на мистецтво зараз знаючи, що існує цілий каскад художників напрямку малювання картин по номерах 😂 А якщо серйозно, дякую за сюжет, завжди як історику цікаво слухати про когось ширше ніж дозволяє іах:)
Я вважаю,що талант і майстерність художника таким чином не визначити. Справжня художня цінність ,якість і тема художньго виробу,зазвичай, не пов*язана з її продажною ціною.І,найчастіше шалені гроші платять не справжні цінителі чи ті,хто в цьому розуміється,а ті, у кого їх до дідька,хто хоче вкласти свої шалені гроші у ліквідність. Тобто,у великій мірі це ті, хто вигідно для себе дурить "ближнього" - шахраї та злодюги.Картини за мільйони - то не про мистецтво,а звичайний хижий бізнес,часто по вуха в крові...До мистецтва стосується це так собі...Особисто я вважаю,що у Гітлера був талант художника і в перспективі він міг стати гарним майстром.
Сучасне мистецтво вимагає від глядача наполегливості, цікавості і, що найважливіше, думати і аналізувати . А думати завжди важко. І багатьом не хочеться, а хочеться, щоб мистецтво їх розвпжало. Але думати цікаво, як розгадувати загадки чи ребуси, спробуйте) сучасне мистецтво, як оливки - треба час, відкритість до іншого і напрлегливість, щоб розпробувати нове. Часом виходить зрозуміти не з першого разу, але коли вже розпробуєш, вже відмовитися неможливо, бачення митця бачення стає і твоєю власною оптикою
Він був гарний художник. Оце малював би собі. Хоча коріння другої світової лежить в кінцівці першої. Гітлер-неГітлер, хтось би інший вистрелив. Особливо із підтримкою СРСР - чому б ні? Ну і сильно вийшло. Дурня та людоїдство, звісно, але з тією кількістю ресурсів вони ще довго трималися і краще воювали, якби гітрел дуже не ліз до військової справи.
Ну от щодо останнього не скажу, бо тут я точно профан ) Щиро радий вашому коментареві ) дивіться інші відео на нашому каналі, а про це розповідайте друзям, поширюйте ))
Не бачу сенсу в порівнянні художніх робіт різних людей. Є критерії для визначення якісних показників, наприклад штукатура: рівний шар штукатурки, відсутність перепадів тощо. Яким чином можна визначити якість витвору мистецтва? Є якийсь індикатор? Витвір мистецтва або подобається, або ні
Сьогодні вже ті реалістичні картини на благородні теми є рідкістю. Всі оці новітні твори мистецтва, що одне наперед одного стараються виділитися вже почали зливатися в одне, це вже стало нудно.
Дякую, за пізнавальне відео. Дозвольте не погодитися з деякими тезами. Не схоже, що особисті естетичні вподобання Гітлера були вирішальними у формуванні стилю нацистської Німеччини. Тяжіння до класицизму й монументалізму було загальною рисою тоталітарних режимів 1930-х років, оскільки такі форми краще передавали ідеї величі, порядку й сили. Це був інструмент ідеологічного впливу, а не лише відображення смаків однієї людини.
Мистецтво повинно відображати стан суспільства... Хммм, а якщо ні? Я от не хочу у мистецтві знову стикатися із тим, що і так мене оточує скрізь і завжди. Для мене мистецтво - це прихисток, де можна сховатися від усього навколишнього піздєца, де є гармонія і порядок на противагу безладу, що коїться навколо. Мені дуже прикро, що нині, коли ти вмикаєш музику, йдеш до галереї чи театру, дивишся фільм, аби мати змогу відволіктися, то стикаєшся із відчуттям, ніби тебе знову тицяють мордякою у те багно, від якого ти хочеш відвернутися. Прикро, що класичне мистецтво вимирає і не цінується гідно.
Звісно картини художників мають свою цінність. Високе мистецтво досяжне не всім. Коли дивишся на картину вартістю більшу твого життя, і думаєш що там зображено, прокидається відчуття своєї неосвідченості, чиєїсь ницості, та нерозуміння хто ж таки телепень. Чи ті, хто малює китайську мишу з людським вухом на кінчику хвоста, чи ті, хто то купує за шалені гроші, чи мільйони таких як сам, котрі нічого не можуть ні роздивитись, ні зрозуміти в тих шедеврах.🙄
Миша з вухом на хвості не шедевр. І в мене не виникає відчуття неосвіченості чи ницості від тої мазанини і фартових пітухів, які випендрюються один поперед одного, бо в колах багатих із причудами тупо маст хев купить те, що дорожче. Вони читають спершу цінник, а потім, якщо куплять, впихнуть її туди, де не треба на неї довго дивитися. Або де на неї хай хтось другий дивиться. Аби лиш потрібні люди знали, що ти купив. І хто тут ще ниций? Там банан якийся уї...н купив за купу грошей. Але банан від цього не став твором мистецтва. Я можу тільки вить в шоці із цих дегенератів, які зводять мистецтво в абсурд.
Я вважаю що Гітлер справді гарно малював ніж ці художники які він вважав "дегенеративними" особливо для мене важливо летальний опис всієї місцевості в картині і детальніша промальовка і додавання в картину ще більше життя долаючи в них людські фігури, це справді заслуговує на пошану, в кожного свої смаки, тому судити інші роботи я не маю права, але особливо мені роботи Гітлера більш імпонують. Все ж таки шкода що він не став художником, саме через те що він був трохи лінивим.
Несподівано і цікаво. Багато нових імен і фактів. Модернізм сприймається по іншому, якщо порівняти його з академізмом і історизмом. Роботи Гітлера виглядають тьмяними, в них відсутня енергія, що струменить з картин багатьох модерністів. Дякую 💙💛
Якраз вчора була з сином і його друзями в Музеї сучасного мистецтва Корсаків, що в Луцьку. Там кожна картина незрозуміла і породжує дискусію і пошук сенсів. Розглядаючи картини, як їх назвали автори, білграфію цих авторів було цікаво поглянути як ми всі сприймаємо під іншим кутом оточуючий нас світ. Дякую вам за роботу, за це відео, було цікаво поглянути на картини Гітлера. Можливо якби його прийняли і ту мистецьку академію то не було б Гітлера фюрера. Але я згідна з іншими дописувачами, що фюрерів і тиранів породжує народ.
Я теж вважаю модерне мистецтво дегенеративним. Мені відрухово неприємно дивитись на нього, а в класичних полотнах я бачу красу здорової людини. Звідси не витікає, що я би так само заборонив при нагоді демонстрацію їх робот, але я би не підтримував їх створення й просування. До речі, той триптих "Три елементи" (можу помилятися з назвою) з відео з нагими жінками дуже класний попри примітивний сюжет. Щодо вартості робіт наразі, я не здивований, бо ліві митці створюють для лівих критиків, а більшість людей як не розуміла, так і не розуміє цих вичинів. Також йшлося про те, що виставка дегенеративного мистецтва виявилась більш популярною, звісно це так, бо по-перше вона була безкоштовною, а по-друге це був заборонений плід, який до того ж демонструвався востаннє
В усьому винне мистецтво. Гітлер виріс на казкових сюжетах опер Вагнера, картинах а-ля "Васнєцов, тока по-нємєцкі" і добре вчив історію авторства німецьких істориків (найнагліших і наймайстерніших фальсифікаторів, це у них московити вчились).
@VasyliyShalopalosky Неправда. то від московuтув вчився А.Н., бо вони ментално імперці, лукаві, шовіністи завше за будь-якої влади від царя, большевиї нападають на сусідні держави задля собі збільшення життєвого простору. Doйче- працелюбні завжди, розумні, покаялися за ww2, а московия досі-за путінізму- нападає.
Бачила раніше картини Гітлера, але ніколи не оцінювала з мистецької точки зору. Виглядають, наче ескізи, замальовки, нема в них якоїсь думки, довершеності. Наче їм бракує душі...
@@kulturtrigger Про Х'юґо Босса - то історичний анекдот, Насправді дизайнером чорної уніформи СС був не Х'юго Босс, а Карл Дібіч - німецький художник, дизайнер та офіцер СС. Фабрика Х'юго Босса лише постачала тоді військову форму нацистів.
Гітлер вибрав шлях не в академії мистецтв а в окопах першої світової,люди які оточували його були не митці а ветерани тієї війни.постріл сербського терориста гаврила принципа зробив гітлера тим ким він став.
Путлер ,як бачили,i на "пiванiнi" щось грае,i церква для нього рiднiй божий дом,i на червонiй площi дiтей цiлуе, батькiв яких сам стратив.... чим вони,нацисти- канiбали,вiдрiзняются?
на жаль , мушу визнати , що злочинець таки був непоганим художником , на відміну від шарлатанських " модерністів"...банан скотчем до стіни - апофеоз того дурдому , що почався в часи молодого Шикльгрубера .
Поряд із бананом є творчість Аніша Капура або Тиберія Сільваші, які теж ні разу не реалізм, але -дарують особливий мистецький досвід. Тож не бананом єдиним
Мистецтво не винне в тому,що психопати заради своїх забаганок можуть використати будь-який інструмент!Черчіль був теж художником і його твори досі продаються за сотні тисяч.І там зовсім інша історія.Після обіднього сну,здається,любив пограти в карти або помалювати маслом.Доречі,у Гітлера його жорсткий консерватизм щодо мистецтва -жорсткі ментальні конструкції,мовою психології здається.Не став би топполітиком -міг би тиранити студентів,якби отримав освіту і був викладачем.Я таких викладачів зустрічав -зазвичай невдаха або стара діва ,що знущалась з молоденьких мам-студенток.
Дядько вмів малювати архітектуру, але взагалі не роздупляв зображення людей. Може через те шо з дитинства їх не сильно любив і не бачив їх як предмет достойний зобоаження
Випадково натрапила на ваше відео на UA-cam, уважно переслухала до кінця і з'явилося бажання написати коментар і висловити свою думку що до модерного псевдо мистецтва яке засуджував А.Гітлер. А він таки дійсно мав рацію що забороняв цю потворну деградацію . Він вже тоді знав до чого воно все призведе якщо залишати ці питання на призволяще. Адже кожне справжнє мистецтво повинно возносити людський дух , що призводить до кращої якості життя живої людни . Це саме стосується і архітектури. Придивіться до цих повторних модерних і сучасних будівель. Це ж повна деградація . Придивіться до сучасних модерних картин ! Це ж теж повна деградація ! Я нещодавно відвідала музей Мунка в Осло і третьому поверсі була тимчасова виставка Vanessa Baird "GoDown with Me" після якої мене реально знудило... за багато сороміцких сцен на картинах і фотографіях , за багато лайна у повному сенсі цього слова. Я б заборонила таку відверту деградацію ! Адольф Гітлер ще тоді знав і розумів хто і для чого це все робить і насаджує нам , чистим душам які прагнуть високого мистецтва. А ці дорожезні "картини" де просто щось нашрайбано червоною фарбою (наче це робила трирічна дитина) і такі "картини" цінять у мільйони доларів , а як висловив своє офіційне обурення то ще й засміють що ніби ми "нічого не розуміємо у сучасному мистецтві" ... Це ж знущання зі справжнього мистецтва яке зараз інтенсивно обезцінюється. То так як би навалити купу лайна на обличчя справжнього високого мистецтва і ще й розтерти те лайно з лайливими словами ... Ми знаємо хто саме з пейсатих "богомобраних" керує цим процесом , бо так насправді вони нас через свою величезну заздрість вже давно ненавидять і бажають щоб ми вже до решти спаплюжилися як нація і зникла з обличчя землі. Щиро кажучи мене дуже здивувало те що ви оправдуєте нам цю всю гидоту і деградацію захищаючи модерне "мистецтво" яке і мистецтвом назвати не можливо. Це просто якийсь глибокий сум, огида , сором і ганьбище.... Якщо так далі буде продовжуватися то це буде становити національну загрозу під виглядом тихої окупації вторжників різних мастей. Величезна мінора у Києві , ці повторні граблі , які немають ніякого відношення до наших славних предків , до наших слав'янських звичаїв і обрядів вже два роки поспіль як істукан стоїть на вулиці нашої столиці як символ }|{□♤○- окупації України.
Я в дитинстві спішив на тренування і за 5 хв накалякав першотравневу демонстрацію: схематично кремлівську стіну і вежі; замість людей різнокольорові крапки....Виявилося, що моя ,,картина '' найкраща ( з точки зору вчительки) на 4 класи! Може з мене модерніст міг вийти?
А мені подобається модерне мистецтво, і мене зачіпає, коли його називають "дегенеративним". Хоча і реалістичні картини можуть бути шедеврами, але коли їх багато, і коли зі століття у століття всі малюють у стилі да Вінчі та Рафаеля, від цього починає нудити. Мистецтво має бути різним, якраз це демонструє розвиток, а не одна і та ж досконала техніка. У фюрера є кілька цікавих картин, але було що підправити і чому повчитися.
Мене зачіпає, коли класичне мистецтво вважають відсталим і знецінюють, ганяючись за "чорними квадратиками" і "бананами на стіні". А так то хай усе буде.
Наступна тема - "путлер, - геній-стратег чи воєнний злочинець". Правильно ютуб робить, що не монетизує це відео. Навіщо вишукувати щось "геніальне" в істоті через особисті комплекси якої загинули мільйони людей? Що хітлер, що путін - цинічні брехуни і маніпулятори без будь якого співчуття людським стражданням. І те що один вмів малювати, а інший доріс до відносно високих звань у спецслужбах - не робить їх нічим кращим. Це - вбивці народів, чиє місце на "смітнику" історії... Дякую за відео!
Дякую. Було дуже цікаво. Але мабуть я дегенератка, бо мені більше подобаються натуральні, реалістичні картини ніж модерн, кубізи та інші подібні напрямки. Я їх не розумію і не бачу в тому краси, вле я не фахівець, тому і не мені вирішувати про цінність тих чи інших творів.
Друзі, Ютуб це відео не монетизує, а ми не могли оминути зображень певного ґатунку. Тож особливо будемо вам вдячні за фінансову підтримку цього тижня )
Приват: 4149609014116307
Моно: 5375411409991465
Монобанка: send.monobank.ua/jar/9VtF3KBUcz
дякую за нову тему. не хотілось вже дивитись про болота
Ой, якби ж то більшість наших глядачів вважали як ви )
Автора тягне до патологічних осіб та явищ😱 неможна його за це критикувати
Нi, великиий Шагал то художник! I Малевич.
@@kulturtriggerбудь ласка, не звертайте уваги на тупу нерозвинену масу, які хочуть споживати російський кал. Не підігравайте низьким смакам. Я розумію, що так буде менше переглядів, донатів і тд, але цей канал не має опускатися на дно. Я завжди пропускаю ваші відео про росію. А інші відео просто чудові
Дякуємо, що пропонуєте непересічні, неочевидні теми. Я й забула, що він був ще й художником, а не лише воєнним злочинцем
Стараємося з усіх сил ))
Дуже цікавий контент. Мені як і Гітлеру не подобаються такі картини, а кубістів я зовсім не розумію. В школі за подібне малювання мені ставили 3, тому уроки малювання я не любив і пішов в будівництво, і зараз створюю проєкти архітектури). Хоча архітектура теж різна, і роботи деяких архітекторів - це більше мистецтво ніж експлуатація в побуті. А ще ми забуваємо про малюнки Гітлера - собак та оголеної натури, в т.ч. в сороміцьких позах.
Було б цікаво, якщо б Ви зробили випуск про архітектуру, або про картини з архітектурою і познайомили нас з світовими, або українськими художниками, що працювали в цьому стилі. Це, я думаю, велика ніша.
Але ремонт манімалістичний треба бо шоб як у всіх
Малюйте й ви, якщо відчуваєте такий потяг, якщо вважаєте, що в цьому ваш хист! Не стримуйтеся, адже бачите, до чого може це призвести ;)
Дуже слушні висновки )
Ось до чого доводить артблок
Сам теж модернiст збоченець?
Я от і почала малювати, стала менш токсична 🤣
@@da_mid думаю, що токсичності меншає тоді, коли розумієш що надто токсичний.
Будь-які твори мистецтва знайдуть свого поціновувача. Тому їх не можна ділити на конструктивні чи деструктивні, красиві чи некрасиві. У Світі немає чорного і білого, хто так вважає просто дурний. Дякую за роботу!
Якщо в усіх злочинах Німеччини у 2-й світовій винен лише Гітлер, то що, - у всіх нелюдських злочинах московії винен лише путін??? О,ні! Монстри на чолі народів - продукт породжений самими цими народами! Народові захотілося мати Гітлера , щоб нищити і підкорювати сусідів - він його і створив...Тож не добре змішувати диктатора з художником і звичайною людиною - не змішується! Чудові митці у звичайному житті хіба завжди були добрими людьми?
Завжди даєте ширше глянути на проблему. Ваш глибокий аналіз "розтріскує" людську поверховість сприймати мистецтво на рівні "подобається-не подобається". Дякую за Вашу працю. Завжди чекаю на нові сюжети від Културтригера❤❤❤
Вперше чую про Глущенка від Вас. Дякую, зустрічі з Вами - це завжди дуже яскраво, і пізнавально, і емоціонально!
Неймовірно цікаво! Повністю погоджуюсь із вашим поглядом на мистецтво і дякую за сюжет!
Щиро радий вашому коментареві ) дивіться інші відео на нашому каналі, а про це розповідайте друзям, поширюйте ))
Дякую за цікавий випуск!Вподобайка!
Щиро радий вашому коментареві ) дивіться інші відео на нашому каналі, а про це розповідайте друзям, поширюйте ))
Дякую! Надзвичайно цікаво, багатьох фактів не знала... Ви просто молодець!
Стараємося з усіх сил ) Щиро радий вашому коментареві ) дивіться інші відео на нашому каналі, а про це розповідайте друзям, поширюйте ))
Подивився на Гітелра з іншого боку. Тепер маю нові пояснення його подальшим вчинкам. Для себе особисто зрозумів, що у питанні класичного мистецтва і модернізм (дегенеративного мистецтва як він казав) на мів смак, я б з ним погодився, тому що сам є людиною з неоконсервативними поглядами на суспільство.
Не дуже зрозуміло нащо пояснювати вчинки садистів! Воно нікчема! Й , навіть , аби він був талановитий- виправдання йому ніколи не буде! Бо він і є дегенеративний!
Не забудьте врахувати, що брехню про Гітлера розпускають ті хто володіє ЗМІ. А всі знають хто ними володіє
Дякую за вашу роботу, української має бути більше.
Мені подобаються ратше мистецтво картин гітлера, ніж ті що називаються модерном! Точні контури і структурована граційність картин гітлера - дуже гарно❤!
Вітаю. Дякую за цікаву розповідь. Коментар на підтримку та розвиток каналу. Будь ласка продовжуйте. Як завжди вподобайка 👍. Слава Україні !!! 🇺🇦❤🖤
Щиро радий вашому коментареві ) дивіться інші відео на нашому каналі, а про це розповідайте друзям, поширюйте ))
Дякую за цікаву лекцію.
Щиро радий вашому коментареві ) дивіться інші відео на нашому каналі, а про це розповідайте друзям, поширюйте ))
Дуже цікаве відео! Дякую за якісний український контент!
йому чітко і правильно сказали педагоги, мусиш підготуватися та вступити на архітектуру, живописець з тебе такий собі, а графік прекрасний. і це видно. він і готувався, він це описував в своїй книжці(якщо не брехав, що теж по воді писана та писанина). на його нещастя, в нього не було грошей і доводилося працювати на будівлі. менше б думав про несправедливість життя та чиїсь статки і заздрив, а більше про мистецтво, займався б більше, хто зна, може й вийшло б щось.
Може... Щиро радий вашому коментареві ) дивіться інші відео на нашому каналі, а про це розповідайте друзям, поширюйте ))
Треба було йому бути евреем
З іншого боку, архітектор - це надзвичайно відповідальна професія, яка вимагає глибоких знань фізики, математики, законів проєктування, будівництва й історії архітектури. Чесно кажучи, навряд чи Гітлер мав здібності чи дисципліну для такого навчання. Він, схоже, вважав себе “геніальним генієм”, який настільки особливий, що навчання йому не потрібне. Тож, замість того, щоб докласти зусиль, він обрав легший (і жахливо кривавий) шлях до “визнання”.
@ ну з історією архітектури не склалося, що ясно з Welthauptstadt Germania🤣 жартую, це все вчать на першому курсі якраз. я не знаю, які в ті роки потрібні були предмети для вступу, але якщо йому викладачі сказали, що він має шанси, то це ж не зі стелі взято.
Коментар на підтримку та для просування каналу 👍
Дякую за працю ❤
Дякую за цю важливу працю! Підтримка каналу!
Дякую за чудовий випуск!
Бажаю розвитку каналу!
Слава Україні!
Подяка каналу за інформаційну роботу задля нашої самоідентифікації
Як же я люблю ваші відеоооооо!
Дякую за випуск! Дуууже цікаво) Останнім часом, заглиблюючись все глибше в історію мистецтв і соціологію, психологію, інтуїтивно в мене став складатися пазлик, як гітлер поєднував у собі такі дві полярні іпостасі як диктатор і художник. Але ваш випуск розставив усе на свої місця і цей зв'язок став більш ніж очевидним.
Д Я К У Ю!!!! Дуже цікаво
Щиро радий вашому коментареві ) дивіться інші відео на нашому каналі, а про це розповідайте друзям, поширюйте ))
Дякую. Дуже цікаві психоемоційні сплетіння Ви оглянули.
Як на мене, художні стилі абсолютно резонують зі своїм часом, а використати в своїх злодіяннях людина здатна будь який з них, і той же авангардний, що рве класичні канони. Сучасна війна цілком вдало супроводжується найновітнішими фантасмагоріями ШІ.
Це ж можна і про інших "великих" зняти відео ? Черчіль, наприклад. Дякую і удачі !!!
Культуртригер про шилькгрубера😀😀😀
Я теж у п'ятому класі був художником і намалював з натури щуку. Але критики були такі тупі, що прийняли її за крокодила. Після цього я у образотворчому мистецтві розчарувався і більше пензля в руки не брав. Але і Гітлером не став.
А ким стали? )
@kulturtrigger Юристом.
Виходить, не в малюванні справа ...
Треба було казати що це малюнок в стилі примітивізм, а критиків назвати ретроградами від мистецтва😀😀😀
@@YuriyGlyadkovskiy браво ! Пікасо так і казав !
Чула цікаве порівняння щодо творчості Гітлера в його ранні роки - в середовищі австрійського та німецького авангарду тих часів він виглядав як Павло Зібров на концерті ONuKи. Він не тільки не розумівся на нових течіях, представники яких були буквально рок-зірками, але й всіляко чинив спротив всьому новому та прогресивному.
Те почуття, коли підтримуєш погляди Адольфа на мистецтво)))
На здоров'ячко )) зараз час бентежний
Приєднуюся . Сучасне "мистецтво" не люблю і не вважаю мистецтвом .
@@valentynak.9599 ретрогради, треба розвиватися.
@@valentynak.9599 так, те "мистецтво" схвалюють тільки лицеміри .
Сучасне мистецтво вимагає від глядача думати. А думати завжди важко. Але цікаво, спробуйте) це як з новою їжею, наприклад з оливками, я їх розпробувала не з першого разу, але коли розпробувала, вже відмовитися не змогла
Дякую за контент
Знала, що художні роботи Гітлера розцінюються як нічим не визначні, проте не уявляла, чому. Дякую, що розповіли!)
Дякую , ніколи не чула, що гітлер був художником. Дуже цікаво.
Дуже цікавий й несподіваний (для мене) сюжет, декілька сюжетів останній часом не дивилась, хоч ви майстерно вмієте кожен раз розкрутити тему з іншого ракурсу, але тема російских крадіїв-волоцюг-збоченців-імперців трохи набридла (щиро перепрошую). Щодо модерного мистецтва (термін "дегенеративне" залишу Гітлєру), то воно у своїх різних напрямках не завжди зрозуміле, не завжди відповідає на естетичний запит (треба змінювати запит, розумію), але завжди збуджує думку і фантазію, не дає мізкам зсохнути. Дякую вам! 🌻
Дякую за цікаву тему
Бажаю здоров'я!
Навзаєм! )
Дякую за вашу працю. Підтримую канал 👍👍👍 Успіхів у розвитку каналу 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Дякую 👏🇺🇦💪
Дуже, дуже дякую.Цікаво, багато того,про що чую вперше.А постать Гітлера цікавила,бо неоднозначно сприймаю його мистецтво.Ви допомогли зрозуміти.
Дякую.
Щиро дякую
Навзаєм, за ваш коментар ))
Дякую за цікаве відео 🌞❤️
Однозначно він малював краще за мене.
Щиро радий вашому коментареві ) дивіться інші відео на нашому каналі, а про це розповідайте друзям, поширюйте ))
Спасибо автору, його думки підтверджує той факт, що в сучасному Китаї, Північній Кореї, Ірані є багато художників "академічного і традиційного напряму", які прикрашають і ідеалізують дійсність.
А вам цікаво, яким насправді художником був гітлер і чи реалізувався би як митець? ))
Авжеж атож ))
@@kulturtrigger
Чесно кажучи, це падло, з народження було здатне лише усе псувати. Ну, мова за Шикельгрубера, звичайно ж. ✋
Я вважаю (суб'єктивно, звісно), щоб порівняти картини Кандинського та Гітлера потрібно вийти з контексту їх особистостей (один диктатор, другий як митець), а тоді немає сенсу порівнювати класику з авангардом, або тепле з м'яким, як кажуть в Одесі 🤷
Вподобайка і дяка за відео💙💛
Дякую за фото робіт Гітлера. Ну, я не знавець, але картини гарні) Все інше, що пов'язане з Гітлером, як і саме життя Гітлера, - помилка людства!!!!
Щиро радий вашому коментареві ) дивіться інші відео на нашому каналі, а про це розповідайте друзям, поширюйте ))
Картини гітлера справляють гнітюче враження. Від них йде якийсь ментальний сморід. Знущання над мистецтвом.
Що в них гарного ви побачили?!…
@@ЮТ-э9с що в них нема ідіотизму )).
Гітлер був посереднім художником. Його пейзажі та архітектурні замальовки акуратні, але без глибини чи творчого підходу. Він майже не зображував людей, що показує його обмеженість як митця. У роботах немає новизни чи емоцій, це скоріше ремесло, ніж мистецтво.
Згадалась цікава штука про гітлера. Хтось, не знаю хто саме, перевів запис промови гітлера у колір. Оскільки і звук, і колір це є хвилі певної частоти. І в результаті вийшов на диво структурований малюнок! При цьому промова Черчиля, який відомий тими промовами, була далека від якогось порядку...
Тому можу зробити висновок,що перфекціонізм до добра не доведе🙃🙂
Дякую за цікаве відео. Дізналась багато нового. Бажаю здоров'я вашій сім'ї та родинного затишку.
Браво!
Трохи несерйозності у серйозній темі: цікаво, як би дивився Гітлер на мистецтво зараз знаючи, що існує цілий каскад художників напрямку малювання картин по номерах 😂
А якщо серйозно, дякую за сюжет, завжди як історику цікаво слухати про когось ширше ніж дозволяє іах:)
Був на виставці Ілоізовича в Одесі, маю сказати мені його творчість сподобалась
Ого, і що, виставляли оригінали? ) Щиро радий вашому коментареві ) дивіться інші відео на нашому каналі, а про це розповідайте друзям, поширюйте ))
Я вважаю,що талант і майстерність художника таким чином не визначити. Справжня художня цінність ,якість і тема художньго виробу,зазвичай, не пов*язана з її продажною ціною.І,найчастіше шалені гроші платять не справжні цінителі чи ті,хто в цьому розуміється,а ті, у кого їх до дідька,хто хоче вкласти свої шалені гроші у ліквідність. Тобто,у великій мірі це ті, хто вигідно для себе дурить "ближнього" - шахраї та злодюги.Картини за мільйони - то не про мистецтво,а звичайний хижий бізнес,часто по вуха в крові...До мистецтва стосується це так собі...Особисто я вважаю,що у Гітлера був талант художника і в перспективі він міг стати гарним майстром.
Сучасне мистецтво вимагає від глядача наполегливості, цікавості і, що найважливіше, думати і аналізувати . А думати завжди важко. І багатьом не хочеться, а хочеться, щоб мистецтво їх розвпжало. Але думати цікаво, як розгадувати загадки чи ребуси, спробуйте) сучасне мистецтво, як оливки - треба час, відкритість до іншого і напрлегливість, щоб розпробувати нове. Часом виходить зрозуміти не з першого разу, але коли вже розпробуєш, вже відмовитися неможливо, бачення митця бачення стає і твоєю власною оптикою
Він був гарний художник. Оце малював би собі. Хоча коріння другої світової лежить в кінцівці першої. Гітлер-неГітлер, хтось би інший вистрелив. Особливо із підтримкою СРСР - чому б ні? Ну і сильно вийшло. Дурня та людоїдство, звісно, але з тією кількістю ресурсів вони ще довго трималися і краще воювали, якби гітрел дуже не ліз до військової справи.
Ну от щодо останнього не скажу, бо тут я точно профан ) Щиро радий вашому коментареві ) дивіться інші відео на нашому каналі, а про це розповідайте друзям, поширюйте ))
@@kulturtrigger дякую за Вашу працю! Все дивлюся, дуже подобається: багато нового узнаю для себе.
Не бачу сенсу в порівнянні художніх робіт різних людей. Є критерії для визначення якісних показників, наприклад штукатура: рівний шар штукатурки, відсутність перепадів тощо. Яким чином можна визначити якість витвору мистецтва? Є якийсь індикатор? Витвір мистецтва або подобається, або ні
Дуже чудовий аналіз, дякую.
Муссоліні навпаки любив модернізм. Так що тут ми маємо справу з суб'єктивізмом, ну не подобались йому цв картини і все тут
Щиро дякую за ваш коментар! Дивіться нове відео на нашому каналі, воно про таємницю івана сусаніна, і про те, що його подвиг вкрадено в українця!
Сьогодні вже ті реалістичні картини на благородні теми є рідкістю. Всі оці новітні твори мистецтва, що одне наперед одного стараються виділитися вже почали зливатися в одне, це вже стало нудно.
Гітлер звільнив Україну від московсько-більшовицької окупація. Та помилка гітлера і трагедія України, що він не допоміг українцям здобути незалежність
Добре звільнив. Те, що московські більшовики звірі, не відбілює Гітлера. Робити це - паскудство.
Дякую, за пізнавальне відео. Дозвольте не погодитися з деякими тезами. Не схоже, що особисті естетичні вподобання Гітлера були вирішальними у формуванні стилю нацистської Німеччини. Тяжіння до класицизму й монументалізму було загальною рисою тоталітарних режимів 1930-х років, оскільки такі форми краще передавали ідеї величі, порядку й сили. Це був інструмент ідеологічного впливу, а не лише відображення смаків однієї людини.
Конкретно це твердження не моє, а автора, на якого я відповідним чином посилався
Що робилося в голові чоловіка?Як називається та хвороба??Митець,художник і потоки крові людства.
Мистецтво повинно відображати стан суспільства... Хммм, а якщо ні? Я от не хочу у мистецтві знову стикатися із тим, що і так мене оточує скрізь і завжди. Для мене мистецтво - це прихисток, де можна сховатися від усього навколишнього піздєца, де є гармонія і порядок на противагу безладу, що коїться навколо.
Мені дуже прикро, що нині, коли ти вмикаєш музику, йдеш до галереї чи театру, дивишся фільм, аби мати змогу відволіктися, то стикаєшся із відчуттям, ніби тебе знову тицяють мордякою у те багно, від якого ти хочеш відвернутися.
Прикро, що класичне мистецтво вимирає і не цінується гідно.
Звісно картини художників мають свою цінність. Високе мистецтво досяжне не всім. Коли дивишся на картину вартістю більшу твого життя, і думаєш що там зображено, прокидається відчуття своєї неосвідченості, чиєїсь ницості, та нерозуміння хто ж таки телепень. Чи ті, хто малює китайську мишу з людським вухом на кінчику хвоста, чи ті, хто то купує за шалені гроші, чи мільйони таких як сам, котрі нічого не можуть ні роздивитись, ні зрозуміти в тих шедеврах.🙄
)))))))))))))))))))))))))))))
Миша з вухом на хвості не шедевр. І в мене не виникає відчуття неосвіченості чи ницості від тої мазанини і фартових пітухів, які випендрюються один поперед одного, бо в колах багатих із причудами тупо маст хев купить те, що дорожче. Вони читають спершу цінник, а потім, якщо куплять, впихнуть її туди, де не треба на неї довго дивитися. Або де на неї хай хтось другий дивиться. Аби лиш потрібні люди знали, що ти купив.
І хто тут ще ниций? Там банан якийся уї...н купив за купу грошей. Але банан від цього не став твором мистецтва. Я можу тільки вить в шоці із цих дегенератів, які зводять мистецтво в абсурд.
Я вважаю що Гітлер справді гарно малював ніж ці художники які він вважав "дегенеративними" особливо для мене важливо летальний опис всієї місцевості в картині і детальніша промальовка і додавання в картину ще більше життя долаючи в них людські фігури, це справді заслуговує на пошану, в кожного свої смаки, тому судити інші роботи я не маю права, але особливо мені роботи Гітлера більш імпонують. Все ж таки шкода що він не став художником, саме через те що він був трохи лінивим.
Несподівано і цікаво. Багато нових імен і фактів. Модернізм сприймається по іншому, якщо порівняти його з академізмом і історизмом. Роботи Гітлера виглядають тьмяними, в них відсутня енергія, що струменить з картин багатьох модерністів. Дякую 💙💛
Здається на історичному каналі була програма про нього, але все-одно цікаво
Ану, розповідайте, цікаво тепер глянути альтернативну оцінку )
Якраз вчора була з сином і його друзями в Музеї сучасного мистецтва Корсаків, що в Луцьку. Там кожна картина незрозуміла і породжує дискусію і пошук сенсів. Розглядаючи картини, як їх назвали автори, білграфію цих авторів було цікаво поглянути як ми всі сприймаємо під іншим кутом оточуючий нас світ.
Дякую вам за роботу, за це відео, було цікаво поглянути на картини Гітлера. Можливо якби його прийняли і ту мистецьку академію то не було б Гітлера фюрера. Але я згідна з іншими дописувачами, що фюрерів і тиранів породжує народ.
Я теж вважаю модерне мистецтво дегенеративним. Мені відрухово неприємно дивитись на нього, а в класичних полотнах я бачу красу здорової людини. Звідси не витікає, що я би так само заборонив при нагоді демонстрацію їх робот, але я би не підтримував їх створення й просування.
До речі, той триптих "Три елементи" (можу помилятися з назвою) з відео з нагими жінками дуже класний попри примітивний сюжет.
Щодо вартості робіт наразі, я не здивований, бо ліві митці створюють для лівих критиків, а більшість людей як не розуміла, так і не розуміє цих вичинів.
Також йшлося про те, що виставка дегенеративного мистецтва виявилась більш популярною, звісно це так, бо по-перше вона була безкоштовною, а по-друге це був заборонений плід, який до того ж демонструвався востаннє
В усьому винне мистецтво. Гітлер виріс на казкових сюжетах опер Вагнера, картинах а-ля "Васнєцов, тока по-нємєцкі" і добре вчив історію авторства німецьких істориків (найнагліших і наймайстерніших фальсифікаторів, це у них московити вчились).
Ну отже не лише мистецтво? )
@VasyliyShalopalosky
Неправда.
то від московuтув вчився А.Н., бо вони ментално імперці, лукаві, шовіністи завше за будь-якої влади від царя, большевиї нападають на сусідні держави задля собі збільшення життєвого простору. Doйче- працелюбні завжди, розумні, покаялися за ww2, а московия досі-за путінізму- нападає.
це як - "во всьом віноват Чубайс" ))))))))))))))
Свастика є на мозаїках алтарної частини Святої Софії. Тільки європейцям не кажіть, бо змусять нас повиколупувати тисячолітню смальту.
у нацистів свастика закручена в інший бік ...
Якщо посолонь - виколупувати не треба.
@@leonidsarest165 що посолонь , чуваче? ))
Бачила раніше картини Гітлера, але ніколи не оцінювала з мистецької точки зору. Виглядають, наче ескізи, замальовки, нема в них якоїсь думки, довершеності. Наче їм бракує душі...
Гарно підмітили! Малював аби малювати...
Не можу судити про рівень таланту , але смак у фюрера був , на мою думку .
Ну так, замовити форму Хюґо Босс ))
@@kulturtriggerцікавий нюанс про який мало хто знає
@@kulturtriggerА перший дизайнер нім. в/форми - Карл Дибіч.
@@kulturtrigger Про Х'юґо Босса - то історичний анекдот, Насправді дизайнером чорної уніформи СС був не Х'юго Босс, а Карл Дібіч - німецький художник, дизайнер та офіцер СС. Фабрика Х'юго Босса лише постачала тоді військову форму нацистів.
Гітлер вибрав шлях не в академії мистецтв а в окопах першої світової,люди які оточували його були не митці а ветерани тієї війни.постріл сербського терориста гаврила принципа зробив гітлера тим ким він став.
Слушна думка, саме перша світова була ключовою подією в його молодості
До речі, про Глущенка є згадка (барабанний дріб) у Подерев'янського. На жаль, не можу згадати, в якому саме творі.
в ютубі теж про Глущенка траплялися згадки...
Чула про Глущенка лише краєм вуха. Буде цікаво послухати
О, то в описі до сюжету мусить бути посилання на відповідний сюжет про Глущенка ))
Мистецтво у всіх його проявах потребує ознайомлення та вивчення. Інакше картина світу буде неповною...
От саме тому ми зробили такий сюжет, в якому розповіли докладніше про мистецтво, про яке не завжди можна так просто дізнатися )
Ось так.. А міг би скільки гарного привнести.. Замість горя..
Дякую за цікавий випуск! А чому не згадали творчість української художниці Соні Делоне, чи вона не справила враження на Гітлера?
Дякую за Вашу роботу.
Побачила у ФБ кілька робіт художника Миколи Луговенка. Дуже схоже на Куїнджі. Чи могли б якось про нього розповісти? Дякую за Вашу роботу!
Путлер ,як бачили,i на "пiванiнi" щось грае,i церква для нього рiднiй божий дом,i на червонiй площi дiтей цiлуе, батькiв яких сам стратив.... чим вони,нацисти- канiбали,вiдрiзняются?
зачіскою ))
на жаль , мушу визнати , що злочинець таки був непоганим художником , на відміну від шарлатанських " модерністів"...банан скотчем до стіни - апофеоз того дурдому , що почався в часи молодого Шикльгрубера .
Поряд із бананом є творчість Аніша Капура або Тиберія Сільваші, які теж ні разу не реалізм, але -дарують особливий мистецький досвід. Тож не бананом єдиним
@@kulturtriggerапофеоз дурдому, а не розвитку мистецького жанру тощо
❤❤❤
Мистецтво не винне в тому,що психопати заради своїх забаганок можуть використати будь-який інструмент!Черчіль був теж художником і його твори досі продаються за сотні тисяч.І там зовсім інша історія.Після обіднього сну,здається,любив пограти в карти або помалювати маслом.Доречі,у Гітлера його жорсткий консерватизм щодо мистецтва -жорсткі ментальні конструкції,мовою психології здається.Не став би топполітиком -міг би тиранити студентів,якби отримав освіту і був викладачем.Я таких викладачів зустрічав -зазвичай невдаха або стара діва ,що знущалась з молоденьких мам-студенток.
Ні, не краще і не гірше. Просто інше. І доречі так, Гітлер не писав шедеври, але все ж і поганим художником його не назвеш. Особисто мені подобається
А ми й не назвали наче поганим художником )
За це б"ють.
Завжди цікаво, хто батьки у таких людей? В яякому оточенні проходило дитинство?
Бо ж такі "крайнощі характеру" не на порожньому місці виникають...
Дядько вмів малювати архітектуру, але взагалі не роздупляв зображення людей. Може через те шо з дитинства їх не сильно любив і не бачив їх як предмет достойний зобоаження
Щиро радий вашому коментареві ) дивіться інші відео на нашому каналі, а про це розповідайте друзям, поширюйте ))
Зате модерн i сти роздупляли зображення людей.
@@UlenspiegelMr )))))))))))))))))
В кінці ссср на демонстрації масовка несла червоні прапори з білим колом в якому були чорні серп і молот.
Це точно не були нацболи Лимонова? ))
Випадково натрапила на ваше відео на UA-cam, уважно переслухала до кінця і з'явилося бажання написати коментар і висловити свою думку що до модерного псевдо мистецтва яке засуджував А.Гітлер.
А він таки дійсно мав рацію що забороняв цю потворну деградацію . Він вже тоді знав до чого воно все призведе якщо залишати ці питання на призволяще.
Адже кожне справжнє мистецтво повинно возносити людський дух , що призводить до кращої якості життя живої людни .
Це саме стосується і архітектури. Придивіться до цих повторних модерних і сучасних будівель. Це ж повна деградація .
Придивіться до сучасних модерних картин ! Це ж теж повна деградація !
Я нещодавно відвідала музей Мунка в Осло і третьому поверсі була тимчасова виставка Vanessa Baird "GoDown with Me" після якої мене реально знудило... за багато сороміцких сцен на картинах і фотографіях , за багато лайна у повному сенсі цього слова.
Я б заборонила таку відверту деградацію !
Адольф Гітлер ще тоді знав і розумів хто і для чого це все робить і насаджує нам , чистим душам які прагнуть високого мистецтва. А ці дорожезні "картини" де просто щось нашрайбано червоною фарбою (наче це робила трирічна дитина) і такі "картини" цінять у мільйони доларів , а як висловив своє офіційне обурення то ще й засміють що ніби ми "нічого не розуміємо у сучасному мистецтві" ...
Це ж знущання зі справжнього мистецтва яке зараз інтенсивно обезцінюється.
То так як би навалити купу лайна на обличчя справжнього високого мистецтва і ще й розтерти те лайно з лайливими словами ...
Ми знаємо хто саме з пейсатих "богомобраних" керує цим процесом , бо так насправді вони нас через свою величезну заздрість вже давно ненавидять і бажають щоб ми вже до решти спаплюжилися як нація і зникла з обличчя землі.
Щиро кажучи мене дуже здивувало те що ви оправдуєте нам цю всю гидоту і деградацію захищаючи модерне "мистецтво" яке і мистецтвом назвати не можливо. Це просто якийсь глибокий сум, огида , сором і ганьбище....
Якщо так далі буде продовжуватися то це буде становити національну загрозу під виглядом тихої окупації вторжників різних мастей.
Величезна мінора у Києві , ці повторні граблі , які немають ніякого відношення до наших славних предків , до наших слав'янських звичаїв і обрядів вже два роки поспіль як істукан стоїть на вулиці нашої столиці як символ }|{□♤○- окупації України.
🇺🇦💙💛🇺🇦❤️🖤🇺🇦
Я в дитинстві спішив на тренування і за 5 хв накалякав першотравневу демонстрацію: схематично кремлівську стіну і вежі; замість людей різнокольорові крапки....Виявилося, що моя ,,картина '' найкраща ( з точки зору вчительки) на 4 класи!
Може з мене модерніст міг вийти?
А мені подобається модерне мистецтво, і мене зачіпає, коли його називають "дегенеративним". Хоча і реалістичні картини можуть бути шедеврами, але коли їх багато, і коли зі століття у століття всі малюють у стилі да Вінчі та Рафаеля, від цього починає нудити. Мистецтво має бути різним, якраз це демонструє розвиток, а не одна і та ж досконала техніка.
У фюрера є кілька цікавих картин, але було що підправити і чому повчитися.
)))))))) - приклей скотчем банан на стіну і любуйся ! ))
Мене зачіпає, коли класичне мистецтво вважають відсталим і знецінюють, ганяючись за "чорними квадратиками" і "бананами на стіні". А так то хай усе буде.
Краще я не жартуватиму тут в коментарях😂
Страшно? )
Проблема ж була не в гітлері, а в самому німецькому народі. Замість гітлера був би умовний Ханс Мюллер, от і все
Наступна тема - "путлер, - геній-стратег чи воєнний злочинець". Правильно ютуб робить, що не монетизує це відео. Навіщо вишукувати щось "геніальне" в істоті через особисті комплекси якої загинули мільйони людей? Що хітлер, що путін - цинічні брехуни і маніпулятори без будь якого співчуття людським стражданням. І те що один вмів малювати, а інший доріс до відносно високих звань у спецслужбах - не робить їх нічим кращим. Це - вбивці народів, чиє місце на "смітнику" історії... Дякую за відео!
а де тут "вишукування геніального " ? глюки чи похмілля ??
@@vm5670 Очі протри зранку. На заставці для відео зображений хітлер і згори надпис "геній чи невдаха?"
@@vm5670 На заставці для відео зображений хітлер а над ним надпис "геніій чи невдаха?"
@@andriidubinin955 схоже, ви тільки заставку і дивилися )).жаль .
Дякую. Було дуже цікаво. Але мабуть я дегенератка, бо мені більше подобаються натуральні, реалістичні картини ніж модерн, кубізи та інші подібні напрямки. Я їх не розумію і не бачу в тому краси, вле я не фахівець, тому і не мені вирішувати про цінність тих чи інших творів.
Ви знаєте плани Культуртригера ? І на якій хвилині "вишукується "геніальність"" ?
Когда Эля вернётся?!
А вона нікуди й не поділася ) Працює над контентом так само ) Пошукайте іще її канал "Колискові для Лавріна" )