SLOVĀKIJA VS LATVIJA | 2024. GADA PASAULES HOKEJA ČEMPIONĀTA 6. SPĒLE

• Опубліковано 18 тра 2024
  • Pasaules čempionāts hokejā turpinās Prāgā un Ostravā! Pirmā spēle Latvijai ar Polijas valstsvienību noslēdzās ar rezultātu 5:4 pagarinājumā un arī otrā spēle noslēdzās pagarinājumā, uzvarot Francijas izlasi 3:2. Trešo spēli arī uzvarējām, šoreiz Kazahstānas izlasi 2:0, bet 4. spēlē piedzīvojām sagrāvi pret Vāciju ar rezultātu 1:8. 5. spēlē labi nospēlējām 30 minūtes, taču tad piedzīvojām aukstu dušu, zaudējot zviedriem 2:7. Šodien pretī Slovākija pret kuru jāizcīna uzvara, lai vēl cīnītos par ceturtdaļfinālu.
    P.S. Simulēšu tikai Latvijas izlases spēles no Pasaules čempionāta, bet no ceturtdaļfināliem sākšu visas simulēt.