Витачів - подорожі Україною | Vytachiv - travel Ukraine
Вставка
- Опубліковано 7 лют 2025
- Витачів, місто на високому березі Дніпра, яке якимось чином й досі залишається непоміченим туристами. Тут знімали фільм «Богдан-Зіновій Хмельницький» та «Поводир», а також це улюблена локація для зйомок кліпів українських зірок та привітань президентів. Місцина одночасно підходить, як для фотосесії, так і для: побути на одинці, подумати, або навпаки, відключити мозок. Говорити про Витачів можна багато, та краще один раз побачити. Тому, я замовкаю. А ви насолоджуйтесь видом і звуками.
_________________________________________
Vytachiv, a city on the high bank of the Dnieper, which somehow still goes unnoticed by tourists. The film "Bogdan-Zinoviy Khmelnytsky" and "The Guide" were shot here, and it is also a favorite location for shooting clips of Ukrainian stars and congratulations from the presidents. The place is suitable for both a photo shoot and for: to be alone, to think, or vice versa, to turn off the brain. There is a lot to talk about Vytachiv, but it is better to see it once. Therefore, I am silent. And you enjoy the view and the sounds.
Music:
Mood by Peyruis / peyruis
Creative Commons - Attribution 3.0 Unported - CC BY 3.0
Free Download / Stream: bit.ly/al-mood
Music promoted by Audio Library • Mood - Peyruis (No Cop...
Дуже гарна подорож цікавими містами України, разом з талановитою ведучою!
Відео з розповіддю дивитись набагато цікавіше, не зупиняйся,
окрема подяка твоїм помічникам!
Igor Didenko дякую за зворотній зв‘язок! Далі більше!)
Катерина, Супер відео!!!😺👍👍
Вам має держава доплачувати за проект, як і усім, хто активно займається розвитком України. Дякую!!! Слава Мужнім Українцям і Чарівним Україночкам!!!
Видно, що канал тільки розпочато, тому й тиша) А ще місця вибираються не стандартні, так сказати не для широкого загалу, куди не проторені широкі туристичні шляхи)) Але мені цим і цікаво) А ще видно, що зроблено з технічної та медійної точки зору якісно і гарною українською мовою) Словом мені подобається)
Дякую вам, Степане! Ваші коментарі надихають та підштовхують до нових зйомок! Далі буде!)
Напрочуд приємна атмосфера після перегляду, крихітка - фітбек (звук.. ( оповідь змістовна, але чути її доволі непросто, не лише через посторонні шуми)
@Соляр.Катя тобі респект за красиві краєвиди України. Слава Україні.
Супер! Такая красотища вокруг!
Знала б тоді Тая дівчина🌹любові що буде така жорстока війна в нашій з нею Країні і що вона стани сильною як богиня Афіна⚡.
Не знала, що у пані Катерини був і такий проект. Дуже цікаво
Чому кажуть Ватичив,я з дитинства там була,моя бабуся жила там ,там і похована.Ми усі казали Вітачів.Дякую!
У коментарях як і у Витачіві, повна тиша. Можна побути на одинці і подумати про...
Витачів вперше в письмових документах згадується ще в 10 столітті. Візантійський імператор Костянтин Багрянородний казав про нього, як про найбільший порт на Дніпрі. Поселення з 5 століття. Тут Шевченко зокрема бував, коли у 1844 році готував серію гравюр: «Мальовнича Україна», виконаних у техніці офорту. Згідно з легендою, місцеву каплицю будували за ескізом художника Тараса Шевченко. Однак ескізу в інтернеті НЕМАЄ! Тож варто дивитись на оригінал! Щодо сучасного Витачева, то це ПЕКАРНЯ, та ТУТОВНИК (сад шовковиці) з музеєм який знайомить відвідувачів з історією шовководства в Україні. Поки що Музей шовку у Ханчжоу цікавіший.