Відкриття спадщини! Що потрібно знати?
Вставка
- Опубліковано 25 лис 2024
- Сайт: viitenko.com.ua
У цьому відео ми розглянемо кроки та аспекти, які потрібно пройти під час отримання спадщини. Важливо знати, як правильно діяти в умовах війни, якщо місце спадщини опинилося в зоні бойових дій.
Ми також детально розглянемо важливі зміни до статті 1221 Цивільного кодексу України, які стосуються спадщини. Дізнаємося, як ці зміни впливають на спадковий процес та що вони позначають для спадкоємців.
Наша мета - забезпечити вам необхідну інформацію та розкрити всі аспекти спадкового права в умовах сучасності. Будемо раді відповідати на ваші запитання та коментарі в розділах нижче.
Не пропустіть це важливе відео, щоб дізнатися більше про відкриття спадщини та його особливості в умовах сучасного світу. Підпишіться на наш канал та активуйте дзвіночок, щоб бути в курсі всіх новин та оновлень! 🎥🔔"
Добрий день, пане Ваим!
Маю таке питання.
Я знаходжусь в Німеччині. В мене в Україні місяць тому, помер мій батько.
В покійного батька є земельний пай. Заповіт на пай оформлений на мене.
Чи можу я перебуваючи за кордоном вступити у право власності на цей пай?
Куди можна звернутись? І які документи потрібно при собі мати?
Дякую!
Доброго дня! Потрібно звернутись до нотаріуса в якого робився заповіт, написати заяву на прийняття спадщини і потім оформити на себе дану земельну ділянку.
Можна подати заяву про відкриття спадщини будучу в Німеччині. Підготувавши заяву про відкриття спадщини у посольстві України і передати в Україну. Якщо підписаний договір з Німеччиною про співпрацю то можна зробити у німецького нотаріуса таку заяву, а в Україні просто відкрити спрадкову справу і шоб довірена особа просто довела справу уже по місцю, а саме отримала свідоцтво на право власності на вас.