Skrót meczu Jaga : Lech

• Опубліковано 10 вер 2024
  • Pierwsza porażka Jagi w tym sezonie po zimowej przerwie. Jednak drużyna walczyła do ostatniej z doliczonych 9 minut. Mecz 21. kolejki w Białymstoku odbywał się w specjalnej oprawie. Ponad tysiąc kibiców Lecha Poznań i ponad 16 tysięcy kibiców Jagiellonii. Doping był ogromny i głośny. Wśród kibiców na stadionie wiele to rodziny z dziećmi. To było także Święto Ultry pod hasłem Wschodni Front. Po raz pierwszy na stadion wszedł poczet ze sztandarem drużyny. Wynik meczu Ekstraklasy Jagiellonia Białystok : Lech Poznań 1:2. .
    W 82. minucie Jagiellonia zdobyła bramkę kontaktową, a zrobił to Kristoffer Hansen.
    Jagiellonia zachowała pozycję lidera tabeli. Trzeci Lech zmniejszył stratę do Jagi do dwóch punktów.