Огляд! «Темп» Бібрка/Відники - ФК «Жовква» 2:1 (1:0)

• Опубліковано 3 сер 2023
  • У другому товариському матчі під час перерви в чемпіонаті Львівщини наші хлопці з рахунком 2:1 здолали футбольний клуб «Жовква» з Першої ліги Львівської області.
    Стартовий склад «Темпа»: Лазарський Назарій, Яворський Зіновій, Павлюх Іван, Боберський Ростислав, Сидоров Олег, Шандра Олег, Савран Роман, Савків Ярослав, два гравці на перегляді, Задорецький Володимир
    У дебюті зустрічі гравець, який перебуває в «Темпі» на перегляді, скористався метушнею у штрафній площі суперника й відправив м'яча у ворота - 1:0.
    На стартових хвилинах другого тайму вже відзначився гравець на перегляді «Жовкви», ударом головою замкнувши подачу партнера - 1:1. Невдовзі Роман Савран заробив пенальті і сам же його реалізував - 2:1.