Ну наконец-то, добрался до моего любимого канала, как раз скопилось несколько выпусков, смотрю с удовольствием, автору огромная благодарность и много-много лайков)))
Дуже цікаві і познавальні Ваші блоги, дякую велике)) Щодо Яготинського продукту .. Після того, як я два рази спробувала скислити молоко цієї ТМ, а воно перетворилось на якусь тягучу субстанцію з неприємним запахом, більш не купую нічого, що виробляється ТМ "Яготинське"😏
Чому так буває - я пояснив. Впевнений, що Ви сквашували вже відкрите-недопите;) Можете в такому разі отримати тягучу субстанцію з будь-якого промислового молока - було би бажання))) Вибирайте самі, в разі чого - переходьте на іншого виробника. Це нормально. Це і є СВОБОДА СПОЖИВАЧА. Дякую)
Да, есть такой критерий чистоты - "критерий отделения приемки молока". Это когда ты поскользнулся и упал на приемке, рядом с молоковозами. А потом встал - а на белом чистом халате ни одного пятнышка грязи. Я такую приемку первый раз застал в Белой Церкви на комбинате году эдак в 2008 - очень хотелось проверить, но не люблю падать 😉 Спасибо за отзыв)
Спасибо, это по просьбам товарищей зрителей. Мне то на производство - это на работу))) Помните анекдот: - ... вот приезжаешь ты мужик на море - а там станки, станки, станки... Говорил альфонс молодому ловеласу на пляже)))
Так, молодці. Та підуть на дно один за другим з такими очільниками. І дуже скоро, якщо не втрутитись - дуже важка ситуація, найдорожче у світі молоко в Україні. Догралися... Терміново потрібна участь держави - а у нас тільки "відосики"...
Вподобайка на підтримку каналу! Дякую за цікаву екскурсію, треба таке в наших теленовинах показувати, а то всюди зрада і пальмові жири від некомпетентності і заказухи. Здоров'я Вам і натхнення!
Дякую за інформацію. Базарним сиром гидую, так склалося. Дуже журилася, чи отримає дитина все необхідне із магазинного сиру. А виявляється, що не все так погано ;).
@@topoltopol6728 Прийшов, наклав купу - і далі... Ні фактів, ні аргументів, ні логіки, ні здорового глузду... Таки наша теперешня влада - це діагноз наших громадян. Біда прийшла в Україну, ой біда...
Ну Вы солидно так подготовлены! Я лично с компаниями-производителями молока А2 не сталкивался. Из моих скромных познаний - научно вопрос недоизучен, а маркетинг уже включился. Если мне будет что Вам сообщить - обязательно это сделаю. Спасибо за Ваш интерес)
спасибо за очень познавательное видео очень люблю их продукцию но я хотела бы знать что добавляют в масло сливочное 73 % мне интересно знать о добавках пожалуйста пусть ответят все три компании
Дуже полюбляю вареники з сиром, кропом і цибулею. Купую домашнє молокоі, ісам відігріваю сир. Чому не магазинний?, бо він кислий. Я давно не купував промислово зроблений сир, то може я помиляюсь? , якщо ні, то чому промислово виготовлений сир обов'язково має бути кислим? З повагою.
Якраз у наступному випуску через тиждень розповім про різні види сиру кисломолочного, а саме сичужний і кислотний. Сичужний - взагалі солодкий, як молоде сирне зерно. Тож читайте етикетку. Якщо бачите у складі хлористий кальцій і зсідальний фермент - матимите "солодкий" сир. Та вже не "традиційний". Дякую за питання)
Максим, спасибо за грамотный обзор. Если можно, объясните, пожалуйста, почему при приготовлении капучино в кофемашине с использованием заводского молока образуется устойчивая пенка на поверхности, а при использовании молока из фермерского киоска - нет. Молоко в обоих случаях пастеризованное, жирность - 3,2%. Спасибо
Могу только предположить, что по причине более "замученного" и битого-перевзбитого на заводе белка. Ведь заводское молоко "походило-побегало" по трубам, 1-2 раза пропастеризовано, просепарировано, а возможно - даже гомогенизировано. Скорее всего это имеет значение для взбивания в кофемашине. "Нетронутые" казеиновые шарики фермерского молока по логике будут взбиваться хуже. Но это только гипотеза - извините)
Абсолютно разные компании и разные заводы. ТМ Яготинское входит в группу "Молочный Альянс": Яготин, Згуровка, Пирятин, Баштанка, Золотоноша. Компания Галычина производит весь ассортимент молочной продукции в Радехове (львовская область), за исключением творога - в Ковеле. Спасибо за вопрос)
От не сипте сіль на цукор - перенесли зйомки у лідера (здогадайтесь хто))). У них траур - нема літа, немає продажів. Чекаю на запрошення) Буде обов'язково) PS Поки чекаємо. Рекомендую по Вашому запиту тільки біле, краще пломбір. Із марок: Рудь-ескімос, ЛІМО, Харків'ян (це Хрещатик і Каштан, і ще по-моєму главхолод, таке...), трохи поступаються, як на мій смак, але теж можна Ласунка (вона ж Ласка) і Три ведмеді (Бердичів). Решта - по ситуації;)
Максим, здравствуйте! После вашего ролика купила пачку пастообразного творога, давно не покупала. Купила Яготинский. И вот такой вопрос. Ну почему он такой сильно влажный, просто мокрый? И у остальных производителей такой же мокрый. Не хочется вспоминать , но все-таки в советское время такой творог был намного суше. Продавались полукилограммовые пачки. Мне нравилось его использовать для ленивых вареников. Не надо ничего перетирать, добавил остальные ингредиенты и всё. И муки в него надо было класть меньше. А в этот мокрый..... Хотя на вкус нормальный. Спасибо!
"...но все-таки в советское время такой творог был намного суше..." - да, это хороший вопрос. Важно понимать, что тогда были другие документы (ГОСТы) и очень короткий ассортимент. Сейчас действительно очень много молочных продуктов по ТУ. Это не значит "хуже", это значит "отличаются" от того, что было ранее. Ну а если есть возможность добавить воду - ее обязательно добавят. Для объективности хочу сказать, что творог "Яготинский" в круглых ванночках - ну ОЧЕНЬ СУХОЙ!!! Я его даже есть не стал - Вам для сырников и вареников идеально подойдет. Попробуйте и мне скажите. Спасибо)
Нє, ну це на інший канал - до медиків))) Хіба що з нету: Мед містить глюкозу, яка надає енергії. Організм набирається сил і краще справляється з похміллям. Розсіл з помідорів, огірків, капусти відновлює водно-сольовий баланс. Айран, кефір, молочна сироватка будуть корисні для шлунку і позбавлять нудоти.
Крепкий достойный середнячок в центре прекрасной сырьевой зоны. В 2011 году в полудетективной истории сменил собственников. Много до войны продавал на юго-донбас - сейчас переориентировался. Не самый технологичный, но добротный и не замеченный в фальсификациях производитель. Спасибо за вопрос)
Спасибо за ваш труд... Отличный контент... Живу в Одессе, не подскажите, пожалуйста, на счёт качества продукции "Одесский городской молокозавод № 1"....Спасибо
Переадресовал вопрос заслуженному "одесситу и молочнику" Вадиму Чагаровскому. Короткая версия его ответа: Головановский Юрий Эмилиевич, один из акционеров молокозавода в Головановске, ушел и "сделал" свой, скорее цех, чем завод в Бугаевке. Всего около 15 т молока в сутки. Новый, чистый, израильськое оборудование, молоко натуральное, качественное. Соответственно, прогнозирую качество выше среднего, а цены высокие. Сам пока не дегустировал, уж больно мелкий производитель - извините. Спасибо за вопрос)
Дякую за чудову можливість побачити народження сиру! Ще в школі, десь так років 50 тому, нас водили на екскурсію на київський молокозавод що був на вул. Саксаганського.В ті часи тара була скляна і молоко текло річкою після того як пляшки падали в ящики.Свої враження я досі пам'ятаю. Запитання : яким чином проходить обробка всього устаткування після завершення приготування і фасовки продукту?
А точно на Саксаганського? Бо молокозавод був трохи нижче - на Жилянській (Київський №1). З спеццехом для партноменклатури. У мене там колега працювала. Щодо мийки-обробки. Все надзвичайно просто - автоматика, труби, компьютер. В окремому приміщенні в баки засипаються спеціальні суміші (дезинфікуючи і миючі) і по програмам ганяють по трубам і молочним танкам та іншому обладнанні. Так зарах в усьому світі. Звичайно, десь місцями і з шланга під тиском Керхером домивають - та це менше 5%. Все змінилось за 50 років. Я Вам більше скажу - за мої майже 30 в молочній промисловості зміни ФАНТАСТИЧНІ! Пріоритет - здоров'я і безпека. Та хворим невігласам цього не втокмачити - видно в школі прогулювали))) Дякую за питання)
Да, телевизор побеждает пока холодильник) Сюжет не видел - данный канал не смотрю в принципе. В моей практике - не сталкивался, не пересекался. Вопрос до конца не изучен, по моему разумению. Больше маркетинга и хайпа, чем реальных вещей. НО! Я "рядом" с темой - не "в теме". Что то разузнаю - сообщу обязательно. Извините(
Дякую за просвітництво! Було цікаво дивитися і тепер повністю зрозуміло чому продукт не може бути сфальсифікованим. Скажіть, будь ласка, скільки ж людей задіяно на такій лінії, якщо все автоматизовано?
1 оператор - контролює показники на моніторі. Люди починаються з фасовки в ящики - і то, це сфера майбутньої модернізації і скорочення. Дякую за питаня)
@@MAXforewer дякую за відповідь. Тобто, скільки ліній - стільки операторів. Усі інші - то фасовщики і т.інш. Розкажіть ще, будь ласка, про сирочки глазуровані. Дякую.
@@lanak2383 Буде і такий випуск. А поки скажу, що це швидше цукерки із сиру, ніж сир у глазурі. Та якщо здоров'я дозволяє - головне не переїдати їх! 1-2 в день! А то я якось ними (білоруськими) пообідав... Такого закрепу мій організм не знав ніколи) Дякую за Ваш інтерес)
Хотелось бы знать о кисломолочном сыре Белоцерковском . Молокии за кефир термостатный густой благодарочка,очень понравился.Яготинское масло 82% супер,вкусноеЧистота на производстве впечатляет,я теперь спокойна,можно и деткам.
Питання про сироватку. З неї можна зварити рікотту, брюност (брюнуст). Але ж все одно залишається величезна кількість сироватки. Куди її утилізують ? Вдома можна поїти телят, поросят. І то, якщо держати багато . А на підприємствах? Будьте і ви здорові.
Якщо понаробили альбумінних сирів (Рікотта та інші), то робіть квас - чудова штука! Колись читав про ПИВО з сироватки (дисертацію). На підприємствах проблем немає взагалі - її як мінімум СУШАТЬ. Суха сироватка - універсальний продукт, використовується від печива і цукерок - до ковбаси, ліків і плавлених сирів. Тож за молочні заводи не переймайтесь - у них проблем немає))) А після запровадження фільтрації - то ще й економно виходить (спочатку підзгущують в 3-4 рази, а потім вже досушують). Дякую за питання)
@@MAXforewer Дякую за інформацію. Тут вдома, хоч залийся. Мене завжди хвилювало питання утилізації будь яких відходів. Це гарно, що на виробництві придумали максимальне використання сировини.
@@ОленаМіхєєва-е4х Це обов'язкова умова КОЖНОГО сучасного молочного виробництва - повний замкнений цикл переробки. В СРСР такого і близько не було. Дякую)
Здравствуйте Максим! Однажды Вы мне отвечали на вопрос о том как на производстве обрабатывают оборудование,но теперь после просмотра видео возник вопрос. Кто следит за чистотой в производственном цеху? Кто до блеска моет, натирает ёмкости, трубы, это клининг.бригада? или же сотрудники после смены? И ещё, знают ли директора Мол.заводов сколько воды расходуется на обработку оборудования? и как часто моется? если им не сложно пусть ответят. Спасибо Вам!Что информируете! Очень интересно!
В общем случае все контролирует служба Заведующей лаборатории. Иногда совместно со Службой качества. Часто управленцы лицемерят и подчиняют службу качества лаборатории. Иногда наоборот. НО! Всегда заполняются контрольные журналы и всегда бегают лаборанты и берут СМЫВЫ (микробиологические анализы чистоты). Моется все по регламентам, все прописано, как у докторов. Вопрос пересылаю - может что добавят наши ЗВЕЗДЫ, тогда Вам дополнительно сообщу. Спасибо)
Скажу, що він без лактози. Додам, що є два основні способи прибрати лактозу: відфільтрувати і ферментувати. В Україні мова йде більше про другий спосіб, як правило. Якщо у Вас непереносність лактози - це важливо. Якщо ні - то не важливо. Дякую)
Обрат і пахта? Це перегон і маслянка по сільському. Дякуємо за цікаві передачі. Питання до технологів Галичини: чи відповідають вершки цієї фірми заявленій жирності? Збиваються не зовсім добре, тому на мою думку жирність нижча заявленої. Але при всьому їхня продукція є однією з кращих.
Ага-ага - не зовсім, пані Ларисо. По старим технологіям - так, Ви на 100% праві. Я про Маслянку. А от по технології новій для солодковершкового масла - вже ні. Тому що немає "визрівання" вершків перед збиванням. Інший метод - перетворення високожирних солодких вершків. Тобто є СОЛОДКА ПАХТА після сепарації вершків, що відрізняється від трохи кисленької Маслянки. Вершки Галичини, звичайно, відповідають жирності - бо це надто просто перевіряється;) А збиваються вершки різних виробників по-різному. В залежності від ступеню гомогенізації і додавання емульгаторів (їх, як правило, не вказують). Тож вирішуйте самостійно. Дякую за питання)
Имеете право! Крахмал гарантирует консистенцию в йогурте, при чем на более длинном сроке. Поэтому тут "либо-либо" - либо короткий срок и сети не берут, либо длинный и крахмал. Альтернативы нет. Помню был на запуске немцами завода "Ehrmann" в Раменском (Подмосковье). Без крахмала ни одной позиции - от йогурта до сметаны. НО!!! Выбор за Вами: не нравится - БРАКУЙТЕ с чистой совестью) Спасибо за комментарий)
Максиме, дозвольте питання щодо напівтвердих сирів?! Натаміцин!!! В більшості виробників в продукції він присутній! То чи можна вважати той продукт в якому барвники, рослинні олії, натаміцини і т.ін., власне сиром? Чи не вважаєте ви це обманом споживача з метою наживи? Як раніше без того лайна робили прекрасний корисний продукт, а зараз лише наживаються на споживачеві підсовуючи під виглядом продукту якийсь пластилін?
Ви все в кучу - і рослинні жири, і барвники, і натоміцин... Так не можна))) Дивіться, сири фарбують тисячі років! Фарбують не хімією, а аннато (кущ, рослина) чи навіть бетакаротином (морква). Додають краплю на відро. Це раз. Заміна молочного жиру рослинним міняє статус продукту - так, це вже не сир, а ІМІТАЦІЯ СИРУ, сирний продукт. Як фарбованим оселедцем імітують лосось. Нічого страшного тут нема - просто більш дешевий продукт. Не сир - імітація. Обман споживача виникає не в момент виробництва сирного продукту, а в момент спроби продавця видати сирний продукт за сир. Так само масло і спреди. Крапка. Чесно кажучи, що НАТОМІЦИН В ПРОДУКЦІЇ - це для мене новина. Думаю, що Ви помиляєтесь. Виробники дійсно його використовують, УВАГА, В УСЬОМУ СВІТІ, але не "В" продукт, а "НА" продукт. В першу чергу для боротьби з поверхневою пліснявою. Я за 29 років і більше сотні підприємств жодного разу не зустрічав додавання натоміцину. Вважається, що якщо сиророб протирає ганчірочкою з натоміцином поверхню сиру, то замивши сир перед пакуванням проблема зникає. Особисто не досліджував, визнаю. Та це така поширена операція по всій Європі-Америці, що навіть не задумувався. В тому числі рекомендують для КРАФТОВИХ сирів, щоб Ви розуміли. Така моя відповідь - дякую за питання.
Хороше питання. В США не пишуть... У Західноєвропейців - "особлива точка зору"... Вчені їх не розуміють... Дякую Ігор) PS До речі, спроби через Пана Чагаровського та його організацію добитись плюсового зберігання масла поки що ні до чого не призвели - вже три місяці пройшло. Наша бюрократія - сама збочена в світі. Такі справи...
@@KravchenkoIgor Послухайте Портнікова про Саакашвілі, десь в Ютьюбі бовтається. Я з ним солідарний. Не можна порівнювати реформи в країні розміром і населенням з... Подивіться на успіхи Міхо в Одесі - все стане зрозуміло. Мені - зрозуміло ВСЕ)))
Обрат "идет" везде - это основное сырье без жира. Для приготовления любой молочной рецептуры на производстве смешивают обрат и часть сливок для получения заданной жирности смеси. А вот пахта уже используется "почти везде". Например, при производстве творога на 10-20 процентов ниже выход, а полутвердого сыра - ограничение составляет "не более 10% пахты". Теоретически могут добавлять в обычное молоко (ухудшает хранимость), в плавсыр, кефир, йогурт и т.д. Спасибо за вопрос)
@@НаташаВавилова-л9т Браво! Более того, для зефира прекрасно подойдет и пахта (маслянка). Даже в советские времена Киевский шоколад, на мой вкус, ложил на лопатки московский. Может кроме одной фабрики (им.Бабаева). А вот птичье молоко, зефир и пастилу на агар-агаре студентом я регулярно привозил родным на гостинец. Спасибо за отзыв)
Ответ: смотрите фермы на нашем канале - УЖЕ ПОКАЗАЛ, РАССКАЗАЛ, ПОЯСНИЛ. Есть несколько, посмотрите для начала "Де ховаються корови". PS При катастрофическом положении с коровами у населения, количество современных ферм и коров на них в Украине растет каждый год. Ввиду стойлового содержания Вы их вообще нигде не увидите - только в здании((( А надои выросли в НЕСКОЛЬКО РАЗ!!!
три месяца тестировала украинскую молочку.. бедный мой живот...многих бы запретила...беларуская молочка все- таки вкуснее ( лично мои сравнения ).. Из украинских производителей Галичина однозначно один из лучших производителей Украины в средней ценовой категории.
😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Посмотрите выпуск "Яготин изнутри" - там он без "намордника";) Прекрасный человек, квалифицированный управленец, лидер. Может Чекалкин смутил??? Он для некоторых людей кумир, вообще-то...
Очень сомнительно, не видел в видео ни одной коровы. Также не видел на упаковках ни одного сертификата у компании. Следственно вполне вероятно, что они используют пальмовое масло, и контрафакцию. Лучше покупать молочные продукты, с дсту которое не позволяет использовать растительные жиры, а также с органическими сертификатами. Например Мукко, или же Органик Милк. Если у компании нет такого сертификата, значит она не может его получить, поскольку что то у них не чисто.
Странно... и смешно... Вы где свет берете? Или у Вас своя электростанция??? А воду? У Вас свой водоканал? Молоко производят в молочных хозяйствах. У них - да, молочные фермы. Они, с молочных ферм, поставляют на перерабатывающие предприятия молоко. Вы это хотели узнать??? Вы любознательный, поздравляю)
@@MAXforewer будете отрицать использование европейского сухого молока?- я не поверю...назовите хоть одну ферму, поставляющую сырье близкое по количеству продукции, выпускаемой яготинсеим мпз....
@@user-fishmister 😂😂😂👍👍👍👌👌👌 Тут Ви попались - а я підготувався 😉😉😉 Ось Вам частинка з відповідей на мої питання Головного технолога Яготинського маслозаводу Тетяни Василівни: Питання. 1. Хто є постачальниками молока Яготинського маслозаводу? Якої якості (класу), яких середніх показників (жир, білок, БГКП, соматика) та в якій (приблизно) кількості молоко переробляється на день? Постачальниками молока-сировини на ТДВ «Яготинський маслозавод» є виключно господарства : 70% -екстра гатунку,22% -вищий гатунок; 8%- перший гатунок ( Агрофірма Довженка, ТОВ Астарта, Чернігівська індустріальна молочна компанія та інш).Щоденно на підприємство надходить 250т молока за добу ,з масовою часткою жиру- 3,8-3,9%; масова частка білку - 3,3-3,4%; кількість соматичних клітин від 100 до 400 тис КУО /см3 , КМаФАМ- від 50до 300 тис КУО /см3 2. Що Ви робите з молоком неналежної якості, що привозять на Ваш завод? Наскільки часто Ви виявляєте невідповідності? По яким параметрам і на якому обладнанні? Яка його подальша доля? На підприємство молоко-сировина надходить лише відповідної якості , показники відповідають ДСТУ 3662:2018. Приймання молока-сировини проводиться на сучасному приладі FOSS FT2 МілкоСкан . Принцип дії аналізатора заснований на методі спектроскопії в інфрачервоній області, а саме: на вимірюванні інтенсивності інфрачервоного випромінювання в діапазоні довжин хвиль від 3 мкм до 14 мкм, розрахунку спектральних коефіцієнтів і обчисленні на їх основі масової частки компонентів молока та молочних продуктів. ІЧ аналізатора молока MilkoSkan FT2, FOSS, призначений для вимірювання за показниками: жир, білок, лактоза, сухий залишок, сухий знежирений залишок, точка замерзання, загальна кислотність, густина, вільні жирні кислоти, лимонна кислота, казеїн, сечовина От мені цікаво: я на Ваше питання відповів, ферми назвав... Ви подякуєте і вибачитесь перед Яготинцями за недовіру??? Щось мені здається, що Ви не з таких 😂😂😂 Будете стояти на "свойому", поки цього "свого" зовсім не розчавите 😉 Бережіть себе і будьте здорові! І трохи більше оптимізму - все і так "ПОВНА ДУПА", тож не перебільшуйте її розміри)
@@MAXforewer вот оно чё, Михалыч....я то думаю, чё ж молочка у вас вдвое дороже польской!😅 Откройте статистику завоза сухого молока из Голландии и др...
@@user-fishmister Отсутствие компетенции не всегда можно компенсировать красивым слогом и смайликами. Бросаться цифрами можно - тогда за них надо и отвечать. Где Вы видели "...молочка у вас вдвое дороже польской!"??? Жду подтверждающий документ или фото. Касательно сухого молока, откуда бы то ни было - это продукт В2В для кондитерской, хлебобулочной и других пищевых отраслей. Учите матчасть. И если оно дешевле в Нидерландах - повезут из Нидерландов. Собственно, как и масло из Польши, белки молочные из Новой Зеландии и т.д. А молочка дороже по очень простой причине - молоко дороже европейского. Точка. Конец мысли. Хотите послушать злобного тролля - во вторник буду "поливать" на конференции молочников. И да - сырье дешевое из Европы, возможно, спасет хотя бы на время умирающую молочную промышленность. Без Ваших "5 копеек" как то обошелся))) Все, закрываем тему. 🤝
Улыбнитесь - и Вам улыбнутся в ответ. Дмитрий Чекалкин - мой товарищ. С ним веселей, и дорога становится короче. Берегите себя и не нервничайте - жизнь и так короткая. Всех благ)
Значит єто первьій ролик Максима, которьій вьі увидели! а мьі благодаря Дмитрию "познакомились" с Максимом и уже попробовали линейку твердьіх сьіров, плавленьіх и сливочное масло- КЛАССНОЕ ВСЕ! ну и книгу Дмитрия с автографом в подарок!
Спасибо за ответ, и за интересные передачи, смотрю с удовольствием, желаю успехов, в вашей работе!
Спасибо Вам за отзыв, за пожелания. Вам всего наилучшего и здоровья)
Дякую Вам та вашим колегам за такий цікавий матеріал! Це підвищує довіру до українських виробників, і добре коли знаєш, що у нас є якісні продукти!
Дякую Вам за відгук)
Ну наконец-то, добрался до моего любимого канала, как раз скопилось несколько выпусков, смотрю с удовольствием, автору огромная благодарность и много-много лайков)))
Алексей, спасибо за позитив и поддержку))) Вам всех благ и хорошего настроения)
Ну що сказати Максиме👌, дякую за відео та Вашу працю🍷 👏👏👏. Будемо чекати послідуючих відео👍👍👍🤝🤝🤝Успіхів і натхнення✌
Дуже дякую - такі коменти саме надихають)
Спасибо большое!!! Было очень интересно посмотреть на такое оборудование и чистоту на наших производствах 😊👍
Спасибо за отзыв - есть чем гордиться.
Спасибо большое, теперь благодаря вам будем знать что кушать
Рад помочь - спасибо за отзыв)
Дуже цікаві і познавальні Ваші блоги, дякую велике))
Щодо Яготинського продукту .. Після того, як я два рази спробувала скислити молоко цієї ТМ, а воно перетворилось на якусь тягучу субстанцію з неприємним запахом, більш не купую нічого, що виробляється ТМ "Яготинське"😏
Чому так буває - я пояснив. Впевнений, що Ви сквашували вже відкрите-недопите;) Можете в такому разі отримати тягучу субстанцію з будь-якого промислового молока - було би бажання))) Вибирайте самі, в разі чого - переходьте на іншого виробника. Це нормально. Це і є СВОБОДА СПОЖИВАЧА. Дякую)
Дякую! Цікаво. Вражає чистота в цехах. Сподіваюсь, що там скрізь завжди чисто, а не тільки в окремих приміщеннях і для Ваших камер.
Навіть не сумнівайтесь. Є такий тест - впасти у білому халаті і встати без єдиної плями;)
Дуже вдячна за черговий просвітницький матеріал. Це цікаво! Чекаємо продовження!
Ну то ми ж "СИР НАЗАВЖДИ" - буде продовження))) Дякую за відгук.
Спасибо Максим, очень интересный ролик. Очень приятно, что на наших производствах такая чистота и современное оборудование.
Да, есть такой критерий чистоты - "критерий отделения приемки молока". Это когда ты поскользнулся и упал на приемке, рядом с молоковозами. А потом встал - а на белом чистом халате ни одного пятнышка грязи. Я такую приемку первый раз застал в Белой Церкви на комбинате году эдак в 2008 - очень хотелось проверить, но не люблю падать 😉 Спасибо за отзыв)
@@MAXforewer Спасибо ещё раз за Ваш труд
Очень хороший контент.Спасибо за информативное видео.По больше вам лайков и просмотров.
Спасибо, это по просьбам товарищей зрителей. Мне то на производство - это на работу))) Помните анекдот: - ... вот приезжаешь ты мужик на море - а там станки, станки, станки... Говорил альфонс молодому ловеласу на пляже)))
@@MAXforewer Спасибо за вашу продукцию Золотая Линия.Заказываем второй раз семья в восторге от сливочного масла и сыров.
@@ИльяНескардеев Спасибо! Это отдельная сфера приятного... так сказать - наш производственный восторг)))
Дякую, пане Максиме, чудові екскурсії. Молодці наші молочники👍
Так, молодці. Та підуть на дно один за другим з такими очільниками. І дуже скоро, якщо не втрутитись - дуже важка ситуація, найдорожче у світі молоко в Україні. Догралися... Терміново потрібна участь держави - а у нас тільки "відосики"...
@@MAXforewer 😭
Як завжди дуже цікаво! Щіро дякую.
Дуже радий, що Вам сподобалось. Дякую за відгук)
Вподобайка на підтримку каналу!
Дякую за цікаву екскурсію, треба таке в наших теленовинах показувати, а то всюди зрада і пальмові жири від некомпетентності і заказухи.
Здоров'я Вам і натхнення!
Так нецікаво таке показувати для публіки - не дивляться. От якби яку отруту чи інопланетян! Тоді так... Дякую за підтримку)
Дякую за Вашу цікаву і важливу роботу !
Дякую , приємно глянуть . Яготин супер 👍
Так, важко не погодитись. Треба ще в Згурівку навідатись. Якщо пан Вовченко дасть добро) Дякую)
@@MAXforewer там теж супер підприємство 👌
@@nataliyastorozhylova5849 Та мені Ігор Прилипко розповідав, та краще один раз заїхать самому...)))
випуск, як завжди, на висоті! 😍
Дякую дуже, що не пройшли мимо)))
Дякую за інформацію. Базарним сиром гидую, так склалося. Дуже журилася, чи отримає дитина все необхідне із магазинного сиру. А виявляється, що не все так погано ;).
Точно не гірше за Європу і Америку - був, бачив, знаю. 😉
Хімія одна, дітям категорично ні !!!!!
@@topoltopol6728 Прийшов, наклав купу - і далі... Ні фактів, ні аргументів, ні логіки, ні здорового глузду... Таки наша теперешня влада - це діагноз наших громадян. Біда прийшла в Україну, ой біда...
Спасибо большое. ❤ ❤❤👍👍
Пожалуйста и на здоровье)
Дуже цікаво!
Дякую за відгук)
Клас! Максиме ,канал Ваш те що треба!
Дуже Дякую за Ваші відео!
Будь ласка, і дякую за Ваші відгуки)
Спасибо! Супер!
Спасибо за поддержку - всех благ)
Очень познавательно! Хотелось бы получить репортаж о молоке А2. Спасибо
Ну Вы солидно так подготовлены! Я лично с компаниями-производителями молока А2 не сталкивался. Из моих скромных познаний - научно вопрос недоизучен, а маркетинг уже включился. Если мне будет что Вам сообщить - обязательно это сделаю. Спасибо за Ваш интерес)
Канал нужный. спасибо
спасибо за очень познавательное видео очень люблю их продукцию но я хотела бы знать что добавляют в масло сливочное 73 % мне интересно знать о добавках пожалуйста пусть ответят все три компании
Хорошо - будет исполнено))) Ответ известен заранее - только сливки из молока. Но я передам;) Спасибо)
Замечательно! Докую!
Дякую за відгук)
Дуже полюбляю вареники з сиром, кропом і цибулею. Купую домашнє молокоі, ісам відігріваю сир. Чому не магазинний?, бо він кислий. Я давно не купував промислово зроблений сир, то може я помиляюсь?
, якщо ні, то чому промислово виготовлений сир обов'язково має бути кислим? З повагою.
Якраз у наступному випуску через тиждень розповім про різні види сиру кисломолочного, а саме сичужний і кислотний. Сичужний - взагалі солодкий, як молоде сирне зерно. Тож читайте етикетку. Якщо бачите у складі хлористий кальцій і зсідальний фермент - матимите "солодкий" сир. Та вже не "традиційний". Дякую за питання)
Максим, спасибо за грамотный обзор. Если можно, объясните, пожалуйста, почему при приготовлении капучино в кофемашине с использованием заводского молока образуется устойчивая пенка на поверхности, а при использовании молока из фермерского киоска - нет. Молоко в обоих случаях пастеризованное, жирность - 3,2%. Спасибо
Могу только предположить, что по причине более "замученного" и битого-перевзбитого на заводе белка. Ведь заводское молоко "походило-побегало" по трубам, 1-2 раза пропастеризовано, просепарировано, а возможно - даже гомогенизировано. Скорее всего это имеет значение для взбивания в кофемашине. "Нетронутые" казеиновые шарики фермерского молока по логике будут взбиваться хуже. Но это только гипотеза - извините)
@@MAXforewer Большое спасибо. Видно, в этом причина и есть. Ещё раз спасибо.
@@olgazamkevich7998 Мне тоже так кажется. Молодежь сейчас добавляет "но это не точно")))
Скажите пожалуйста Яготинское и Галичина один завод, или это разные молоко заводы?
Абсолютно разные компании и разные заводы. ТМ Яготинское входит в группу "Молочный Альянс": Яготин, Згуровка, Пирятин, Баштанка, Золотоноша. Компания Галычина производит весь ассортимент молочной продукции в Радехове (львовская область), за исключением творога - в Ковеле. Спасибо за вопрос)
Назріла тема морозива 😋 - яке з молока?
От не сипте сіль на цукор - перенесли зйомки у лідера (здогадайтесь хто))). У них траур - нема літа, немає продажів. Чекаю на запрошення) Буде обов'язково)
PS Поки чекаємо. Рекомендую по Вашому запиту тільки біле, краще пломбір. Із марок: Рудь-ескімос, ЛІМО, Харків'ян (це Хрещатик і Каштан, і ще по-моєму главхолод, таке...), трохи поступаються, як на мій смак, але теж можна Ласунка (вона ж Ласка) і Три ведмеді (Бердичів). Решта - по ситуації;)
@@MAXforewer Дуже вдячна! Але цікаво буде побачити Ваші відео на цю тему, чекаємо🙂
Максим, здравствуйте! После вашего ролика купила пачку пастообразного творога, давно не покупала. Купила Яготинский. И вот такой вопрос. Ну почему он такой сильно влажный, просто мокрый? И у остальных производителей такой же мокрый. Не хочется вспоминать , но все-таки в советское время такой творог был намного суше. Продавались полукилограммовые пачки. Мне нравилось его использовать для ленивых вареников. Не надо ничего перетирать, добавил остальные ингредиенты и всё. И муки в него надо было класть меньше. А в этот мокрый..... Хотя на вкус нормальный. Спасибо!
"...но все-таки в советское время такой творог был намного суше..." - да, это хороший вопрос. Важно понимать, что тогда были другие документы (ГОСТы) и очень короткий ассортимент. Сейчас действительно очень много молочных продуктов по ТУ. Это не значит "хуже", это значит "отличаются" от того, что было ранее. Ну а если есть возможность добавить воду - ее обязательно добавят. Для объективности хочу сказать, что творог "Яготинский" в круглых ванночках - ну ОЧЕНЬ СУХОЙ!!! Я его даже есть не стал - Вам для сырников и вареников идеально подойдет. Попробуйте и мне скажите. Спасибо)
Вітаю!
Поясніть мені, будь ласка, чому сироватка так добре знімає похмільний синдром )
Дякую!
Нє, ну це на інший канал - до медиків))) Хіба що з нету:
Мед містить глюкозу, яка надає енергії. Організм набирається сил і краще справляється з похміллям.
Розсіл з помідорів, огірків, капусти відновлює водно-сольовий баланс.
Айран, кефір, молочна сироватка будуть корисні для шлунку і позбавлять нудоти.
А де молоко берети ?
Коли ніхто корів не держить )
Пальма або соя хіба що ?)
Відповідь цікавить? На каналі є випуск якраз для Вас "Стенд Ап. Відморожені". Там відповіді...
Доброго дня. Цікаві, корисні передачі. Хотілося почути вашу думку щодо Лубенського молокозаводу (ТМ "Гармонія"). Заздалегідь дякую.
Крепкий достойный середнячок в центре прекрасной сырьевой зоны. В 2011 году в полудетективной истории сменил собственников. Много до войны продавал на юго-донбас - сейчас переориентировался. Не самый технологичный, но добротный и не замеченный в фальсификациях производитель. Спасибо за вопрос)
Сьогодні придбала масло кисловершкове "Комо". Це щось нове. На смак не дуже. Прокоментуйте. Дякую.
Бачив, поки не дегустував. Як тільки - так і зразу)
Спасибо за ваш труд... Отличный контент... Живу в Одессе, не подскажите, пожалуйста, на счёт качества продукции "Одесский городской молокозавод № 1"....Спасибо
Переадресовал вопрос заслуженному "одесситу и молочнику" Вадиму Чагаровскому. Короткая версия его ответа: Головановский Юрий Эмилиевич, один из акционеров молокозавода в Головановске, ушел и "сделал" свой, скорее цех, чем завод в Бугаевке. Всего около 15 т молока в сутки. Новый, чистый, израильськое оборудование, молоко натуральное, качественное. Соответственно, прогнозирую качество выше среднего, а цены высокие. Сам пока не дегустировал, уж больно мелкий производитель - извините. Спасибо за вопрос)
Дякую за чудову можливість побачити народження сиру! Ще в школі, десь так років 50 тому, нас водили на екскурсію на київський молокозавод що був на вул. Саксаганського.В ті часи тара була скляна і молоко текло річкою після того як пляшки падали в ящики.Свої враження я досі пам'ятаю. Запитання : яким чином проходить обробка всього устаткування після завершення приготування і фасовки продукту?
А точно на Саксаганського? Бо молокозавод був трохи нижче - на Жилянській (Київський №1). З спеццехом для партноменклатури. У мене там колега працювала. Щодо мийки-обробки. Все надзвичайно просто - автоматика, труби, компьютер. В окремому приміщенні в баки засипаються спеціальні суміші (дезинфікуючи і миючі) і по програмам ганяють по трубам і молочним танкам та іншому обладнанні. Так зарах в усьому світі. Звичайно, десь місцями і з шланга під тиском Керхером домивають - та це менше 5%. Все змінилось за 50 років. Я Вам більше скажу - за мої майже 30 в молочній промисловості зміни ФАНТАСТИЧНІ! Пріоритет - здоров'я і безпека. Та хворим невігласам цього не втокмачити - видно в школі прогулювали))) Дякую за питання)
Здраствуйте прокоментируйте пожалуйста воскресный сюжет ТСН про молоко А1 и А2 .И как их различить в магазине?
Да, телевизор побеждает пока холодильник) Сюжет не видел - данный канал не смотрю в принципе. В моей практике - не сталкивался, не пересекался. Вопрос до конца не изучен, по моему разумению. Больше маркетинга и хайпа, чем реальных вещей. НО! Я "рядом" с темой - не "в теме". Что то разузнаю - сообщу обязательно. Извините(
@@MAXforewer Спасибо будем ждать!
Дякую за просвітництво! Було цікаво дивитися і тепер повністю зрозуміло чому продукт не може бути сфальсифікованим.
Скажіть, будь ласка, скільки ж людей задіяно на такій лінії, якщо все автоматизовано?
1 оператор - контролює показники на моніторі. Люди починаються з фасовки в ящики - і то, це сфера майбутньої модернізації і скорочення. Дякую за питаня)
@@MAXforewer дякую за відповідь. Тобто, скільки ліній - стільки операторів. Усі інші - то фасовщики і т.інш. Розкажіть ще, будь ласка, про сирочки глазуровані. Дякую.
@@lanak2383 Буде і такий випуск. А поки скажу, що це швидше цукерки із сиру, ніж сир у глазурі. Та якщо здоров'я дозволяє - головне не переїдати їх! 1-2 в день! А то я якось ними (білоруськими) пообідав... Такого закрепу мій організм не знав ніколи) Дякую за Ваш інтерес)
Хотелось бы знать о кисломолочном сыре Белоцерковском .
Молокии за кефир термостатный густой благодарочка,очень понравился.Яготинское масло 82% супер,вкусноеЧистота на производстве впечатляет,я теперь спокойна,можно и деткам.
Да, чистота - залог здоровья) А Белоцерковский творог скоро будем дегустировать. Спасибо)
Питання про сироватку. З неї можна зварити рікотту, брюност (брюнуст).
Але ж все одно залишається величезна кількість сироватки. Куди її утилізують ? Вдома можна поїти телят, поросят. І то, якщо держати багато . А на підприємствах?
Будьте і ви здорові.
Якщо понаробили альбумінних сирів (Рікотта та інші), то робіть квас - чудова штука! Колись читав про ПИВО з сироватки (дисертацію). На підприємствах проблем немає взагалі - її як мінімум СУШАТЬ. Суха сироватка - універсальний продукт, використовується від печива і цукерок - до ковбаси, ліків і плавлених сирів. Тож за молочні заводи не переймайтесь - у них проблем немає))) А після запровадження фільтрації - то ще й економно виходить (спочатку підзгущують в 3-4 рази, а потім вже досушують). Дякую за питання)
@@MAXforewer Дякую за інформацію. Тут вдома, хоч залийся.
Мене завжди хвилювало питання утилізації будь яких відходів.
Це гарно, що на виробництві придумали максимальне використання сировини.
@@ОленаМіхєєва-е4х Це обов'язкова умова КОЖНОГО сучасного молочного виробництва - повний замкнений цикл переробки. В СРСР такого і близько не було. Дякую)
Здравствуйте Максим! Однажды Вы мне отвечали на вопрос о том как на производстве обрабатывают оборудование,но теперь после просмотра видео возник вопрос. Кто следит за чистотой в производственном цеху? Кто до блеска моет, натирает ёмкости, трубы, это клининг.бригада? или же сотрудники после смены? И ещё, знают ли директора Мол.заводов сколько воды расходуется на обработку оборудования? и как часто моется? если им не сложно пусть ответят. Спасибо Вам!Что информируете! Очень интересно!
В общем случае все контролирует служба Заведующей лаборатории. Иногда совместно со Службой качества. Часто управленцы лицемерят и подчиняют службу качества лаборатории. Иногда наоборот. НО! Всегда заполняются контрольные журналы и всегда бегают лаборанты и берут СМЫВЫ (микробиологические анализы чистоты). Моется все по регламентам, все прописано, как у докторов. Вопрос пересылаю - может что добавят наши ЗВЕЗДЫ, тогда Вам дополнительно сообщу. Спасибо)
@@MAXforewer Благодарю Вас Максим, за то,что отвечаете на вопросы.У нас оказывается и правда есть чем гордиться, это здорово!
Сир кисломолочний безлактозний . Що скажете про нього.
Скажу, що він без лактози. Додам, що є два основні способи прибрати лактозу: відфільтрувати і ферментувати. В Україні мова йде більше про другий спосіб, як правило. Якщо у Вас непереносність лактози - це важливо. Якщо ні - то не важливо. Дякую)
Обрат і пахта? Це перегон і маслянка по сільському. Дякуємо за цікаві передачі. Питання до технологів Галичини: чи відповідають вершки цієї фірми заявленій жирності? Збиваються не зовсім добре, тому на мою думку жирність нижча заявленої. Але при всьому їхня продукція є однією з кращих.
Ага-ага - не зовсім, пані Ларисо. По старим технологіям - так, Ви на 100% праві. Я про Маслянку. А от по технології новій для солодковершкового масла - вже ні. Тому що немає "визрівання" вершків перед збиванням. Інший метод - перетворення високожирних солодких вершків. Тобто є СОЛОДКА ПАХТА після сепарації вершків, що відрізняється від трохи кисленької Маслянки. Вершки Галичини, звичайно, відповідають жирності - бо це надто просто перевіряється;) А збиваються вершки різних виробників по-різному. В залежності від ступеню гомогенізації і додавання емульгаторів (їх, як правило, не вказують). Тож вирішуйте самостійно. Дякую за питання)
Добрый день.а разве это хорошо добавлять крахмал в йогурт. А в ГАЛИЧИНА крахмал.и я его бракую.Спасибо
Имеете право! Крахмал гарантирует консистенцию в йогурте, при чем на более длинном сроке. Поэтому тут "либо-либо" - либо короткий срок и сети не берут, либо длинный и крахмал. Альтернативы нет. Помню был на запуске немцами завода "Ehrmann" в Раменском (Подмосковье). Без крахмала ни одной позиции - от йогурта до сметаны. НО!!! Выбор за Вами: не нравится - БРАКУЙТЕ с чистой совестью) Спасибо за комментарий)
@@MAXforewer В Испании тоже все йогурты с крахмалом.
@@lariktsyhypa Так а что ж Вы тогда такая строгая?))) Все же сами понимаете... ;)
@@MAXforewer уговорили.сегодня купила. Спасибо за информацию
BRAWO 💙 💛
Дякую за підтримку)
Добрий вечір! Не встиг запитати - чому Яготинський молзавод не запаковує сир кисломолочний 200г в поліетилен. і дякую за цікавий репортаж.
Точно запаковує в частину мереж. Отже - запаковує не все. Перепитаю у Сергія;)
@@MAXforewer дякую!
Максиме, дозвольте питання щодо напівтвердих сирів?! Натаміцин!!! В більшості виробників в продукції він присутній! То чи можна вважати той продукт в якому барвники, рослинні олії, натаміцини і т.ін., власне сиром? Чи не вважаєте ви це обманом споживача з метою наживи? Як раніше без того лайна робили прекрасний корисний продукт, а зараз лише наживаються на споживачеві підсовуючи під виглядом продукту якийсь пластилін?
Ви все в кучу - і рослинні жири, і барвники, і натоміцин... Так не можна))) Дивіться, сири фарбують тисячі років! Фарбують не хімією, а аннато (кущ, рослина) чи навіть бетакаротином (морква). Додають краплю на відро. Це раз. Заміна молочного жиру рослинним міняє статус продукту - так, це вже не сир, а ІМІТАЦІЯ СИРУ, сирний продукт. Як фарбованим оселедцем імітують лосось. Нічого страшного тут нема - просто більш дешевий продукт. Не сир - імітація. Обман споживача виникає не в момент виробництва сирного продукту, а в момент спроби продавця видати сирний продукт за сир. Так само масло і спреди. Крапка. Чесно кажучи, що НАТОМІЦИН В ПРОДУКЦІЇ - це для мене новина. Думаю, що Ви помиляєтесь. Виробники дійсно його використовують, УВАГА, В УСЬОМУ СВІТІ, але не "В" продукт, а "НА" продукт. В першу чергу для боротьби з поверхневою пліснявою. Я за 29 років і більше сотні підприємств жодного разу не зустрічав додавання натоміцину. Вважається, що якщо сиророб протирає ганчірочкою з натоміцином поверхню сиру, то замивши сир перед пакуванням проблема зникає. Особисто не досліджував, визнаю. Та це така поширена операція по всій Європі-Америці, що навіть не задумувався. В тому числі рекомендують для КРАФТОВИХ сирів, щоб Ви розуміли. Така моя відповідь - дякую за питання.
Є питання: чи настануть часи, коли виробники перестануть писати "Без ГМО"? Мені здається ніхто вже не помічає цих написів :)
Хороше питання. В США не пишуть... У Західноєвропейців - "особлива точка зору"... Вчені їх не розуміють... Дякую Ігор)
PS До речі, спроби через Пана Чагаровського та його організацію добитись плюсового зберігання масла поки що ні до чого не призвели - вже три місяці пройшло. Наша бюрократія - сама збочена в світі. Такі справи...
@@MAXforewer у Саакашвілі такі самі проблеми з бюрократією =)
@@KravchenkoIgor Послухайте Портнікова про Саакашвілі, десь в Ютьюбі бовтається. Я з ним солідарний. Не можна порівнювати реформи в країні розміром і населенням з... Подивіться на успіхи Міхо в Одесі - все стане зрозуміло. Мені - зрозуміло ВСЕ)))
Класс!!! А куда идёт обрат и пахта ?
Обрат "идет" везде - это основное сырье без жира. Для приготовления любой молочной рецептуры на производстве смешивают обрат и часть сливок для получения заданной жирности смеси. А вот пахта уже используется "почти везде". Например, при производстве творога на 10-20 процентов ниже выход, а полутвердого сыра - ограничение составляет "не более 10% пахты". Теоретически могут добавлять в обычное молоко (ухудшает хранимость), в плавсыр, кефир, йогурт и т.д. Спасибо за вопрос)
Вообщем ничего не выбрасываеться,это хорошо.А если в обрат добавить агар , получиться диетический зефир.Спасибо .
@@НаташаВавилова-л9т Браво! Более того, для зефира прекрасно подойдет и пахта (маслянка). Даже в советские времена Киевский шоколад, на мой вкус, ложил на лопатки московский. Может кроме одной фабрики (им.Бабаева). А вот птичье молоко, зефир и пастилу на агар-агаре студентом я регулярно привозил родным на гостинец. Спасибо за отзыв)
👍🙏
🙏🤝
Вопрос, где берут молоко, если коров нет?Покажите фермы.
Ответ: смотрите фермы на нашем канале - УЖЕ ПОКАЗАЛ, РАССКАЗАЛ, ПОЯСНИЛ.
Есть несколько, посмотрите для начала "Де ховаються корови".
PS При катастрофическом положении с коровами у населения, количество современных ферм и коров на них в Украине растет каждый год. Ввиду стойлового содержания Вы их вообще нигде не увидите - только в здании((( А надои выросли в НЕСКОЛЬКО РАЗ!!!
@@MAXforewer спасибо, уже посмотрел. Даже подписался на Ваш канал, уж больно интересно и познавательно
@@НиколайКоркач Спасибо, всех благ
ЗдравствуйтеМаксимМоеСердцеНаполнилосьГордостьюЗаТоЧтоУНасНаУкраинеНаТакомВысокомУровнеИзготавливаетсяМолокопродукцияВамБольшоеСпасибоЗаВашуРаботуСпасибоТруженикамЭтихПроизводств
На самом что ни на есть современном мировом уровне. Спасибо за Ваш отзыв)
три месяца тестировала украинскую молочку.. бедный мой живот...многих бы запретила...беларуская молочка все- таки вкуснее ( лично мои сравнения ).. Из украинских производителей Галичина однозначно один из лучших производителей Украины в средней ценовой категории.
Каждый имеет право на свой ВКУС и свое мнение)
Вроде бы все хорошо на заводе, но глазки у дерика бегают)).
😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Посмотрите выпуск "Яготин изнутри" - там он без "намордника";) Прекрасный человек, квалифицированный управленец, лидер. Может Чекалкин смутил??? Он для некоторых людей кумир, вообще-то...
Очень сомнительно, не видел в видео ни одной коровы. Также не видел на упаковках ни одного сертификата у компании. Следственно вполне вероятно, что они используют пальмовое масло, и контрафакцию. Лучше покупать молочные продукты, с дсту которое не позволяет использовать растительные жиры, а также с органическими сертификатами. Например Мукко, или же Органик Милк. Если у компании нет такого сертификата, значит она не может его получить, поскольку что то у них не чисто.
Не галичанський а галицький
Вибачайте, але це не моє рішення. Одна з торгових марок "Галичини" мала назву саме "Галичанський". А в контексті міг і обмовитись - буває
Где вы молоко берете?- или у вас свои фермы?-а Яготине не видел в Галичине не был....все из сухого порошка, заверенного из Европы....
Странно... и смешно... Вы где свет берете? Или у Вас своя электростанция??? А воду? У Вас свой водоканал? Молоко производят в молочных хозяйствах. У них - да, молочные фермы. Они, с молочных ферм, поставляют на перерабатывающие предприятия молоко. Вы это хотели узнать??? Вы любознательный, поздравляю)
@@MAXforewer будете отрицать использование европейского сухого молока?- я не поверю...назовите хоть одну ферму, поставляющую сырье близкое по количеству продукции, выпускаемой яготинсеим мпз....
@@user-fishmister 😂😂😂👍👍👍👌👌👌 Тут Ви попались - а я підготувався 😉😉😉 Ось Вам частинка з відповідей на мої питання Головного технолога Яготинського маслозаводу Тетяни Василівни: Питання.
1. Хто є постачальниками молока Яготинського маслозаводу? Якої якості (класу), яких середніх показників (жир, білок, БГКП, соматика) та в якій (приблизно) кількості молоко переробляється на день?
Постачальниками молока-сировини на ТДВ «Яготинський маслозавод» є виключно господарства : 70% -екстра гатунку,22% -вищий гатунок; 8%- перший гатунок ( Агрофірма Довженка, ТОВ Астарта, Чернігівська індустріальна молочна компанія та інш).Щоденно на підприємство надходить 250т молока за добу ,з масовою часткою жиру- 3,8-3,9%; масова частка білку - 3,3-3,4%; кількість соматичних клітин від 100 до 400 тис КУО /см3 , КМаФАМ- від 50до 300 тис КУО /см3
2. Що Ви робите з молоком неналежної якості, що привозять на Ваш завод? Наскільки часто Ви виявляєте невідповідності? По яким параметрам і на якому обладнанні? Яка його подальша доля?
На підприємство молоко-сировина надходить лише відповідної якості , показники відповідають ДСТУ 3662:2018. Приймання молока-сировини проводиться на сучасному приладі FOSS FT2 МілкоСкан . Принцип дії аналізатора заснований на методі спектроскопії в інфрачервоній області, а саме: на вимірюванні інтенсивності інфрачервоного випромінювання в діапазоні довжин хвиль від 3 мкм до 14 мкм, розрахунку спектральних коефіцієнтів і обчисленні на їх основі масової частки компонентів молока та молочних продуктів. ІЧ аналізатора молока MilkoSkan FT2, FOSS, призначений для вимірювання за показниками: жир, білок, лактоза, сухий залишок, сухий знежирений залишок, точка замерзання, загальна кислотність, густина, вільні жирні кислоти, лимонна кислота, казеїн, сечовина
От мені цікаво: я на Ваше питання відповів, ферми назвав... Ви подякуєте і вибачитесь перед Яготинцями за недовіру??? Щось мені здається, що Ви не з таких 😂😂😂 Будете стояти на "свойому", поки цього "свого" зовсім не розчавите 😉 Бережіть себе і будьте здорові! І трохи більше оптимізму - все і так "ПОВНА ДУПА", тож не перебільшуйте її розміри)
@@MAXforewer вот оно чё, Михалыч....я то думаю, чё ж молочка у вас вдвое дороже польской!😅 Откройте статистику завоза сухого молока из Голландии и др...
@@user-fishmister Отсутствие компетенции не всегда можно компенсировать красивым слогом и смайликами. Бросаться цифрами можно - тогда за них надо и отвечать. Где Вы видели "...молочка у вас вдвое дороже польской!"??? Жду подтверждающий документ или фото. Касательно сухого молока, откуда бы то ни было - это продукт В2В для кондитерской, хлебобулочной и других пищевых отраслей. Учите матчасть. И если оно дешевле в Нидерландах - повезут из Нидерландов. Собственно, как и масло из Польши, белки молочные из Новой Зеландии и т.д. А молочка дороже по очень простой причине - молоко дороже европейского. Точка. Конец мысли. Хотите послушать злобного тролля - во вторник буду "поливать" на конференции молочников. И да - сырье дешевое из Европы, возможно, спасет хотя бы на время умирающую молочную промышленность. Без Ваших "5 копеек" как то обошелся))) Все, закрываем тему. 🤝
не обрат ,а перегон,пахта маслянка.Яготинська продукція сама краща по всім якостям .
😂😂😂 Та ну? Прям "не обрат, а перегон"? І тільки так? 😂😂😂 До речі, а перерахуйте ЯКОСТІ, по яким Яготинська "сама краща" - щоб усі знали 😉
Не понятно - при сем ткт Чекалкин...такое впечатление, что он безработный, а вы его показыааете, чтлбы не забыли. Он иешает кадру..
Улыбнитесь - и Вам улыбнутся в ответ. Дмитрий Чекалкин - мой товарищ. С ним веселей, и дорога становится короче. Берегите себя и не нервничайте - жизнь и так короткая. Всех благ)
Значит єто первьій ролик Максима, которьій вьі увидели! а мьі благодаря Дмитрию "познакомились" с Максимом и уже попробовали линейку твердьіх сьіров, плавленьіх и сливочное масло- КЛАССНОЕ ВСЕ! ну и книгу Дмитрия с автографом в подарок!
@@ВалентинаЗаборона Спасибо большое человеческое - очень приятно☺