Душніння про ЛНЗ vs Дніпро-1 | Розмова з Ігорем

• Опубліковано 15 тра 2024
  • Телеграм: t.me/SpielRate
    Розмова з коментатором домашніх матчів юнацької команди ЛНЗ - Ігорем. Розібрали матч дніпрян та черкащан, виявили позитивні та негативні сторони гри команд, а також анонсували одне з наступних відео на каналі.
    28:24 - подяка Валентинові Рубчинському
    28:42 - вихід Раміка Гаджиєва; обговорення першого голу; чи мав бути зарахований цей м'яч
    36:18 - Сергій Горбунов
    42:59 - Знову про Раміка Гаджиєва
    50:22 - Гол Саліху
    52:42 - Провали "Дніпра-1" в обороні
    1:00:12 - Відповідь дніпрян на ворота "ЛНЗ"
    1:02:33 - кращі гравці матчу
    1:06:36 - хто Ігорю найбільше сподобався з гравців юнацької команди "Дніпра-1"
    1:09:00 - Реакція на третю зворотню заміну Ківінди за півроку
    1:14:00 - кого можна виділити з юнаків "ЛНЗ"
    01:17:26 - Загадка від Ігоря
    1:18:38 - Фальс-фініш
    1:18:48 - Як U19 "Дніпра-1" не перемогла "ЛНЗ", маючи у складі нинішніх гравців основного ростеру, але розгромила із купою ноунеймів-дебютантів
    1:21:17 - Ігор ставить підписникам запитання
    1:23:01 - Запитання Ігорю та анонс нового відео
    *Рамік Гаджиєв насправді віддав 11 точних передач із 17 спроб
    *Бессала був замінений у попередній зустрічі на 78-й хвилині зустрічі, а не по перерві