Як тільки бачу ваші відео, одразу починаю посміхатися у передчутті цікавого контенту 😊. Ну і звичайно одразу лайк ))) Дякую за вашу роботу, завжди дуже цікаво дивитися )))
Дякую за цікаве відео, я тут прожив 4 роки. І зараз можу порівняти з Борщагівкою, де проживаю. З плюсів, затишні квартири з гарним утепленням та звукоізоляцією, теплі квартири, дуже продумане і гарне планування квартир. Навкруги гарна природа. Мінуси: Навколо доволі зелено але все за межами району в дуже засміченому стані (Совська балка, або у напрямку Жулян), транспорт то була біда страшна в години пік дістатися кудись проблематично, в вечірній час не дочекатися громадський транспорт. Інфраструктура (магазини крамниці) була жахлива, зараз імовірно з появою Новуса краще, але ж і не близько. Ще хотів додати що коли переїхав на Борщагівку то будинок Якуба Коласа 2 здався мені схожим за технологією до будинків Турецького містечка.
Знімала колись двокімнатну на вул. Пулюя в турецькому будинку. Підлога шикарна - паркет, вікна- деревʼяний склопакет, навіть не хотілося шторами закривати. Підʼїзд невиданої на той час чистоти, оздоблений здається мармуром. Доня з задоволенням ходила в дитячий садок поряд з будинком, де був басейн і тричі на тиждень з дітками займалася прекрасна професійна людина - Альона Олексіївна. З транспортом було не дуже- одна маршрутка. Це було в 1997-99.
Шкода, що не потрапили на територію по вул. Пулюю, 2. Там найкрутіший ОСББ Києва. Дитячий будиночок та площадка це вершина айсберга. Там ще дуже багато цікавого
Дякую за огляд. Місце класне. При будівництві залишали багато простору між будинками, будинки не вкликі і основна масса квартир на 3-4 кімнати. (здається на все містечко всього 2 однокімнатні квартири (серед тих будинків що з 95 року)). Тому людей і машин не так багато як в нових жк. P. S. Наскільки я знаю, ці будинки не панельні. Всрередині монолітні, а зовнішні стіни і деякі перегородки - панелі.
Місце під паркування насправді організовано, але на таку кількість машин його замало. Під шкільним стадіоном парковка у два рівні, здається на 400 машин. Школа насправді не бетонна, це поштукатурена сітка, яку часто підлітки просто руками й ногами проламували. Так і було стосовно аеропорту, вийшли з дому й через 30 хвилин пішки вже в терміналі, назад з часу виходу з літака, до заходу в квартиру 5 хвилин на таксі Доречі турки були не промах, в них на той час ЗП були 1500 баксів, в той час коли нам за щастя було й 100 баксів, тому вони наймали наших на брудні роботи
як для рядового спальника столиці виглядає дуже і дуже охайно. навіть асфальтове покриття в порядку. в теплу пору тут взагалі круто, напевно. і видно різницю між цими будинками і технологіями і вицвівшими радянськими
Добре підмічено щодо панельок. Не всі вони однакові. В даному випадку подумали і про зовнішній вигляд і про планування, навідміну від совкопроектувальників які думали лише як зекономити. І це далеко не ідеал. Це ще досить простенькі будиночки, економ клас так би мовити. У німців в 70-80х були проекти в рази кращі ніж ці. А Югославські панельки то взагалі щось неймовірне.
Когда моя семья заселялась 30 лет назад в этот городок, он был если не самый дорогой, то точно один из самых дорогоих по стоимости жилья. Некоторые у кого трешки были, продавали ее и покупали спокойно две двушки в одной жили, а другую сдавали. Семья моего однокласника из этого Милениума так сделала. Купила на одну хату в тур городке две хаты возле цирка. Помню в детстве немеряно футболистов киевского Динамо у нас жило, когда в 90 они были полубогами. В соседнем парадном у меня капитан Головко жил, я часто его видел. Герасименко был помню, с его сыном в футбол играли. Шовковский с женой Ластой или Властой, уже не помню как ее звали в десятиэтажке на кодетосе жили. Однокласник моего брата был его соседом и умудрился к ним на чаек даже зайти. Помню мы уже жили, а турки еще оставались и занимались благоустройством городка. Стадион возле школы делали, мы малыми подходили к ним а они нам карбованцы просто так раздавали. Они чет говорили, но мы ни хрена по турецки не понимали. Там под стадионом есть огромный двухэтажный паркинг. Но видимо не всем в кайф ходить от него целых 10 минут лишних домой.
Пане Сергію, ви забули сказати, що ще є збудований підземний дворівневий паркінг , який був побудований разом із будинками у 1995 році ) Дуже дивно, що ви нікого не взяли із місцевих , багато б чого показали і розповіли. А також про транспортну розв'язку, 9к, 30 , 40, 35, - тролейбуси, 550, 463 , 227 маршрутки До центру в 8 годин ранку , до метро Олімпійська - 30 хв, до метро Лук'янівська - 35 хв, а не так як показує навігатор. Прожив тут 30 років, і це найкраще місце для життя🎉
Ой, вам потрібно було перед початком відеозйомки з місцевим пройтись. Ви стільки всього пропустили😊. Доречі, проходячи повз гімназію, під стадіоном є дворівнейвий паркінг. А як тут гарно в теплу пору року: клумбочки, квіточки,газончики, а який п'янкий аромат акації весною😊. Короче, тим хто тут живе майже 30 років можна писати і писати😊
Сказать что дом кадетский Гай 3 плохой этой конечно надо уметь. Метровые стены с кирпича. Вент фасад из клинкера и метал обшивки. Дом на солнечных панелях. Генераторы для лифта если застрял. Полностью ремонт бомбоубежища. Акумы для воды в блекаут. Как ты не заметил новус огромный ?
Для меня это самый лучший из домов. Такой фасад дорогой, поэтому его редко делают. Там гарантийный срок на него чуть ли не 100 лет. Таким фасадом обшили дома на Иподроме, которые взяла достраивать Аркада при застройке ЖК Эврика. Так они этот фасад сняли, так как его продать можно за кучу денег.
Мені з ваших слів нетиповий проект дитячого садочку (на 20 хв) нагадав певне все ж типлвий проект садочку в м. Бровари, куди впав гелікоптер МВС. Можу помилятись, звичайно
На 20:26 видно головний офіс мабуть найактивнішого(і всі не висотки в них дуже непогані) архітектурного бюро України станом на зараз: AIMM. Якось дивно чому вони на такій окраїні знаходяться.
щоб прибрати кондиціонери, треба робити так, щоб без них можна було нормально жити й не гадати, чи серце встане від спеки наступного тижня... а поки українці не готові платити за централізовані системи кондиціювання - треба намагатися хоча б обіграти монтаж кондиціонерів так, щоб воно не викликало сльозу своїм виглядом.
@@shukaiuzhytlo так само можна сказати, що люди тисячоліття жили без туалетів в домі в селах, а зараз он всі собі роблять (у кого є гроші, звісно)... і, до речі, тут екологічних порушень просто тьма. з кондиціонерами треба не боротися, а нормувати так, щоб це було по-людськи.
@@shukaiuzhytlo ну може в вашому випадку було пару тижнів (можна ж відпустку взяти, щоб перечекати, правда?) - в моєму ж випадку (південна кімната), я добрих пару місяців не досипаю через те, що спека по серед ночі. Працюю я теж з дому, тому клімат теж потрібен відповідний - у мене більшу частину літа кондиціонер працює цілодобово... Відмова від чогось - це не спосіб розвʼязання проблем, це якийсь комунізм. Треба якраз вчитися розвʼязувати їх так, щоб речі нормально, природно інтегрувались і працювали... Тобто, не забороняти кондиціонери, а розробляти способи їх інтеграції.
Таку парковку побачили б і в Німеччині, і у Франціїї. Побачили б зайців, які їздять в громадському транспорті, побачили б і як паркуються на тротуарах і пішоходних переходах. Побачили, як пішоходи на червоне переходять на світлофорах. Побачили б, як ідуть 130 км в годину, коли знак стоїть 90. Побачили б, як кабанів збивають на дорозі, а потім забирають їх м'ясо в своїх цілях. Побачили б, як рибу браконьерять. Побачили б,як н8ркоту продають на вулиці і як облави поліція робить. Побачили б, як мігранти зі Сходу чи Африки людей грабують чи навіть вбивать кодлом під твоїм вінком (араби турка рік тому). Ви так ідеалізуєте Захід і США. Тут такі ж проблеми, як у всьому світі. Одне приїхати туристом, а інше жити тут 10 років вже і знати, що воно не так, як це уявляєте ви
Платити за парковку це правильно! Якщо великий попит то ціна має його регулювати. Немає грошей на авто і парковку - користуєшся громадським транспортом і не створюєш проблеми місту.
@@shukaiuzhytlo був і жити - це дві різні речі. Так масштаби різні: кидати авто на колії і поїзд не може проїхати це норма, де я живу. Паркінг безкоштовний побудували на 3 поверхи на місці, про яке я розповідаю і місць все одно не вистачає. Ви десь були не там, де я живу. Чогось я великого порядку не відчуваю. Тут люди знають, де к0ка8н продають і черги туди стоять і ніхто не гоняє нікого, це не травку у мене під під'їздом продавати. Добре хоч, міняли коммунікації і асфальт новий поклати і тротуари зробили і бізнес в них не пішов і вони пропали і ще табачка комерцію зняла, то хоч вже не стоять продавани. Зараз далі міняють коммунікації і колії будуть перекладати. Може райончик більш презентабельним буде, а то дохера кріміналу тут.
@@shukaiuzhytlo грошей на авто? авто - це розкіш. За 1000 евро можна купити і їздити. Бо так як паркуються у Франції. У нас вже б в поліцію здвонили і заявляли, що авто поцарапали. Не бачу взагалі сенсу купувати дорогої машини з таким відношенням до авто французів. Купуєш велік на 200 евро і їздиш і не залежиш від громадьского транспорту. Громадський транспорт і люди - це дві різні галактики. Була б проблема авто купувати. Житло космічних цін коштує. Щось більш-менш під ремонт від 150000 евро. За ці гроші я б мажором міг би бути в Україні
Хто не жив в Туреччині, той не знає яким буває турецьке житло насправді , це просто жах, з лайна та палок стулений і планування квартир іноді призводить до ступору , це бюджетне житло , яке найчастіше здають в аренду . В середземноморському регіоні в більшості будинків відсутнє опалення та газопостачання , їсти готують на балонному газі і дуже багато інших приколів, що для нас це просто зрозуміти неможливо. Тому в столиці турецький квартал звучить , як щось неймовірне і ще й досить якісно зроблене.
@@shukaiuzhytlo На Украине стало модно отмечать американские праздники, американские даты, чтить американскую культуру, и при этом отказываться от всего своего. В стране которой отмечать 9 мая - считается чуть ли не преступлением, это просто позор. Это ненависть к самому себе. К своей истории.
Може я чогось не розумію? Без твоїх розповідей не зрозумієш де які побудови, все рднаково жовто-сіре. Про якість не знаю, а от вигляд звичайного району спального.
Як тільки бачу ваші відео, одразу починаю посміхатися у передчутті цікавого контенту 😊. Ну і звичайно одразу лайк )))
Дякую за вашу роботу, завжди дуже цікаво дивитися )))
Дякую за цікаве відео, я тут прожив 4 роки. І зараз можу порівняти з Борщагівкою, де проживаю. З плюсів, затишні квартири з гарним утепленням та звукоізоляцією, теплі квартири, дуже продумане і гарне планування квартир. Навкруги гарна природа. Мінуси: Навколо доволі зелено але все за межами району в дуже засміченому стані (Совська балка, або у напрямку Жулян), транспорт то була біда страшна в години пік дістатися кудись проблематично, в вечірній час не дочекатися громадський транспорт. Інфраструктура (магазини крамниці) була жахлива, зараз імовірно з появою Новуса краще, але ж і не близько. Ще хотів додати що коли переїхав на Борщагівку то будинок Якуба Коласа 2 здався мені схожим за технологією до будинків Турецького містечка.
Дякую за коментар)
Знімала колись двокімнатну на вул. Пулюя в турецькому будинку. Підлога шикарна - паркет, вікна- деревʼяний склопакет, навіть не хотілося шторами закривати. Підʼїзд невиданої на той час чистоти, оздоблений здається мармуром. Доня з задоволенням ходила в дитячий садок поряд з будинком, де був басейн і тричі на тиждень з дітками займалася прекрасна професійна людина - Альона Олексіївна. З транспортом було не дуже- одна маршрутка. Це було в 1997-99.
Шкода, що не потрапили на територію по вул. Пулюю, 2. Там найкрутіший ОСББ Києва. Дитячий будиночок та площадка це вершина айсберга. Там ще дуже багато цікавого
Ще б у самі під’їзди Ернста 12 зайшли- гарний ремонт.
Чудове місце я буваю дуууже часто там . Рекомендую ще сходити погуляти по Совках)
Киев в целом прекрасный город, в целом в нём было бы все хорошо если не евромайдаун, и ныне - токсичная бандеровская Украина.
Дякую за огляд.
Місце класне. При будівництві залишали багато простору між будинками, будинки не вкликі і основна масса квартир на 3-4 кімнати. (здається на все містечко всього 2 однокімнатні квартири (серед тих будинків що з 95 року)). Тому людей і машин не так багато як в нових жк.
P. S. Наскільки я знаю, ці будинки не панельні. Всрередині монолітні, а зовнішні стіни і деякі перегородки - панелі.
Місце під паркування насправді організовано, але на таку кількість машин його замало. Під шкільним стадіоном парковка у два рівні, здається на 400 машин. Школа насправді не бетонна, це поштукатурена сітка, яку часто підлітки просто руками й ногами проламували. Так і було стосовно аеропорту, вийшли з дому й через 30 хвилин пішки вже в терміналі, назад з часу виходу з літака, до заходу в квартиру 5 хвилин на таксі
Доречі турки були не промах, в них на той час ЗП були 1500 баксів, в той час коли нам за щастя було й 100 баксів, тому вони наймали наших на брудні роботи
як для рядового спальника столиці виглядає дуже і дуже охайно. навіть асфальтове покриття в порядку. в теплу пору тут взагалі круто, напевно. і видно різницю між цими будинками і технологіями і вицвівшими радянськими
Дякую за відео) такий ніби охайний, але безликий сірий район.
А ще , дуже гарне укриття з новим сучасним ремонтом на Ернста16
Добре підмічено щодо панельок. Не всі вони однакові. В даному випадку подумали і про зовнішній вигляд і про планування, навідміну від совкопроектувальників які думали лише як зекономити.
І це далеко не ідеал. Це ще досить простенькі будиночки, економ клас так би мовити. У німців в 70-80х були проекти в рази кращі ніж ці. А Югославські панельки то взагалі щось неймовірне.
Та і зараз в Європі будують якісні панельки.
Когда моя семья заселялась 30 лет назад в этот городок, он был если не самый дорогой, то точно один из самых дорогоих по стоимости жилья. Некоторые у кого трешки были, продавали ее и покупали спокойно две двушки в одной жили, а другую сдавали. Семья моего однокласника из этого Милениума так сделала. Купила на одну хату в тур городке две хаты возле цирка. Помню в детстве немеряно футболистов киевского Динамо у нас жило, когда в 90 они были полубогами. В соседнем парадном у меня капитан Головко жил, я часто его видел. Герасименко был помню, с его сыном в футбол играли. Шовковский с женой Ластой или Властой, уже не помню как ее звали в десятиэтажке на кодетосе жили. Однокласник моего брата был его соседом и умудрился к ним на чаек даже зайти. Помню мы уже жили, а турки еще оставались и занимались благоустройством городка. Стадион возле школы делали, мы малыми подходили к ним а они нам карбованцы просто так раздавали. Они чет говорили, но мы ни хрена по турецки не понимали. Там под стадионом есть огромный двухэтажный паркинг. Но видимо не всем в кайф ходить от него целых 10 минут лишних домой.
Тільки недавно було відео з Зазимʼя і Вас там все влаштовує , а тут вже Київ шукаєте 😮 Якось дивно
Пане Сергію, ви забули сказати, що ще є збудований підземний дворівневий паркінг , який був побудований разом із будинками у 1995 році )
Дуже дивно, що ви нікого не взяли із місцевих , багато б чого показали і розповіли.
А також про транспортну розв'язку, 9к, 30 , 40, 35, - тролейбуси, 550, 463 , 227 маршрутки
До центру в 8 годин ранку , до метро Олімпійська - 30 хв, до метро Лук'янівська - 35 хв, а не так як показує навігатор.
Прожив тут 30 років, і це найкраще місце для життя🎉
Вже давно ніхто з місцевих мене нікуди не запрошує, тому гуляю сам.
1 лютого буде 30 років, як я,живу в цьому районі з першого дня!
Здається перші ключі видавали 4 чи 5 лютого
Ой, вам потрібно було перед початком відеозйомки з місцевим пройтись. Ви стільки всього пропустили😊. Доречі, проходячи повз гімназію, під стадіоном є дворівнейвий паркінг. А як тут гарно в теплу пору року: клумбочки, квіточки,газончики, а який п'янкий аромат акації весною😊. Короче, тим хто тут живе майже 30 років можна писати і писати😊
На машині 15 хв до центру, до Оушен Плаза, до Печерску. Брали квартиры для аренды в Медовому все 💎👌🏽 І не дорого порівнюючи з центром.
👍👍👍👍
👍
Сказать что дом кадетский Гай 3 плохой этой конечно надо уметь. Метровые стены с кирпича. Вент фасад из клинкера и метал обшивки. Дом на солнечных панелях. Генераторы для лифта если застрял. Полностью ремонт бомбоубежища. Акумы для воды в блекаут.
Как ты не заметил новус огромный ?
Для меня это самый лучший из домов. Такой фасад дорогой, поэтому его редко делают. Там гарантийный срок на него чуть ли не 100 лет. Таким фасадом обшили дома на Иподроме, которые взяла достраивать Аркада при застройке ЖК Эврика. Так они этот фасад сняли, так как его продать можно за кучу денег.
Сергію, ви для себе квартиру шукаєте?
Не спішно, але так
@@shukaiuzhytlo Повертаєтесь у місто? Якщо не таємниця чому?
на Відрадний заходь ще )
Мені з ваших слів нетиповий проект дитячого садочку (на 20 хв) нагадав певне все ж типлвий проект садочку в м. Бровари, куди впав гелікоптер МВС. Можу помилятись, звичайно
На 20:26 видно головний офіс мабуть найактивнішого(і всі не висотки в них дуже непогані) архітектурного бюро України станом на зараз: AIMM. Якось дивно чому вони на такій окраїні знаходяться.
Так,і дорожня розмітка поруч...теж показує відношення держави до оточення.
В жодному з "турецьких" будинків не побачив незадимляємих сходів , тому так в постсовкових будинках і огидно виглядає вхідна група
Мій район!!!
щоб прибрати кондиціонери, треба робити так, щоб без них можна було нормально жити й не гадати, чи серце встане від спеки наступного тижня...
а поки українці не готові платити за централізовані системи кондиціювання - треба намагатися хоча б обіграти монтаж кондиціонерів так, щоб воно не викликало сльозу своїм виглядом.
Все життя живу без кондиціонера. Пару тижнів влітку можна і з вентилятором потерпіти.
@@shukaiuzhytlo так само можна сказати, що люди тисячоліття жили без туалетів в домі в селах, а зараз он всі собі роблять (у кого є гроші, звісно)... і, до речі, тут екологічних порушень просто тьма.
з кондиціонерами треба не боротися, а нормувати так, щоб це було по-людськи.
Туалетами люди користуються щодня по кілька разів. Кондиціонер потрібен пару тижнів на рік. Теж мені порівняли.
@@shukaiuzhytlo ну може в вашому випадку було пару тижнів (можна ж відпустку взяти, щоб перечекати, правда?) - в моєму ж випадку (південна кімната), я добрих пару місяців не досипаю через те, що спека по серед ночі. Працюю я теж з дому, тому клімат теж потрібен відповідний - у мене більшу частину літа кондиціонер працює цілодобово...
Відмова від чогось - це не спосіб розвʼязання проблем, це якийсь комунізм. Треба якраз вчитися розвʼязувати їх так, щоб речі нормально, природно інтегрувались і працювали...
Тобто, не забороняти кондиціонери, а розробляти способи їх інтеграції.
Знайома місцина!
Нова рекламна інтеграція 😉
Лун, платіть вже більше Сергію, а то навіть нову, дієву, рекламу робить для вас!
Таку парковку побачили б і в Німеччині, і у Франціїї. Побачили б зайців, які їздять в громадському транспорті, побачили б і як паркуються на тротуарах і пішоходних переходах. Побачили, як пішоходи на червоне переходять на світлофорах. Побачили б, як ідуть 130 км в годину, коли знак стоїть 90. Побачили б, як кабанів збивають на дорозі, а потім забирають їх м'ясо в своїх цілях. Побачили б, як рибу браконьерять. Побачили б,як н8ркоту продають на вулиці і як облави поліція робить. Побачили б, як мігранти зі Сходу чи Африки людей грабують чи навіть вбивать кодлом під твоїм вінком (араби турка рік тому). Ви так ідеалізуєте Захід і США. Тут такі ж проблеми, як у всьому світі. Одне приїхати туристом, а інше жити тут 10 років вже і знати, що воно не так, як це уявляєте ви
В Німеччині ти ще 1500 евро в рік заплатиш, щоб десь так під будинком машину залишати
Повірте, я багато де був і багато що бачив. Але масштаби цих проблем зовсім різні.
Платити за парковку це правильно! Якщо великий попит то ціна має його регулювати. Немає грошей на авто і парковку - користуєшся громадським транспортом і не створюєш проблеми місту.
@@shukaiuzhytlo був і жити - це дві різні речі. Так масштаби різні: кидати авто на колії і поїзд не може проїхати це норма, де я живу. Паркінг безкоштовний побудували на 3 поверхи на місці, про яке я розповідаю і місць все одно не вистачає. Ви десь були не там, де я живу. Чогось я великого порядку не відчуваю. Тут люди знають, де к0ка8н продають і черги туди стоять і ніхто не гоняє нікого, це не травку у мене під під'їздом продавати. Добре хоч, міняли коммунікації і асфальт новий поклати і тротуари зробили і бізнес в них не пішов і вони пропали і ще табачка комерцію зняла, то хоч вже не стоять продавани. Зараз далі міняють коммунікації і колії будуть перекладати. Може райончик більш презентабельним буде, а то дохера кріміналу тут.
@@shukaiuzhytlo грошей на авто? авто - це розкіш. За 1000 евро можна купити і їздити. Бо так як паркуються у Франції. У нас вже б в поліцію здвонили і заявляли, що авто поцарапали. Не бачу взагалі сенсу купувати дорогої машини з таким відношенням до авто французів. Купуєш велік на 200 евро і їздиш і не залежиш від громадьского транспорту. Громадський транспорт і люди - це дві різні галактики. Була б проблема авто купувати. Житло космічних цін коштує. Щось більш-менш під ремонт від 150000 евро. За ці гроші я б мажором міг би бути в Україні
Хто не жив в Туреччині, той не знає яким буває турецьке житло насправді , це просто жах, з лайна та палок стулений і планування квартир іноді призводить до ступору , це бюджетне житло , яке найчастіше здають в аренду . В середземноморському регіоні в більшості будинків відсутнє опалення та газопостачання , їсти готують на балонному газі і дуже багато інших приколів, що для нас це просто зрозуміти неможливо. Тому в столиці турецький квартал звучить , як щось неймовірне і ще й досить якісно зроблене.
Просто це було німецьке замовлення, вони мабуть контролювали.
Зато турецьке житло просторе та світле, законом заборонено селити людей в комори.
Святкувати день подяки в Україні це просто мега крінж. Так само як і геловін
В Україні живуть невдячні люди? Мені є за що дякувати.
Так вас ніхто не примушує до цього. Комусь подобається та підіймає настрій в такий важкий час
@@shukaiuzhytlo На Украине стало модно отмечать американские праздники, американские даты, чтить американскую культуру, и при этом отказываться от всего своего. В стране которой отмечать 9 мая - считается чуть ли не преступлением, это просто позор. Это ненависть к самому себе. К своей истории.
Може я чогось не розумію? Без твоїх розповідей не зрозумієш де які побудови, все рднаково жовто-сіре. Про якість не знаю, а от вигляд звичайного району спального.
👍👍👍
🤝