Recenze volantu Thrustmaster T248 pro PC a PlayStation. Je tu alternativa k legendárnímu modelu T300

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 9 бер 2022
  • Thrustmaster T248 je odlehčenější alternativou k prověřenému modelu T300. Nenabízí snímatelný věnec volantu, takže pozbývá něco na univerzálnosti, zato je ale menší, snadněji s ním budete manipulovat a nabízí spoustu prvků, kterými se levnější T150 nemůže pochlubit. Vyzdvihujeme skvělé pedály, které svým zpracováním překonávají i pedály dodávané v setu ke zmiňované T300. Líbí se nám informační displej, stejně jako možnost přepínat sílu force feedbacku a úhlu rotace. Jen je stále na zváženou, jestli si těch pár stokorun skutečně nepřiplatit a jít ještě o pomyslný krůček výš. Naštěstí je tahle volba jen na vás.
    Chcete podpořit Vortex? Máme klub pro nejvěrnější čtenáře a diváky: www.vortex.cz/podporte-vortex/
    Sledujte nás na webu: www.vortex.cz
    Kupte si náš merch: www.myshirt.cz/tag/vortex a www.myshirt.sk/tag/vortex
    Napište nám na Facebooku: / vortexczech
    Tweetněte nám na Twitteru: / vortexczech
    Přidejte se k nám na Discordu: t.co/Adu4LRZ07l
  • Ігри

КОМЕНТАРІ • 36

  • @MichalSimek01
    @MichalSimek01 2 роки тому +1

    už je doma :)

  • @dukyfireman
    @dukyfireman 2 роки тому

    Ahoj všem, netestoval náhodou někdo u Snowrunneru? Zajímalo by mě, jaký dává odezvy a dojem při průjezdu bahnem a celkově terénem.

  • @gambrinusschneider4014
    @gambrinusschneider4014 6 днів тому

    hraju GT7 2roky na ovladači a přešel jsem na volant T gt2 a T LCM a kokpit next level racing GTtrack racing a jsem plně spokojen až na to startovni cenu kdy to celé vyšlo na 40 litru :D

  • @FreelandersCZE
    @FreelandersCZE 2 роки тому +10

    Když bych přemýšlel nad volantem tak raději tu T300 než tenhle model :) Těch 800kč už není takový rozdíl.

    • @Jorzw
      @Jorzw 2 роки тому

      Jo no

    • @martinkubera8195
      @martinkubera8195 2 роки тому

      To ne !! T300 po aktualizaci nefunguje na PS5!! Právě jsou teď všichni nasraní.

    • @jednoduchohusty
      @jednoduchohusty Рік тому

      bacha.. T300 ponuka len T3PA (digitalne) pedály.. nie magneticke.. tie sa predavaju samostatne za asi 150€)

  • @playstationclub22906
    @playstationclub22906 5 місяців тому

    Zdravím, můžu se zeptat, je volant, který jde na úplně všechny hry kde jde jezdit s auty?

  • @zorien_
    @zorien_ 2 роки тому

    Super recenze. Přesně zmiňované GT7 mě přivedlo ke koupení volantu. Vzhledem k tomu, že jsem nevěděl jestli mě to bude bavit a koupě se mi vyplatí, tak jsem sáhl po Hori RWA a můžu říct, že pro casual hráče závodních her naprosto dostačující řešení. Uvidíme co po pár měsících/letech hraní. Určitě bude čas na upgrade někdy. :)

    • @Tolmalion
      @Tolmalion 2 роки тому +1

      Nerád kazím radosť ale volant bez FFB a s 270° rotáciou ťažko poskitne zážitok z jazdy. To už si radšej trochu priplatiť za niečo ako Thrustmaster T150 alebo používaný Logitech g27 alebo g29, tie sú ozaj nezničiteľné.

    • @zorien_
      @zorien_ 2 роки тому

      @@Tolmalion Já neříkám, že je to top věc, ale pro hráče RPG her jako jsem já, který zapne jednou max dvakrát za týden GT je to naprosto dostačující. :)

    • @martinkubera8195
      @martinkubera8195 2 роки тому

      Tak to je pěknej blábol že je T 150 a t284 lepší, měl jsem oba a naprosto nerealistický FFB rychlá reakce volantem nemožná drhne plastová hračka !! Hori je mnohem lepší! To už přidělaný dualsense na volantu při zapnutém giroskopu je realnější.

    • @Tolmalion
      @Tolmalion 2 роки тому +1

      @@martinkubera8195 volant s FFB a 1080° rotáciou vždy poskytne zážitok lepší o niekolko tried oproti volantu ako je Hori bez ohľadu na použité materiály. Parametrami mi pripomina môj prvý volant Microsoft Sidewinder čo som mal pred 20 rokmi, neporovnateľlné veci. Nič v zlom, ozaj som nechcel kaziť radosť a verím že aj to Hori dokáže potešiť niekoho kto na volante nikdy nehral, ale keď raz skúsiš niečo lepšie tak pochopíš.

    • @martinkubera8195
      @martinkubera8195 2 роки тому

      Mluvíš o FFB který je naprosto nerealistický krom přímého pohonu DD.Takže než nerealistický FFB za předražené prachy to je lepší žádný aspoň neruší proč volant do zatáčky, co to jako je?Blbost.Speed link FFB u prvního xboxu byl naprosto famózní ,teď je vše programováno hlavně na ovladač čili FFB je trapný.

  • @JonJulio79
    @JonJulio79 2 роки тому +2

    Peknej kŕáp za tu cenu

  • @BODIKY111
    @BODIKY111 Рік тому

    na traktory a kombajny farm simulatoru mi na stole T248 úplne stačí :-) a na závodný simulátor kde by som chcel vykazovat dobré časy a výsledky by som ho neodporučoval .To ist minimalne do T300 a vyššie...

  • @jiridvorak
    @jiridvorak 2 роки тому

    American Truck simulator ?

  • @CarlCarlssonn
    @CarlCarlssonn 2 роки тому +1

    pěkný, ale jsem věrnej Logitechu :)

    • @slavomirkerek3901
      @slavomirkerek3901 2 роки тому

      Chyba...prichadzas o lepsi zazitok ;)

    • @CarlCarlssonn
      @CarlCarlssonn 2 роки тому

      @@slavomirkerek3901 je to čtrnáct dnů, co jsem přešel z gamepadu, myslím že mě to na roky vydrží 🙂

    • @slavomirkerek3901
      @slavomirkerek3901 2 роки тому

      @@CarlCarlssonn ak ta to chyti,tak nie :) ja som za 2 roky presiel t150 -t300-tgt a obzeram sa po dd...ostatne vybavenie ani nejdem spominat :D

    • @CarlCarlssonn
      @CarlCarlssonn 2 роки тому

      @@slavomirkerek3901 peníze netisknu, musí to stačit 🙂

  • @MegaH4NS
    @MegaH4NS 2 роки тому

    Já tedy vidím T300 za cca 9000 a T248 za 7500 (Při srovnatelných pedálech)... Pokud dobře koukám, tak T300 nemá display, neříkám, že je to zásadní, ale nějaký benefit v tom pro T248 vidím...

    • @slavomirkerek3901
      @slavomirkerek3901 2 роки тому

      T300 ma silnejsi a lepsi fbb...tam nie je o com ;)

    • @flowerpower8917
      @flowerpower8917 2 роки тому

      ten display je uplne zbytecny, stejnak jej ve hre moc nevyuzijes. Je lepsi hodit telefon/tablet pod monitor, nainstalovat aplikaci SIM Dashboard, diky ktere budes mit podstatne vice informaci ze hry na jednom miste a i vykonany pohyb k omrknuti informaci bude podstatne mensi, nez cumet na venec volantu.

    • @MegaH4NS
      @MegaH4NS 2 роки тому

      @@flowerpower8917 A to funguje i na konzolích nebo jen na PC ?

    • @flowerpower8917
      @flowerpower8917 2 роки тому

      @@MegaH4NS hraji na PC, ale co vim, tak appka by mela fungovat i s konzolema, takze zkus mrknout na YT navod

    • @MegaH4NS
      @MegaH4NS 2 роки тому

      @@flowerpower8917 Tak nakonec jsem koupil T-GT2, řadící páku, pedály T-LCM. addon SF1000 a nový masivní stojan... A to jsem zvažoval tenhle T248...

  • @herrlogan17
    @herrlogan17 2 роки тому +9

    Ten design to pro mě zabíjí. Vypadá hrozně lacině.

  • @flowerpower8917
    @flowerpower8917 2 роки тому

    ta magneticka padla jsou z hlediska presnosti super, ale ta hlasitost je primo otresna, vzdyt to jde slyset pres cely kvartyr.

  • @mirekfuciman2477
    @mirekfuciman2477 2 роки тому +2

    Po krátkém testu T248 mohu říci že je to o trošku lepší T150 ( a klony ) s hromadou pozlátek a šílenou cenou . T300 je samozřejmě jediná volba pro ty kdo chtějí závodit a nejsou profi sim závodníci .
    p.s. - je lepší měnit pedály a nechat si volant u T300 než si nechat pedály a měnit za volant u T248 .
    p.s.s.: jako člověk co má nalétány nějaké ty miliony km v reálu jsem stejně pedály s adekvátní odezvou nepotkal a v zásadě mi nevadí ani ty klasické u T300 .