Як отримати онлайн ключ ЕЦП від "Вчасно"

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 27 вер 2024
  • Як отримати ключ ЕЦП від "Вчасно". Як онлайн отримати безкоштовний ключ ЕЦП від сервісу "Вчасно" для ФОП та фізособи. Ключ для ФОП та фізосіб за посиланням cap.vchasno.co...
    ПІДТРИМАТИ КАНАЛ ДОНАТОМ: bit.ly/3yKfiTy
    ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ: t.me/notaxpro
    КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ПОСЛУГИ:
    - Viber/Telegram: +38 (067) 579-58-38
    ПОСЛУГИ ДЛЯ ФОП:
    - Консультації онлайн bit.ly/3X8npUf
    - Надання звітності ФОП bit.ly/3xcvRSz
    - Реєстрація ФОП онлайн bit.ly/45d0Gs2
    - Підбір КВЕД bit.ly/3RiBASL
    - Внесення змін по ФОП онлайн bit.ly/3VcsHvo
    - Відмова від єдиного податку bit.ly/4flXD5t
    - Закриття ФОП онлайн bit.ly/3KvTEoX
    - Відповіді на запити податкової bit.ly/327RqWt
    - Запит про надання ІПК bit.ly/3VgIBES
    - Довідка про резидентство bit.ly/3McURke
    - Повернення/перекид податків bit.ly/4aXD0sW
    - Земля і нерухомість bit.ly/4aXUepX
    - Скасування рішень податкової bit.ly/45bPhZF
    - Скарга на дії податкової bit.ly/4aS514Y
    ПІДПИШІТЬСЯ:
    - Податки, новини та рефлексія у Фейсбуці / zarajsky
    - Інстаграм (він живе своїм життям) / taxcons.ua
    ОБОВ'ЯЗКОВО ПІДПИСУЙТЕСЬ НА МІЙ UA-cam-КАНАЛ, А ТАКОЖ ТИСНІТЬ НА КНОПКУ «ПОДІЛИТИСЯ», ЩОБ ПОКАЗАТИ ЦЕ ВІДЕО ВАШИМ ДРУЗЯМ! ДУМАЮ ЇМ ТЕЖ БУДЕ ЦІКАВО ПРО ВСЕ ЦЕ ДІЗНАТИСЬ!
    #ЕЦП #ключЕЦП #КЕП #ЕЦПонлайн #вчасно #кеп

КОМЕНТАРІ • 19

  • @zarajsky
    @zarajsky  6 місяців тому

    Якщо є питання пишіть їх у коментах! ПІДТРИМАТИ ДОНАТОМ bit.ly/3yKfiTy
    ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ t.me/notaxpro
    КОНСУЛЬТАЦІЇ: +38(067) 579-58-38 - Viber/Telegram
    ПОСЛУГИ ДЛЯ ФОП:
    - Консультації онлайн bit.ly/3X8npUf
    - Надання звітності ФОП bit.ly/3xcvRSz
    - Реєстрація ФОП онлайн bit.ly/45d0Gs2
    - Підбір КВЕД bit.ly/3RiBASL
    - Внесення змін по ФОП онлайн bit.ly/3VcsHvo
    - Відмова від єдиного податку bit.ly/4flXD5t
    - Закриття ФОП онлайн bit.ly/3KvTEoX
    - Відповіді на запити податкової bit.ly/327RqWt
    - Запит про надання ІПК bit.ly/3VgIBES
    - Довідка про резидентство bit.ly/3McURke
    - Повернення/перекид податків bit.ly/4aXD0sW
    - Земля і нерухомість bit.ly/4aXUepX
    - Скасування рішень податкової bit.ly/45bPhZF
    - Скарга на дії податкової bit.ly/4aS514Y
    САЙТ «ПОДАТКОВИЙ КОНСУЛЬТАНТ»: ukrpravo.biz/

  • @soul_analyst
    @soul_analyst Місяць тому +1

    Коли після генерації КЕП починає діяти? Якийсь час повинен пройти?
    Бо пішла одразу підписувати документ і застосунок ключ не бачить

    • @zarajsky
      @zarajsky  Місяць тому

      Взагалі відразу. Але можуть бути технічні моменти. Дивлячись де ви намагалися його використати. Бо якщо подавати звіт, то може відразу видати помилку тож потрібно буде подавати другий раз. Ну і таке інше...

  • @it-advisor-ua
    @it-advisor-ua 10 днів тому +1

    Для Вчасно КЕП не обов'язкова ДІЯ - можна генерувати ключ при наявності любих робочих ключів.
    Але самий зручний це хмарний підпис від Вчасно КЕП. Вчасно генерує 2 ключі включно з хмарним. Особливо зручно коли бухгалтер на аутсорсі - можна підписувати документи не передаючи ключ бухгалтеру. Я навіть знімав відео про це.

    • @zarajsky
      @zarajsky  10 днів тому

      І яким чином бухгалтер буде користуватися хмарним ключем якщо він потребує підтвердження через телефон? :)))

    • @it-advisor-ua
      @it-advisor-ua 10 днів тому

      @@zarajsky Створюється профіль в хромі - це таякби окреме чисте вікно бравзера - налаштовується щоб при новому відкритті профілю відкривались вкладки які були при попередньому сеансі, і ось в цьому профілі призначеному для конкретного платника відкривається кабінет і в режимі відео конференції з клієнтом одноразово залогінюєтесь через хмарний підпис - клієнт підтвердить вхід, далі можете закривати профіль і знову відкривати - виключати компютер і ви всеодно залогінені, таких профілів можна створити безліч - для кожного клієнта окремий. Потім бухгалтер заповняє декларацію. Єдине що залишиться зробити клієнту це коли буде вільний час підписати і відправити декларацію. Тобто підписує клієнт а бухгалтер лише формує звіт і контролює процес до і після підписання.
      Щоб створти профіль потрібно нажати на круглу піктограму в правому кутку хрома біля трьох крапок і в випадаючому списку нажати дотати - назвати профіль і готово.
      Щоб налаштувати щоб не закривались таби в профілі - заходите в налаштування пункт при загрузці (On Startup) і вибираєте продовжити де завершили (Continue where you left off) та і все ))

    • @zarajsky
      @zarajsky  10 днів тому

      @@it-advisor-ua Безліч це скільки? 200-300 профілів? Яким чином розбиратися у всіх цих профілях чи вкладках? Як бути якщо з одним ФОП може працювати декілька людей на різних компютерах? Як з тими хто звертається 1 раз в квартал просто за декларацією, яким чином бух має синхронізуватись із 100 чи більше ФОПами та провести 100 чи більше відеоконференцій? Яким чином бух має контролювати і скільки разів нагадувати ФОПу що потрібно підписати звіт? Що буде якщо ФОП таки забув і звіт не був поданий? Те про що ви пишете може працювати на невеликій кількості ФОП і однозначно за рахунок складності і збільшення витрат часу приведе до збільшення вартості бухгалтерського обслуговування у 2 чи більше разів. :) Реальність виглядає так що якщо у клієнта хмарний підпис він отримує посилання чи QR-код в месенджер по якому запускає буха. Бух робить звіт чи що там треба кидає посилання на підпис. Через деякий час знову пише і кидає посилання на те щоб зайти в кабінет і перевірити. І це тоді коли зручно буху. Максиму запитати чи зручно запустити та підписати. І це буде + по вартості до звичайної ціни декларації. Для особливо боязких можна зайти через ТімВьювер і зробити на їх компі. По вартості буде як повноцінна онлайн консультація. :)
      Тож не варто вигадувати те що жоден бух робити просто не буде.:))

    • @it-advisor-ua
      @it-advisor-ua 9 днів тому

      @@zarajsky "Безліч це скільки? 200-300 профілів?" - не перевіряв - все пізнається на практиці
      "Яким чином розбиратися у всіх цих профілях чи вкладках?" - там відсортовано по назві - наприклад по прізвищу і імені
      "Як бути якщо з одним ФОП може працювати декілька людей на різних компютерах?" - можете зайти по ключу хоч на 300 ПК
      "Як з тими хто звертається 1 раз в квартал просто за декларацією, яким чином бух має синхронізуватись із 100 чи більше ФОПами та провести 100 чи більше відеоконференцій?" - все так як і було раніше, просто підписує клієнт
      "Те про що ви пишете може працювати на невеликій кількості ФОП і однозначно за рахунок складності і збільшення витрат часу приведе до збільшення вартості бухгалтерського обслуговування у 2 чи більше разів. :) " - тут я з вами погоджусь
      "Реальність виглядає так що якщо у клієнта хмарний підпис він отримує посилання чи QR-код в месенджер по якому запускає буха. Бух робить звіт чи що там треба кидає посилання на підпис. Через деякий час знову пише і кидає посилання на те щоб зайти в кабінет і перевірити. І це тоді коли зручно буху. " - якщо приходить QR або посилання в меседжер то клієнт нерозуміє що він реально підписує
      Додам:
      1. Якби не війна звичайні ЕЦП вже би пішли в історію і всі би користувались КЕП на захищиних носіях або на хмарах без можливості копіювати ключі і пересилати засобами електронного зв'язву. І рано чи пізно це станеться - треба готуватись.
      2. Не впевнений чи взагалі законно передавати свій ЕЦП третій стороні. Підписувати документи має власник - бо він несе всю відповідальність за свої дії.
      3. Пересилаючи свої ключі третій стороні - клієнт ризикує що 10 разів йому повезе працювати з порядними людьми а на 11-тий він влетить - бо хтось підпише шось що принесе шкоду клієнту. Не потрібно клієнтам формувати шкідливу звичку - надмірної довіри і легковажності.
      4. Єдиний відносно безпечний варіант крім особистого підписування - це працювати по договору в якому зазначена передача ключів і відповідальність сторін за втрату ключів і т д.
      5. Взагалі люди які в своїй професійній діяльності володіють чутливою інформацією клієнтів - за яку вони в теорії відповідальні - повинні працювати на компютерах - на яких файлова система зашифрована (жорсткі диски чи SSD). При утилізації або продажу комп'ютера чи диска - повинно бути проведене повне форматування диску - а не просто видалення даних, або просте форматування - після яких дані можна легко відновити. Те саме з дисками які згоріли - якщо такі диски викинути - дані на них можна відновити - перепаявщи контроллери і іншими способи - професіонали знають. При втраті компютера з даними клієнта - клієнт має обов'язково бути попереджений з рекомендацією відповідних дій - для забезпечення його безпеки. Також система яка обробляє чи зберігає чутливі дані клієнтів має бути захищенна від вірусів, зовнішніх атак і від шкідливого прогоамного забезпечення - щоб дані не були викрадені - мова як про ключі так і про паролі. Якщо не застосовувати заходи безпеки як це роблять на серйозних фірмах - рано чи пізно дані клієнтів будуть продані або попадуть в не хороші руки і тільки можна догадуватись як це все буде використано. Не даремно держава хотіла і в майбутньому відмовиться від електронних ключів на не захищених носіях даних. Таксамо передавати ключі і паролі по не захищених або не достатньо захищених каналах - таких як звичайні меседжери не є безпечно - вони можуть бути викрадені. Я спеціально не описую всього що можна робити з електронними підписами - щоб ця інформація комусь в майбутньому не зашкодила.

    • @it-advisor-ua
      @it-advisor-ua 9 днів тому

      @@zarajsky Коментар про ТімВьювер кудись зник - ліньки писати повторно ))

  • @dmytromytarchuk5077
    @dmytromytarchuk5077 6 місяців тому +1

    На стадії підписуємо дія видає помилку "Вибачте сталася помилка", і усе... Дія така дія...

    • @zarajsky
      @zarajsky  6 місяців тому

      Це так. Дія не завжди діє... :((

  • @klokigor
    @klokigor 6 місяців тому +2

    Там не обов'язково щоб від Дії був підпис підтвердження - нажимаємо нема ключа Дії напис - підтягуємо з податкової чи з Приват24 ключ і все окей іде створення нового ключа від ВЧасно .

    • @zarajsky
      @zarajsky  6 місяців тому

      Якщо є ключ від Привата чи від податкової тоді взагалі немає ніякого сенсу в ключі від Вчасно. :))) Він має сенс тільки якщо у людини немає карток Приватбанку і вона не може зробити ключ Привата. Тоді можна зробити ключ Вчасно за допомогою ДіяПідпис. І то тоді це має сенс тільки якщо чомусь немає бажання підписувати звіти безпосередньо самим ДіяПідпис :))

    • @klokigor
      @klokigor 6 місяців тому +1

      @@zarajsky ці всі ключі мають сенс якщо людина перебуває за кордоном - наприклад від податкової ключ можна продовжити тільки якщо включити VPN Ukraina яко місце свого знаходження .

  • @lianayildiz5763
    @lianayildiz5763 2 місяці тому

    Якщо немає можливості отримувати смс для підтвердження номеру телефону, що порадите?

    • @zarajsky
      @zarajsky  2 місяці тому

      Отримати можливість отримувати СМС :))

    • @lianayildiz5763
      @lianayildiz5763 2 місяці тому

      Так і зробила:))) спрацювало