Кубок Полтави з гирьового спорту серед найменьших, 2024, 11 травня

• Опубліковано 10 тра 2024
  • 11 травня 2024 року в місті Полтава відбувся відкритий Кубок міста з гирьового спорту серед наймолодших юнаків та дівчат.
    В змаганнях прийняли участь спортсмени двох команд міста Полтави, Піщанської та Софіївської ДЮСШ.
    Софіївську ДЮСШ представляли спортсмени відділення гирьового спорту - Матвій Кіріченко, Суд Нік та Данііїл Головко (тренер Круглик Віктор).
    Найкращого результату на чемпіонаті Полтави досяг Суд Нік, він став срібним призером змагань!
    Це був дебют Ніка на полтавському помості і він пройшов чудово!Вітаємо його з успіхом!.
    Чудовий результат також показав і Данііл Головко,він завоював бронзову медаль Кубку!Та ще й з кращим особистим результатом в ривку гирі 6 кг 242 повторення!
    Ще один наш юний спортсмен Матвій Кіріченко показав четвертий результат в своїй ваговій категорії до 33 кілограмів!
    Вітаємо нашу команду з чудовим виступом на змаганнях і бажаємо подальших успішних стартів в наступних чемпіонатах!