U staat hier stil volgens de dashcam, mag dat?
Вставка
- Опубліковано 10 лют 2025
- • Vorige aflevering: • Verwende influencer cr...
Bron:
• Vangrailkusser keihard...
• Straatracers, afsijder...
--------------------------------------------------------------------------------
• Zakelijk: gamemeneer@bombersandlemonade.com
--------------------------------------------------------------------------------
Bedankt voor het abonneren: bit.ly/Abonneer... -
Livestreams: / gamemeneer (Elke dinsdag & vrijdag om 20:00 een livestream)
Instagram: / gamemeneer
TikTok: / gamemeneer
Twitter: / gamemeneer
Facebook: / gamemeneer
--------------------------------------------------------------------------------
Alle afspeellijsten:
www.youtube.co...
--------------------------------------------------------------------------------
Dit is een video van GameMeneer. Mijn naam is Don en ik maak onder andere entertainment & gaming video's.
Bijna dagelijks kan je video's van mij verwachten in zoetsappige 1440p kwaliteit.
Ben je nieuw hier en wil je op de hoogte blijven van alles wat ik doe, dan kan je op de Abonneer-knop drukken.
Muziek door: www.epidemicsou...
--------------------------------------------------------------------------------
Wettelijk gelul:
Dit kanaal staat onder toezicht van het Commissariaat voor de Media.
wat een heeeerlijke video, kan echt genieten van dit soort dashcam videos met mensen die het verstand op 0 hebben hahah
Ja, ik voel me na deze video opeens gewoon hoogbegaafd
Genieten? Ik wordt meer agressief 😂
@@eenalleskanaaltweehahahaha
4:19 In principe geldt er voor rotondos binnen de bebouwde kom dat de fietser voorrang heeft, en buiten de bebouwde kom de auto. Hier zullen vast wel wat uitzondering op bestaan, maar in deze bebouwde context lijkt deze rotonde gewoon volgens de verwachtingen te functioneren.
Ik had altijd de ezelsbrug van mijn docente 'binnen voor, buiten achter' meegekregen. Inderdaad wat jij zei binnen bebouwde kom voor laten en buiten bebouwde kom voorang voor de auto
Ik kom uit Apeldoorn, maar ben regelmatig ook in Assen. Het verschil in rotondes is echt heel drastisch, in Apeldoorn krijgt de fietser wel netjes voorrang binnen de bebouwde kom maar in Assen is het altijd de auto die voorrang heeft.
Er moet echt meer standaardisatie voor komen, want er bestaat toch binnen Nederland nog te veel verschil.
Dit geld inderdaad in alle provincies, behalve drenthe hier hebben de fietsers alleen in coevorden voorang op rotondes. Heb altijd gelest in drenthe had verder ook geen idee dat fietsers normaal wel voorang hebben 😅
Ja maar maakt niet uit. Bekijk de situatie en bedenk dan wie voorrang heeft, remt en gewoon kijken.
Fietser heeft niet automatisch voorrang op een rotonde binnen bebouwde kom hoor. Een fietser heeft alleen voorrang als er voor die geen haaientanden staan en voor de auto's wel. Nu zal er wss in jouw omgeving wel rotondes waarbij de fietsers voorrang hebben, maar dat komt alleen maar door die haaientandjes, niet omdat het binnen bebouwde kom is
ik heb een keer gehad dat we gewoon aan het rijden waren en er ineens een aa (asociale audi) voorbij kwam racen, en een jaguar die de hele tijd achter ons had gereden ging er ineens achteraan. ik zei nog tegen mijn vader: ''zou dat politie in burger zijn'' en hij zei: ''nee want ze rijden niet met jaguars''. even later bij een rotonde zie ik diezelfde jaguar voor de audi schieten en ik zie nog net een led-bord met STOP POLITIE in rooie letters omhoogkomen in de kofferbak van die jaguar. karma
Waarschijnlijk een politie agent met stijl!
@@Just-a-Orion-on-the-internet. zeker!
Don is oprecht de enigste nederlands talige youtuber die ik kijk, helemaal zijn dashcam videos: heerlijk
Die wielrenners horen achter elkaar te rijden als er ander verkeer is.. door breed aan de verkeerde kant van de weg te gaan rijden maken ze het voor het overige verkeer wel lastig. In dit geval was de auto bestuurder een hork..
Zowel wielrenners als automobilist waren fout. De wielrenners hielden zich niet aan de positie op de weg, de automobilist mag ze niet moedwillig nat rijden.
De wielrenners zo inhalen in een bocht is ook echt ontzettend onveilig, als er een tegenligger aankomt heeft niemand ruimte om uit te weiken.
De wielrenners waren fout, maar het busje was gewoon gevaarlijk bezig.
.@@Random_user_8472
Van sommige van deze clips word ik echt boos man, hoe kunnen zulke mensen een rijbewijs hebben, en dan zulk microp gedrag vertonen echt hoor
De dashcam video’s blijven m’n favoriet👌
Wat is het toch leuk om als niet volwassene hiernaar te kijken en te leren wat je niet moet doen in het verkeer
8:07 k ging echt stuk om die yipieee en wat voor pakketjes moet jij bezorgen hahahaha
ik heb eigenlijk echt al 7 jaar geen gamemeneer meer gekeken maar deze bleef ik maar zien. Ik heb al een paar maanden mijn rijbewijs maar idioten op de weg geven mij bekant rijangst
5:57 beste moment van Dion ooit😂
niet opletten uwe gamemeneer , kijken, kijken en nog eens kijken en nog eens en nog eens ik kijk me helemaal tureluurs op mijn fiets.
Pro kijker zonder remmen!!!
Houd wel van deze video’s Don kijk ze allemaal ❤ kan je er ook een keertje met lotje naar kijken of weer een keertje reageren op het paranormale met lotje of zelf vind ik echt geweldig om naar te kijken
Altijd fijn op zondagavond weer een dashcam video van Don 😍🙏🏼
hoe mooi is het niet, gewoon lekker chillen voor ik naar bed ga kijkend naar de GamerMan die woest word door dashcams, stiekem lacht om dashcams en zich kapotschrikt om dashcams. Mooie video Don ga zo door!
Over 14:58 Smart had gwn in zijn spiegels moeten kijken en wachten.
Hij mag ook niet snelheid opbouwen op Buslijn.
Want het is gwn kwestie van een bijzondere manoeuvre.
Als je wegrijdt/stilstaat vanuit een parkeervak moet je eerst alle verkeer voorbij moeten laten gaan en dan gaan invoegen.
En 16:50 Peugeot zit daar 100% fout je zit op een uitrit.
Het is een plaats waar je de dashcam bestuurder had kunnen zien.
Als er iets omheen was een struik of een smalle uitrit en je kan daardoor de tegemoet komende verkeer niet zo goed zo fair enough.
Maar hier was alles goed te zien en belemmer je gwn het verkeer zonder te kijken.
Knipperlichten aan Snelheid maken op de Busbaan en zo spoedig mogelijk weer invoegen op een Veilige en verantwoorde manier, Desnoods ga je even in de Achteruit om aan het Begin van de inham te beginnen met snelheid maken om zo iets meer afstand te hebben zodat je met een hogere snelheid de busbaan opgaat, Heer Agent zou liever hebben dat je Dat doet dan wat die Smart deed
die Peugeot heb je gelijk, al is het wel een naar punt, kan best zijn dat hij Net de seconde voordat de Dashcam zichtbaar was die kant op had gekeken ging ervanuit de het gat na de andere auto groot genoeg was, mag van mij best aangepakt worden zodat je van verder af zichtbaar bent, or langer zichtbaar
Ey
Ik vind dit altijd de leukste filmpjes, maar wat word ik er soms boos van😂
18:52 blijft wel lastig. Je wil niet weten hoevaak ik blijf staan omdat er auto's rijden en die er dan toch af gaan. Op een gegeven moment ga ik ook maar gewoon rijden op de hoop dat de volgende er ook af gaat. Nu zijn de acties erna wel heel raar.
het lijkt alsof de dashcam in die situatioe ook de bocht omgaat en niet op de hoofdweg rijdt, en die vrachtwagen heeft de korte bocht, dus heeft de dashcam wel voorang?, weet iemand de situatie van dit punt?
@@ElysiaWhitemoonOmega rotonde.
@@NovaLeeft ahh, ja, dat had de auto voorang ja
deze legend zit al super lang op YT en nog steeds geweldige vids maken.
LEGEND OF THE GAME
(snap je die referentie)
"Ik ga op vakantie.." was vandaag wel je beste grap
Ofniii
19:02 Echt heerlijk dit. Lekker hollands ouwehoeren.
genieten "je smoel houden en doorrijden"
Jeeej dashcam video!
Hier ga ik nog even van genieten voor ik mijn bed in duik🎉
heerlijk deze dashcam videos
Dit is gewoon: “wat moet je NIET doen tijdens je rijles vandaag” Echt genieten dit😂
Super leuke video don, je maakt mij echt blij met deze dashcam video’s!
heb hier ook is gereden 2:40. Gaat er een lullo net geen 60 rijden op een 80 weg. had geen zin om erachter te blijven hangen, en ging er voorbij toen het veilig was.
Jij bent zo jezelf altijd❤
Harstikke leuk in elkaar gezet weer! 👍🏻
Hi don! Ik kijk sinds kort je dashcam videos. Ik zit zelf veel op de weg en maak ook wel eens wat mee. Wel is het in veel gevallen ook geven en nemen in het verkeer! Bij af en toe een klein inschattingsfoutje moet je ook kunnen rekenen op je medeweggebruikers. Ruziemaken en onnodig lang toeteren is dan niet de oplossing. Je bent niet alleen en houd rekening met elkaar! Benieuwd hoe jij hier naar kijkt!
🐈⬛
toffe video weer don!
Misschien eerst even kijken
@@WS_07 hz
@@WS_07bepaal jij dat ben jij zijn vader ofzo🤨
5:57 ik ga stuk 😂😂😂
Leuke video weer don❤
8:13 dit is een van der valk in Eindhoven en de weg blijft zo 😊😊
Hoe tof om te zien, en dan beseffen dat ik net op de leeftijd ben om te leren autorijden. Binnen twee maanden doe ik mijn theorie, dus ik zal best opletten😅
Hey Don! Ik zou het wel leuk vinden als je gaat reageren op BOOS!, Je zal het vast kennen en lijkt me leuk wat jij erover te zeggen hebt!
oh heeeerlijk weer zo'n dashcam video. Geweldig commentaar. Ik hou hier van
Wanneer je rijles is geannuleerd voor deze week dus je gaat maar dashcam video's van Don kijken om daar de lessen uit te halen😂😂
Leuke video weer Don.
Haha dat boodschappen autotje aan het begin is wel mooi. Wat een droeftoeter.
7:32 laat de enige situatie zien dat het een automobilist niet aangerekend wordt wanneer hij/zij een voetganger overhoop rijdt.
😂😂😂 bij de fietser toen je zei "jippie!"😂😂😂
Hey don, ik wilde even zeggen dat er een nieuwe fears to fathom is. Misschien wil je daar een video over maken!
ua-cam.com/video/WX9eHNCRdqo/v-deo.html
Er stond pas op de ring van Antwerpen een auto met pech op het midden van de 5 rijstroken en die rijstrook was al heel ver van tevoren afgekruist, maar toch waren er nog mensen die onder de kruizen door reden todat ze opeens met 100 bij een stilstaande auto stonden. Voor dit soort mensen moet hun rijbewijs worden ingenomen.
de enige conclusie de we uit de video kunnen halen is dat Don nooit fouten maakt en altijd als een npc rijdt
9:03 Je hoeft je richting niet te onthouden. Op het hectometerpaaltje staat op een geel vlak aan de rechterkant een letter (vaak L of R maar dit kan ook anders zijn ivm paralelbanen), deze kan je doorgeven in combinatie met de kilometering.
Hoi Don 😄
Hey, ik ben er ook weer bij 🐝
Bedankt voor de video Don 📼
hoi don leuke video groetjes uit volendam
Bij 9:45, die plek ken ik heel goed. Dit is bij de Friesland Campina fabriek in Maasdam (N217). In die bocht is een paar maanden geleden nog een dodelijk ongeval geweest precies om deze reden. Auto haalt in via de binnenbocht, door de heg zag de bestuurder de auto niet die aan kwam rijden vanaf de kant van de dashcam bestuurder, en pats boem.
Die met bus in Oud-B. :3
Geweldige video, misschien als je er nog niet van gehoord hebt in een deel van je normale dashcam video’s naar squeeze benz reageren😊😊
20:48 We mogen er zeker om lachen. Je mag van mij KIJ hard lachen als je mij dit ziet overkomen. 🤣
Don, je bent een soldaat.
Don, het lijkt me echt goed als je weer een keer geoguessr gaat spelen
6:43😂😂😂😂😂
8:07 pov: je besteld wat om 23:59 met same day delivery
Snap wel dat die chauffeur op de rotonde ging stilstaan, moet me als chauffeur ook soms inhouden, want als iedereen z'n verdomde richtingaanwijzers gebruikt, rijd het voor iedereen beter en makkelijker ook om te anticiperen
4:35 Civiel ingenieur hier, rotondes verschillen inderdaad in voorrang voor fietser, de basisregel in Nederland is in principe rotondes buiten de bebouwde kom hebben fietsers geen voorrang, binnen de bebouwde kom hebben fietsers wel voorrang. Maar kijk gewoon naar de markering en bebording dat is het altijd duidelijk wie voorrang heeft
Don, maak zo'n rijles cursus ahahah
ik zag in eerste instantie niet jouw vid op 4u page. toen mijn oog wel op jouw video viel, was mijn muis er sneller dan de darkstar (super snel vliegtuig).
6:24 ey haha Goes ik zag net mijn huis op die voedertijd daar hoe dan hoe is het ook mogelijk 😂😂😂
8:30 dat is in assen. Na die viaduct kan je links de snelweg op. Rechts rechtdoor. Ook een punt met veel stoplichten
Don is letterlijk the Nederlandse moist critikal
Bij dat soort vrachtwagen-chauffeurs, (bakwagentje, dieplader met kraan) dash-cam-filmpje doorsturen naar het bedrijf met vermelding van plaats en tijd. Voor die plofkop in de Connexion-bus precies hetzelfde, maar dan voor de zekerheid ook even het Lijn-nummer vermelden.
Het geluidje op 12:43 had ik dan weer niet verwacht xD
He don toffe video man
Dat heb je snel ontdekt 😅
hoe kan je dit na 17 seconde al commenten je hebt de video nog niet eens gezien
Hij is er net 40 sec en je zegt nu al dat hij goed is? 😂
Video is een halve minuut online hoe weet je het nu al
@@marissberk Ik heb hem net ook al gecheckt, echt een goede video! Vol entertainment~!!!!!!!!
18:20 voor een vrachtwagen zit je daar in een hoek waarin de chauffeur de auto niet ziet
Het is echt zoveel moeite voor mensen die in de fout gaan om even sorry te zeggen. Je maakt een fout. Kan iedereen overkomen. Gewoon ff sorry, lost veel shit op. Maar nee, dan ook nog doen alsof het de schuld van de andere is.
6:45 dat is dicht bij mij in de buurt!
Sinds wanneer is gamemeneer het geweten van Nederland
Wow vroeg
Haha wat een timing, dit weekend zaterdag auto ongeluk gehad werd vol met 30 aangereden terwijl ik van rechts kwam, had net kabel getrokken voor de dashcam alleen dashcam defect ik was net onderweg om hem terug te brengen/ruilen, net weggereden 50m van huis en ja dan heb je weer net geen dashcam 😂
Als fietser haaientanden heb stop ik maar blijkbaar snappen andere dat nie dat ik moet stoppen en hun door kunnen
nu kan ik mijn rijbewijs halen met all die info van don
4:38 is dat de aude audi rs3 van boaz recht onder????
Volgende video: “bedankt ANWB voor het sponseren van deze video”
GameMeneer, hier maak je toch een blunder op 3 minuten. Nederland kent maximum snelheden en advies snelheden. De adviessnelheid is altijd 3/4 van de maximum snelheid. Als je op een weggedeelte waar de maximum snelheid 80 km/uur is rijdt, is de adviessnelheid daar dus 60 km/uur. Zolang je niet langzamer dan 60 rijdt daar, ben je het verkeer niet onnodig aan het hinderen want je rijdt gewoon de adviessnelheid.
Het feit dat veel nederlanders doen alsof de maximumsnelheid de minimumsnelheid of de gewenste snelheid is, en het feit dat meestal alleen de maximumsnelheid staat aangegeven doet daar niets aan af, dit wangedrag is het gevolg van decennia lang te weinig handhaven en moet je dus niet in de schoenen schuiven bij de enkelingen die zich nog wel netjes aan de beschreven verkeerkeersregels houden.
Altijd bij haaientanden stoppen ze niet en kijken of iemand komt tegenwoordig kijken ze ook nie ook fietsers en wandelaars
heb de hele video al gekeken goeie video!
Het entousiasme spat van jou af Inspire!!!! Btw, ken ik jou niet van de RL charts>??>? Je naam komt me bekend voor🤔🤔🤔
@@bramvandelest7678 omg hiii dat ben ik :3
hoe , de vid is 20 min?
@@MrRemziko ben een snelle kijker
Ik kan boeken sneller lezen dan jij kan bedenken hoe snel ik kan lezen
8:18 express levering
Doet bolide expres kan ook afremmen en niet zo hard door heen
uitzondering daargelaten, maar binnen bebouwde kom is het in sommige gemeenten: voetgangers/fietsers hebben voorrang op de rotonde, maar over het algemeen buiten de bebouwde kom niet.
Voetgangers hebben geen voorrang op rotondes, tenzij er een zebrapad is, dan hebben ze vrije doorgang. Voetgangers zijn namelijk geen verkeersdeelnemers en kunnen derhalve geen aanspraak maken op voorrang.
@@Random_user_8472 voetgangers zijn welzeker verkeersdeelnemers, het zijn echter geen bestuurders. Klopt wat je zegt, zebrapaden bij rotondes zijn wel schaars
Don misschien is het een keer leuk voor een video om je praktijk examen opnieuw te doen
14:28. Je mag alleen tussen de rijstroken in staan als er haaientanden in die strook staan. Als dat niet t geval is zoals in de video daar, moet je wachten bij de haaientanden waar t busje vandaan kwam.
2:52 😂
9:15 in België moet er een netje over je externe bagage
Filmpje van 19:24 hoorde je op de achtergrond nog iemand tuteren, die heeft ook zoiets van, verdomme rij door, of, komop, geen ruzie😂
Dat soort wegen van 2:40 komen veelal in Zeeland voor. Soms kan dat inderdaad super irritant zijn ja.
9:09 moest die p echt zo XD
17:20 uhoh stinky😂
02:31 Maar weer een bewijs dat dit vaker gebeurd op dit stuk van Almere
Ben dit aan het kijken op de snelweg ligt in eens een kano op de weg
Een auto theorie bedrijf heeft wel een reclame voor deze video gezet Don 😂
4:39 Ik heb wel eens iets vergelijkbaars gehad en mijn god je schrikt je dan echt de touwtyfus
8:00 is indd een maxicosi 😂
4:52 jezus geef dan tenminste waarschuwingslichten als vrachtwagen
17:30 Volgens mij hebben fietsers sowieso geen voorrang op zebra paden als ze aan het fietsen zijn
6:35 lijkt Goes wel
Weer een nieuwe video van dashcams!!
Pov: je bent nog niet 18 dus je leert al veel dingen van je favo youtuber 😂