CZ24-Kuba Cup 2017-W Opolu u Kuby Błaszczykowskiego-FA Bolesławiec-1/4 Sevila vs Real Madryt II poł

• Опубліковано 12 лип 2017
  • CZ24- Pełna Relacja z Całego Ćwierćfinału na naszym Fanpage link poniżej zachęcamy do Polubienia naszego Fanpage - będziecie na bierząco ....Na terenie Centrum Rozrywki Kubatura w Opolu Fundacja Ludzki Gest Kuby Błaszczykowskiego organizuje wspaniały Turniej na Bandach 3vs3 dla Rocznika 2004 Nasza Młoda Drużyna w większości składająca się z rocznika 2006 w Tym Gutek rozgrywa zawody z Football Academy Bolesławiec W tej części po losowaniu jesteśmy Sevillą - Awansujemy do Fazy Pucharowej - Drugi dzień pobytu na Turnieju Gramy mecz 1/4 Ćwierćfinałowy - FC Sevilla ( FA Bolesławiec) vs Real Madryt (Zdzieszowice) - II połowa - Witam Serdecznie - w związku z nienagraniem sie całego meczu Ćwierćfinałowego podajemy link do Pełnej relacji na Stronie naszego Fanpage relacje nagrała nasza FA od minuty 13 pełna druga połowa meczu i piękna bramka Gucia ... Kuba-Guciu-S... - Strzał w kamerkę miedzy 21-22 minutą filmu