ОГЛЯД МАТЧУ | БЛАГО-ЮНІСТЬ vs ГАЛИЧ (Збараж) КУБОК УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ КОМАНД ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП

• Опубліковано 5 вер 2023
  • 🔥Проходимо в 1/8 Кубку аматорів України!
    Відбувся матч-відповідь попереднього етапу розіграшу Кубка аматорів України.
    "Blago-Юність" на домашньому стадіоні обіграла команду зі Збаража "Галич" з рахунком 4:0, забезпечивши собі вихід до наступного етапу турніру із загальним рахунком за сумою двох матчів 6:0.
    Підопічні Петрика розпочали поєдинок дуже активно й вже на стартовій 2 хвилині матчу Майовецький відкрив рахунок у грі.
    Не встигли гості оговтатись від першого пропущеного, як у їхні ворота влетів і другий, автором якого став Багдай.
    До кінця першої половини зустрічі футболісти «Blago-Юності» мали ще кілька класних нагод збільшувати перевагу над суперником: це і дальній удар Майовецького, який «витягнув» кіпер Загурський, нереалізоване пенальті Мізерника, хороший удар Куртяника в дальній кут.
    На 43 хвилині зустрічі «по-серйозному» вступив у гру й наш кіпер Федишин, який видав класний сейв після удару футболістів «Галича».
    У другому таймі гравці нашої команди продовжили чинити тиск на ворота суперника, однак декілька моментів було й в останніх, удари яких парирував наш кіпер Федишин.
    На 61 хвилині дубль у ворота «Галича» оформив Багдай, а через декілька хвилин після цього рахунок до розгромного довів Болокан.
    До кінця матчу команди ще обмінялись кількома атаками й стандартами, однак рахунок на табло «Blago-арени» залишився незмінним - 4:0 (6:0).