26. Шлюб. Види шлюбів

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 26 жов 2024

КОМЕНТАРІ • 13

  • @VadymKuznietsov-y2m
    @VadymKuznietsov-y2m 3 місяці тому

    Цікаві факти. Дякую!

    • @osnovy.online
      @osnovy.online  3 місяці тому

      Старалися звести інформацію!

  • @cristinacouplestherapy3819
    @cristinacouplestherapy3819 Рік тому +2

    Ну якщо моя думка з приводу цієї теми кого цікавить, то дійсно штамп в паспорті вже не таку сильну роль відіграє, як раніше. І нічого 4:18 немає поганого - якщо люди живуть не розписуючись. 👪 За статистикою більше половина шлюбів в Україні, на жаль, розпадається. І навіть обов'язки перед спільною дітьми людей не стримують зберегти сім'ю і намагатися її врятувати. В той час як пари які живуть без штампа набагато міцніші і між ними немає так багато розлучень, а особливо якщо народжується дитина спільна. Якраз такі люди усвідомлюють свої обов'язки а не тільки права тоді коли знають що їхні відносини можуть дуже швидко і легко закінчитися через те що, у них немає штампа в паспорті. Жінка коли усвідомлює що не може претендувати на елементи вже не посилає свого чоловіка не від нього. Люди більш уважні один до одного і бережуть більше один одного тому що розуміють, що коханий чи кохана може кудись дітися може піти коли не розписані. В той час як розписані люди на жаль часто дозволяють собі - не бережливе ставлення до партнера чи партнерки думаючи що все у нас шлюб і все одну нікуди людина не діниться. А тому не зареєстрований шлюб, як правило, допомагає людям більше цінувати один одного і тим самим утримує сім'ю. 👪
    Знову ж таки бувають різні ситуації інколи варто - зареєструвати шлюб наприклад якщо подружжя за кордоном.

    • @osnovy.online
      @osnovy.online  Рік тому

      Не можемо прийняти Вашу думку за об'єктивну. Так, штамп в паспорті не дає гарантії від розлучення. У створення сім'ї важливі любов, зрілість і відповідальність. Якщо ці базові речі присутні, то люди створюють сім'ю, публічно беручи відповідальність один за одного. І в цьому немає жодних проблем. Інституція держави це потверджує відповідною фіксацією, що передбачає відповідні права і захист. До прикладу, Ви живете 10 років без юридичного оформлення ваших стосунків. У вас спільна дитина і ваш чоловік успішний бізнесмен. Він загинув в результаті нещасного випадку. Його родині дісталося усі статки, а мама дитини залишилася лише з дитиною, тому що по юридичному статусу вона тільки співмешканка (і то, це ще потрібно було доводити). Ця історія з реального життя. Тут можна приводити ще багато інших аргументів.

  • @cristinacouplestherapy3819
    @cristinacouplestherapy3819 Рік тому +3

    Я думала що це відео з психології, а це урок правознавства.

    • @osnovy.online
      @osnovy.online  Рік тому +2

      так, можна сказати, що це урок з правознавства

  • @-kunya5488
    @-kunya5488 6 місяців тому

    . Насправді, це дитяча позиція. Типу « я боюся нести відповідальність, а штамп в паспорті навязує мені те чого я боюся, а так у мене є свобода». Психічно доросла людина не боїться відповідальності. Шлюб ,це взаємна згода двох дорослих людей нести відповідальність. Штамп це не галочка, це цілий процес розвитку особистості. Також діти народжені у шлюбі мають більші привілеї, наприклад над тими які народилися від коханки. Шлюб це забезпечення майбутнього для дітей. Так, "можна" мати і сто кохано зі штампом і без нього їх "можна" мати, але не варто забувати, що вседозволеність та безкарність є шляхом до хаосу, а там далі вже дно . Доросла Людина не боїться відповідальності. Шлюб ,це взаємна згода двох дорослих людей нести відповідальність. Штамп це не галочка, це цілий процес розвитку особистості. Також діти народжені у шлюбі мають більші привілеї, наприклад над тими які народилися від коханки. Шлюб це забезпечення майбутнього для дітей. Так, "можна" мати і сто кохано зі штампом і без нього їх "можна" мати, але не варто забувати, що вседозволеність та безкарність є шляхом до хаосу, а там далі вже дно. Штамп, це певного роду дисципліна. Якщо він укладається по пріколу, то воно так і буде. Люди перестали цінувати шлюб, тому й виникають такі думки, що воно не нада. 90% людей не бажають займатися своїм ментальним здоров‘ям, бо треба напрягатися та щось міняти

    • @osnovy.online
      @osnovy.online  6 місяців тому

      Погоджуємося! В основі шлюбу лежать любов, зрілість і відповідальність.

  • @СтадникЮрій
    @СтадникЮрій Рік тому

    Доброго дня!
    Ми разом вже більше 15 років.
    Спільні діти майно.
    Але живем цивільним шлюбом .
    На даний момент дружина за кордон хворіє , син поруч 8 років.
    Як можно вкласти шлюб щоб бути поруч з дружиною та сином ?
    Дякую.
    Підкажіть будь ласка

    • @osnovy.online
      @osnovy.online  Рік тому

      Шлюб укладається згідно діючого законодавства. Розробляється, чи вже розроблена можливість реєстрації через "Дію". Вам відомо, що під час воєнного стану виїзд чоловіків з України обмежено. Хіба що у вас троє і більше неповнолітніх дітей.

    • @cristinacouplestherapy3819
      @cristinacouplestherapy3819 Рік тому

      Якщо ваша дружина за кордоном, а ви з сином в Україні, то навпаки є сенс вам спочатку виїхати а потім вже укласти шлюб. Справа в тому що під час воєнного стану чоловік може виїхати якщо він єдиний дорослий для своєї дитини (неповнолітньої). Або якщо в його нуклеарній сім'ї хтось має інвалідність.

  • @us-123-o6i
    @us-123-o6i 5 місяців тому

    не в усіх церквах вінчання є таїнством....

    • @osnovy.online
      @osnovy.online  5 місяців тому

      Так, не в усіх. Але це не змінює факту події - шлюб в Церкві.