NB I: Kisvárda-Ferencváros 1-3 | összefoglaló

• Опубліковано 2 лют 2024
  • Langyos első negyven perc után beindultak a csapatok, végül a Ferencváros 3-1-re legyőzte a Kisvárdát az OTP Bank Liga 18. fordulójában.

@gabibacsi4726 6 місяців тому +26

Elindult a Fradi tavasz ! ↗ Amúgy egy ölelés a sporinak! 🙂 ua-cam.com/video/fTsbAo3fcmg/v-deo.html Farkas Ádám úr eme meccsen visszavonult. Emlékezzünk meg hosszú pályafutásáról (2009-2024), tisztelet neki! Elképesztő hogy repül az idő... 😶

• @MTM4
    @MTM4 6 місяців тому +19

Pesic miért volt kezdő? Alap hogy Varga Barnabás meg Kodro kezd minden NB1-es meccsen, 4-4-2-es felállásban.

• @VasAnti-pj6lk
      @VasAnti-pj6lk 6 місяців тому +10

Ez a továbbiakban szinte biztos nem lesz így. Várjunk egy kicsit, elvégre az nb1 leggyengébb csapatával kezdtük a tavaszi folytatást.

• @Botond34
      @Botond34 6 місяців тому +3

Varga Barna még nem bírta volna a 90 percet, ezért kezdett Pesic. Viszont szerintem is ez lesz a forgatókönyv tavasszal ez a 4-4-2

• @mrcypdru
      @mrcypdru 6 місяців тому

Szerintem alapbol Barni az europai sorozathoz kell inkabb, mint hogy itt leseruljon megint.

• @gabordujmo1105
      @gabordujmo1105 6 місяців тому

Hallottal mar arrol, h valaki serules utan ter vissza es meg nem tud 90 percet jatszani? (Varga)
      Hallottal mar arrol, h valakinek be kell illeszkednie az uj csapataba? (Kodro)
      Hallottal mar arrol, h taktikai elkepzeles? (Mas csapat ellen mast jatszol)

@fehriqe4634 6 місяців тому +6

00:45 innentol kezdve nem volt nehéz dolga... 😀😀 20ról lőtt egy bombagólt, végülis nem🤷🏻‍♂️😀

• @Fairko
    @Fairko 6 місяців тому +5

Na de hova tűnt Abu kesztyűje? 😳

• @gaborszarka2124
    @gaborszarka2124 6 місяців тому +2

Ferencváros - Makkoshotyka . Európai szintű rangadó.

@arandoedson4356 6 місяців тому

Nyert a Fradi, de azért ismét jött a szokásos szögletből bekapott gól! Dibusz a világ "legjobb kapusa" !?!

• @cziganyjozsef1454
      @cziganyjozsef1454 6 місяців тому

Ilyenkor a védőknek kéne ottlenni.

@arandoedson4356 5 місяців тому

@@cziganyjozsef1454 Az ötösön belül egy jó kapus kilép a gólvonalról minden magas labdára és minimum elöklözi, mivel Ő kézzel sokkal magasabbra tud felérni mint a csatár fejjel! A kapusok ezzel általában tisztában vannak, Dibusz sajnos ezt nem bizonyítja!