Обожнюю цю місцевість для вело прогулянок. А карта озер та водоймищ там взагалі - це щось. Тихе, спокійне місце для життя людей, яким потрібно бути в контексті міста, але немає бажання жити в людяшниках. Загалом, якби трохи додати інфраструктури, то ідеально було. Хоча помітив парадокс, чим ближче до Києва - тим гірша інфраструктура цього села. Відїхавши 3-4 км, умовно за храмом Пресвятої Богородиці, починається нормальна дорога і село виглядає не таким захаращеним, як ближче до метро Славитич. Заглибившись у місцевість на рівні 115-125 Садової можна знайти шедеври будинків, які збереглися до наших часів.
Спасибо, замечательный ролик! Вы умеете в самом обычном показать уникальное, что как-то не замечается в повседневности...И Вы здорово подбираете муз.оформление, получается очень атмосферно! Успехов Вам!
Чому ж так сумно і безнадійно коментуєте?То для когось це хащі і занепад,а для нас Осокорців це наша найкраща Богом дана земля і поки так хаотично на нас не питаючись посунула цивілізація шприци не валялися,смітників не було,ба навіть до 1954 року жителі при.бережної частини Підбирної річки колодязів не копали не було потреби така була чиста вода що і для пиття годилася.така чиста,що дно видно.Так все минає,жаль не в кращий бік,але душа пам'ятає і високі осокори з лечими гніздами і засипане Біле озеро на лузі ,куди нас школярів водили на екскурсію,там водилися якісь червонокнижні тритони і тихий шепіт верболозів,а ще пісні вечірніми порами і цього від нас не відняти, куди б доля кого г закинула
Так коментую, бо хочу привернути увагу людей на те, як вимирає душа міста- старі вулиці, будинки і природа. Впевнений, що є і чудові жителі Осокорків та чудові місця, але ось такий досвід був у нас на 2022 рік
Очень интересное видео. Нравится как Вы, Антон, тонко замечаете то, что на фоне киевского архитектурного разнообразия легко теряется из виду. Меня одноэтажная застройка раньше вообще мало интересовала. Ну стоит себе старая рухлядь, ну в скором времени и развалится. Но Вы же заострили внимание, что наличники на окнах особенные, осокорковские, улицы села незамысловатые. А ведь так и есть, ведь до 80-х это вообще было обособленное село в черте Киева. И в каждом видео Вы показываете какую-то свою изюминку любого уголка Киева. Сам живу на Осокорках, и скорей всего мой дом как раз и построен на одном из таких заливных лугов. Но буквально 10 минут ходьбы до дач и озер, и попадаешь сразу в другой мир, мир спокойствия и отсутствия городской суеты. И отдельно хочу акцентировать то, что благодаря Вашему приятному, можно твердо сказать, дикторскому голосу, вся информация легко воспринимается и приятно не только смотреть, но и слушать.
@@kazhan Продолжайте в том же духе. Я посмотрел видео с момента создания канала. И с каждым видео заметно, как растет Ваше мастерство по видеосъемке и монтажу. А Ваши рассказы про историю города можно выделить отдельно. Есть такие факты в Ваших рассказах, о которых что-либо трудно найти даже в интернете. Поэтому за такую насыщенность интересной информацией о городе огромное Вам спасибо!
Рідні Осокорки 😍 дякую за таку цікаву серію 👍 А Осокорківське кладовище взагалі бачу вперше 😳 Стосовно великих затоплень, а саме коли Дніпро навесні розливався по всім ланам, то останне повне затоплення було у 1979 році. Саме тоді мій дід отримав ділянку під дачу, і йому з новими сусідами так нетерпілося означити межі своїх нових володінь, що вони взяли дерев'яного човна, і на ньому плавали та забивали кілки прямо у воду 🤣 звісно коли повінь спала вже нормально виміряли, але отаке було завзяття 😂 Ще нинішня вулиця Центральна у 80 тих. роках являла собою одноколійні смугу з бетонних блоків завширшки в 0,5 м. Таким чином їхати можна було в один бік, і якщо траплялася зустрічна машина, то хтось мав з'їхати у кювет аби поступитися колією, зазвичай вантажівки поступалися легковикам, ну і мій дід на ГАЗ 21 "Волга" теж завжди поступався жигулям та москвичам, бо кліренс вищий. Та як на дорозі зустрічалися два легковика з низьким кліренсом, то як у казці про двох цапів, жоден не поступався дорогою, і вони могли по півтори години витріщатися один на одного, принципово чекаючи в кого здадуть нерви, і він зїде в кювет 😳 А ще всі дачі що знаходяться праворуч від Центральної і аж до Дніпра, видавалися спочатку, від трудових колективів, десь медикам, десь військовим, десь працівникам заводу, такими групами по 10-20 чоловік. А ось все що по ліву сторону від Центральної і аж до великих озер, це вже "кооперативщики" люди що збиралися у ініціативні групи та незовсім зрозуміло як нарізали собі землі, тому праві "правильні" осокорчани десятиліттями називали лівих "неправильних" Осокорчани самозахватчикми! 😯
Осокоркі це чудове місце.Прекрасна природа озера та луга були колись поки ми самі жили.А як почали будувати новобудови то все змарнували і понівечіли.Шкода що люди не бережуть красу!
@@kazhan Не за что) понимаю))) На Весну приглашаю еще раз на Лысую Гору м Выдубичи , покажу места, про которые вообще мало кто знает, только те, кто тут жил когда-то)
Осокорки,Позняки,Червоний Хутір, то моя батьківщина.Все було дуже добре там до 80-х,потім забудова і занепад.Нашу будівлю знесли,залишилася лише тополя,біля багатоповерхівки.
@@КсюшаДав-щ4ш Мав на увазі занепад приватної забудови.Там було дуже гарно.Садки біля кожної хати,красива місцевісь з багатьма невеличкими озерцями.Все зелене-Дніпро поруч.Після того,як прийняли рішення зносити,то почався занепад.Будівельні важкі машини порозбивали вулиці,люди розбирали і продавали свої будівлі-як будматеріал.Поступово все перетворилося на величезний будівельний смітник.Знос був розтягнутий у часі,тому за років 4-5,а може й більше,місцевість набула жалюгідного вигляду. Залишили забудову зліва від Харківського шосе,але там і тоді був трохи Шанхай,а згодом стало ще гірше.
@@МаринаВикторовна-ь1м Так,невеликі острівці потрібно залишати.Можна в місцях,де висотні будівлі аж ніяк не потрібні.Нещодавно дивився старе відео про Київ.Дуже гарний краєвид на правий берег,нічого зайвого,лише давні церкви та зелень.Як гарно було.Тепер , мов голки місцями стирчать багатоповерхівки- пам'ятники безглуздій забудові.Хтось дуже хоче хотів з ліжка дивитися на Дніпро.Поставив свої інтереси вище суспільних,і здорового глузду взагалі.
Возле кладбища через дорогу вы должны были видеть водоём,возле базарчика через реку есть мостик,а за тем мостиком был большой открытый кинотеатр обнесенный высоким забором
Пане Антоне, дякую Вам за ще одну невеличку таємницю в нетрях нашого мегаполісу! Мене дуже цікавить один момент - на 10:37 у Вашому відео починає грати пісня "Не хотів би я ж ніколи..." Мені би дуже хотілося послухати її повністю. Я звернувся до Гугла, але той не видає мені нічого по цьому тексту. Підкажіть, будь ласка, де мені її можна відшукати, бо я сам музикант, і цікавлюсь такими автентичними записами?
@@kazhan Боже, пробачте мені мою неуважність, я не прочитав опис під відео:))) Як-то кажуть "Лайк не дивлячись". Ролик я дивився, а опис прочитати забув, бо вперше дивився на Смарті, а там немає можливості переглянути опис:) Дякую, і ще раз вибачте! Будемо популяризувати такі, вже майже мертві, твори. Граю у рок-гурті, тому маю надію, створимо кавер на одну, а можливо і більше з цих пісень. Бо навіть гугл їх не знає...
@@kazhan Пане Антоне, вибачте за мою надокучливість, Ви не маєте інформацію, чи ця пісня є авторською, чи пан Андріян грав народну пісню? Це вкрай важливо задля статусу авторських прав. Таку спадщину дуже необхідно досліджувати і мати на видноті. А якщо я в записі вкажу, що слова народні, я не помилюсь, але тоді чесне ім"я пана Андріяна зрештою забудеться...
А чего ты не говоришь? о том что с 1932 по 1933 гг Осокорки и Позняки вымерли от голода полностью.... И после туда заселили новых людей. Это официальная информация.
Підтримайте петицію про збирання дров в лісі для населення електронна петиція підтримайте петицію про збирання дров в лісі для населення електронна петиція номер 22/128702-еп
І ще одне питання до Вас, пане Антон. Які монографії з києвознавства порекомендуєте, яких авторів? Мені, як історику за фахом, дуже соромно, що не приділяв доречної уваги історії свого рідного міста.
Не знаю чи можу щось саме рекомендувати, адже це залежить від конеретної теми, яку Ви хочете дослідити. Можу впевнено сказати, що користуюся працями Рибакова, Ковалинського, топонімічними довідниками Пономаренко+Резник та Железняка. Цікаві теми висвітлював у минулі часи Закревський. Безпосередньо у цьому відео дуже допомогли роботи Парнікоза І., "Лівобережна заплава: Троєщина, Вигурівщина, Воскресенська, Микільська, Кухмістерська Слобідки, Дарниця, Позняки, Осокорки, Бортничі та ін. в другій половині ХІХ ст.- 1917 р.", "Лівобережна заплава у міжвоєнному Києві 1921-1941 рр." та інші.
@@kazhan Дякую дуже, неодмінно почну свою пошукову діяльність! У мене в Виші був предмет києвознавство, з якого я, навіть, отримав "В". Але викладач зовсім не "зачепив" предметом... А от про Бориса Рибакова конкретно (якщо Ви маєте на увазі саме Бориса) довелося чути не дуже схвальні відгуки, мало не попередження, що його праці з історії Русі дуже політично ангажовані. Ну, там конкретно "наїзди" на всю радянську школу, також на Толочка і на його сина в тому числі:) А от у Вас вийшло те, що не вдалося ані тому, ані першому, а саме, так цікаво розказати і піднести інформацію, щоби знову збурити в мене інтерес до такого напрямку, як києвознавсто! Ще раз дуже Вам вдячний за Ваші надцікаві відео і на відповіді!
@@heraldfromkyiv Рибаков Михайло Олександрович) У мене книга "Невідомі та маловіломі сторінки історії Києва". Список, що я навів, звичайно невеликий та і я далеко не профі, думаю доведеться ще багато нового побачити. Принаймні стараюся дійсно робити відео не заангажованими та не відхилятися від тем.
Друзья! При желании Вы можете поддержать проект гривной:
4441 1111 4671 6414 - монобанк
4149 4390 1904 0314 - приватбанк
lewinsky.info@gmail.com - PayPal
Либо стать спонсором канала: ua-cam.com/channels/RYl-f1kmrPom9Nkg5q08AQ.htmljoin
Дружище, супер контент! Гулять с тобой по закоулкам Киева - сплошное удовольствие!
Обожнюю цю місцевість для вело прогулянок. А карта озер та водоймищ там взагалі - це щось. Тихе, спокійне місце для життя людей, яким потрібно бути в контексті міста, але немає бажання жити в людяшниках. Загалом, якби трохи додати інфраструктури, то ідеально було. Хоча помітив парадокс, чим ближче до Києва - тим гірша інфраструктура цього села. Відїхавши 3-4 км, умовно за храмом Пресвятої Богородиці, починається нормальна дорога і село виглядає не таким захаращеним, як ближче до метро Славитич. Заглибившись у місцевість на рівні 115-125 Садової можна знайти шедеври будинків, які збереглися до наших часів.
Спасибо, замечательный ролик! Вы умеете в самом обычном показать уникальное, что как-то не замечается в повседневности...И Вы здорово подбираете муз.оформление, получается очень атмосферно! Успехов Вам!
Спасибо за ролик.Люблю такие видео🎉🎉
Как всегда супер атмосферно и интересно)) спасибо за выпуск)
Даже не думал, что в Киеве есть такие места! Спасибо за видео!
Как всегда молодец. Очень важная работа , документация нашего города. Спасибо
Чому ж так сумно і безнадійно коментуєте?То для когось це хащі і занепад,а для нас Осокорців це наша найкраща Богом дана земля і поки так хаотично на нас не питаючись посунула цивілізація шприци не валялися,смітників не було,ба навіть до 1954 року жителі при.бережної частини Підбирної річки колодязів не копали не було потреби така була чиста вода що і для пиття годилася.така чиста,що дно видно.Так все минає,жаль не в кращий бік,але душа пам'ятає і високі осокори з лечими гніздами і засипане Біле озеро на лузі ,куди нас школярів водили на екскурсію,там водилися якісь червонокнижні тритони і тихий шепіт верболозів,а ще пісні вечірніми порами і цього від нас не відняти, куди б доля кого г закинула
Так коментую, бо хочу привернути увагу людей на те, як вимирає душа міста- старі вулиці, будинки і природа. Впевнений, що є і чудові жителі Осокорків та чудові місця, але ось такий досвід був у нас на 2022 рік
Хто замовив суцільний "депресняк", навмисно занижуючи оцінку та привабливість нашої землі? Привернути увагу? Чию?
@@Світлана-у5в смотрите ролик, никаких эффектов и обработки нет. Сами наверное и замовили.
А что там веселого есть? тут печаль только, во что превратили Осокорки с домами которые как грибы, не перестают строиться
Дякую за Вашу,дуже потрібну роботу! Дуже подобається! Вам здоровья і удачі!
Дякую за відео. Я сам живу в Дарницькому районі та в перше дізнався що там є село😲
Очень интересное видео. Нравится как Вы, Антон, тонко замечаете то, что на фоне киевского архитектурного разнообразия легко теряется из виду. Меня одноэтажная застройка раньше вообще мало интересовала. Ну стоит себе старая рухлядь, ну в скором времени и развалится. Но Вы же заострили внимание, что наличники на окнах особенные, осокорковские, улицы села незамысловатые. А ведь так и есть, ведь до 80-х это вообще было обособленное село в черте Киева. И в каждом видео Вы показываете какую-то свою изюминку любого уголка Киева. Сам живу на Осокорках, и скорей всего мой дом как раз и построен на одном из таких заливных лугов. Но буквально 10 минут ходьбы до дач и озер, и попадаешь сразу в другой мир, мир спокойствия и отсутствия городской суеты. И отдельно хочу акцентировать то, что благодаря Вашему приятному, можно твердо сказать, дикторскому голосу, вся информация легко воспринимается и приятно не только смотреть, но и слушать.
Огромное спасибо Вам! С опытом таких прогулок начинаю замечать больше, и стараюсь это показывать, чтобы было интересно зрителю!)
@@kazhan Продолжайте в том же духе. Я посмотрел видео с момента создания канала. И с каждым видео заметно, как растет Ваше мастерство по видеосъемке и монтажу. А Ваши рассказы про историю города можно выделить отдельно. Есть такие факты в Ваших рассказах, о которых что-либо трудно найти даже в интернете. Поэтому за такую насыщенность интересной информацией о городе огромное Вам спасибо!
Рідні Осокорки 😍 дякую за таку цікаву серію 👍
А Осокорківське кладовище взагалі бачу вперше 😳
Стосовно великих затоплень, а саме коли Дніпро навесні розливався по всім ланам, то останне повне затоплення було у 1979 році. Саме тоді мій дід отримав ділянку під дачу, і йому з новими сусідами так нетерпілося означити межі своїх нових володінь, що вони взяли дерев'яного човна, і на ньому плавали та забивали кілки прямо у воду 🤣 звісно коли повінь спала вже нормально виміряли, але отаке було завзяття 😂
Ще нинішня вулиця Центральна у 80 тих. роках являла собою одноколійні смугу з бетонних блоків завширшки в 0,5 м. Таким чином їхати можна було в один бік, і якщо траплялася зустрічна машина, то хтось мав з'їхати у кювет аби поступитися колією, зазвичай вантажівки поступалися легковикам, ну і мій дід на ГАЗ 21 "Волга" теж завжди поступався жигулям та москвичам, бо кліренс вищий. Та як на дорозі зустрічалися два легковика з низьким кліренсом, то як у казці про двох цапів, жоден не поступався дорогою, і вони могли по півтори години витріщатися один на одного, принципово чекаючи в кого здадуть нерви, і він зїде в кювет 😳
А ще всі дачі що знаходяться праворуч від Центральної і аж до Дніпра, видавалися спочатку, від трудових колективів, десь медикам, десь військовим, десь працівникам заводу, такими групами по 10-20 чоловік. А ось все що по ліву сторону від Центральної і аж до великих озер, це вже "кооперативщики" люди що збиралися у ініціативні групи та незовсім зрозуміло як нарізали собі землі, тому праві "правильні" осокорчани десятиліттями називали лівих "неправильних" Осокорчани самозахватчикми! 😯
Дякую Вам! Як завжди, дуже цікаво, дізнаюся багато нового з Ваших коментарів!👍👍
Как всегда , открываю для себя интересный Киев, о котором многого не знал. Спасибо
Круто,ещё-бы обзор на с.Чапаевка,было-бы интересно)могу помочь
Осокоркі це чудове місце.Прекрасна природа озера та луга були колись поки ми самі жили.А як почали будувати новобудови то все змарнували і понівечіли.Шкода що люди не бережуть красу!
А у нас была дача . Улица Лесная.. там все улицы были лесные ,но под номерами !!! Эх!!!
а можешь снять про Мосты Киева выпуск? рассказать про их историю, думаю будет очень интересно
Да я наверное не эксперт в таком) Но спасибо, идея интересная
@@kazhan Не за что) понимаю))) На Весну приглашаю еще раз на Лысую Гору м Выдубичи , покажу места, про которые вообще мало кто знает, только те, кто тут жил когда-то)
@@hollycobra7313 ого, крутая идея))) всегда интересно про Лысую Гору посмотреть
@@павелпервозванный-ю1ц полностью согласен и поддерживаю
Дождались)
Очень понравилось видео, интересно было))) спасибо тебе) ждем еще видео!)
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Дуже чудово як завжди.
Дякую!
Спасибо ,очень понравилось видео, буду с нетерпением ждать следующего!👍
Спасибо ! Как всегда,очень интересно.
Осокорки,Позняки,Червоний Хутір, то моя батьківщина.Все було дуже добре там до 80-х,потім забудова і занепад.Нашу будівлю знесли,залишилася лише тополя,біля багатоповерхівки.
Почему занепад? Очень хороший район )), в конце 1983 нам дали там
квартиру. Все детство и пол жизни там прошло
@@КсюшаДав-щ4ш
Мав на увазі занепад приватної забудови.Там було дуже гарно.Садки біля кожної хати,красива місцевісь з багатьма невеличкими озерцями.Все зелене-Дніпро поруч.Після того,як прийняли рішення зносити,то почався занепад.Будівельні важкі машини порозбивали вулиці,люди розбирали і продавали свої будівлі-як будматеріал.Поступово все перетворилося на величезний будівельний смітник.Знос був розтягнутий у часі,тому за років 4-5,а може й більше,місцевість набула жалюгідного вигляду.
Залишили забудову зліва від Харківського шосе,але там і тоді був трохи Шанхай,а згодом стало ще гірше.
@@osh9325 все одно би рано чи пізно це би місце забудували
@@МаринаВикторовна-ь1м Так,невеликі острівці потрібно залишати.Можна в місцях,де висотні будівлі аж ніяк не потрібні.Нещодавно дивився старе відео про Київ.Дуже гарний краєвид на правий берег,нічого зайвого,лише давні церкви та зелень.Як гарно було.Тепер , мов голки місцями стирчать багатоповерхівки- пам'ятники безглуздій забудові.Хтось дуже хоче хотів з ліжка дивитися на Дніпро.Поставив свої інтереси вище суспільних,і здорового глузду взагалі.
Позавчера там сад резал))))Масловку как раз и проезжал)
Engish subs now included!
👋👍
👍👍👍
👍
колоритно вышли вставки музыки на гармошке
Прикольно!!!
Сам живу на улице Арефъева
Давай пожалуйста больше видео
Про Осокорки
Возле кладбища через дорогу вы должны были видеть водоём,возле базарчика через реку есть мостик,а за тем мостиком был большой открытый кинотеатр обнесенный высоким забором
Пане Антоне, дякую Вам за ще одну невеличку таємницю в нетрях нашого мегаполісу! Мене дуже цікавить один момент - на 10:37 у Вашому відео починає грати пісня "Не хотів би я ж ніколи..." Мені би дуже хотілося послухати її повністю. Я звернувся до Гугла, але той не видає мені нічого по цьому тексту. Підкажіть, будь ласка, де мені її можна відшукати, бо я сам музикант, і цікавлюсь такими автентичними записами?
Вітаю, пане Геральт! Як завжди вдячний за Ваші відгуки! Посилання на цю пісню ж додано у описі під відео)
@@kazhan Боже, пробачте мені мою неуважність, я не прочитав опис під відео:))) Як-то кажуть "Лайк не дивлячись". Ролик я дивився, а опис прочитати забув, бо вперше дивився на Смарті, а там немає можливості переглянути опис:) Дякую, і ще раз вибачте! Будемо популяризувати такі, вже майже мертві, твори. Граю у рок-гурті, тому маю надію, створимо кавер на одну, а можливо і більше з цих пісень. Бо навіть гугл їх не знає...
@@kazhan Пане Антоне, вибачте за мою надокучливість, Ви не маєте інформацію, чи ця пісня є авторською, чи пан Андріян грав народну пісню? Це вкрай важливо задля статусу авторських прав. Таку спадщину дуже необхідно досліджувати і мати на видноті. А якщо я в записі вкажу, що слова народні, я не помилюсь, але тоді чесне ім"я пана Андріяна зрештою забудеться...
Скільки себе пам,ятаю село було Києвом.
Не було Києвом. Це була Київська обл.
Це нормально, що мені старі дерев'яні огорожі подобаються більше модерних висоток?
Не знаю, але мені також)
@@kazhan 💜
Класс, с другом стало ещё интересней смотреть)
Поделись, пожалуйста какой у тебя дрон?качество съемки 👍👍
Спасибо огромное!))
Дрон DJI Mini 2
Село просто огромное и много водоёмов, но где же охрана природы? И это тоже Киев, жаль! Спасибо большое, было интересно👍
🤝
Топ
Несмотря на все ужасы градостроения Осокорки стоят
Як завжди, вілли всі надбудували, а про дороги забули
Показали Осокорки с какой-то стремной стороны, богом забытые. А кто совсем нитак. Там очень красивые места есть, хорошие люди, Осокорки красивые♥️
Жутко интересно👍👍
Бывал там по работе. Действительно, если свора собак нападет, то и помочь не кому будет. Глухомань.
Очень интересно. Есть да старые улицы ,но новые дома уже вытеснили старьё
Жестко интересно
Пиздатый контент про Киев
Спасибо!)) Это только начало!
А чего ты не говоришь? о том что с 1932 по 1933 гг Осокорки и Позняки вымерли от голода полностью....
И после туда заселили новых людей.
Это официальная информация.
да , много тогда в селе умерло людей, в том числе и брат моего деда 😥
Дороги без дренажа , даже примитивного 😢
Кажется да. Дамба все тащит
Ворота перекрашу 😊 зелёные не очень смотрятся
Підтримайте петицію про збирання дров в лісі для населення електронна петиція підтримайте петицію про збирання дров в лісі для населення електронна петиція номер 22/128702-еп
Кладбище впечатлило, сильно .
Думаю, рано или поздно исчезнут старые дома и появятся многоквартирные улья
І ще одне питання до Вас, пане Антон. Які монографії з києвознавства порекомендуєте, яких авторів? Мені, як історику за фахом, дуже соромно, що не приділяв доречної уваги історії свого рідного міста.
Не знаю чи можу щось саме рекомендувати, адже це залежить від конеретної теми, яку Ви хочете дослідити. Можу впевнено сказати, що користуюся працями Рибакова, Ковалинського, топонімічними довідниками Пономаренко+Резник та Железняка. Цікаві теми висвітлював у минулі часи Закревський. Безпосередньо у цьому відео дуже допомогли роботи Парнікоза І., "Лівобережна заплава: Троєщина, Вигурівщина, Воскресенська, Микільська, Кухмістерська Слобідки, Дарниця, Позняки, Осокорки, Бортничі та ін. в другій половині ХІХ ст.- 1917 р.", "Лівобережна заплава у міжвоєнному Києві 1921-1941 рр." та інші.
@@kazhan Дякую дуже, неодмінно почну свою пошукову діяльність! У мене в Виші був предмет києвознавство, з якого я, навіть, отримав "В". Але викладач зовсім не "зачепив" предметом... А от про Бориса Рибакова конкретно (якщо Ви маєте на увазі саме Бориса) довелося чути не дуже схвальні відгуки, мало не попередження, що його праці з історії Русі дуже політично ангажовані. Ну, там конкретно "наїзди" на всю радянську школу, також на Толочка і на його сина в тому числі:) А от у Вас вийшло те, що не вдалося ані тому, ані першому, а саме, так цікаво розказати і піднести інформацію, щоби знову збурити в мене інтерес до такого напрямку, як києвознавсто! Ще раз дуже Вам вдячний за Ваші надцікаві відео і на відповіді!
@@kazhan Ох, вже ця плеяда новітніх українських істориків, до "дідів" жодної поваги:)
@@heraldfromkyiv Рибаков Михайло Олександрович) У мене книга "Невідомі та маловіломі сторінки історії Києва". Список, що я навів, звичайно невеликий та і я далеко не профі, думаю доведеться ще багато нового побачити. Принаймні стараюся дійсно робити відео не заангажованими та не відхилятися від тем.
@@kazhan Так, дуже потішений тим, що не Борис:) А от Михайло Олександрович дійсно вартий уваги!