Dobrze objaśniasz i film na poziomie, ale język polski się kłania. Podłączam. przełączam, odłączam, załączam. "Do włączania i wyłączania..." Przeca nie mówisz "włancz mi światło" :p Ps. Tomasz Górski. Do laptopa na 19V potrzeba ok 2 do 4 Amper czyli ok 60 W. ( od 40W do100W zależy od generacji). Z napicia 12V jest ciężko uzyskać stabilny "prąd" 19V, oczywiście przy rozładowującym się akumulatorze, a co dopiero z pięciu V. Co innego zasilacz sieciowy, który ciągle daje stałe napięcie i natężenie a co innego wciąż tracący swe właściwości np. akumulator, który jest narażony na jeszcze większe straty energii na potrzeby stabilizacji prądu dla bardzo czułych na tym punkcie odbiorników. Np. Uruchom laptop bez baterii na samym oryginalnym zasilaczu z sieci - możliwe w ok 90-ciu-kilku%, a uruchom za pomocą przetwornicy podwyższającej - zastępującej ten zasilacz... Górna półka... może 30% tych wszystkich przetwornic by się nadawało. Pozdrawiam.
5v to12v=ah?
Dobrze objaśniasz i film na poziomie, ale język polski się kłania.
Podłączam. przełączam, odłączam, załączam.
"Do włączania i wyłączania..."
Przeca nie mówisz "włancz mi światło" :p
Ps. Tomasz Górski.
Do laptopa na 19V potrzeba ok 2 do 4 Amper czyli ok 60 W. ( od 40W do100W zależy od generacji). Z napicia 12V jest ciężko uzyskać stabilny "prąd" 19V, oczywiście przy rozładowującym się akumulatorze, a co dopiero z pięciu V. Co innego zasilacz sieciowy, który ciągle daje stałe napięcie i natężenie a co innego wciąż tracący swe właściwości np. akumulator, który jest narażony na jeszcze większe straty energii na potrzeby stabilizacji prądu dla bardzo czułych na tym punkcie odbiorników.
Np. Uruchom laptop bez baterii na samym oryginalnym zasilaczu z sieci - możliwe w ok 90-ciu-kilku%, a uruchom za pomocą przetwornicy podwyższającej - zastępującej ten zasilacz... Górna półka... może 30% tych wszystkich przetwornic by się nadawało.
Pozdrawiam.