Гурт Schmalgauzen й колядники з села Криворівня. ВЕРБОВАЯ ДОЩЕЧКА, пісня-присвята СЕРГІЮ ПАРАДЖАНОВУ

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 12 січ 2024
  • Schmalgauzen (перекручене Schmalhausen; укр. Шмальгаузен) - це театрально-музичний український гурт, що був створений в межах Університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого.
    Склад: Владислав Михальчук, Михайло Матюхін, Андрій Ширко, Роман Дебрін, Євгеній Запояско, Кирило Липко.
    Жанр: поп, джаз, театр, кабаре, перформанс, шансоньє.
    Підпишіться на канал: / @lookthatistheartist
    Почавши виступи у 2020 році, вони швидко набули популярності серед студентської аудиторії. Після 24 лютого 2022 року: група випустила свій останній альбом російською мовою і прийняла новий музичний шлях. Восени 2022 року Schmalgauzen повернувся на сцену зі своєю новою програмою «ТвійВіль». З лютого 2023 року солісти гурту, Влад Михальчук і Михайло Матюхін, виступають у музичній виставі «Августо і Густав», яка базується на творах Роберта Вальзера та представлена у Будинку кіно.
    ❤️Станьте СПОНСОРОМ нашого каналу (це - 0.80$ на місяць) і ДОПОМОЖІТЬ нам створювати ЯКІСНИЙ 🇺🇦 УКРАЇНСЬКИЙ контент, підтримайте УКРАЇНСЬКУ культуру:
    / @lookthatistheartist
    День народження гурту Schmalgauzen визнають 9 липня 2020 року, коли відбувся їх перший концерт. Початково гурт був сформований в університеті Карпенка-Карого, де зібралися всі його учасники. За словами учасників гурту, вперше ідея створити гурт прийшла на першому курсі після виконання університетського завдання "створення авторської пісні", що стало своєрідним викликом для хлопців, оскільки грати хоч на якомусь музичному інструменті вмів тільки Михайло Матюхін. Інші учасники просто взяли інструменти і навчались всьому "на ходу". Першим етапом їх творчого шляху, як вже сформованого колективу, стали довгі години, проведені в підвалі Будинку Культури в селі Іванковичі (Київська область), де народжувалася історія гурту: перша репетиційна база, запис першого альбому, нічні репетиції.
    Наш Фейсбук: is.gd/DddaIS
    Наш Telegram: t.me/Looktheartist
    Наша Viber-спільнота: surl.li/koubu
    Згодом гурт зазнавав змін як у своїй концепції, так і у складі. Спочатку було більше акторства, а з часом більше музики. Schmalgauzen працює в жанрі пісенного мистецтва, в якому поєднуються театральні вистави та драматургія. Фактично, це синтез музики і акторської майстерності у гармонійному співвідношенні. В різних програмах може бути більше акценту на театрі, а в інших - на музиці, так само, як і в їхніх піснях.
    Під час навчання на першому курсі університету Карпенка-Карого, хлопці вирішили провести музичний концерт, готуючи власні авторські пісні. Під час одного з прослуховувань викладач Андрій Самінін (відомий український актор театру, кіно і дубляжу) сказав: «Тут має бути якийсь Шмальгаузен!». Це слово стало для хлопців символом енергії та драйву. Хлопці закохалися в цю назву.
    Донат для нашого каналу: 🔗Посилання на банку
    send.monobank.ua/jar/68niBtrKV8
    Кожна Ваша гривня на вагу золота! ❤️
    💳Номер картки банки
    5375 4112 0653 1928
    Наша сторінка на PATREON: bit.ly/3CYcbHu
    Зайдіть, 🙏, Підпишіться на нас!
    Формально назва гурту написана з помилкою: частка -гаузен, яка є поширеною в німецьких прізвищах, німецькою пишеться -hausen. У німецькій мові «z» читається як «ц», тож «Schmalgauzen» мало б читатися як «Шмальґауцен».
    Також, Шмальгаузен - прізвище українського біолога німецького походження Івана Шмальгаузена, який був однією з центральних фігур у створенні сучасної синтетичної теорії еволюції.
    #Шмальгаузен #Schmalgauzen #Параджанов_100 #вербоваядощечка #сергійпараджанов #криворівня #кіно #театр #музика #культура #події #параджанов #будиноккіно #тінізабутихпредків
  • Розваги

КОМЕНТАРІ • 12

  • @daraionn
    @daraionn 4 місяці тому +9

    Їх виконання може і відрізняється від виконання Саркіса, але ці джентльмени завжди додають в різні мелодії щось «своє». Своє відчуття мелодії чи тексту, свої емоції, вони роблять свою картинку та інше! Чи погано це? Мені здається що ні. Вони додають до того що є - нового, свіжого, але не змінюють в негативному сенсі те, що було створено з самого початку. Це їх родзинка, і саме мені, вона неймовірно подобається і я тільки рада, що вони розвиваються не тільки в «своїй» музиці, але ще й розвивають теми і кінематограф таких геніїв, як Саркіс Параджаньян. Пишаюсь і буду пишатися. Підтримую і буду підтримувати🤲🏼

    • @LookThatIsTheArtist
      @LookThatIsTheArtist  4 місяці тому +2

      Дякуємо за змістовний відгук! ❤️Поширте, будь ласка, посилання на це відео, аби більше людей подивилися!

    • @daraionn
      @daraionn 4 місяці тому +1

      @@LookThatIsTheArtistпосиланнячко вже в твітері!

  • @Malanka_A
    @Malanka_A 4 місяці тому +5

    Капець! Ніколи не чула виконання Параджанова. Це щось неймовірне і аж до сиріт по всьому тілу.

  • @olgagarbuzyuk7534
    @olgagarbuzyuk7534 Місяць тому +1

    Якесь абсолютно органічне поєднання з сучасним… Дійсно, до мурашок. Я в захваті❤

    • @LookThatIsTheArtist
      @LookThatIsTheArtist  Місяць тому

      Вдячні за увагу ❤️Поширте, будь ласка, посилання на це відео, аби більше людей подивилися!

  • @juliaclokun6728
    @juliaclokun6728 4 місяці тому +2

    Хлопці.....,молоді,талановиті,...я розумію що поп,там джаз та інше,....я щиро вибачаюсь...але більш напугали.....ще раз вибачаюсь,щось не туди.....дякую що згадали Параджанова....мені нагадали більш початок 20го сторіччя історію з фітуристами...прошу вибачення ще раз,хай вас Бог береже та надихає на щось дуже гарне, невмираюче,щоб ото поєднали красу колядок з красою сучасної молоді та народився шедевр,вітаю із Різдвяними святами❤

  • @user-ic2rp1ky9o
    @user-ic2rp1ky9o 4 місяці тому +5

    Weird and wonderful!

  • @tanyav027
    @tanyav027 18 днів тому

    🫶🫶🫶