Двопартійна делегація Палати представників Конгресу США зустрілася в Києві з президентом Зеленським

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 30 чер 2024
  • Двопартійна делегація Палати представників Конгресу США на чолі з головою комітету Палати представників із питань розвідки Майком Тернером зустрілася в Києві з президентом Володимиром Зеленським. Президент розповів про ситуацію на передовій та першочергові потреби ЗСУ. На зустрічі говорили про подальшу американську допомогу, зокрема додаткові системи ППО та ракети до них. Законодавці заявили про двопартійну підтримку України в Конгресі.
    -----
    Слідкуйте за подіями у світі, США та Україні на вебсторінці та у соціальних мережах української служби Голосу Америки. Підпишіться на нас в соцмережах:
    Сайт: www.holosameryky.com/
    WhatsApp: bit.ly/whatsapp_holosameryky
    Viber: bit.ly/viber_holosameryky
    Telegram: t.me/holosameryky
    Facebook: / holosameryky
    Instagram: / holosameryky
    Threads: www.threads.net/@holosameryky
    X: x.com/holosameryky
    UA-cam: bit.ly/3rCvbU3
    Тільки перевірені новини зі США 🇺🇸 та України 🇺🇦.
    Включення журналістів Голосу Америки з Білого Дому, Конгресу, Пентагону, ООН, і не тільки. Дізнавайтесь ексклюзивні подробиці, дивіться інтерв’ю з законодавцями та високопосадовцями США.
    Брифінг Голосу Америки - актуальні новини, оцінки експертів, ексклюзивні інтерв’ю, дискусія в прямому ефірі. Ставте ваші запитання. Зі студії у Вашингтоні для вас працюють Юлія Ярмоленко та Остап Яриш.
    Час-Time - інформаційна програма про головні події та відносини між США та Україною. Дивіться о 22:00 за Києвом з понеділка по п’ятницю.
    Студія Вашингтон - ранковий дайджест новин. З вівторка по суботу о 8:00 за Києвом.

КОМЕНТАРІ • 16

  • @lidiasolodka6147
    @lidiasolodka6147 2 дні тому +8

    Українці вдячні Америці за підтриму України і народ України просять як можна більше давати зброї і частіше . 🇺🇦👍👏👏💗💗💗🤝🕊

  • @olyaponomarenko7394
    @olyaponomarenko7394 День тому +3

    🇱🇷‼️Не покидайте Україну ‼️

  • @annababanina7815
    @annababanina7815 День тому +2

    Требо сказати конгресменам про те що коли у нас забрали ядерку, США обіцяли захищати Украну від ворога і зараз коли Трамп проти допомоги для захисту , хай поверне нам ядерну зброю! Якщо би ми мали ядерну зброю Раша з путином ніколи ні напали на Україну!

  • @ramzes732
    @ramzes732 День тому +1

    Війна це політична воля лілерів світу . Війну починають нелюді, а закінчують люди, не треба роками винишувати українців, щоб показати свою зброю на полі бою, треба нищити терористів, а не їх ослаблювати життями українців і воювати між собою на нейтральних, українською нацією.

  • @user-yp8wv6rs2t
    @user-yp8wv6rs2t 21 годину тому

    ❤❤❤❤❤❤❤УРА-А-А❤

  • @ramzes732
    @ramzes732 День тому

    Чудові кроки НАТО Ситуація була терміновою, НАТО раптово створило нове командування для підтримки України та винесло низку жорстких рішень.
    Нові ініціативи для України розроблялися НАТО протягом багатьох місяців, але ситуація стала більш актуальною після недавніх виборів у США.
    Організація Північноатлантичного договору (НАТО) розмістить високопоставленого цивільного чиновника в Києві, повідомляє WSJ з посиланням на офіційних осіб США та НАТО 1 липня. Це один із багатьох нових заходів, розроблених альянсом для збільшення довгострокової підтримки України, які, як очікується, будуть оголошені на саміті у Вашингтоні наступного тижня.
    Як повідомляє WSJ, ці кроки покликані посилити перспективи приєднання України до альянсу в контексті відсутності пропозиції про членство на даний момент. Цей крок був зроблений на тлі зростаючої правої політичної хвилі в Європі та ймовірності повернення Дональда Трампа в Білий дім, а також ризику того, що США скоротять підтримку України.
    НАТО також створює нове командування у Вісбадені (Німеччина) для координації поставок військової техніки Києву та навчання української армії. У цій операції під назвою «Допомога НАТО в галузі безпеки та навчання» братимуть участь майже 700 військовослужбовців США та інших союзників з НАТО, і вона візьме на себе більшість місій, які виконували військові США з моменту вторгнення рф в лютому 2022 року.Надзвичайна ситуація.
    Нові ініціативи розроблялися місяцями, але ситуація стала більш актуальною після виступу президента Байдена в прямому ефірі теледебатів із Трампом 27 червня та скарг Трампа на суму грошей, які США витратили на Україну.
    «Велика причина змін - утримати зусилля з підтримки України від впливу Трампа», - колишній посол США в НАТО Іво Даалдер, використовуючи фразу «Tramp-proofing» (анти-Трамп). у поточній позиції НАТО.
    «Замість того, щоб Вашингтон відповідав за управління навчанням і підтримкою, НАТО візьме на себе це завдання. Тож, навіть якщо США скоротять або відмовляться від підтримки, ця робота не буде скасована».
    Оскільки ультраправі партії завойовують підтримку виборців у Франції, Нідерландах та в усьому Європейському Союзі, інституціоналізація ролі НАТО також може зробити військову допомогу Україні менш вразливою через зміни політики серед членів коаліції.Нинішні та колишні чиновники США оцінюють, що ці кроки дозволять альянсу краще координувати зусилля західних країн щодо надання військової підтримки Україні в її "випробуванні волі між мацквою та Заходом" ? на кордоні НАТО. План також має на меті допомогти українській армії стати більш схожою на армії НАТО.
    Дипломати НАТО заявили, що члени альянсу сподіваються, що на саміті також буде узгоджено щорічні фінансові зобов'язання щодо військової допомоги Україні, хоча умови ще обговорюються.
    Нещодавні дискусії між членами альянсу включали встановлення цілі близько 40 мільярдів доларів на рік і збільшення вартості внесків від країн, хоча ймовірно, що Сполучені Штати залишатимуться великим донором.Хоча багато членів НАТО вважають, що альянс повинен запросити Україну до вступу, США та Німеччина виступають проти цього кроку на майбутньому саміті.
    Намагаючись приховати розбіжності всередині альянсу, НАТО, ймовірно, кваліфікує прохання України про приєднання до альянсу як «незворотне» на основі формулювань минулорічного комюніке НАТО про те, що «майбутнє України в НАТО». і комюніке 2008 року про те, що Україна колись стане членом НАТО. Ознаки зміни «ставлення» НАТО.Відповідно до узгоджених ініціатив, які очікують схвалення на майбутньому саміті, персонал інших членів Альянсу, крім Сполучених Штатів, працюватиме разом з американцями в новому командному центрі НАТО, щоб збалансувати пожертвування військового обладнання відповідно до потреб України та координувати процес передачі.
    Вони також координуватимуть підготовку української армії, щоб гарантувати, що те, що надається, відповідає потребам Києва. Персонал НАТО сам не проводитиме жодних тренувань.Зміни спрямовані на посилення інституційного імпульсу та поширення знань про логістику, пов’язану з транспортуванням поставок із десятків країн до кордонів України. Генсекретар НАТО Єнс Столтенберг заявив минулого місяця в Брюсселі, що зміни поставлять підтримку України з боку Альянсу «на більш міцну основу на наступні роки».
    Незважаючи на те, що ця зміна збільшить рівень участі НАТО, Сполучені Штати все одно нададуть більшість персоналу.
    Вищі цивільні посадові особи в Києві зосереджуватимуться на довгострокових потребах України у військовій модернізації та підтримуватимуть невійськові питання, зв’язуючись із запланованим командуванням у Вісбадені та штаб-квартирою НАТО в Брюсселі.
    Нові кроки також сигналізують про важливу зміну у ставленні альянсу. Спочатку НАТО трималося на відстані від військової кампанії України, щоб уникнути звинувачень у учасниках конфлікту. Протеці організаційні зміни означають, що НАТО тепер готове взяти на себе більш значну роль у допомозі Києву.
    «Оскільки союзники по НАТО вже надають Україні понад 90% загальної допомоги у сфері безпеки, НАТО, природно, є місцем для координації підтримки, щоб гарантувати, що Україна має здатність зміцнювати свою самооборону зараз і в майбутньому», - сказав високопоставлений чиновник США. В Україні умисний геноцид українців росіянами і до чого тут захист демократії ? Гвалти дітей росіянами та танки путіна яким боком ло демократії, до захисту демократії ?

  • @user-wt6fq3fn1g
    @user-wt6fq3fn1g День тому

    Знову для зе.привезли чергові ,,ЦУ,, не на користь України, народу.

  • @user-kl7vp1rn9d
    @user-kl7vp1rn9d 2 дні тому

    Привезли план капітуляції???Погрались,і викинуть,як Авганістан.😂😂😂

  • @user-iy3fs6ch5g
    @user-iy3fs6ch5g День тому

    Страхи перед Путіним призводить до розширення деструктивных процесів в світі.

  • @451fahrentheit
    @451fahrentheit 14 годин тому

    Америка повинна перестати гратися з Україною і життями українців, а, натомість, виконувати свої зобов’язання згідно з Будапештським меморандумом! На ювілейному саміті НАТО має надати реальну військову допомогу і гарантії безпеки Україні! Наприклад, НАТО може ad hoc надати Україні спеціальний статус свого Головного Союзника…

  • @innaliahova8443
    @innaliahova8443 3 години тому

    Чим висловлювати підтримку, краще скасувати заборону бити бандитську рашку на її теріторії,

  • @user-ti7it8re9y
    @user-ti7it8re9y 2 дні тому

    Законтачились