Быстрый темп песни(. В 1997 он пел так как нужно эту песню, я просто сравнил записи живого звука со сцены в ютубе. То как он в этом ролике поёт, это не та песня.
+vybyjzubrozkryjoko кука Я так розумію - ви знатний естет? пісня "Ой чий то кінь стоїть" - пісня про коня, "цвіте терен" - про родину розових, "ой гиля, гиля"; - пісня про зооффілку?! Цікавий погляд, Хоцу сце!
Не сци, ось сце, од естета. Брати англійці при владі придумали три кроки до спотворення свідомості молодих людей: РОК -- СЕХ -- НАРКОТИК. Як діє. Рок "мистецтвом" пропагують розбещеність як норму, зводячи кохання до фізиологічних відчуттів. І люди ... єбуться, і розбігаються, або біжать до інших "партнерів",щоб "порівняти" бо так навчені, що сех - фізиологія. А ось коли починають страждати, їм одразу "пропонується" зняти страждання наркотою (будь-чим: спиртом, тютюном, ... ). По тексту пісні Вона вже зробила третій крок - перейшла до наркоти (спирту). Ось яким чином нас мають, і ми виздихуєм. Скільки нас лишилось з 52-ох з гаком мільйонів за 25 років? А хто де чув із змі що таке ТЕЛЕГОНІЯ, або ЗАКОН РИТА? Про це знали наші предки, знав і друг Дарвіна. Це вас, молодих, здорових, енергійних, красивих зациклюють за допомогою "трьох кроків" і приспіву пісні. Та і як же можна розігнати "печаль", що підживлена отрутою? Ось тобі і замкнене безвихідне коло РОК - СЕХ -- НАРКОТИК, де один крок породжує інший. "Украл, випіл, - в тюрьму, Украл, випіл, - в тюрьму, - РОМАНТІКА !" І в яке рівняння може йти це створіння з українською піснею, де майже кожне слово несе по декілька образних тлумачень? Ти сцо, з оковитої очманів?
vybyjzubrozkryjoko кука Ох немає часу довго все розписувати. Я люблю рок. Люблю альтернативний, готичний, наприклад сімфо-готік метал і т д - не весь рок. Особливо рок-балади люблю... ганзу, аеросміт, скорпіонів. Але то таке. Рок-музика, як і будь-яка музика впливає на емоцію і рок, вважається впливає більш фізично, стимулює адреналін. По суті будь-яка музика, навіть класика може впливати на фізіологічні емоції. Так Лімп Бізкіт на концертах своїх схвалює агресію і провокує на неї ,але це їх проблеми. На рахунок ТЕЛЕГОНІЇ - це досі теорія. Я давненько чув про неї і багато хто любить говорити про неї, тільки досліди проводились на собаках і телегонія відома у собак, а у людини досі не є істиною (про чорношкірих дітей у білих навіть не пишіть. Це не правило). Текст цієї пісні можан по-різному прочитувати, як і народні пісні. Повірте я може підняти кілька таких фольклорних пісень, дуже відомих в яких говориться наприклад про втрату цноти, а якщо дуже захотіти можна і лезбійство приплести. Не гоніть бєса, от що я скажу. Страшне не люблю коли кажуть, що майже кожна слово української народної пісні несе кілька образних тлумачень. Ви от бачу куті переїлись. Ці пісні складав не народ ,а якийсь хлопець, або якась дівчина, хтось можлиов доповнював і т д але це не означає, що це прямо студити сиділи і придумували, зашифровували в них темний стиль. Не смішіть мене. І це не те коли "Взасвіт встали, чи Засвистали" - бо тут є рішення хоча досі кожен співає по-різному, а отже не вірно, Я так розумію, що коли рок-музиканти вживають наркоту і займаютсья сексоми - це означає, що над ними прокляття і їх творчість - це сатанинський еклібрис. Нехай. Варто вам розібратись в естетиці, і етиці. Що значить художник і художній витвір, що таке мораль і чи моральне мистецтво, і чи художник це частина людини, в якій воля та інтелект ніяк не знайдуть балансу. Ос це хороші питання,- і Батай, Марітен, Гассет вам в допомогу. Не потрібно оцінювати "щось" ковзаючи по його глянцевій поверхні. Це дуже дико виглядає. Уальд - гомосексуаліст - не будете читати про його естетику? Бодлер ходив до проституток, написав нечувані "Квіти зла" заперечуючи моральне в мистетцві (мистецтво заради мистецтва), Жан Кокто - педик, Жан Маре - теж, Да Вінчі і Мікеланджело - будемо ковзати по поверхні і називати поганим загальне побачивши його в частковому? Подумайте на дозвіллі і вибачайте за граматику - там помилок море, ліньки виправляти. На кінець Омар Хайям і Блок - купажні алкаші від бога, наскільки я розумію, та ще й останній з них такий збоченець був, що ойойой. Всі геть!!!! ))))
vybyjzubrozkryjoko кука Спробую відповісти конкретно, а то останнім часом закидають мені, що займаюсь словоблудством і уся моя риторика суцільна каша. Можливо усім потрібна примітивна, проста відповідь, а ен проста в смислі тієї простоти яку досягає досвід. Зрозумійте, що питання людських пороків, їх етики і моральної поведінки на протязі життя - це не зовсім взаємозвязано із їх художньою творчістю. Тобто мистецтво потрібно розділяти від земниої тяготи життя. Думаю на своєму прикладі ви зможете, щось подібне пригадати... наприклад - кажу сусіду, що пити багато не потрібно, ввечері написав вірша коханій, а завтра набухався в сраку з друзяками. Ну ви ж прекрасно знаєте яка людина непостійна. Творчість - філософська річ і вона зявляється в якусь мить переносить ідею у форму, фіксує і продукує твір. Можливо я не правий, але тоді усе мистецтво потрібно ігнорити бо його автори не сильно відрізнялись чеснотливістю і чеснотами в різні етапа свого життя. Крім того існує дуже багато теорій появи такої речі, як мистецтво і кожна трактує по своєму. Якщо ви дотримуєтесь Фрейда - він вам скаже про дитячість фантазії дорослого, що свою реальність переносить у вимисл. Бердяєв вам розкажу з точки зору християнської етики... коротше щоб не скотитись у словоблудство скажу одне - дуже не просто розібратись, що таке творчість і, що таке естетика, що таке етика. В це потрібно вірити, любити, або не любити і не вірити, але з одним поняттям, щоб розібратись в ньому можна згайнувати купицю часу. Тільки думки про естетичну категорію, як "смак" - доволі складні, коли сходяться двоє в якісь дискусії. От важко мені ен повторити "кашу". Надто усього багато. Візьміть до уваги Е.Фукса і економічну теорію мистетцва, а візьміть якусь сикуху, фанатку Коржа і вона вам розкаже, що мистецтво - це Корж. НУ якось так. Колит хочете серйозної, дуже конкретної розмови - можу зголоситись на скайп розмову чи ще щось. Тільки якщо це вас справді цікавить. Я подібним інтересуюсь з малку. Перечитав - х..ву тучу вської всячини і понапридумував власних тлумачень. Тому подумайте. Якщо цікавить - поговоримо на рівних. Ні, то... то хрен його знає.. .сумно тоді якось. З повагою, Володимир.
vybyjzubrozkryjoko кука Розмова на подібну тематику важка і неоднозначна. Ви притримуєтесь своїх переконань, яких я не розділяю, а я своїх. Причини: - Християнізм, церквизм - це ваші фантазійні терміни, про які я ніколи не чув. - Етика - питання моралі, естетика - питання краси. Християнство по суті величезна частина етики і естетики нашої цивілізації - наприклад такий жанр, як притча чи оповіді Соломона + всі Темні віки, як і Середні, як і Відродеження, як і Ренесанс (я не помилився), менше барокко і галантна епоха, але завжди християнські мотиви, образи отримували своє облагородження художнім освітленням. - Я прекрасно знайомий із історією мистецтв, прекрасно знаю історію літератури, всесвітню історію, щоб розуміти поступ цивілізації і її хронологічному розвитку і нічого кращого(пригадайте Шопенгауера "Ганс і Гретхен") за Любов, як мету і суть - не придумано. - Віра -для мене це суть і смисл. - Знайомий із атеїстами, "свідками", окультистами, готами, дарвіністами - смисл культурного життя для тих хто не розділяє віру в бога являється одним із пунктиків скажемо, тієї ж піраміди Маслоу, як практична річ і глибина символів їх ніколи не цікавила, як і суть самого мистецтва, для них воно - декор. ....
Геніально!!!
Думаю, що цю пісню, ніхто краще за нього не співає. Мурашки по шкірі
А хто її ще співає?
@@ilyakorniyko8331 вся Україна)
Так, скільки слухала,то він найкраще співає цє пісню.Молодчинка)
Глибока пісня
Золотий голос, це прекрасно
Гарне виконання.любіть один одного.поважайте.дякуйте Богу за кожну мить життя.
раритет ,який завжди буде актуальний ...
Ударник -- супер !!
Обожнюю❤
Шедевр, богатої України!
Длагодорю за песню . Исполнение люкс .
Обожнюю цю пісню 😊
Чудове виконання. Бальзам на душу.
бальзам на душу
Просто супер пісня для душі!!!
Суперрр
еееехххххххххххххх. 90-ті роки, дитинство.....))))))))))))
Хорошая песня
Тарасе. я з Донецьку, Ваш палкий пихильник (там всі мої, у 92 другому у Львові ( там усі родичі)
Зараз - на передку? Чи ще нI? Хiба не встиг? Родичи - у Львовi, а ти не встиг?
Лиш Вона, врятуе......!!!!!!
классссссс
вже не розбіжимося.... от тільки тепер по англо- німецько- польсько- італійськомовним містам. #біженцізукраїни
БРАВО, а стільки років пройшло...
Тарасе, я перепрошую, у 92 -гому у Львові заскочив у магазин звукозапису, кажу, дайте все що є "Плач Єремії", вона подивилася на мене як
О.С!!!!!!!!!!!!
💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛
Slava ukraiene🇺🇦🙏🏼
Geroyam Slava!
Героям Слава!!! ❤❤❤❤
Таки хероям, чи героям?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Быстрый темп песни(. В 1997 он пел так как нужно эту песню, я просто сравнил записи живого звука со сцены в ютубе. То как он в этом ролике поёт, это не та песня.
Це ваша суб'єктивна думка!
Нетленное
Пісня про алкоголіків для алкоголіків і їхню безвихідь.
Єдині тверезі слова - русифіковані міста.
Ще трохи і вимремо як мамонти.
+vybyjzubrozkryjoko кука Я так розумію - ви знатний естет? пісня "Ой чий то кінь стоїть" - пісня про коня, "цвіте терен" - про родину розових, "ой гиля, гиля"; - пісня про зооффілку?! Цікавий погляд, Хоцу сце!
Не сци, ось сце, од естета.
Брати англійці при владі придумали три кроки до спотворення свідомості молодих людей:
РОК -- СЕХ -- НАРКОТИК.
Як діє. Рок "мистецтвом" пропагують розбещеність як норму, зводячи кохання до фізиологічних відчуттів. І люди ... єбуться, і розбігаються, або біжать до інших "партнерів",щоб "порівняти" бо так навчені, що сех - фізиологія.
А ось коли починають страждати, їм одразу "пропонується" зняти страждання наркотою (будь-чим: спиртом, тютюном, ... ).
По тексту пісні Вона вже зробила третій крок - перейшла до наркоти (спирту).
Ось яким чином нас мають, і ми виздихуєм. Скільки нас лишилось з 52-ох з гаком мільйонів за 25 років?
А хто де чув із змі що таке ТЕЛЕГОНІЯ, або
ЗАКОН РИТА?
Про це знали наші предки, знав і друг Дарвіна.
Це вас, молодих, здорових, енергійних, красивих зациклюють за допомогою "трьох кроків" і приспіву пісні.
Та і як же можна розігнати "печаль", що підживлена отрутою? Ось тобі і замкнене безвихідне коло РОК - СЕХ -- НАРКОТИК, де один крок породжує інший.
"Украл, випіл, - в тюрьму, Украл, випіл, - в тюрьму, - РОМАНТІКА !"
І в яке рівняння може йти це створіння з українською піснею, де майже кожне слово несе по декілька образних тлумачень?
Ти сцо, з оковитої очманів?
vybyjzubrozkryjoko кука Ох немає часу довго все розписувати. Я люблю рок. Люблю альтернативний, готичний, наприклад сімфо-готік метал і т д - не весь рок. Особливо рок-балади люблю... ганзу, аеросміт, скорпіонів. Але то таке. Рок-музика, як і будь-яка музика впливає на емоцію і рок, вважається впливає більш фізично, стимулює адреналін. По суті будь-яка музика, навіть класика може впливати на фізіологічні емоції. Так Лімп Бізкіт на концертах своїх схвалює агресію і провокує на неї ,але це їх проблеми.
На рахунок ТЕЛЕГОНІЇ - це досі теорія. Я давненько чув про неї і багато хто любить говорити про неї, тільки досліди проводились на собаках і телегонія відома у собак, а у людини досі не є істиною (про чорношкірих дітей у білих навіть не пишіть. Це не правило).
Текст цієї пісні можан по-різному прочитувати, як і народні пісні. Повірте я може підняти кілька таких фольклорних пісень, дуже відомих в яких говориться наприклад про втрату цноти, а якщо дуже захотіти можна і лезбійство приплести.
Не гоніть бєса, от що я скажу. Страшне не люблю коли кажуть, що майже кожна слово української народної пісні несе кілька образних тлумачень. Ви от бачу куті переїлись. Ці пісні складав не народ ,а якийсь хлопець, або якась дівчина, хтось можлиов доповнював і т д але це не означає, що це прямо студити сиділи і придумували, зашифровували в них темний стиль. Не смішіть мене.
І це не те коли "Взасвіт встали, чи Засвистали" - бо тут є рішення хоча досі кожен співає по-різному, а отже не вірно,
Я так розумію, що коли рок-музиканти вживають наркоту і займаютсья сексоми - це означає, що над ними прокляття і їх творчість - це сатанинський еклібрис. Нехай. Варто вам розібратись в естетиці, і етиці. Що значить художник і художній витвір, що таке мораль і чи моральне мистецтво, і чи художник це частина людини, в якій воля та інтелект ніяк не знайдуть балансу.
Ос це хороші питання,- і Батай, Марітен, Гассет вам в допомогу.
Не потрібно оцінювати "щось" ковзаючи по його глянцевій поверхні. Це дуже дико виглядає.
Уальд - гомосексуаліст - не будете читати про його естетику? Бодлер ходив до проституток, написав нечувані "Квіти зла" заперечуючи моральне в мистетцві (мистецтво заради мистецтва), Жан Кокто - педик, Жан Маре - теж, Да Вінчі і Мікеланджело - будемо ковзати по поверхні і називати поганим загальне побачивши його в частковому? Подумайте на дозвіллі і вибачайте за граматику - там помилок море, ліньки виправляти.
На кінець Омар Хайям і Блок - купажні алкаші від бога, наскільки я розумію, та ще й останній з них такий збоченець був, що ойойой. Всі геть!!!! ))))
vybyjzubrozkryjoko кука Спробую відповісти конкретно, а то останнім часом закидають мені, що займаюсь словоблудством і уся моя риторика суцільна каша. Можливо усім потрібна примітивна, проста відповідь, а ен проста в смислі тієї простоти яку досягає досвід. Зрозумійте, що питання людських пороків, їх етики і моральної поведінки на протязі життя - це не зовсім взаємозвязано із їх художньою творчістю. Тобто мистецтво потрібно розділяти від земниої тяготи життя. Думаю на своєму прикладі ви зможете, щось подібне пригадати... наприклад - кажу сусіду, що пити багато не потрібно, ввечері написав вірша коханій, а завтра набухався в сраку з друзяками. Ну ви ж прекрасно знаєте яка людина непостійна. Творчість - філософська річ і вона зявляється в якусь мить переносить ідею у форму, фіксує і продукує твір. Можливо я не правий, але тоді усе мистецтво потрібно ігнорити бо його автори не сильно відрізнялись чеснотливістю і чеснотами в різні етапа свого життя.
Крім того існує дуже багато теорій появи такої речі, як мистецтво і кожна трактує по своєму. Якщо ви дотримуєтесь Фрейда - він вам скаже про дитячість фантазії дорослого, що свою реальність переносить у вимисл. Бердяєв вам розкажу з точки зору християнської етики... коротше щоб не скотитись у словоблудство скажу одне - дуже не просто розібратись, що таке творчість і, що таке естетика, що таке етика. В це потрібно вірити, любити, або не любити і не вірити, але з одним поняттям, щоб розібратись в ньому можна згайнувати купицю часу. Тільки думки про естетичну категорію, як "смак" - доволі складні, коли сходяться двоє в якісь дискусії. От важко мені ен повторити "кашу". Надто усього багато. Візьміть до уваги Е.Фукса і економічну теорію мистетцва, а візьміть якусь сикуху, фанатку Коржа і вона вам розкаже, що мистецтво - це Корж. НУ якось так. Колит хочете серйозної, дуже конкретної розмови - можу зголоситись на скайп розмову чи ще щось. Тільки якщо це вас справді цікавить. Я подібним інтересуюсь з малку. Перечитав - х..ву тучу вської всячини і понапридумував власних тлумачень. Тому подумайте. Якщо цікавить - поговоримо на рівних. Ні, то... то хрен його знає.. .сумно тоді якось. З повагою, Володимир.
vybyjzubrozkryjoko кука Розмова на подібну тематику важка і неоднозначна. Ви притримуєтесь своїх переконань, яких я не розділяю, а я своїх.
Причини:
- Християнізм, церквизм - це ваші фантазійні терміни, про які я ніколи не чув.
- Етика - питання моралі, естетика - питання краси. Християнство по суті величезна частина етики і естетики нашої цивілізації - наприклад такий жанр, як притча чи оповіді Соломона + всі Темні віки, як і Середні, як і Відродеження, як і Ренесанс (я не помилився), менше барокко і галантна епоха, але завжди християнські мотиви, образи отримували своє облагородження художнім освітленням.
- Я прекрасно знайомий із історією мистецтв, прекрасно знаю історію літератури, всесвітню історію, щоб розуміти поступ цивілізації і її хронологічному розвитку і нічого кращого(пригадайте Шопенгауера "Ганс і Гретхен") за Любов, як мету і суть - не придумано.
- Віра -для мене це суть і смисл.
- Знайомий із атеїстами, "свідками", окультистами, готами, дарвіністами - смисл культурного життя для тих хто не розділяє віру в бога являється одним із пунктиків скажемо, тієї ж піраміди Маслоу, як практична річ і глибина символів їх ніколи не цікавила, як і суть самого мистецтва, для них воно - декор.
....