50% ДОВБИКА достатньо для "Списку Роналду"/ ЦИГАНКОВ повертається АНОМАЛІЄЮ / Лунін vs Куртуа

• Опубліковано 27 кві 2024
  • Каталонській Жироні вдалося перервати серію із п’яти безвиграшних виїзних матчів поспіль завдяки перемозі над Лас-Пальмасом (2:0). На стадіоні в Гран-Канарії Артем Довбик міг відзначатися щонайменше двічі, однак пробити Альваро Валлеса із 11-метрової позначки зумів лише одного разу. Після острівного тріумфу Жирона вбиралася на другу позицію у турнірній таблиці і лише одна перемога в останніх 5 матчах забезпечить команді історичну участь у наступному розіграші Ліги Чемпіонів. Довбик ж із 19 голами залишається кращим бомбардиром Ла Ліги, випереджаючи найближчого переслідувача Джуда Беллінгема на 2 м’ячі.
    Колишній нападник Дніпра має шанс стати першим за останні 14 років форвардом, якому підкорилася нагорода Пічічі, не будучи гравцем Барселони чи Реала.
    До вашої уваги огляд 33-го туру Ла Ліги. Матчі команд, у яких грають українські легіонери.
    ***уже після запису стало відомо, що Карло Анчелотті вніс до заявки Реала на матч проти Баварії бельгійського голкіпера Тібо Куртуа, але, за інформацією в іспанських ЗМІ, у рамці воріт з'явиться саме Андрій Лунін. Куртуа поїде до Мюнхена в якості моральної підтримки.
    Підтримуй український футбол разом з Favbet:
    #футбол #футбол24 #новиниспорту #спорт #довбик #циганков #лесько #мічел #жирона # #голи #лунін #реал #анчелотті #кепа #куртуа #голи #беллінгем #лунін #лікарі #травма #коуту

КОМЕНТАРІ • 26

• @user-wv2pj2wr1n
    @user-wv2pj2wr1n 14 днів тому +1

Змістовий гарний розбір. Дуже цікаво. Дякуємо)

• @uafootball24
      @uafootball24  14 днів тому +1

Дуже вдячні за теплі слова підтримки!)

• @bradpitt1112
    @bradpitt1112 15 днів тому +4

Дякую за випуск, приємно слухати ваші огляди. Надіюсь через тиждень почут ваш огляд на тему Реал(Лунін)чемпіон, і Жирона(Довбик, Циганков) в Лізі чемпіонів.

@uafootball24  15 днів тому +1

Ще євро попереду )

• @everisestudio9163
      @everisestudio9163 15 днів тому +1

Та вже в середу чекаємо розбір матчу Баварія - Реал)

• @user-vq8zw8fk1w
      @user-vq8zw8fk1w 14 днів тому +1

Аби Жирона бахнула в суботу Барсу і забрала 🥈, то це було б красіво.

@uafootball24  14 днів тому

@@everisestudio9163до речі, під вечір буде)

• @tarastsiura5334
    @tarastsiura5334 15 днів тому +1

Молодці! Гарно робите свою роботу 👍 Завжди цікаво слухати вас обох 💪

• @narimanyhyev
    @narimanyhyev 15 днів тому +4

Артем Довбик це наш форвард! Чтобы не писали СМИ, а мы знаем что он выручает в нужном моменте, а Цыганков тоже наш красавчик! И он тоже наш и он ещё себя покажет и в Жироне и на евро 2024 куда он помог нам выйти 👍✌️👌🏾 Слава Украине и Слава ЗСУ 💙💛! Всем мира и здоровья 🖐️

• @asmet2701
      @asmet2701 15 днів тому

Цифри не брешуть

• @user-pk4nl8hv7r
    @user-pk4nl8hv7r 15 днів тому

Спасибо за подробный анализ, хорошая работа.
    По Лунину:
    1. Все понимают, что Реал в 1/2 ЛЧ на 95 % благодаря игре Андрея, а это в среднем плюс 15 млн евро в кассу клуба (затраты на покупку компенсировал);
    2. Куртуа уже в заявке на первый матч с Баварией, пока для поддержки, этим ходом Карлито убивает двух зайцев - мотивирует Лунина и напоминает Тибо, что двери в старт открыты;
    3. Если Реал выйдет в финал, то Лунин будет в старте, это его право (хотя Тибо не в восторге);
    4. Если Реал возьмёт ЛЧ с Луниным, то ситуация по вратарями на следующий сезон не предсказуемая.
    Ясно одно - Андрей уже обеспечил себя и свою семью. Остаётся вопрос наследия и величия!

• @cristinalesko3733
    @cristinalesko3733 14 днів тому +1

Цікаво та професійно. Якісний масмедійний продукт. Вітаю.

Приємно, працюємо далі!)

@bradpitt1112 15 днів тому +3

Коментар для просування і розвитку каналу, коментар для просування і розвитку каналу.

@user-vq8zw8fk1w 14 днів тому

Все, вважай що після такого комента канал просунутий і розвинутий.

• @user-zt7jc1sz9s
    @user-zt7jc1sz9s 14 днів тому

Лунін вибере правильний варіант ,який буде задовольняти його потреби.Залишитись,ні,перейти.?

Васкес 100 відсотків дайвив, там не мало бути пенальті.

• @user-xo5hf4gw6i
    @user-xo5hf4gw6i 15 днів тому +2

Луніна тримають від інших команд. Це питання дуже серйозне. П'ять років це багато. Але він міг піти раніше. Дружини футболістів руйнують карьери наших талантів. Карьєра зінченка була на взльоті поки був сам.

• @jasna_myt
      @jasna_myt 15 днів тому +2

😂

@user-xo5hf4gw6i 15 днів тому +1

​@@jasna_myt дружини переоцінюють своє значення, маніпулюють дитинами, побутом та своїми меркантільними вимогами. Спорт це творчість. Для дружин це тепле місце.

@asmet2701 15 днів тому +1

@@user-xo5hf4gw6i100%, спортсмену корисніше бути холостяком

@jasna_myt 15 днів тому

@@user-xo5hf4gw6i Спорт - це не творчість, а особливо для голкіпера.

@user-xo5hf4gw6i 14 днів тому

​@@jasna_myt це творчість бо приймають рішення за пів секунди бо стандарти можуть мати мільйони варіантів, бо треба получати задоволення від праці, а жОни не працюють ебут мозки та міряються барахлом як тім" 🎉

@user-vq8zw8fk1w 15 днів тому

Довбик втомлений, невпевнений, він марнотратить, в нього найнижча оцінка за матч, але яким чином трапилось, що MVP матчу отримав саме він, а не хтось інший? 🤔
    І ще на рахунок того, що він надто багато грає, через що смертельно стомлений. Серйозно? Прямо багато-пребагато? А то здається, що навпаки його постійно і часто невчасно змінюють, не даючи догравати матчі. Пам"ятаю лише один матч, який він дограв з початку і до кінця, Жирона в єврокубках не грає, з кубку Іспанії вилетіла давним-давно, календар Ла Ліги чіткий, грають ритмічно, раз в тиждень, то коли Артем встиг так сильно стомитись? Згадати лише те, скільки голів він забивав в УПЛ на останніх хвилинах, якщо не секундах, приносячи очки клубу. А забив би він минулого сезону 24 голи, якби його постійно міняли за пів години до кінців матчів? От і на Канарах його змінили, хоча Стуані навіть в заявці не було. Для чого? Не рахував проведені Довбиком хвилини, проведені на полі за весь чемпіонат, але якщо рахувати не по середній його результативності за проведену ним кількість матчів, а за проведені на полі хвилини і скільки тих хвилин він витрачає на забитий гол, то його показники значно краще виглядали. От Беллінгем - він провів менше ігор, але коли він грає, то грає повністю матчі, його не змінюють постійно. От уявіть - аби Джуда поміняли на 70-й хвилині в грі з Барсою і Реал би не виграв. Так і з Довбиком - більше проводив часу на полі, більше міг би забити.
    Хоча, перший пеналь він пробив препаскудно. Несильно, майже по центру. Там воротар вгадав, хоча не дуже він і гадав. Просто впав як мішок з сіном, відбиваючи м"яч, який ледве котився прямо на нього. А Артем замість щоб бігти на добивання, стояв і спав. Добре, шо партнер був спритнішим. При цьому, став MVP-стом 😆

Артем з останніх 10 матчів 4 провів повністю, ще у трьох був замінений аж після 80-ї хвилини.. так, Жирона вилетіла з Кубка, але Довбик літав у збірну, а перед Бернабеу пропустив матч з Сосьєдадом через травму коліна, і повернувся у рекордно швидкі терміни, потім довго не міг забити.. аналогія з Джудом справді хороша, та Мадрид може собі дозволити зіграти без нього проти умовного Кадіса , а Жирона без Довбика - ні.