Corvinul Hunedoara a adus Cupa la Castel. Așa ceva vedem rar

• Опубліковано 17 тра 2024
  • Corvinul Hunedoara a câștigat, în premieră, Cupa României la fotbal, după ce miercuri, 15 mai 2024, a învins echipa Oțelul Galați, iar în Hunedoara, performanța sportivilor de la Corvinul a fost sărbătorită pe străzile orașului.
  • Фільми й анімація

КОМЕНТАРІ • 50

• @alexspyke4603
    @alexspyke4603 Місяць тому +5

Eu sunt Galatean si va feliciti pentru efortul si munca depusa Bravo. Si sa fiu sincer, cand a mai fost o finala ca asta, sa stai cu inima in gat pana in ultima secunda. Asta da meci de fotbal. Felicitari inca o data

@vasig5461 Місяць тому +1

Bravo, mai putem crede in fotbal curat ... Macar o zi s-au bucurat si hunedorenii care de zeci de ani sunt prin saracia ligilor inferioare

• @DanielaMutes-yr3qz
    @DanielaMutes-yr3qz Місяць тому +1

😂😂😂❤

• @janoshunyady1249
    @janoshunyady1249 Місяць тому

E pe merít sufletul conteza! SA VINA SI CIOBANUL CU OILE LUI!!!

• @fraticagheorghe8871
    @fraticagheorghe8871 Місяць тому +1

Invidioși multi

• @mariuscosmin6411
      @mariuscosmin6411 Місяць тому

Cum poți fi invidios pe o echipă modestă.Echipele importante ori au jucat cu rezervele ,ori pur și simplu nu le-a interesat cupa

• @serpet101
      @serpet101 Місяць тому

​@@mariuscosmin6411Siguuurr,CFR nu vrea sa joace in Europa așa i?

• @nerro67
      @nerro67 Місяць тому

​@@mariuscosmin6411Amice și Sepsi si Cfr au jucat cu titularii!

:)

• @IonChiritoiu-cc2sw
    @IonChiritoiu-cc2sw Місяць тому

Jelena ar fi bun.

O sa avem o echipă în minus în Europa încă din primul tur!!!!!! Au avut noroc....când câștigi la penalty-uri...

• @user-dm2tr4ow1x
      @user-dm2tr4ow1x Місяць тому +1

Tu te auzi ce spui,sunt rapidist dar ei din liga a2a au câștigat Cupa României după ce le au dat 4 lu CFR.

• @nerro67
      @nerro67 Місяць тому +1

Și Otelul era mai bună?😂😂😂😂Fără ajutorul arbitrului nu ați dat gol!

Le-a dat 4 într-un moment în care CFR nu era în cel mai bun moment ,în plus sigur i-a tratat de sus.Cred că este o echipă modestă și doar faptul că nu prea a fost băgată în seamă a ajuns până în finala.Ceva de genul cum a câștigat Leicester City Premier League.Pastrand proporțiile evident!!!!!

Eu nu sunt gălățean...așa că vă agitați degeaba.

@fraticagheorghe8871 Місяць тому +3

Ne scuzați că am luat cupa,și noi saracii Acum bogății vor sa ne dam la o parte să meargă numai ei în EUROPA. Faceți un campionat cu numai 5 echipe bogate și o cupa ROMANIEI la fel. Și atunci toate echipele românești o sa fie in grupele competițiilor europene. Noi saracii ne-om descurca cumva că și până acum. Facem un campionat al săracilor și o cupă așișderea fără pretenții de a participa undeva.