Максиме, вітаю! Дуже цікаво дізнатися, що ж все ж таки спільнота запропонувала! Поділіться, розкажіть (або хоча б пошерьте) відповіді на каналі. Дякую!
@@m.krasyukov Думаю як звжди нiчого цiкавого, замовляти повиннi тi, хто реально буде працювати а не прохожi. Поназамовляють кучу всьго але кому воно реально стане в нагодi?
Подейкують що коли ДМ приносять подібні речі в нього стояк ще місяць після її виготовленн. Оскільки він щоразу сам себе перевершує, а ним за то пишається вся Україна. Дякую за контент P.S. 59 ОМПБр
Я в голосуванні висловився окремо про Технічну Бібліотеку сучасного рівня , яку технічні спеціалісти разом з філологами будуть створювати і поповнювати . Саме головне - вона має бути Загально-Доступна і безплатна для любого школяра-студента чи спеціаліста з досвідом !
Кожна робота по своєму важка і складна, єдина відмінність Максим може собі дозволити зробити перерву коли хоче і наскільки хоче , а на офіційній роботі ти мусиш пахати доки не пройде твоя зміна;)
Якщо якусь залізяку є як зафіксувати на оснастці- то ДМ її 100% зробить, навіть краще ніж на заводі! Я думаю що специ з заводу Шаут досі в шоці від тої Санта Барбари! Ось би знайшовся мовознавець та переклав ті відео німецькою та в Штутгард надіслати відеопосібник з ремонту їхніх станків))))
Колись Дядько ремонтував шпінделі, а тепер виготовляє їх з нуля!!! Я чекав і сподівався цього моменту. І ось сьогодні, ура!!! З добрим початком Дядьку!
Відео з реставрацією методом пресування втулок, на соплі, чи ще якось, були цікавіші, бо щось можна було перейняти і примінити на практиці. Той рівень, який Максим показує зараз, це просто космос, недосяжний для гаражника з тевешкою і болгаркою.
Дякую Максим Андрійович за спробу, але граматєям нема коли, їм коменти писати треба. Ну хіба шо через програму проженуть текст, і буде таке: Метчик - Рахівничок (пов'язано з бухгалтерією тому норм) Центр упорный - Центр наполегливий (я звонив уточнював наскільки наполегливий, відповіли - дуже наполегливий, і сильно моцний. Якщо серйозно не зліться на ті коментарі, здебільшого то не від зла пишуть, а бажання поправити окуляри на своєму носі. Я наприклад продаю і ліску, і леску, і волосінь, і мононитку в одну ціну😊 Так само як липучку,велкро, текстильну застібку.
Чомусь роботу скульптора називають мистецтвом, а от таку роботу- металообробкою. Ось де мистецтво, бо скульптура просто стоїть та може милувати око, а ця річ, окрім того, що милує око, ще й працюватиме на радість власнику. Дякую за роботу, розмірковування, гумор та бажаю успіху.
Створення прототипів починається з мрії, з бажання щось створювати. І якщо подивитись на життєвий шлях ДМ, то на мою думку, це взірець того як людина своєю наполегливісьтю ,важкою працею та талантом створила диво майстерню в якій він втілює свої мрії . А щодо питання верстатів ,то я б почав зі створення творчого колективу однодумців об'єднаних спільною метою ,а вже потім по їх пропозиціях, говорити про устаткування та обладнання. Доводилось бачити чимало навчальних класів,майстерень,навчальних полігонів ,але то все без закоханих в свою справу людей- однодумців з авторитетним лідером пуста затія.
@@Dyadko.Maksym Лячно ходити по стрьомним посиланням. Було б їм цікаво, то читали б коментарі. Взагалі якась дивна затія. В них є сумка грошей, але не знають що купити. Чи гроші державні?
на мою думку для прототипування станки з ЧПК підходять найкраще, бажано щоб були і принтери, двох типів FDM (той шо використовує філамент) і стереолітографічний (той що використовує смолу) і токарно-фрезерні, хоча звісно можна і вручну, але при використанні ЧПК буде більша точність і можна буде розуміти що десь щось ламається через конструкцію, а не через те що хтось різцем глибше пройшов ніж потрібно, не всі такі фахіфіці як ви) але і без механічних станків теж не обійдеться, якщо раптом зняти ще сотку-другу, то на ЧПК написати цю програму і поставити деталь буде ще тим квестом)) знаю що опитування за посиланням, але це на підтримку каналу)
По своєму досвіду скажу, що для винахідника єдиний прийнятний варіант прототипування - то SLS-прінтер, для спікання з пластика чи металу. Все інше вимагає довгої та марудної роботи технолога, аби впхати невпихуєме в обмежені можливості верстатів. І це буде навіть дешевше - один раз надрукувати бажане, ніж робить десяток-півтора чорнових підходів до снаряду, перш, ніж вдасться зробити щось схоже на задумане.
Як на мене, центр прототипування це така така собі річ, так як прототип по суті кожен винахідник може створити, наприклад, на 3Д принтері, чи зліпити з гівна і палок в своїй майстерні чи гаражі, або змоделювати в CAD програмі готовіий прилад. А як на мене треба йти іншим шляхом, куди скаладніше випустити готовий продукт, треба різні станки з ЧПУ, термопластавтомати так інше, для забеспечення готового товару, включаючи навіть упаковку та друк інструкцій, паспортів та ін., що як раз недоступно для простого розробника чи винахідника на початковій стадіі, щоб можна було робити навіть невеликі партії товару.
@@Pubvoice На те, щоби освоїти навіть найпростіший CAD і малювати тривіальні моделі, потрібно мінімум півроку. І 3Д-принтерів plug-and-play теж нема, це полюбому треба освоювати та вчитись. Лаба прототипування потрібна, аби від ескізу від руки до першого зразка пройшов тиждень, а не рік.
@@Pubvoice Да, ще забув додати, що FDM чи SLA прінтери дешеві, але мають суттєві обмеження по геометрії, що може бути надрукована. А технологія SLS - це настільки інший ціновий клас, що винахідник його собі точно не купить.
@@SUP-2101 Ну, або просто хочуть грубо оцінити попит та його структуру. Проблема в тім, що подібна лаба вимагає певної завантаженості, аби бути рентабельною, а я сильно не впевнений, що ринок зараз здатний генерувати достатній потік профільних замовлень. Втім, дядьків досвід і тут згодиться - починати з чогось, затим менш прибуткові напрямки прикривати. Як дядько прикрив кузню, наприклад. Більш прибуткове - навпаки, розвивати, як той же плоскошліф, Берта > Лєра > Фавретто, або Шнаппі > Годзіла, "з повишєнієм градуса". Або більш зручне з точки зору технолога - як заміна строгача на довбач. Карочє, треба робить, пробувать, помилятися та приймати рішення.
Привет Дядька. По хорошему завидую львовянам это очень нужный объект. У нас в Днепре под это дело выделили 30 гектар ,почти в центре города на месте, где был старый мартен, спланировали площадку и тишина. Ну ,а дальше война и наверное пока не судьба.
Будь здоров! Сьогодні серія і "по лобі стружкою дістав", і ціну на стружку взнав, і Дядькові "будь здоров" сказав, і з пробкою дошліфовували! Тотальне залучення аудиторії в інтерактив каналу :)
Я боюся навіть представити який то досвід треба мати і скільки різців пало смерттю хоробрих, доки дядько так файно різьби навчився різати! Скільки вже було того уі-і-і-і-і, а кожен раз диву берусь))))
Лазерний гравер з мінімальними параметрами: потужністю 80-90 Вт, поле 600×900. Чпк пінорізка на чотири вісі. Фрезер 3д по деревені/пластику Оброблювальний центр п'ятикоорлинатний по роботі з металами, хочаб кольоровими 3д друк: sla, sls (найбільш актуально) fdm. Токарка настольна з електронною гітарою Токарно,-оброблюючий центр з чпк. Гидроабращив, електроерозія
Про стружку то правда, якщо хтось не вірить, то олігарх невдовзі повітря продавати буде з майстерні з антифрикційними присадками для легкого старту верстатів.
Дуже сподобалася ідея з декоративною стружкою. Дядько Максиме, скільки візьмете за 2м стружки з СЧ38-60? Щоб діаметр витків був 15мм, крок витка 10мм 😊
Майстерня в теперішніх реаліях має бути під землею, по кругу вириті протитанкові окопи, в сусдньому лісі має стояти сучасне ПВО, а краще два, персонал має працювати під прикриттям і розпискою про нерозголошення. Про майстерню і її місце знаходження ніхто не має знати і ні в якому разі не можна розказувати про неї в ютубі чи по телевізору.
Привіт, випадково натрапив на Вашу сторінку, не погана робота. Можливо Вам цікава тема термічного напилення ( металу і кераміки) з подальшим обробленням деталі. Якщо є інтереси то міг би поділитися деякою інформацією. В Німеччині це не замінимий процес у більшості ремонтних робіт.
Погнути шпиндель можна й заїздоном. На власні очі бачив як "дєд" заїхав швидкісною головою на ускорці у деталь. Деталь разом з 40кг лещатами вирвало з гвинтового кріплення, та вони звізданулись на підлогу з метрової висоти. Шпиндель не погнуло, це був 6р10, там ісо40. Нічого не порвало, не зламало, обійшлося новими крепіжними гвинтами... (Це було не у армії)
Прислали недавно недавно з європи мені розточну систему Вальхауптер упа 5, все нове чи як нове, з чимонаном в консерваціі виявилось зламаний червяк який відповідає за радиальну подачу, не дивлячись на масивний механізм... "Як" це питання до інопланетян.
Дядько Максим доброго дня! Слава Україні! Є питання. Чи можно було купити такий шпиндель у ЄС новий? Як можно узнати марку сталі невідомої залізяки? Дякую!
35:00 ну з удг не пощастило. у мене від МАХО удг, там таке влізло б. 42 прохідне, ісо50. важить терпимо, все гартоване/шліфоване. з недоліків тільки те що на 5УК патрон 160 рідкий звір. якщо дуже сильно шукати можна знайти по знайомих
Голосування:
form.typeform.com/to/brQjGkBb
e-mail:
dyadko.maksym@gmail.com
TikTok:
www.tiktok.com/@workshop_dm?_t=8n5Gixr7QzW&_r=1
Facebook:
facebook.com/groups/1681398338823320
А шо там чорнозадi роблять, вони ще не всi втекли виявляеться, чи то застарiле фото?
Максиме, вітаю! Дуже цікаво дізнатися, що ж все ж таки спільнота запропонувала! Поділіться, розкажіть (або хоча б пошерьте) відповіді на каналі. Дякую!
@@m.krasyukov Думаю як звжди нiчого цiкавого, замовляти повиннi тi, хто реально буде працювати а не прохожi. Поназамовляють кучу всьго але кому воно реально стане в нагодi?
Дядько Максим чи можно відкрити нову рубрику про Термо обробку деталей, або трішки коментувати термічний процес, будем дуже вдячні Вам!)
Подейкують що коли ДМ приносять подібні речі в нього стояк ще місяць після її виготовленн. Оскільки він щоразу сам себе перевершує, а ним за то пишається вся Україна.
Дякую за контент P.S. 59 ОМПБр
Ні, це вам дякуємо!
Сам сказав я дорогий гружу по полной😊
Завжди вїтаю людей які своєю наполегливістю та бажанням досягають мети.Як на мене дуже цікава та творча робота,бажаю вам вдачі. СЛАВА ЗСУ!
Я в голосуванні висловився окремо про Технічну Бібліотеку сучасного рівня , яку технічні спеціалісти разом з філологами будуть створювати і поповнювати . Саме головне - вона має бути Загально-Доступна і безплатна для любого школяра-студента чи спеціаліста з досвідом !
Шаудт красень! Як на мене, це найгарніший Дядьківський верстат.
Особисто мені дуже подобаються зкруглені, згладжені форми масивних вузлів верстату. ❤
І це добре, що в Європі теж є гарні пацани, Дядько без роботи ще довго не залишиться!
Може власник буде настільки ласкавий, що зніме відео як воно працює у вестаті? А ДМ закине сюди, у вигляді шортса, чи як вважає за потрібне.
РЕСПЕКТИЩЕ !! отличная работа !!
Скільки дивлюсь майстра 😊 така скаладвється думка - що складної роботи для нього бути не може !!!
Складно хіба з дураком сперечатись😊
Кожна робота по своєму важка і складна, єдина відмінність Максим може собі дозволити зробити перерву коли хоче і наскільки хоче , а на офіційній роботі ти мусиш пахати доки не пройде твоя зміна;)
@@hakuto6814 офіційна робота вбиває елемент творчості
Якщо якусь залізяку є як зафіксувати на оснастці- то ДМ її 100% зробить, навіть краще ніж на заводі! Я думаю що специ з заводу Шаут досі в шоці від тої Санта Барбари! Ось би знайшовся мовознавець та переклав ті відео німецькою та в Штутгард надіслати відеопосібник з ремонту їхніх станків))))
Колись Дядько ремонтував шпінделі, а тепер виготовляє їх з нуля!!! Я чекав і сподівався цього моменту. І ось сьогодні, ура!!! З добрим початком Дядьку!
Відео з реставрацією методом пресування втулок, на соплі, чи ще якось, були цікавіші, бо щось можна було перейняти і примінити на практиці. Той рівень, який Максим показує зараз, це просто космос, недосяжний для гаражника з тевешкою і болгаркою.
У "Классных пацанов" везде есть свои люди😂😂😂
Дядьку Максим,дякую тобі, друже, за твою колосальну роботу.Ти найкращий.Най тобі Бог дає наснаги та здоров'я знімати відоси для своїх глядачів.
Дядько Максиме доброго дня. Більше відпочивайте. Очі не брешуть. Всіх благ вам.
А дядько Максим все добрішае і добрішае. Не встигаю купувати бьші монітори. Значить усе в нього добре😄
@@prophetd6956 дбають, люблять
То є факт. Привіт із Жмеринки! @@Dyadko.Maksym
@@Dyadko.Maksym можна ваш номер телефона?
Будьте здорові Дядьку Максим:)
Я тоже ему пожелал здоровья, когда он чихнул!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Дякую, за відмінну роботу та гарне відео!
Дякую Максим Андрійович за спробу, але граматєям нема коли, їм коменти писати треба.
Ну хіба шо через програму проженуть текст, і буде таке:
Метчик - Рахівничок
(пов'язано з бухгалтерією тому норм)
Центр упорный - Центр наполегливий (я звонив уточнював наскільки наполегливий, відповіли - дуже наполегливий, і сильно моцний.
Якщо серйозно не зліться на ті коментарі, здебільшого то не від зла пишуть, а бажання поправити окуляри на своєму носі.
Я наприклад продаю і ліску, і леску, і волосінь, і мононитку в одну ціну😊
Так само як липучку,велкро, текстильну застібку.
Чомусь роботу скульптора називають мистецтвом, а от таку роботу- металообробкою. Ось де мистецтво, бо скульптура просто стоїть та може милувати око, а ця річ, окрім того, що милує око, ще й працюватиме на радість власнику. Дякую за роботу, розмірковування, гумор та бажаю успіху.
Сьогодні дивився статистику по середній зарплаті по Україні, то митці на останніх місцях.
@@igorstepok7434 Памятаєте класичне - художник має бути голодним.
Кидаю сразу подобайку, Негода нервно курит в стороне. Красавчик.
Негода не токар, Мехамозг токар.
Лайк!!! За нарізку роботи для філологів та мовознавців.
Створення прототипів починається з мрії, з бажання щось створювати. І якщо подивитись на життєвий шлях ДМ, то на мою думку, це взірець того як людина своєю наполегливісьтю ,важкою працею та талантом створила диво майстерню в якій він втілює свої мрії . А щодо питання верстатів ,то я б почав зі створення творчого колективу однодумців об'єднаних спільною метою ,а вже потім по їх пропозиціях, говорити про устаткування та обладнання. Доводилось бачити чимало навчальних класів,майстерень,навчальних полігонів ,але то все без закоханих в свою справу людей- однодумців з авторитетним лідером пуста затія.
В прототипировании важны не станки, а талантливые люди в первую очередь. Эксперты которые за этими станками будут работать.
@@ПьерКосталь так і напишіть в голосуванні
@@Dyadko.Maksym Лячно ходити по стрьомним посиланням. Було б їм цікаво, то читали б коментарі. Взагалі якась дивна затія. В них є сумка грошей, але не знають що купити. Чи гроші державні?
Мало на цьому розуміюся, але детоль вийшла красива. Ювелірна робота 👍👍👍👍👍👍
На 28:23 стружка в око потрапила. Не забувайте надягати окуляри
Чудова робота .гарне відео . Прикрасні домашні умови . ..... Згадую майстерню в Тернополі...
Така стружка, що можна використовувати для чистки каналізації 😅
Ну прям произведение искусства!
Гарна робота.
Во ім'я Різця, Круга і Торцовочної сітки.. Амінь. Дорогі парафіяни🙏🙏🙏
Одним словом, клас 👍🤝🤝🤝🇺🇦 Удачі.
на мою думку для прототипування станки з ЧПК підходять найкраще, бажано щоб були і принтери, двох типів FDM (той шо використовує філамент) і стереолітографічний (той що використовує смолу) і токарно-фрезерні, хоча звісно можна і вручну, але при використанні ЧПК буде більша точність і можна буде розуміти що десь щось ламається через конструкцію, а не через те що хтось різцем глибше пройшов ніж потрібно, не всі такі фахіфіці як ви) але і без механічних станків теж не обійдеться, якщо раптом зняти ще сотку-другу, то на ЧПК написати цю програму і поставити деталь буде ще тим квестом))
знаю що опитування за посиланням, але це на підтримку каналу)
Напишіть то в посиланні
@@Dyadko.Maksym написав)
По своєму досвіду скажу, що для винахідника єдиний прийнятний варіант прототипування - то SLS-прінтер, для спікання з пластика чи металу. Все інше вимагає довгої та марудної роботи технолога, аби впхати невпихуєме в обмежені можливості верстатів. І це буде навіть дешевше - один раз надрукувати бажане, ніж робить десяток-півтора чорнових підходів до снаряду, перш, ніж вдасться зробити щось схоже на задумане.
Як на мене, центр прототипування це така така собі річ, так як прототип по суті кожен винахідник може створити, наприклад, на 3Д принтері, чи зліпити з гівна і палок в своїй майстерні чи гаражі, або змоделювати в CAD програмі готовіий прилад. А як на мене треба йти іншим шляхом, куди скаладніше випустити готовий продукт, треба різні станки з ЧПУ, термопластавтомати так інше, для забеспечення готового товару, включаючи навіть упаковку та друк інструкцій, паспортів та ін., що як раз недоступно для простого розробника чи винахідника на початковій стадіі, щоб можна було робити навіть невеликі партії товару.
@@Pubvoice На те, щоби освоїти навіть найпростіший CAD і малювати тривіальні моделі, потрібно мінімум півроку. І 3Д-принтерів plug-and-play теж нема, це полюбому треба освоювати та вчитись. Лаба прототипування потрібна, аби від ескізу від руки до першого зразка пройшов тиждень, а не рік.
@@Pubvoice Да, ще забув додати, що FDM чи SLA прінтери дешеві, але мають суттєві обмеження по геометрії, що може бути надрукована. А технологія SLS - це настільки інший ціновий клас, що винахідник його собі точно не купить.
@@Pubvoice Ця ідея з центром прототипування схожа на спробу урвати чи мийнути грошей. Якось воно дивно звучить - не знаємо, яке обладнання купити.
@@SUP-2101 Ну, або просто хочуть грубо оцінити попит та його структуру.
Проблема в тім, що подібна лаба вимагає певної завантаженості, аби бути рентабельною, а я сильно не впевнений, що ринок зараз здатний генерувати достатній потік профільних замовлень.
Втім, дядьків досвід і тут згодиться - починати з чогось, затим менш прибуткові напрямки прикривати. Як дядько прикрив кузню, наприклад. Більш прибуткове - навпаки, розвивати, як той же плоскошліф, Берта > Лєра > Фавретто, або Шнаппі > Годзіла, "з повишєнієм градуса". Або більш зручне з точки зору технолога - як заміна строгача на довбач. Карочє, треба робить, пробувать, помилятися та приймати рішення.
Ооо,майже цілу годину це супер.Вітання з Одесси❤
п.Максим гарна робота...!👍🎉♥️💛💙🙏
Коли бачу Терміста на заставці відоса, сто відсотків до перегляду))
Головний інструмент в майстерні то - Болгарка!!!😀
мАлАточек и зубИльцЕ
Через роки ремонтів, дійшов висновку, що головний - гравер-дремель. Це як спальпель в лікарні.
Привет Дядька. По хорошему завидую львовянам это очень нужный объект. У нас в Днепре под это дело выделили 30 гектар ,почти в центре города на месте, где был старый мартен, спланировали площадку и тишина. Ну ,а дальше война и наверное пока не судьба.
Дуже цікава робота
То класні пачани переїхали від нас до Європи!!!😁
Дуже крута ідея все, що дядько перечислив треба...
Дякую за цікаве кіно! 29:32 Оснастка рулить!!!
Деталь яка не є під силу кожному Майстру, респект вам 👍
Гарна робота!
Як завжди, рівень - супер-професійний! Всі "бухгалтери" нервово курять...
Європа, вона теж різна! Є така що від совка не дуже відрізняється! А взагалі, погнутий шпіндель, причина продажу!
Я з вами абсолютно погоджуюсь в Європі є таке що ми колись пройшли страшна бюрократія дещо краще звісно
Будь здоров! Сьогодні серія і "по лобі стружкою дістав", і ціну на стружку взнав, і Дядькові "будь здоров" сказав, і з пробкою дошліфовували! Тотальне залучення аудиторії в інтерактив каналу :)
В Европе оказывается есть свой Саша Бида, который гнёт детали от станков. А шпиндель очень похож на НГФ-110.
Це новий рівень раціонального виробництва, навіть стружка є виробом і йде на продаж))
Я боюся навіть представити який то досвід треба мати і скільки різців пало смерттю хоробрих, доки дядько так файно різьби навчився різати! Скільки вже було того уі-і-і-і-і, а кожен раз диву берусь))))
О, улюблена рубрика cool guys виходить на європейський рівень! 🤣
Картинка відео топ, особливо переляканий погляд терміста )
Хорошая работа!
Я, токарь из Ленинграда (С-Пб).
Витвір мистецтва! Володар фрезера буде задоволений👌
Лазерний гравер з мінімальними параметрами: потужністю 80-90 Вт, поле 600×900.
Чпк пінорізка на чотири вісі.
Фрезер 3д по деревені/пластику
Оброблювальний центр п'ятикоорлинатний по роботі з металами, хочаб кольоровими
3д друк: sla, sls (найбільш актуально) fdm.
Токарка настольна з електронною гітарою
Токарно,-оброблюючий центр з чпк.
Гидроабращив, електроерозія
Ювелир відпочиває,пане Максиме..👍👍👍👍👍👍
Про стружку то правда, якщо хтось не вірить, то олігарх невдовзі повітря продавати буде з майстерні з антифрикційними присадками для легкого старту верстатів.
Дивлюсь відео. Заходить дружина, обіймає. І тут від дядька: «починаємо дерти»
Не знал, что этот львовский барыга ещё и стружкой торгует😂😂😂😂😂 Мира, добра и процветания Украине!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Наверняка продаётся даже шерсть Термиста и Усатого после линьки
Жах
😂😂😂😂
35:00 Будьте здорові! :)
😂 Та то мале пиво, дєди кувалдою би його нарівнєли😂 за чикушку при тому! Дєди вміли кувалдою робити всьо! 😊
Про стружку под заказ было смешно 😅
Привіт! Я живу і працюю в Німеччині. Ви навіть не уявляєте скільки тут тих класних пацанів🫣
"Класные пацаны" это самая мощная организация в мире! У них везде свои люди 😁😁😁
Ти один з них 😂
Я водієм працюю в Європі. На дорогах їх не менше. Незалежно, нова машина чи новий верстат, дурень за кермом виграє й те й інше. А дурнів вистачає.
Дуже сподобалася ідея з декоративною стружкою. Дядько Максиме, скільки візьмете за 2м стружки з СЧ38-60? Щоб діаметр витків був 15мм, крок витка 10мм 😊
не дай Б-же, щоб філологи перекладали цю книжку...
Буде час натхненні специ напишуть наново.
Майстерня в теперішніх реаліях має бути під землею, по кругу вириті протитанкові окопи, в сусдньому лісі має стояти сучасне ПВО, а краще два, персонал має працювати під прикриттям і розпискою про нерозголошення. Про майстерню і її місце знаходження ніхто не має знати і ні в якому разі не можна розказувати про неї в ютубі чи по телевізору.
На рахунок ,що треба в майстерні- треба все.А як зварник, пропоную всі види зварювання, а також інвентар для контролю зварних швів.Всіх благ.
15:41 дак это ж почти сантехнический тросс. Только ручки из арматуры нужно приварить😂
А хто сказав що на ньому не міг працювати спеціаліст з снг.Там також достатньо їх.Можливо і після нього той станок і продали.Дякую за відео. Удачі.
Красота кто понимает!!!!
Трошки того, трошки цього, нічого складного, просто обладнання на кілканадцять мілійонів і фахових досвідченних бухгалтерів і все вийди )))
... а також возик нервів, потяг часу для проб і помилок, пару тон металу в брак, і непереборне бажання навчатися.
Дядько Максим, коли перший раз скуштував заборонені речовини - 5:15 ))) (прошу не ображатись, це дружній жарт)
-для чого 60 од.тв. ???
-ну як для чого, щоб не погнули! ))))))))))
Різаком нагрів і кувалдою рівняєш)
16:00 жарти як завжди на висоті!!!))) дякую! (за 300 стружка ще в наявності? 🤣🤣🤣🤣)
Привіт, випадково натрапив на Вашу сторінку, не погана робота. Можливо Вам цікава тема термічного напилення ( металу і кераміки) з подальшим обробленням деталі. Якщо є інтереси то міг би поділитися деякою інформацією. В Німеччині це не замінимий процес у більшості ремонтних робіт.
15:32 мне нравится такой вот свежерезаннй металл.
Увідєл брак на відєо! расскажу задорого 😂😂😂
Заполнил
❤
Пппфф, побіть малаточкам пошіпнік от рено трафік і будет работать.
Може для гарантії на Шаут ще один газовий упор паралельно встановити. Бо вони з часом слабшають, а робота дорога може вийти. Дякую за контент
Дядьку Максим чи не збираєтесь Ви написати свою книгу про металообробку?
і назвемо її "як валити на цілого"
@@Dyadko.Maksym iii УУУ для гостей столицi
Або мемуари злосного Баригі і перекупа зі Львова.
Або як заробити пару рублів на чорну ікру і сиррок на маталообробці
@@Dyadko.Maksym :)
@@Dyadko.Maksym :) Назва для книги: "Як робити неправильно, але завжди мати сирок" :)
👍👍👍
З обладнання наприклад лінія для виробництва печатних плат (багатошарових також ). Так щоб можна було не в Китаї замовляти а в нас
Діди їздили на заробітки з малаточком і зубилом😂
Как раз стружка на шланги для ванных пойдет
❤
Буду першим!
Поставив би підшипники від Рено Трафіка горяб незнав😂😂😂😂
Погнути шпиндель можна й заїздоном. На власні очі бачив як "дєд" заїхав швидкісною головою на ускорці у деталь. Деталь разом з 40кг лещатами вирвало з гвинтового кріплення, та вони звізданулись на підлогу з метрової висоти. Шпиндель не погнуло, це був 6р10, там ісо40. Нічого не порвало, не зламало, обійшлося новими крепіжними гвинтами... (Це було не у армії)
Малаточком постучать і буде рівний ))
Прислали недавно недавно з європи мені розточну систему Вальхауптер упа 5, все нове чи як нове, з чимонаном в консерваціі виявилось зламаний червяк який відповідає за радиальну подачу, не дивлячись на масивний механізм... "Як" це питання до інопланетян.
Про лабораторію , саме головне щоб там була дрелька та болгарка , все остальне довільно.
Постійним клієнтам потрібна знижка на стружку, інакше діла не буде 😂
Добрий ранок
Дядько Максим доброго дня! Слава Україні! Є питання. Чи можно було купити такий шпиндель у ЄС новий? Як можно узнати марку сталі невідомої залізяки? Дякую!
Не знаю
марку сталі - на спектральний аналіз.
35:00 ну з удг не пощастило. у мене від МАХО удг, там таке влізло б. 42 прохідне, ісо50. важить терпимо, все гартоване/шліфоване. з недоліків тільки те що на 5УК патрон 160 рідкий звір. якщо дуже сильно шукати можна знайти по знайомих
То моцна удг….
@@Dyadko.Maksym нада брать))) поки ще є
Добрий вечір Дякую Максиме, замістив що різко тримач мае послаблення коли після великого зняття при обранці на деталі знімае тоненьку стружку,чи нетак
Можливо його повело від термічного впливу тертя без змащування? Щось його нагріло а потім різко охолодило.
До металообробки я маю... ніякого відношення.
Але відоси дивлюся з задоволенням!
*
Лайк!
Мене цікавить, який крок на стружці за 1000?:-)
Дивлюсь уже 13 років, і все більше і більше ловлю кайфи
Бувай здоровий