#1629

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 20 вер 2024

КОМЕНТАРІ • 26

  • @Den_Hi
    @Den_Hi 4 місяці тому

    В русскоязычной Википедии по поводу ХАМАСа, накинулся на такой текст.
    Как думаете, тут также как с Талибаном получилось? Сперва спецслужбы помогали, а потом получилось, что невозможно контролировать радикалов.
    Усиление «Братьев-мусульман» в Палестине произошло ближе к концу 1970-х, когда к власти в Израиле пришла правая партия «Ликуд». В то время Израиль предпочитал поддерживать исламистские партии, а не светских националистов, представленных ФАТХ, Демократическим фронтом освобождения Палестины и другими партиями. В отличие от ФАТХ «Братья-мусульмане» не использовали насилие как метод борьбы.

  • @StomJD
    @StomJD 4 місяці тому

    Треба просто знати як юзати opportunity системи , а не скиглити …

  • @Den_Hi
    @Den_Hi 4 місяці тому

    Яков, ну 04:12 мировым жандармом США никто не объявлял)
    Главный капитал сам взял эту должность, когда доллар США сделали мировой валютой.
    Т.е. тем самым США как бы показала, что весь мир ее интерес.

  • @eugenekrasnov1461
    @eugenekrasnov1461 4 місяці тому

    А то, что они турецкие граждане, господа из Сьерры Невады?

  • @Butu530
    @Butu530 4 місяці тому

    С таким президентом как байден, быть мировым полицейским? Это конец света 😅

  • @yakivstoikov
    @yakivstoikov 4 місяці тому +1

    Останні "інтерв'ю" Такера Карлсона: Путін, Дуров, Дугін.
    1. Тут вже очевидно, що відмова Зеленського - правильний крок.
    2. Останнє "інтерв'ю" - це явне свідчення того, що за роботу на очищення репутації московитів Карлсон отримав гроші. Тому Карлсон і не є журналістом. Він максимум актор, і то з поганою мімікою.

  • @YevgeniyShcherbakov
    @YevgeniyShcherbakov 4 місяці тому

    Яков, вы бы могли объяснить свою позицию по поводу того почему если Трамп был бы президентом, то Россия бы не напала на Украину? Только пожалуйста без воды вроде - ну Трамп бы ему кулачком пригрозил или ввели бы сасанкции.

    • @Max_UA_07
      @Max_UA_07 4 місяці тому +1

      Разница в риторике важна. Байден сказал "мы не заметим небольшого вторжения в Украину со стороны россии" - и любые сомнения у путина отпали. Так оно и вышло - пока войска стояли под Киевом, США не делали примерно ничего, надеясь, что еще 2-3 дня и "проблема" решится сама собой путем оккупации Украины.
      Трамп мог бы сказать наоборот - "в случае вторжения, мы закрываем небо/уничтожаем флот/даем Украине хаймарсы" - и путин бы не был такой смелый.

    • @YevgeniyShcherbakov
      @YevgeniyShcherbakov 4 місяці тому

      @@Max_UA_07 Другими словами Трамп бы заявил что в случаи нападения на Украину, США объявляет России войну? И зачем США открыто вписываться за Украину против ядерной державы?

    • @Max_UA_07
      @Max_UA_07 4 місяці тому

      @@YevgeniyShcherbakov Так в итоге все равно вписались, просто с огромным запозданием, чтобы совсем уж не терять лицо. Но Трамп бы не мял булки и сразу сказал что так будет.

    • @YevgeniyShcherbakov
      @YevgeniyShcherbakov 4 місяці тому

      @@Max_UA_07 Эээ нет! Америка не объявляла войну России. Поставка денег, оружия, и санкции не есть объявление войны. Те конкретные действия что ты перечислил это есть прямая атака Америки на Россию. Не думаю чтобы Трамп поставил такой ультиматум. Зачем Америке или России напрямую воевать друг с другом?

    • @Max_UA_07
      @Max_UA_07 4 місяці тому

      @@YevgeniyShcherbakov Даже Байден сказал, что уничтожит российский флот, если рф применит тактическую ядерку по Украине. И зачем же Америке это делать?
      Да незачем, но будут.
      Если бы на границе Украины 23 февраля стояли солдаты НАТО (без какого-либо статуса, гости так сказать), путин бы напал?

  • @IvanIvanov-uy8qf
    @IvanIvanov-uy8qf 4 місяці тому

    Яков я внимательно смотрю ваши видео и разделяю многие стейтментс которые вы озвучиваете , тем безумнее мне осознавать что по соседству в том же ютюбе есть израильские журналисты родом из ссср, которые при идентичных вашим словах в поддержку Израиля, просто с остервенением оголтело высказываются в поддержку россии, российских преступлений, уничижительно отзываются про украинских граждан в том числе обычного населения .... Я вижу вас или условного Любарского или условного Дашевского, а потом я вижу условного Вальдмана или Сатановского которые после идентичных вашим слов про Израиль начинают мочить Украину и петь оды российским убийцам , сравнивая операцию Израиля с операцией России, проводя между ними равенство. Это при всем том что Россия лучший друг ХАМАСа. не понимаю как это сосуществует в одном пространстве

    • @Den_Hi
      @Den_Hi 4 місяці тому

      Видимо в детстве их били из-за того, что они евреи.
      Поэтому и не терпят эту страну, а Яков проработал свои обиды)

  • @yakivstoikov
    @yakivstoikov 4 місяці тому +1

    Яков, ви самі спитали у AI щодо поняття демократична держава. І до відповіді AI (згідно якої Україна підпадає під поняття "демпорктична держава") ви потім додали свій пункт про верховенство права. Але тут ви вже сплутаили поняття демократичної держави з правовою. Спочатку створюється перше, а потім йде друге. Спитав у Gemini наступне:
    ****************************************
    Чи є різниця між правовою державою та демокртичною державою?
    *****************************************
    Так, між правовою та демократичною державою існує певна різниця, хоча вони й тісно пов'язані та доповнюють одна одну.
    Демократія - це форма правління, де влада належить народу. Це може проявлятися в різних формах, наприклад, через пряму демократію, де громадяни безпосередньо голосують з питань, або через представницьку демократію, де громадяни обирають представників для ухвалення рішень від їхнього імені.
    Правова держава - це держава, де верховенство права є основоположним принципом. Це означає, що всі, включаючи уряд, підпорядковуються закону, і ніхто не стоїть вище закону. Правова держава ґрунтується на таких принципах, як:
    Верховенство права: Закон є найвищим авторитетом у державі, і ніхто не може стояти вище закону.
    Рівність перед законом: Усі громадяни рівні перед законом і мають однакові права та обов'язки.
    Незалежність судової влади: Судова влада має бути незалежною від виконавчої та законодавчої влади, щоб неупереджено interpret and apply the law.
    Підзвітність: Уряд має бути підзвітним перед народом та законом.
    Взаємозв'язок між правовою та демократичною державою:
    [*** тут треба звернути увагу на наступне речення, а особливо на слово "сприяє" ***]
    Демократія сприяє створенню правової держави, забезпечуючи механізми для прийняття законів, що відображають волю народу, та встановлюючи інституції для контролю за владою.
    Правова держава захищає демократію, забезпечуючи верховенство права та захищаючи права та свободи громадян, що є основою демократії.
    Важливо зазначити, що:
    [ *** і Gemini резюмує ***]
    Не всі демократії є правовими державами. Деякі демократії можуть мати слабкі інституції або не дотримуватися принципу верховенства права.
    Не всі правові держави є демократіями. Деякі правові держави можуть бути авторитарними, де влада зосереджена в руках невеликої групи людей.
    В ідеалі правова держава та демократія йдуть рука об руку. Разом вони створюють систему, де влада належить народу, закони справедливі та справедливо застосовуються, а права та свободи громадян захищені.

    • @yakivstoikov
      @yakivstoikov 4 місяці тому

      І щодо правової держави. Справу проти Трампа про утримання секретних документів затягує суддя, яку сам Трамп і призначав на посаду. Кожного разу вона шукає нову причину відкласти початок розгляду по справі і блокує важливі запити обвинувачення. Чи можна назвати це верховенством права? Питання риторичне.

    • @IvanIvanov-uy8qf
      @IvanIvanov-uy8qf 4 місяці тому

      Рад что у вас есть время писать эти длинные комментарии, да ещё и с предварительным массивным ресерчем

    • @Max_UA_07
      @Max_UA_07 4 місяці тому

      @@yakivstoikov Верховенство права це ж не про справедливість, а про беззаперечне слідування букві закону та процедурам. Не зачитали права при затриманні - невинен. Так, я вважаю це верховенством права. В Україні навпаки, формальностями та "юридичними дрібницями" часто не переймаються - і це не про війну, так було завжди.

    • @DecentGuest
      @DecentGuest 4 місяці тому

      @yakivstoikov, ви справді вважаєте що Україна демократична країна? Чи можливо політики хочуть показати світу, що в нас демократія? А по факту ж не так. Якщо хтось дірвався до влади, на них немає управи. Все, вони нікого не слухають, вони пишуть закони, які їм зручні і вигідні і допомагають їм збагачуватися. Проблема українців в тому, що мают корорту пам'ять і на виборах забувають хто і що робив при владі. Наївні і вірять обіцянкам.

    • @yakivstoikov
      @yakivstoikov 4 місяці тому

      @@DecentGuest а ви можете також не плутати поняття. Передивіться відео Якова і зробіть паузу на моменті, де описане поняття демократії. Чи ви хочете сказати, що в Україні немає виборів? Чи що вибори фальсифіковані? Чи кандидати виконують тільки технічну роль? Не треба плутати помилковий вибір народу з відсутністю демократії під час виборів. Якби в нас не було демократії, то ми б досі мали Кучму на пості президента і нам би казали, що це найкращий варіант.