Najlepsze Comebacki w Piłce Nożnej ᴴᴰ #3

• Опубліковано 23 чер 2023
  • Zapraszam was do obejrzenia trzeciego juz odcinka z serii "Najlepsze Comebacki w Piłce Nożnej". W tym filmie znajdziesz mecz Polski z Mołdawią, finał ligi mistrzów Milanu z Liverpoolem i wiele innych.
    Muzyka:
    Epic Action Trailer by Infraction [No Copyright Music]
    Timur Haisyn - Brutal Fervour (Epic Battle Orchestral Copyright Free Music)

@JJFOOTBALL1998  11 місяців тому +4

Film miał być o 11:00, ale jak nie idzie to nie idzie... Tak się uefa, premier league i jeszcze jakieś dziadostwo zaczęło czepiać tego filmu, że masakra. Musiałem wyciąć dużo fajnych fragmentów i nałożyć większe zbliżenia przez co film stracił trochę na jakości... Masakiera, ale w końcu jest i mam nadzieje, że wam się spodoba 🥰
    Jeśli mielibyście ochotę wesprzeć moją działalność to podsyłam link do zbiórki na, której zbieram na lepszy komputer do edycji video. 😂🥰
    zrzutka.pl/z/jjfootball
    Dzięki bardzo

• @kamilciakobako6499
    @kamilciakobako6499 11 місяців тому +6

No mecz Mołdawia - Polska musiał się tu pojawić.

• @kalul92
    @kalul92 11 місяців тому +13

W sumie z takich świeżych meczów z tego sezonu jeszcze nadaje się chyba Lyon - Montpellier, było 4-1 dla Montpellier a ostatecznie Lyon wygrał 5-4. co ciekawe bramki strzelało w tym meczu tylko 3 zawodników :P

@JJFOOTBALL1998  11 місяців тому +3

O super, dzięki za informacje.
      Skorzystam z tego meczu w następnym odcinku

• @idiom1983
    @idiom1983 11 місяців тому +4

Najlepszy piłkarski comeback w historii to bez wątpienia finał Ligi Mistrzów w 2005 roku na Stadionie Atatürka w Stambule, kiedy Liverpool odrobił w drugiej połowie trzy bramki straty do AC Milan w sześć minut. 😜 A Mołdawianie są zaraz za The Reds! 😃 45 minut trwa lekcja w szkole i Mołdawianie udzielili nam surowej lekcji gry w piłkę nożną. Tak to się kończy, kiedy jest się już na Malediwach i już się wysyła posty na Instagramie, zanim sędzia odgwizdał koniec meczu...😜

• @marcinjurkiewicz7415
      @marcinjurkiewicz7415 11 місяців тому

Przydałby się ten mecz z komentarzem Borka i Kołtonia z Polsatu Sport.

• @Poprostu_Kuba
    @Poprostu_Kuba 11 місяців тому +1

Witam i życzę miłych wakacji pozdrawiam 😊

@JJFOOTBALL1998  11 місяців тому

Witam! Dziękuję i również życzę wszystkiego dobrego :)

• @Warsawke
    @Warsawke 11 місяців тому +2

Dzień dobry, chciałbym zaproponować aby wyszedł film o wszystkich meczach reprezentacji polski pod wodzą Adama Nawałki jeżeli to byłoby możliwe

Nadają się:
    Górnik Zabrze - Górnik Łęczna 4:2 (sezon 21/22), gdy G. Łęczna od 5 minuty prowadził, od 52 minuty było 0:2, jeszcze w 84 minucie było 1:2, skończyło się 4:2.
    Górnik Zabrze - Wisła Płock 3:2 (sezon 22/23), do przerwy było 0:2
    Legia Warszawa - Miedź Legnica 3:2 (sezon 22/23), Miedź prowadziła 0:2
    I w Pucharze Polski:
    Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3:2 (sezon 2016/17), do przerwy było 0:2, do końca drugiej połowy 2:2, po dogrywce 3:2

• @wielkifanarsenalu5028
    @wielkifanarsenalu5028 11 місяців тому +1

nie pamietam dokladnie ale w tym sezonie byl mecz chyba Borrusia-Werder Brema i BOrussia prowadila 2:0 do 89 minuty i przegrala 3:2 w 95

• @ZgadnijKtoTo
    @ZgadnijKtoTo 11 місяців тому

W tym sezonie 1ligi był mecz, w którym jakiś zespół prowadził 3:0 i finalnie przegrał 3:4. Też się nada